Prezenty dla taty - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Prezenty

Notka

Prezenty Prezenty to coś co lubimy otrzymywać i dawać. Podpowiadamy jak wyszukać odpowiedni prezent. Gdzie kupić po okazyjnej cenie prezenty świąteczne i nie tylko.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-06-13, 14:21   #421
pyyszu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 63
Dot.: Prezenty dla taty

Dziewczyny, macie jakiś pomysł na prezent dla taty na 50 urodziny? Czas mnie goni, a pomysłów zero
pyyszu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-13, 22:25   #422
megie
Zadomowienie
 
Avatar megie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 830
Dot.: Prezenty dla taty

Cytat:
Napisane przez pyyszu Pokaż wiadomość
Dziewczyny, macie jakiś pomysł na prezent dla taty na 50 urodziny? Czas mnie goni, a pomysłów zero
A coś więcej o Twoim Tacie, jego zainteresowaniach itp. ?
Porządny, elegancki zegarek z grawerem ?
__________________
K.
megie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-14, 11:09   #423
pyyszu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 63
Dot.: Prezenty dla taty

Zegarek pierwszy przyszedł do głowy mi i mojej mamie, bo to super prezent tylko on nigdy w zegarkach nie chodził, i chyba nie będzie więc chyba bez sensu. Perfumy, kosmetyki dostaje na każde inne okazje typu imieniny i święta i ma tego pod dostatkiem.

Zainteresowanie to chyba jak każdy mężczyzna w jego wieku, praca większość czasu zajmuje, po pracy działka, jakieś roboty ogródkowe, a teraz mundial i Tv z piwkiem. Myślałam o jakiejś przejażdżce wypas autem ale to przekracza moje finansowe możliwości. Po prostu pustka w głowie...
pyyszu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-14, 14:08   #424
megie
Zadomowienie
 
Avatar megie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 830
Dot.: Prezenty dla taty

Cytat:
Napisane przez pyyszu Pokaż wiadomość
Zegarek pierwszy przyszedł do głowy mi i mojej mamie, bo to super prezent tylko on nigdy w zegarkach nie chodził, i chyba nie będzie więc chyba bez sensu. Perfumy, kosmetyki dostaje na każde inne okazje typu imieniny i święta i ma tego pod dostatkiem.

Zainteresowanie to chyba jak każdy mężczyzna w jego wieku, praca większość czasu zajmuje, po pracy działka, jakieś roboty ogródkowe, a teraz mundial i Tv z piwkiem. Myślałam o jakiejś przejażdżce wypas autem ale to przekracza moje finansowe możliwości. Po prostu pustka w głowie...
Mój Tata też nie nosił zegarka, dopiero gdy na 40ste urodziny go dostał taki, którego sam by sobie nie kupił jest zachwycony i uwielbia zegarki . Ostatnio dostał drugi, jeszcze lepszej firmy etc z okazji awansu i dumnie nosi go codzienne Myślę, że to był najlepszy prezent jaki od nas dostał.
__________________
K.
megie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-16, 10:03   #425
kasia_kasik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 2
Dot.: Prezenty dla taty

Ja w ubiegłym roku zrobiłam tacie kosz ze słodyczami. Taki jaki mają w róznych sklepach internetowych np http://www.twojeprezenty.pl/do/item/U579/Kosz-Dla-Niego
Utrzymałam go też w tonacji niebieskiej i kupiłam do niego produkty które tata uwielbia-był zachwycony!
kasia_kasik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-16, 13:58   #426
ensenaada
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4
Dot.: Prezenty dla taty

Dzień Ojca już niedługo, a ja znów jestem w kropce.
Mój tata to wiecznie zapracowany człowiek (rano w biurze, popołudniami prowadzi małą firmę). Wolny czas (jak już go znajdzie) spędza w klubie motocyklowym i sam jeździ. Ma już porządny skórzany ubiór, spodnie, kurtkę, kamizelkę i gadżety, więc w tym temacie już mi nic do głowy nowego nie przychodzi Na książki nie ma czasu, telewizję ogląda wieczorami a i tak narzeka, że nie ma nic ciekawego, nie interesuje się ani sportem, ani muzyką. Czasem robi coś w garażu (oczywiście przy motorach), ale wszelkiego rodzaju narzędzia z pewnością ma. Chodzi raczej luźno ubrany (krawaty odpadają), ciuchów też ma pod dostatkiem (całkiem nie dawno prowadził sklep odzieżowy). Alkohol dostał na gwiazdkę.
No i co tu kupić człowiekowi, który ma wszystko co mu potrzebne
ensenaada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-16, 16:37   #427
megie
Zadomowienie
 
Avatar megie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 830
Dot.: Prezenty dla taty

