W drodze po piękną figurę. Smukła sylwetka do wakacji ! :) - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Konkurs Rossmann - Szał Ciał

Notka

Konkurs Rossmann - Szał Ciał Załóż swój wątek na dedykowanym forum "Szał ciał" - czyli sposób na piękną figurę do lata. Opisz w tym wątku jaki masz sposób na osiągnięcie pięknej figury. Czy masz jakieś ulubione ćwiczenia, diety, czy sprawdzone sposoby na piękne, zadbane ciało?

 
 
Narzędzia
Stary 2011-04-26, 21:30   #271
ecrulo
moderatorka też wizażanka
 
Avatar ecrulo
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Śląsk :) / Kraków
Wiadomości: 8 606
Dot.: W drodze po piękną figurę. Smukła sylwetka do wakacji ! :)

Cytat:
Napisane przez myszka2020 Pokaż wiadomość
Już jestem obserwatorką Twojego nowego bloga
O kurczę ! Dziękuję ! Ucieszyłam się jak mały dzieć Nie wiedziałam, że to może tyle radości sprawić Czuję się obserwowana !
__________________

Wymianka Nowe buty oraz ciszuki
ecrulo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-26, 21:37   #272
Feigned
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 122
Dot.: W drodze po piękną figurę. Smukła sylwetka do wakacji ! :)

melduję się jako kolejna czytelniczka bloga
Feigned jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-26, 21:56   #273
MyLastHope
Rozeznanie
 
Avatar MyLastHope
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 955
Dot.: W drodze po piękną figurę. Smukła sylwetka do wakacji ! :)

Cytat:
Napisane przez ecrulo Pokaż wiadomość
PO MIESIĄCU...

Po miesiącu opisywania swoich zmagań z własnymi słabościami, opisywaniu ćwiczeń, posiłków, swojej pielęgnacji dobijamy końca tego wątku No trochę smutno, prawda?

Wątek przyciągnął wiele wizażanek, które zechciały ze mną walczyć ze słabościami, boczkami, tłuszczykiem, kilogramami, lenistwem i za to Wam dziękuję
Naprawdę chce się pisać, gdy się widzi, że są osoby, które chcą wspólnie dążyć do wymarzonej sylwetki, ujawniają się, wdają w dyskusje i wspierają
Dlatego postanowiłam utwrzyć bloga o tej samej tematyce ! Nie wiem czy znajdą się chętne do czytania mojego bloga, obserwowania moich postępów, zakupów kosmetycznych, grzesków i rygoru Być może... Dlatego na dobry początek utworzyłam już adres Będziecie mnie mogły znaleźć kochane tutaj:

http://packrulo.blogspot.com/

Narazie nic tam nie ma, ale już niebawem Zaczęłyśmy wspólnie dietować, ćwiczyć, dbać o siebie, szkoda aby nasze kółko wzajemnej adoracji zniknęło

Cieszę się, ze trafiłam na konkurs rossmanowski, bardzo się cieszę, ponieważ mogłam wreszcie z kimś się podzielić swoimi doświadczeniami, przeżyciami oraz wiedzą. Mam nadzieję, że się nie poddacie, jak ja się nie poddaję od listopada, przy czym mocno trzymam za Was kciuki By i dla Was dbanie o sylwetkę stało się elementem codziennego życia

Po miesiącu:
- jestem szczuplejsza (w pupie i udach)
- przyrosło mi trochę mięśni- zwłaszcza w łapkach
- moje włosy są zadbane i bardziej lśniące z dnia na dzień
- moja skóra jest super gładka
- czuję się znacznie lepiej
- jestem zmobilizowana do napisania pracy licencjackiej
- poznałam wiele sympatycznych wizażanek


Dziękuję
to my Ci dziękujemy
i tak właśnie myślałam co będzie jak konkurs się skończy... przecież jesteś moją motywacją i kompendium wiedzy także ten - masz już kolejnego obserwatora
__________________
"Motywacja jest tym co pozwala Ci zacząć. Nawyk jest tym co pozwala Ci wytrwać."

dietetyk, kucharz, nieuleczalna kociara, początkująca biegaczka, fascynatka siłowni i treningu funkcjonalnego

