Keratynowe prostowanie włosów cz. V - Strona 18 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-06-03, 15:14   #511
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Keratynowe prostowanie włosów cz. V

Cytat:
Napisane przez tobiaszowa Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy polecicie mi jakaś odżywkę świeżo po keratynowe dostępna w rossmanie?? Oczywiście zapoznałam się z postem na pierwszej stronie ale żadnej z odzywek nie było w sklepie... ani tej isany gloss(wszystkie inny były , dla niej nie było nawet miejsca na Polce) i to samo w przypadku garniera, wszystkie oprócz awokado..muszę dziś umyć pierwszy raz włosy i na fazie mam tylko babydream i kupiłam z braku laku maskę z alterry granat ale uważacie ze przy pierwszym myciu już powinnam obciążyć włosy maska? Czy z dwojga złego lepiej umyć sam szamponem i olać odżywkę?
Było kilka stron temu KLIK.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-07, 10:41   #512
yolca
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 284
Dot.: Keratynowe prostowanie włosów cz. V

Cytat:
Napisane przez pokrecona12 Pokaż wiadomość
Cześć wszystkim!
Przychodzę z wielką rozterką, czy moje włosy jest sens prostować keratynowo?

Już tłumaczę o co chodzi, proszę o każde odpowiedzi, bo już nie wiem co robić. Mam z natury bardzo kręcone włosy, 3b/c. Włosy są okropne, mimo, że staram się od kilu lat traktować je litrami specyfików. Włosy są totalnie zniszczone (a może tylko tak wyglądają?). W każdym bądź razie wyglądają dramatycznie, wiecznie chodzę w koczku, bo nawet kucyka nie mogę z nich zrobić, nie mówiąc o zostawieniu ich luzem bez gumki. Na zdjęciach wyglądam tragicznie, jakbym nie miała włosów. Te koszmarne włosy odebrały mi całą pewność siebie. Mój dramat.

Marzą mi się chociaż luźne loki, które mogę rozpuścić, a za proste to ja dam się pokroić.

Od dawna interesuję się keratynowym prostowaniem. Nadszedł moment, w którym się zdecydowałam, było to jesienią ubiegłego roku. Miałam nadmiar pieniążków to pomyślałam, że zaryzykuję. Wysłałam do Pani znanej w mojej okolicy( ze świetnego prostowania keratyną) zdjęcia moich kłaczków z zapytaniem o termin. Pani ku mojemu zaskoczeniu odmówiła wykonania zabiegu tłumacząc się tym, że są zbyt kręcone i efekt będzie gorszy niż moje paskudne loki.

Dziewczyny, pomóżcie! Szukać innej pani, czy faktycznie na moich włosach już nic nie zdziała i muszę się pogodzić z tym, że mnie tak szpecą?

[IMG]https://pics.tinypic.pl/i/00983/r28feadnkbnk_t.jpg" border="0" alt="" />[/IMG]
Wg mnie sens ma, musisłabyś tylko znależć mocną keratynę, taką którą używa się do prostowania włosów afrykańskie. Te włosy są bardzo porowate i mocno skręcone i często prostuje się keratynowo, żeby je jakoś okiełznać. Niestety nie potrafię ci doradzić którą z keratyn mogłabyś to zrobić, ale na pewno warto zgłębić temat

Edytowane przez yolca
Czas edycji: 2019-06-07 o 21:14
yolca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-09, 14:52   #513
tobiaszowa
Zadomowienie
 
Avatar tobiaszowa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 798
Dot.: Keratynowe prostowanie włosów cz. V

Dziewczyny, a czy któraś z Was używała tej odżywki ze spłukiwaniem? Jak ocenicie skład, można po PK używać?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 11E26FF8-BD71-4AC9-9687-9F74A91C1F18.jpg (69,3 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg F978E6B7-729D-40D1-B0FE-AF6125302F34.jpg (76,7 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg A63F2AE3-1840-4962-AD49-0BB92673BF30.jpg (76,7 KB, 28 załadowań)
tobiaszowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-10, 06:30   #514
echme
Zakorzenienie
 
Avatar echme
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 440
Dot.: Keratynowe prostowanie włosów cz. V