MyLastHope jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-26, 21:58   #274
ecrulo
moderatorka też wizażanka
 
Avatar ecrulo
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Śląsk :) / Kraków
Wiadomości: 8 606
Dot.: W drodze po piękną figurę. Smukła sylwetka do wakacji ! :)

Cytat:
Napisane przez Feigned Pokaż wiadomość
melduję się jako kolejna czytelniczka bloga
Cytat:
Napisane przez MyLastHope Pokaż wiadomość
to my Ci dziękujemy
i tak właśnie myślałam co będzie jak konkurs się skończy... przecież jesteś moją motywacją i kompendium wiedzy także ten - masz już kolejnego obserwatora
Kurczaki, no. Tyle radości w ciągu jednego wieczora. Dziękuję ! Cieszę się, że nie będę pisać tylko dla siebie

Pierwsza notka powstała teraz już tylko z górki
__________________

Wymianka Nowe buty oraz ciszuki
ecrulo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-27, 08:58   #275
cwaniara_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 128
Dot.: W drodze po piękną figurę. Smukła sylwetka do wakacji ! :)

Melduje sie nastepna obserwatorka
cwaniara_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-27, 09:12   #276
rtama
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 80
Dot.: W drodze po piękną figurę. Smukła sylwetka do wakacji ! :)

Cytat:
Napisane przez ecrulo Pokaż wiadomość
Cieszymy się, że do nas wróciłaś Rozumiem, że niechęć do basenu wzięła się od problemów z grzybicą? Ja też się tego panicznie boję, a w dodatku nie umiem pływać Ale jak mam okazję, to pewnie, ze idę pomachać gałązkami

Jazda na rowerze i bieganie na pewno bardzo dobrze Ci zrobią, całe moje ćwiczenia bazują przede wszystkim na tym
Moja droga, niepotrzebne Ci jak narazie pomysły, bo rower doskonalne umięśni Ci udka Ale oczywiście, mogę jeszcze coś powrzucać, jednak to już pojawi się na blogu Mam nadzieję, że tam zerkniesz
Ćwiczysz deskę i chodzenie pod górę? To bardzo dobrze na brzuszek chodzi, a jedno ćwiczenie na boczki, które pokazywała instruktorka od striptiz aerobicu podobno działa cuda, jednak nie znalazłam na internecie, więc chyba z czyjąś pomocą będę musiała filmik nakręcić

Odnośnie jadłospisu- na samym początku jadłam okropnie rutynowo, bo bardzo mało rzeczy lubię. Bez Ciebie jednak żadnego planu nie ułożymy Dlatego dobrze żebyś mi napisała dokładnie: co jesz, czego nie lubisz, czy możesz jeść w miarę regularnie, do czego masz słabość, bo to wbrew pozrom bardzo istone informacje, jeśli chce się ułożyć sobie samemu dietę, która nie byłaby ani trochę głodówką

Jeśli chodzi o suplementy, to wiadomo bez przesady,a jeśli już dużo łykamy- to często się badamy, tj. wykonujemy badania krwi i obserwujemy organizm jak reaguje.

Widzę, że mamy ten sam problem z kolanami, nieznacznie obawody w kolanach posadały mi przy ćwiczeniach na nogi do tego sporo białka żeby się miały z czego mięśnie budować Ponadto, wmasowujemy ujędrniający krem w kolana i porządnie je rozciągamy i rozgrzewamy

Jednorazowo skorzystałam, z czystej ciekawości z tego typu urządzenia, dzięki gruperowi Wątpię w ich cudowną moc, ale jestem zdania, że warto spróbować, a jeśli to jeszcze poprawi mi nastrój to tymbardziej z korzyścią dla mnie Idź i sprawdź jak się po tym czujesz, może poczujesz, że to Ci pomaga? Lubię testować nowe rzeczy, bo wychodzę z założenia, że nigdy nie wiem co mi się przysłuży

Na szczęście jeszcze grzybicy nie było a niechęć wzięła się z mało zadbanego basenu.. trzeba poszukać innego albo przekonać się do tego co jest!

Jeśli chodzi o bloga to od razu zerknęłam jak tylko dowiedziałam się, że jest! Już obserwuje i razem z dziewczynami cieszę się, że go założyłaś! To cudowne jak potrafisz nas zmotywować i zmusić do działania!

Deska ćwiczona w domu wg zaleceń, wchodzenie pod górkę na bieżni
Czekam w takim razie na filmik, mam nadzieję, że uda Ci się go nagrać, bo ciekawość mnie zżera

Jeśli byłabyś chętna do pomocy przy ułożeniu jadłospisu to wirtualnie będę całować Cię po stopach
W prywatnej wiadomości napiszę Ci co każesz o guru

Co do kolan już się bałam, że to tylko moja obsesja, zastosuję się do rad i będę dzielnie je kremowała, balsamowała i pielęgnowała.

Jeśli chodzi o roller i vacu, to idę a co! Zaszkodzić nie zaszkodzi a może rzeczywiście lepiej się poczuje, masz rację!
rtama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-27, 10:24   #277
2016070953
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 8 603
Dot.: W drodze po piękną figurę. Smukła sylwetka do wakacji ! :)

gratuluję Ecrulo stworzyłaś wspaniałe kompedium wiedzy na temat dbania o siebie. Nic tylko teraz stosować.
2016070953 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-27, 12:35   #278
gg22
Zakorzenienie
 
Avatar gg22
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 925
Dot.: W drodze po piękną figurę. Smukła sylwetka do wakacji ! :)

Cytat:
Napisane przez ecrulo Pokaż wiadomość
gg22
Chyba nie tylko ja jestem fanką tego stanu "mogę więcej !"

Co do ćwiczeń na dane partie, robię różnie. Z jedną zasdą, gdy startujemy: więcej serii, mniej powtórzeń.
Dlatego proponowałabym:
ramiona: 6 serii po 6 powtórzeń, a jeśli dasz radę to nawet 8 serii, jednak na dobry początek wystartowałabym z 6x6
Brzuch możesz tak samo zmodyfikować robiąc np. 6 serii po 10 powtórzeń.
Zmodyfikuj to na swoje potrzeby jednak z myślą: mniej powtórzeń- więcej serii Na początku zwiększałabym o serię np. dochodząc do 8-12 serii, zaczęłabym zwiększać powtórzenia- ja tak przynajmniej robię
6 po 6? nie za mało? fakt faktem intensywne ćwiczenia są dopiero od miesiąca, ale ćwiczenia w ogóle od ok. pół roku więc czy to nie za mało?
ale przetestuję to. i to jeszcze dzisiaj

możesz coś więcej napisać o efektach maseczki Rossman Synergen?

mam nadzieję, że mimo założenia bloga ten wątek nie ucichnie
choć i ja się melduję jako kolejna intensywnie obserwująca
__________________
Nie warto żałować naszych wyborów,
bo w momencie kiedy je podejmujemy wydają się najlepszymi decyzjami,
a przecież nie jesteśmy w stanie przewidzieć ich konsekwencji
.
gg22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-27, 13:55   #279
groszua
Raczkowanie
 
Avatar groszua
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 84
Dot.: W drodze po piękną figurę. Smukła sylwetka do wakacji ! :)

zglaszam sie jako kolejna czytelniczka bloga
groszua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-27, 15:43   #280
ecrulo
moderatorka też wizażanka
 
Avatar ecrulo
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Śląsk :) / Kraków
Wiadomości: 8 606
Dot.: W drodze po piękną figurę. Smukła sylwetka do wakacji ! :)

Cytat:
Napisane przez cwaniara_ Pokaż wiadomość
Melduje sie nastepna obserwatorka
Dziękuję i gorąco zapraszam !

Cytat:
Napisane przez rtama Pokaż wiadomość
Na szczęście jeszcze grzybicy nie było a niechęć wzięła się z mało zadbanego basenu.. trzeba poszukać innego albo przekonać się do tego co jest!

Jeśli chodzi o bloga to od razu zerknęłam jak tylko dowiedziałam się, że jest! Już obserwuje i razem z dziewczynami cieszę się, że go założyłaś! To cudowne jak potrafisz nas zmotywować i zmusić do działania!