Hej, czy są tu dziewczyny które używały starą wersję encanto i nową? Niedawno miałam robioną keratynę nową wersją i zastanawiam się czy osoba która mi robiła nie nałożyła zbyt małej ilości produktu czy jednak ta nowa seria nie jest tak dobra jak poprzednia która trzymała się u mnie prawie rok.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
22.07.2017 -
echme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-10, 09:15   #515
Krystaliczne szczescie
Zadomowienie
 
Avatar Krystaliczne szczescie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 051
Dot.: Keratynowe prostowanie włosów cz. V

Hej dziewczyny,

ja tez mam pytanie. Czy jest jakas troche mocniejsza keratyna od Entanto Nanox?
U mnie sytuacja wyglada tak, ze miesiac i tej keratyny u mnie na wlosach juz nie ma, mimo wszystkich zalecen. Nie wiem, czy takie wlosy, czy moze warto sprobowac z inna keratyna?

Dzieki za odpowiedz
__________________
Cytat:
Napisane przez Narrhien
"Jeśli to jest prawdziwa przyjaciółka to nie masz o co się bać, choćby facet na głowie stawał to ona będzie wierna tobie."
na wizażu od 2009r...
Krystaliczne szczescie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-10, 12:44   #516
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 7 631
Dot.: Keratynowe prostowanie włosów cz. V

Tobiasz wa ta odżywka będzie ok po prostowaniu

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 13:44 ---------- Poprzedni post napisano o 13:43 ----------

Krystaliczne szczęście spróbuj jakiejś innej kreatyny, jest tego sporo do wyboru. Od siebie mogę polecić inoar. Z tego co kojarzę sporo dziewczyn na wątku również było z niego zadowolonych.

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka
__________________
czekoladka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-10, 18:34   #517
peony_
Raczkowanie
 
Avatar peony_
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 464
Dot.: Keratynowe prostowanie włosów cz. V

Hej lata temu robiłam keratyne. Teraz obiecałam zamówić i zrobić koleżance . Polecilam jej encanto bo sama kiedyś ja miałam ale zabieg jest bardzo długi. Czy Inoar też tyle trwa? Bo slyszalam że też jest ok ale jest 2x droższy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
peony_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-06-18, 23:00   #518
madziorlkl
Raczkowanie
 
Avatar madziorlkl
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: L.
Wiadomości: 246
Dot.: Keratynowe prostowanie włosów cz. V

Hej
mam pytanie. Może ktoraś z Was mi odpowie
Do prostowania włosów zawsze używałam Encanto. Zastanawiam się teraz nad zmianą produktu na Alfaparf. Z tego, co rozumiem prostowanie z Alfaparf jest przyjemniejsze i szybsze w wykonaniu.
Czy któraś z Was ma porównanie?
__________________
Live. Laugh. Love.
madziorlkl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-22, 07:23   #519
paulaa6
 
Avatar paulaa6
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Zielone Wzgórze (:
Wiadomości: 6 208
Dot.: Keratynowe prostowanie włosów cz. V

W takim razie albo ja muszę robić coś źle albo sama nie wiem o co chodzi. Robiłam encanto jakoś w maju 3 osobom łącznie ze mną. Dzisiaj nie ma po nim śladu. Zawsze robie to samo, zawsze używam tych samych suszarek i prostownicy. Encanto robie samodzielnie od 4 lat. Co mogłam zrobić źle skoro ja tez kupuje od seol i nie ma śladu po tym zabiegu aż na 3 osobach?
__________________
I want to sit on a kitchen counter in my underwear at 3 am with you and talk about the universe


💕
paulaa6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-10, 06:27   #520
Ann_ette17
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 9
Pielęgnacja po keratynowym prostowaniu

Hej, od razu zaznaczam, szukałam w lupce tematu, jednak nie znalazło mi kompletnie nic, nie wiem, czy to jakiś błąd w aplikacji, czy o co chodzi...


Tak czy tak, macie jakiś sprawdzony szampon z rossmanna lub hebe, który można używać po prostowaniu keratynowym?