Deska ćwiczona w domu wg zaleceń, wchodzenie pod górkę na bieżni
Czekam w takim razie na filmik, mam nadzieję, że uda Ci się go nagrać, bo ciekawość mnie zżera

Jeśli byłabyś chętna do pomocy przy ułożeniu jadłospisu to wirtualnie będę całować Cię po stopach
W prywatnej wiadomości napiszę Ci co każesz o guru

Co do kolan już się bałam, że to tylko moja obsesja, zastosuję się do rad i będę dzielnie je kremowała, balsamowała i pielęgnowała.

Jeśli chodzi o roller i vacu, to idę a co! Zaszkodzić nie zaszkodzi a może rzeczywiście lepiej się poczuje, masz rację!
Ja się bardzo cieszę, że blog JUŻ cieszy się dużym powodzeniem To tylko dowód na to, że ten wątek jest sukcesem

Też mam taką nadzieję Nie dysponuję niestety tutaj w Krakowie aparatem, ale postaram się następnym razem przytachać aparat ze sobą

Cytat:
Napisane przez hardgirl123 Pokaż wiadomość
gratuluję Ecrulo stworzyłaś wspaniałe kompedium wiedzy na temat dbania o siebie. Nic tylko teraz stosować.
Dziękuję ! Mam nadzieję, że kompedium się ładnie rozrośnie na blogu

Cytat:
Napisane przez gg22 Pokaż wiadomość
6 po 6? nie za mało? fakt faktem intensywne ćwiczenia są dopiero od miesiąca, ale ćwiczenia w ogóle od ok. pół roku więc czy to nie za mało?
ale przetestuję to. i to jeszcze dzisiaj

możesz coś więcej napisać o efektach maseczki Rossman Synergen?

mam nadzieję, że mimo założenia bloga ten wątek nie ucichnie
choć i ja się melduję jako kolejna intensywnie obserwująca
Jeśli już tak bardzo zaawansowanie to możemy śmigać w 12-16 powtórzeń Zwiększaj na tyle na ile dajesz radę

O maseczce napiszę na blogu, bo ciężko mi będzie prowadzić dwa blogi jednocześnie- wątek + blog Ale wątek może pozostać jako nasze ogólne pole wzajemnej motywacji O ile po zakończeniu konkursu wątek nie zostanie zamknięty

Bardzo dziękuję i zapraszam

Cytat:
Napisane przez groszua Pokaż wiadomość
zglaszam sie jako kolejna czytelniczka bloga
Jest mi ogromnie miło ! Zapraszam
__________________

Wymianka Nowe buty oraz ciszuki
ecrulo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-28, 10:17   #281
201605041146
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 364
Dot.: W drodze po piękną figurę. Smukła sylwetka do wakacji ! :)

ecrulo aj low ju
Zaraziłaś mnie optymizmem, jestem na etapie zakupu sportowych butów do biegania, padlo na easytone reeboka, bede wierna obserwatorka twego bloga licze tez na przepisy jakies pyszne


nie jednak ich nie kupuje. szukam dalej.;p

pisałaś o błonniku, na allegro znalazlam różne błonniki w proszku możesz spojrzeć? bo jedne kosztuja kilkanasci zł za kg inne po 60 za kg

Edytowane przez 201605041146
Czas edycji: 2011-04-28 o 12:32
201605041146 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-28, 10:39   #282
rtama
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 80
Dot.: W drodze po piękną figurę. Smukła sylwetka do wakacji ! :)

Cytat:
Napisane przez ecrulo Pokaż wiadomość

5. Ambio, L-karnityna + zielona herbata i chrom, 60 kapsułek. Zalecana: 1 lub 2 kapsułki na dobę, jem zawsze 1 z jednym wyjątkiem: gdy nie ćwiczę biorę 2
W końcu zabrałam się za ogarnięcie Twoich suplementów i spisanie na karteczce tego co potrzebuję... już zamawiałam w aptece L-karnitynę, którą używasz i jestem przerażona... w składzie kapsułki jest pełno "E" w tym E171 niby zabroniony w Polsce.. w ogóle wszystkie, które tam występują są podejrzane, niebezpiecznie lub rakotwórcze.. trochę mnie to przeraziło... nie wiem teraz co zrobić, czy jestem z lekka przewrażliwiona czy rzeczywiście odpuścić.. Wiedziałaś jaki jest skład tej kapsułki? Co myślisz?
rtama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-28, 17:51   #283
dance makabre
Wtajemniczenie
 
Avatar dance makabre
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 493
Dot.: W drodze po piękną figurę. Smukła sylwetka do wakacji ! :)

Cytat:
Napisane przez ecrulo Pokaż wiadomość
Na brzuch: polecam wchodzenie pod górkę Mój brzuch to właśnie efekt częstych ćwiczeń na bieżni, tj. : marsz +stromość maksymalna. Ćwiczenia na mięśnie, dopóki się nie spali tłuszczu, jak dla mnie nie mają na początku większego sensu, bo będziemy się frustrować, że żadnych mięśni nie widać, a one są, tylko ukryte pod tłuszczykiem Dlatego możesz porobić sobie brzuszki, zwykłe jak i skośne, ale mięśnie mogą nieciekawie napęcznieć, albo ukryte pod tłuszczykiem będą przyczyną niezadowolenia, dlatego na sam początek proponowałabym właśnie marsz pod górę i robienie deski, która doskonalne napina mięśnie brzucha
Ach, chyba aż zastąpię część moich ćwiczeń domowych wchodzeniem po schodach- a co tam, mieszkam w wieżowcu, więc mogę latać i latać A powiedz mi, jakie masz odczucia co do seri 8 min? Robię na nogi i nie wiem, czy kontynuować- bo to też raczej umięśniające, prawda?

Poza tym- piękna kolekcja włosowa! Sama mam niewiele mniejszą, dużo kosmetyków się powtarza I też staram się dbać o mój wybiedzony skręt

Świetna notka o przekąskach- korzystam
Poza tym odkryłam kilka dni temu pieczywo chrupkie (razowe Just Fit) z Biedronki Jeden chlebek ma 27 kcal, a naprawdę najadam się nim prawie tak jak zwykłym piekarnianym- oczywiście nie zastępują nim zwykłego razowca, ale zdarza mi się np. przegryzać nim serek wiejski w szkole.

MI smakuje Cisowianka i taka woda z Biedronki- Aleksandria, źródlana, poza tym tania- chyba 70gr za butelkę, co jest dość ważne, gdy pija się po 2 butelki dziennie (tak ostatnio, dociągam do 2! )

Napisz koniecznie jak się paski wybielające sprawdzają, bo mimo higieny też mam z tym problem- za dużo kawy

I straaaaaaaaaaasznie mnie ucieszyłaś tym blogiem! Będę oczywiście regularnie zaglądać
Ech, nie lubię pożegnań, a to wszystko brzmi jak pożegnanie Dziękuję Ci kochana, dzięki Tobie wiele się dowiedziałam i nauczyłam, zaczęłam biegać (obecnie bez problemu 3 km, miesiąc temu po 500m łapałam zadyszkę nie do wytrzymania ) i uwierzyłam w motywację grupową (wcześniej nie przystępowałam do żadnych wizażowych grup wspólnego odchudzania, nie wierzyłam w efekty)
__________________
"Przebacz mi i zapomnij o mnie jak najszybciej. Opuszczam cię na zawsze. Nie szukaj mnie, to się na nic nie zda. Na skutek klęsk i nieszczęść, które na mnie spadły, zostałam wiedźmą. Czas na mnie. Żegnaj."
Michaił Bułhakow - Mistrz i Małgorzata
dance makabre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-28, 22:05   #284
ecrulo
moderatorka też wizażanka
 
Avatar ecrulo
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Śląsk :) / Kraków
Wiadomości: 8 606
Dot.: W drodze po piękną figurę. Smukła sylwetka do wakacji ! :)

Cytat:
Napisane przez anettka Pokaż wiadomość
ecrulo aj low ju
Zaraziłaś mnie optymizmem, jestem na etapie zakupu sportowych butów do biegania, padlo na easytone reeboka, bede wierna obserwatorka twego bloga licze tez na przepisy jakies pyszne


nie jednak ich nie kupuje. szukam dalej.;p

pisałaś o błonniku, na allegro znalazlam różne błonniki w proszku możesz spojrzeć? bo jedne kosztuja kilkanasci zł za kg inne po 60 za kg
Cieszę się bardzo, że zarażam optymizmem i że obserwujesz bloga przepisy się pojawią, wszystko w swoim czasie, teraz jestem zawalona pracą więc liczę na cierpliwość
Podaj linki do błonników to będziemy patrzeć