Odżywka i maska też by się przydała

Wiem, czego unikać pod względem składu, jednak szukam czegoś sprawdzonego


Wszędzie polecają takie, które trzeba zamawiać przez neta, lub trzeba szukać wysp w galeriach, a mi właśnie zależy, żeby bez problemu dostać je stacjonarnie


Jeśli macie swoje hity, triki, które pozwoliły cieszyć się dłużej efektem, podzielcie się

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ann_ette17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-10, 10:07   #521
martuunia
Zadomowienie
 
Avatar martuunia
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: uć
Wiadomości: 1 912
Dot.: Keratynowe prostowanie włosów cz. V

Hej, podepnę się bo mam podobny problem. Kiedyś chyba nawet tutaj pytałam o poradę, ale wychodziło ze zabieg był złe przeprowadzony, ale okazuje się to nieprawdą. do tej pory robiłam keratynę w domu, encanto - stara i nowa wersja, alfaparf. U osób robiących zabieg rownolegle ze mna efekt jest, mi utrzymywał się jedynie po encanto z formaldehydem. Poszłam do fryzjera, tam używano cocochoco, ja miałam wersje original - brak dłuższego efektu, podobnie jak po domowych próbach.
Czy w oparciu o Wasze doświadczenia - czy jest dalszy sens eksperymentowania(może macie jakieś marki do polecenia?) by mieć PROSTE włosy po prostowaniu kreatynowej? ;-) czy po prostu mam taki typ włosa i nie będzie mi dane cieszyć się lsnicą taflą?
Pozdrawiam! Marta
__________________
wymiana
martuunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-07-10, 11:53   #522
Krystaliczne szczescie
Zadomowienie
 
Avatar Krystaliczne szczescie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 051
Dot.: Keratynowe prostowanie włosów cz. V

No ja tez mam ten sam problem, ze u mnie tej keratyny po 3 myciach juz nie ma.
Sprobuje moze z Inoar, ale to dopiero w sierpniu. Pozycze tez prostownice od kolezanki, moja juz tez nie pierwszej nowosci...
__________________
Cytat:
Napisane przez Narrhien
"Jeśli to jest prawdziwa przyjaciółka to nie masz o co się bać, choćby facet na głowie stawał to ona będzie wierna tobie."
na wizażu od 2009r...
Krystaliczne szczescie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-10, 11:57   #523
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 7 631
Dot.: Keratynowe prostowanie włosów cz. V

Spróbujcie Inoar. On z tego co kojarzę ma formaldehyd w składzie

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka
__________________
czekoladka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-12, 06:35   #524
martuunia
Zadomowienie
 
Avatar martuunia
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: uć
Wiadomości: 1 912
Dot.: Keratynowe prostowanie włosów cz. V

A stosowała któraś z Was amazon keratin? Ostatnio fryzjer polecił tę markę i serię winogronową, która jest podobno przeznaczona do grubych/kręconych włosów i bardzo mocno wygładza oraz prostuje. Cena jednak mnie powaliła polecacie? Przyzbam się, ze pierwsze słyszę o tej marce
__________________
wymiana
martuunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-13, 12:09   #525
yolca
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 284
Dot.: Keratynowe prostowanie włosów cz. V

Ja już chyba dwa lata używam Amazon, ale choco, bo zależy mi na lżejszym efekcie i jestem bardzo zadowolona. Niestety to bardzo drogi produkt, mam też odżywkę i maskę i zdecydowanie warto...

---------- Dopisano o 13:09 ---------- Poprzedni post napisano o 13:08 ----------

Cytat:
Napisane przez martuunia Pokaż wiadomość
A stosowała któraś z Was amazon keratin? Ostatnio fryzjer polecił tę markę i serię winogronową, która jest podobno przeznaczona do grubych/kręconych włosów i bardzo mocno wygładza oraz prostuje. Cena jednak mnie powaliła polecacie? Przyzbam się, ze pierwsze słyszę o tej marce

Edytowane przez yolca
Czas edycji: 2019-07-13 o 21:52
yolca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-15, 07:02   #526
martuunia
Zadomowienie
 
Avatar martuunia
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: uć
Wiadomości: 1 912
Dot.: Keratynowe prostowanie włosów cz. V

Cytat:
Napisane przez yolca Pokaż wiadomość
Ja już chyba dwa lata używam Amazon, ale choco, bo zależy mi na lżejszym efekcie i jestem bardzo zadowolona. Niestety to bardzo drogi produkt, mam też odżywkę i maskę i zdecydowanie warto...

---------- Dopisano o 13:09 ---------- Poprzedni post napisano o 13:08 ----------



A masz porównanie z innymi keratynami? Chciałabym wiedzieć czy faktycznie efekt utrzymuje się dłużej czy ten wyróżnia się czymś innym na tle innych marek
__________________
wymiana
martuunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-15, 07:12   #527
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Keratynowe prostowanie włosów cz. V

Cytat:
Napisane przez martuunia Pokaż wiadomość
A stosowała któraś z Was amazon keratin? Ostatnio fryzjer polecił tę markę i serię winogronową, która jest podobno przeznaczona do grubych/kręconych włosów i bardzo mocno wygładza oraz prostuje. Cena jednak mnie powaliła polecacie? Przyzbam się, ze pierwsze słyszę o tej marce
Ja miałam dwa lata temu, włosy mam falowane i to lekko i jednym słowem do dupy, a robiłam u laski która robi w mini salonie w swoim domu, wszystko elegancko, czysciutki pachnąco pełno dobrych opinii.A teraz robię u laski w bloku w moim mieście encanto i jestem mega zadowolona.

Wysłane z mojego ASUS_X00DD przy użyciu Tapatalka
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-15, 23:33   #528
yolca
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 284
Dot.: Keratynowe prostowanie włosów cz. V

Cytat:
Napisane przez martuunia Pokaż wiadomość
A masz porównanie z innymi keratynami? Chciałabym wiedzieć czy faktycznie efekt utrzymuje się dłużej czy ten wyróżnia się czymś innym na tle innych marek
Mam porównanie, ale nigdy nie chciałam mieć tafli włosów dlatego zwykle wybieram lżejsze opcje. Z Amazon jest jeszcze opcja winogronowa i jabłkowa, winogronowa jest najmocniejsza, jabłkowa to taka raczej kuracja, a czekoladowa słabsza opcja.
Wg mnie, mimo że wybieram lżejszą opcje keratyna trzyma się ok 4 miesięcy, ale ja nie świruję z pielęgnacją. Myję moim ulubionym szamponem, ale używam odżywki i maski z Amazon keratin, i to wszystko.
yolca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-16, 11:10   #529
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 671
Dot.: Keratynowe prostowanie włosów cz. V

Cytat:
Napisane przez yolca Pokaż wiadomość
Mam porównanie, ale nigdy nie chciałam mieć tafli włosów dlatego zwykle wybieram lżejsze opcje. Z Amazon jest jeszcze opcja winogronowa i jabłkowa, winogronowa jest najmocniejsza, jabłkowa to taka raczej kuracja, a czekoladowa słabsza opcja.
Wg mnie, mimo że wybieram lżejszą opcje keratyna trzyma się ok 4 miesięcy, ale ja nie świruję z pielęgnacją. Myję moim ulubionym szamponem, ale używam odżywki i maski z Amazon keratin, i to wszystko.
A jak te lzejsze kreatyny wyglądają w użyciu? To tez taki długi zmudny i śmierdzący proces?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
ridja devojka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-07-16, 23:21   #530
yolca
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 284
Dot.: Keratynowe prostowanie włosów cz. V

Cytat:
Napisane przez ridja devojka Pokaż wiadomość
A jak te lzejsze kreatyny wyglądają w użyciu? To tez taki długi zmudny i śmierdzący proces?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
nie szczypią w oczy, ale smrodek jest I jeszcze jedna różnica, można ja nakładać na wilgotne włosy. Po zrobieniu można od razu myć, no i w przypadku ciemnych włosów nie rozjasnia koloru tak jak inne....

Edytowane przez yolca
Czas edycji: 2019-07-16 o 23:23
yolca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-17, 07:06   #531
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 671
Dot.: Keratynowe prostowanie włosów cz. V

Cytat:
Napisane przez yolca Pokaż wiadomość
nie szczypią w oczy, ale smrodek jest I jeszcze jedna różnica, można ja nakładać na wilgotne włosy. Po zrobieniu można od razu myć, no i w przypadku ciemnych włosów nie rozjasnia koloru tak jak inne....
A ile trwa caly proces?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
ridja devojka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-17, 20:46   #532
yolca
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 284
Dot.: Keratynowe prostowanie włosów cz. V

Cytat:
Napisane przez ridja devojka Pokaż wiadomość
A ile trwa caly proces?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Nie wiem ile, nie włączałam stopera . Musisz umyć włosy, osuszyc ręcznikiem, nałożyc keratynę, wysuszyć- to jest najdłuższa część, keratyna długo się suszy i przeprostować każde pasmo włosów kilka razy. Im dłuższe włosy tym dłużej...jak chodziłam na keratynę do fryzjera to trzeba było rezerwować 3 godziny...