Cytat:
Napisane przez rtama Pokaż wiadomość
W końcu zabrałam się za ogarnięcie Twoich suplementów i spisanie na karteczce tego co potrzebuję... już zamawiałam w aptece L-karnitynę, którą używasz i jestem przerażona... w składzie kapsułki jest pełno "E" w tym E171 niby zabroniony w Polsce.. w ogóle wszystkie, które tam występują są podejrzane, niebezpiecznie lub rakotwórcze.. trochę mnie to przeraziło... nie wiem teraz co zrobić, czy jestem z lekka przewrażliwiona czy rzeczywiście odpuścić.. Wiedziałaś jaki jest skład tej kapsułki? Co myślisz?
Widziałam Możesz oczywiście znaleźć inną L-karnitynę, niestety to przedewszystkim chemia Wychodzę z założenia, że jest tak samo szkodliwe jak jedzenie z plastikowych woreczków, picie z plastikowych kubków , jedzenie plastikowymi sztućcami Pod wpływem ciepła uwalniają związki chemiczne, podobno również rakotwórcze.
__________________

Wymianka Nowe buty oraz ciszuki
ecrulo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-28, 22:05   #285
ecrulo
moderatorka też wizażanka
 
Avatar ecrulo
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Śląsk :) / Kraków
Wiadomości: 8 606
Dot.: W drodze po piękną figurę. Smukła sylwetka do wakacji ! :)

Cytat:
Napisane przez dance makabre Pokaż wiadomość
Ach, chyba aż zastąpię część moich ćwiczeń domowych wchodzeniem po schodach- a co tam, mieszkam w wieżowcu, więc mogę latać i latać A powiedz mi, jakie masz odczucia co do seri 8 min? Robię na nogi i nie wiem, czy kontynuować- bo to też raczej umięśniające, prawda?

Poza tym- piękna kolekcja włosowa! Sama mam niewiele mniejszą, dużo kosmetyków się powtarza I też staram się dbać o mój wybiedzony skręt

Świetna notka o przekąskach- korzystam
Poza tym odkryłam kilka dni temu pieczywo chrupkie (razowe Just Fit) z Biedronki Jeden chlebek ma 27 kcal, a naprawdę najadam się nim prawie tak jak zwykłym piekarnianym- oczywiście nie zastępują nim zwykłego razowca, ale zdarza mi się np. przegryzać nim serek wiejski w szkole.

MI smakuje Cisowianka i taka woda z Biedronki- Aleksandria, źródlana, poza tym tania- chyba 70gr za butelkę, co jest dość ważne, gdy pija się po 2 butelki dziennie (tak ostatnio, dociągam do 2! )

Napisz koniecznie jak się paski wybielające sprawdzają, bo mimo higieny też mam z tym problem- za dużo kawy

I straaaaaaaaaaasznie mnie ucieszyłaś tym blogiem! Będę oczywiście regularnie zaglądać
Ech, nie lubię pożegnań, a to wszystko brzmi jak pożegnanie Dziękuję Ci kochana, dzięki Tobie wiele się dowiedziałam i nauczyłam, zaczęłam biegać (obecnie bez problemu 3 km, miesiąc temu po 500m łapałam zadyszkę nie do wytrzymania ) i uwierzyłam w motywację grupową (wcześniej nie przystępowałam do żadnych wizażowych grup wspólnego odchudzania, nie wierzyłam w efekty)
8 min legs- różnie, spotykałam się z opiniami, że nie warto jak również z takimi, że jednak warto ćwiczyć. Na początku też robiłam 8 min legs, moim zdaniem jeśli rozsądnie rozplanujesz trening to nie widzę problemu. Ćwiczenia nie zaszkodzą, jeśli są dobrze wykonywane, a jeśli Ty masz też poczuć się lepiej, to tym bradziej I tak, są raczej umięśniające I nie wykonywałabym ich codziennie.