Edytowane przez yolca
Czas edycji: 2019-07-17 o 21:57
yolca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-18, 20:20   #533
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 671
Dot.: Keratynowe prostowanie włosów cz. V

Cytat:
Napisane przez yolca Pokaż wiadomość
Nie wiem ile, nie włączałam stopera . Musisz umyć włosy, osuszyc ręcznikiem, nałożyc keratynę, wysuszyć- to jest najdłuższa część, keratyna długo się suszy i przeprostować każde pasmo włosów kilka razy. Im dłuższe włosy tym dłużej...jak chodziłam na keratynę do fryzjera to trzeba było rezerwować 3 godziny...
Czyli tak jak encanto mniej więcej. To suszenie jest okropne.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
ridja devojka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-18, 21:19   #534
Maddis
Wtajemniczenie
 
Avatar Maddis
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 2 697
Dot.: Keratynowe prostowanie włosów cz. V

Hej. Ja keratynę mam zrobioną już drugi raz i jestem bardzo zadowolona. Pierwszy raz encanto, teraz kativa. Wydaje mi się, że lepsza ta druga pod względem efektu i prostuje się włosy tylko raz, ciekawe jak z trwałością.
Maddis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-23, 18:05   #535
Desiree_123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 1
Dot.: Keratynowe prostowanie włosów cz. V

Dziewczyny, proszę o pomoc, bo już nie daję rady. Po keratynie zaczęły mi dramatycznie wypadać włosy - ok 400 dziennie. Wcześniej nie miałam z tym problemu.
3 tygodnie temu byłam na keratynowym prostowaniu Diamond Touch. Miałam suche włosy, których nie chciałam już męczyć prostownicą. Liczyłam, że zabieg je odbuduje i wygładzi. Efekt utrzymał się 2 dni - do pierwszego mycia. Od tamtej pory włosy strasznie mi wypadają. Proste też nie są, ale to już nie ma dla mnie znaczenia. Zrobiłam komplet badań i wszystkie wyniki są w normie, więc nie pozostaje mi nic innego, jak winić keratynę.
Fryzjerka zapewniała mnie o bezpieczeństwie zabiegu. Po tym, jak zgłosiłam jej problem, wysłała mi zdjęcia składu i wydawała się przejęta - podobno od półtora roku pracuje na tym produkcie i nie było takich sytuacji.
Czy ktoś miał podobny problem? Chce mi się płakać z własnej głupoty, że w ogóle zrobiłam ten zabieg
Desiree_123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-23, 18:34   #536
Maddis
Wtajemniczenie
 
Avatar Maddis
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 2 697
Dot.: Keratynowe prostowanie włosów cz. V

Cytat:
Napisane przez Desiree_123 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, proszę o pomoc, bo już nie daję rady. Po keratynie zaczęły mi dramatycznie wypadać włosy - ok 400 dziennie. Wcześniej nie miałam z tym problemu.
3 tygodnie temu byłam na keratynowym prostowaniu Diamond Touch. Miałam suche włosy, których nie chciałam już męczyć prostownicą. Liczyłam, że zabieg je odbuduje i wygładzi. Efekt utrzymał się 2 dni - do pierwszego mycia. Od tamtej pory włosy strasznie mi wypadają. Proste też nie są, ale to już nie ma dla mnie znaczenia. Zrobiłam komplet badań i wszystkie wyniki są w normie, więc nie pozostaje mi nic innego, jak winić keratynę.
Fryzjerka zapewniała mnie o bezpieczeństwie zabiegu. Po tym, jak zgłosiłam jej problem, wysłała mi zdjęcia składu i wydawała się przejęta - podobno od półtora roku pracuje na tym produkcie i nie było takich sytuacji.
Czy ktoś miał podobny problem? Chce mi się płakać z własnej głupoty, że w ogóle zrobiłam ten zabieg
Robiłam dwa razy i nie miałam nigdy zwiększonego wypadania. A fryzjerka robiła Ci od samej skóry głowy? Juz samo to, że proste włosy trzymały się tylko do mycia powinno skłonić do reklamacji, bo koszty zabiegu nie są mała, ale rozumiem, że nie to Ci teraz w głowie.