Dziękuję ! No właśnie marny skręt a kiedyś miałam cudowne loooczki
Za picie wody w dużych ilościach, oby tak dalej, na pewno poczujesz różnicę przy dłuższej wodnej terapii

Poleciłabym: Białą Perłę i Blend-a-med WhiteStripes 3D które mam U mnie się sprawdziły.

Ja się cieszę, że prowadzę bloga, dzielę się z tym co robię, czego się nauczyłam i dowiedziałam i jeszcze komuś się to przydaje ! To jest niesamowite !
Mam nadzieję, że mnie, a właściwie nas nie opuścisz I nawet jak już osiągniesz wymarzoną sylwetkę, to będziemy wspólnie walczyć o jej utrzymanie Mając na uwadze zdrowe odżywianie i dbanie o siebie, bo gdy będziemy już szczęśliwe i zadowolone z własnych ciał, na uwadze będziemy mieć utrzymanie figury i zdrowie Mam nadzieję, że na blog będą zaglądać osoby, które nie tylko chcą stracić na wadze, ale gdy już stracą i uformują swoje ciało według swoich marzeń, to zostaną, będą podczytywać, udzielać się i doradzać jak pozostać fit
Gratuluję zwiększenia dystanu Cieszę się, że mogłam Tobie pomóc, zmotywować Cię, to naprawdę najlepsza nagroda
__________________

Wymianka Nowe buty oraz ciszuki
ecrulo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-28, 22:36   #286
irsin
Zakorzenienie
 
Avatar irsin
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 7 119
GG do irsin
Dot.: W drodze po piękną figurę. Smukła sylwetka do wakacji ! :)

Cytat:
Napisane przez ecrulo Pokaż wiadomość
8 min legs- różnie, spotykałam się z opiniami, że nie warto jak również z takimi, że jednak warto ćwiczyć. Na początku też robiłam 8 min legs, moim zdaniem jeśli rozsądnie rozplanujesz trening to nie widzę problemu. Ćwiczenia nie zaszkodzą, jeśli są dobrze wykonywane, a jeśli Ty masz też poczuć się lepiej, to tym bradziej I tak, są raczej umięśniające I nie wykonywałabym ich codziennie.

Dziękuję ! No właśnie marny skręt a kiedyś miałam cudowne loooczki
Za picie wody w dużych ilościach, oby tak dalej, na pewno poczujesz różnicę przy dłuższej wodnej terapii

Poleciłabym: Białą Perłę i Blend-a-med WhiteStripes 3D które mam U mnie się sprawdziły.

Ja się cieszę, że prowadzę bloga, dzielę się z tym co robię, czego się nauczyłam i dowiedziałam i jeszcze komuś się to przydaje ! To jest niesamowite !
Mam nadzieję, że mnie, a właściwie nas nie opuścisz I nawet jak już osiągniesz wymarzoną sylwetkę, to będziemy wspólnie walczyć o jej utrzymanie Mając na uwadze zdrowe odżywianie i dbanie o siebie, bo gdy będziemy już szczęśliwe i zadowolone z własnych ciał, na uwadze będziemy mieć utrzymanie figury i zdrowie Mam nadzieję, że na blog będą zaglądać osoby, które nie tylko chcą stracić na wadze, ale gdy już stracą i uformują swoje ciało według swoich marzeń, to zostaną, będą podczytywać, udzielać się i doradzać jak pozostać fit
Gratuluję zwiększenia dystanu Cieszę się, że mogłam Tobie pomóc, zmotywować Cię, to naprawdę najlepsza nagroda
Blend-a-med WhiteStripes 3D - dla mnie to byl najforszy koszmar, jeszcze nigdy nie bolaly mnie tak zeby
irsin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-29, 09:19   #287
rtama
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 80
Dot.: W drodze po piękną figurę. Smukła sylwetka do wakacji ! :)

Cytat:
Napisane przez ecrulo Pokaż wiadomość

Widziałam Możesz oczywiście znaleźć inną L-karnitynę, niestety to przedewszystkim chemia Wychodzę z założenia, że jest tak samo szkodliwe jak jedzenie z plastikowych woreczków, picie z plastikowych kubków , jedzenie plastikowymi sztućcami Pod wpływem ciepła uwalniają związki chemiczne, podobno również rakotwórcze.