Edytowane przez Maddis
Czas edycji: 2019-07-23 o 20:02
Maddis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-24, 19:53   #537
eat the rude
Raczkowanie
 
Avatar eat the rude
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 83
Dot.: Keratynowe prostowanie włosów cz. V

Cześć, dziś miałam robione keratynowe prostowanie włosów cocochoco po raz pierwszy. Czytałam 10 razy co można a co nie, ale dla pewności wolę dopytać - czy odżywka z takim składem będzie ok? Mam ją na półce więc fajnie by było zużyć

(Szczególnie zastanawia mnie tu cetyl alcohol i dwa razy chloride. Proszę o radę.)

Herbal Care, My nature, Odżywka do włosów suchych i łamliwych 'Len'
Skład:
Aqua (Water), Glycerin, Cetyl Alcohol,Behentrimonium Chloride, Cetrimonium Chloride, Propylene Glycol, Linum Usitatissimum (Linseed) Seed Extract, Inulin, Lauryldimonium Hydroxypropyl Hydrolyzed Wheat Protein, Lauryldimonium Hydroxypropyl Hydrolyzed Wheat Starch, Hydrolyzed Keratin, Ceramide 3, Milk Lipids, Lactic Acid, Xanthan Gum, Disodium EDTA, Diazolidinyl Urea, Iodopropynyl Butylcarbamate, Parfum (Fragrance), Hexyl Cinnamal, Butylphenyl Methylpropional.

Edytowane przez eat the rude
Czas edycji: 2019-07-24 o 19:58
eat the rude jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-25, 06:36   #538
edyta508
Zakorzenienie
 
Avatar edyta508
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 114
GG do edyta508
Dot.: Keratynowe prostowanie włosów cz. V

A u mnie po dwóch miesiącach włosy po myciu zaczynaja powoli wyglądać jak przed zabiegiem. Myślałam że to się utrzyma trochę dłużej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edyta508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-25, 20:09   #539
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Keratynowe prostowanie włosów cz. V

Cytat:
Napisane przez eat the rude Pokaż wiadomość
Cześć, dziś miałam robione keratynowe prostowanie włosów cocochoco po raz pierwszy. Czytałam 10 razy co można a co nie, ale dla pewności wolę dopytać - czy odżywka z takim składem będzie ok? Mam ją na półce więc fajnie by było zużyć

(Szczególnie zastanawia mnie tu cetyl alcohol i dwa razy chloride. Proszę o radę.)

Herbal Care, My nature, Odżywka do włosów suchych i łamliwych 'Len'
Skład:
Aqua (Water), Glycerin, Cetyl Alcohol,Behentrimonium Chloride, Cetrimonium Chloride, Propylene Glycol, Linum Usitatissimum (Linseed) Seed Extract, Inulin, Lauryldimonium Hydroxypropyl Hydrolyzed Wheat Protein, Lauryldimonium Hydroxypropyl Hydrolyzed Wheat Starch, Hydrolyzed Keratin, Ceramide 3, Milk Lipids, Lactic Acid, Xanthan Gum, Disodium EDTA, Diazolidinyl Urea, Iodopropynyl Butylcarbamate, Parfum (Fragrance), Hexyl Cinnamal, Butylphenyl Methylpropional.
Cetyl alcohol to emolient. Sodium Chloride nie jest składnikiem odżywek tylko najczęściej szamponów.
To nie jest naturalna odżywka, ale może się sprawdzić.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-25, 21:14   #540
eat the rude
Raczkowanie
 
Avatar eat the rude
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 83
Dot.: Keratynowe prostowanie włosów cz. V

Dzięki za odpowiedź

Boże nie mogę się doczekać aż będzie można umyć włosy xD
eat the rude jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-03-18 09:37:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:37.