Skoro tak to kupuję od razu nie umrę
Kurczę mam problem z dodawaniem komentarzy na Twoim blogu.. a cały czas wyczekuję kolejnej notki
rtama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-29, 10:10   #288
myszka2020
Zakorzenienie
 
Avatar myszka2020
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 099
Dot.: W drodze po piękną figurę. Smukła sylwetka do wakacji ! :)

Ja czekam Słoneczko na Twoje przykładowe jadłospisy na blogu, koniecznie ze zdjęciami, bo to przemawia do wyobraźni
myszka2020 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-29, 11:21   #289
ecrulo
moderatorka też wizażanka
 
Avatar ecrulo
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Śląsk :) / Kraków
Wiadomości: 8 606
Dot.: W drodze po piękną figurę. Smukła sylwetka do wakacji ! :)

Cytat:
Napisane przez irsin Pokaż wiadomość
Blend-a-med WhiteStripes 3D - dla mnie to byl najforszy koszmar, jeszcze nigdy nie bolaly mnie tak zeby
To fakt, że to boli

Cytat:
Napisane przez rtama Pokaż wiadomość
Skoro tak to kupuję od razu nie umrę
Kurczę mam problem z dodawaniem komentarzy na Twoim blogu.. a cały czas wyczekuję kolejnej notki
Uważam, że to nie są takie ilości, które naprawdę mogłyby zagrażać, bardziej niż to z czym stykamy się na codzień. Mam opóźnienie z dodawaniem, ale już staram się zrehabilitować
Też miałam wczoraj problem z dodaniem komentarzy

Cytat:
Napisane przez myszka2020 Pokaż wiadomość
Ja czekam Słoneczko na Twoje przykładowe jadłospisy na blogu, koniecznie ze zdjęciami, bo to przemawia do wyobraźni
Ze zdjęciami? Zatem trzeba będzie jeszcze trochę poczekać Cierpliwości, jak napiszę pracę licencjacką, to poszalejemy
__________________

Wymianka Nowe buty oraz ciszuki
ecrulo jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-29, 12:05   #290
siulka
Zakorzenienie
 
Avatar siulka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 688
GG do siulka
Dot.: W drodze po piękną figurę. Smukła sylwetka do wakacji ! :)

Gratuluję również i dziękuję
siulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-29, 18:39   #291
myszka2020
Zakorzenienie
 
Avatar myszka2020
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 099
Dot.: W drodze po piękną figurę. Smukła sylwetka do wakacji ! :)

Gratuluję Kochana 2 miejsca
myszka2020 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-30, 10:33   #292
malaczarnabezcukru
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Puławy.
Wiadomości: 56
Dot.: W drodze po piękną figurę. Smukła sylwetka do wakacji ! :)

poddaję subiektywnej ocenie moj brzuchol.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1210588.jpg (62,9 KB, 47 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1210587.jpg (62,8 KB, 46 załadowań)
__________________
54-53-52-51-50-49-48-47-46

3.02-6.04.2013!!!!!!!
malaczarnabezcukru jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-30, 18:36   #293
ecrulo
moderatorka też wizażanka
 
Avatar ecrulo
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Śląsk :) / Kraków
Wiadomości: 8 606
Dot.: W drodze po piękną figurę. Smukła sylwetka do wakacji ! :)

Cytat:
Napisane przez siulka Pokaż wiadomość
Gratuluję również i dziękuję
Dziękuję

Cytat:
Napisane przez myszka2020 Pokaż wiadomość
Gratuluję Kochana 2 miejsca
Dziękuję

Cytat:
Napisane przez malaczarnabezcukru Pokaż wiadomość
poddaję subiektywnej ocenie moj brzuchol.
Masz świetną talię Brzuszek wygląda na płaski, myślę, że można umięsniać, tj. ja bym postawiła na skośne mięśnie brzucha
__________________

Wymianka Nowe buty oraz ciszuki
ecrulo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-04, 13:50   #294
rtama
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 80
Dot.: W drodze po piękną figurę. Smukła sylwetka do wakacji ! :)

Cytat:
Napisane przez malaczarnabezcukru Pokaż wiadomość
poddaję subiektywnej ocenie moj brzuchol.
No niezły
rtama jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Konkurs Rossmann - Szał Ciał


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:52.