Cytat:
Napisane przez ensenaada Pokaż wiadomość
Dzień Ojca już niedługo, a ja znów jestem w kropce.
Mój tata to wiecznie zapracowany człowiek (rano w biurze, popołudniami prowadzi małą firmę). Wolny czas (jak już go znajdzie) spędza w klubie motocyklowym i sam jeździ. Ma już porządny skórzany ubiór, spodnie, kurtkę, kamizelkę i gadżety, więc w tym temacie już mi nic do głowy nowego nie przychodzi Na książki nie ma czasu, telewizję ogląda wieczorami a i tak narzeka, że nie ma nic ciekawego, nie interesuje się ani sportem, ani muzyką. Czasem robi coś w garażu (oczywiście przy motorach), ale wszelkiego rodzaju narzędzia z pewnością ma. Chodzi raczej luźno ubrany (krawaty odpadają), ciuchów też ma pod dostatkiem (całkiem nie dawno prowadził sklep odzieżowy). Alkohol dostał na gwiazdkę.
No i co tu kupić człowiekowi, który ma wszystko co mu potrzebne
Pierwsze co mi przyszło na myśl po przeczytanie Twojej wypowiedzi:
czas spędzony z ukochaną córką.
Skoro ma wszystko, to może pyszny obiad przyrządzony przez córkę, na który składają się jego ulubione potrawy i wspólnie spędzony czas ?
__________________
K.
megie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-06-17, 12:11   #428
danusiak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 10
Dot.: Prezenty dla taty

Ja to chyba dam tacie wszystkie odcinki "Czterech pancernych i psa" na płycie. Uwielbia ten serial.
danusiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-20, 13:36   #429
Biedroneczka_8888
Raczkowanie
 
Avatar Biedroneczka_8888
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 257
Dot.: Prezenty dla taty

Teraz pełno mam na głowie urodzin bliskich, najbliżej dzień ojca. No i też się głowie. Wiem, że to późno, ale miałam pojechać osobiście (100km mieszkam od rodzinnego miasta) ale niestety nie mogę jednak. Więc pomyslalam, że wyślę prezent-niespodziankę kurierem. Dziś musze zamówić, ale co?
Tata ma 3 największe pasje: elektronika,komputery
Gotowanie
Wędkowanie.
Jeszcze mniejsze jak fotografia, spacery po górach i dom( w sensie, że ciągle coś remontuje, usprawnia, kupuję i dzwoni żeby się pochwalić ).
Myślałam nad gadżetem ( uwielbia gadżety) dla wędkarza albo zapalenca komputerowego. Sprzętu wędkarskiego jegi nie znam i nie wiem co ma. Do komputera ma więcej bajerów ode mnie ( a jestem grafikiem..). Pracuje w piwnicy w domu przy frezarkach i komputerach. Ciągle nie ma czasu. Może jakieś coś tam? Podgrzewacz do kubka albo coś.. Nie wiem :/ albo myślałam nad jakas karafka, bo robi nalewki, ale boję się to kurierem nadać..
Biedroneczka_8888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-28, 22:41   #430
Patataj hashas
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 2
Dot.: Prezenty dla taty

Polecam obraz i wcale mi nie chodzi o jakieś byle co, kupione byle gdzie ;p tylko obraz ręcznie malowany na zamówienie ze zdjęć:
Wystarczy wysłać zdjęcie, a dziewczyna zrobi z niego bardzo realistyczny obraz, który z pewnością zachwyci i ucieszy. :-D
Jeśli chcesz zadowolić swojego tatę, to świetny pomysł, żeby mu dać jego własny samochód, albo samochód o jakim marzy na obrazie
efekt końcowy jest zachwycający, a wcale nie kosztuje to dużo co prawda chcąc zamówić obraz ręcznie malowany przez kogoś, kto skończył jakąś szkołę, to trzeba trochę dać (nawet w tysiącach) a tutaj:efekt jest taki, że ludzie zastanawiają się, czy jest to zdjęcie, czy obraz, a dziewczyna bierze za to śmieszne pieniądze (niewiele więcej niż kosztują ją materiały) więc robi praktycznie pół darmo ;p
Zobacz galerię i zastanów się a ja jak najbardziej polecam

Edytowane przez jola2243
Czas edycji: 2014-06-30 o 09:48 Powód: reklama
Patataj hashas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-30, 11:38   #431
Biedroneczka_8888
Raczkowanie
 
Avatar Biedroneczka_8888
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 257
Dot.: Prezenty dla taty

Ja sama maluje, robię różne rzeczy ręcznie zdobione etc, więc cała moja rodzina jest obdarowywana i chyba już mają dosc ))) choć co roku coś innego. To decoupage to filc..
Biedroneczka_8888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-19, 23:40   #432
alczatka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 60
Dot.: Prezenty dla taty

Ojej, jaki świetny temat!

Przejrzałam cały, bo szukałam inspiracji, co mogłabym sprezentować mojemu ojczulkowi na okrągłą pięćdziesiątkę w przyszłym roku i dzięki wam już wiem. Tatuś pasjonuje się motoryzacją, uwielbia ogladać Top Gear, czy w ogóle TVN Turbo, więc na spółę z bratem zafundujemy tacie jazdę jakimś fajnym sportowym autem po torze wyścigowym i do tego dodamy jakąś ładnie opakowaną flaszeczkę whisky i myślę, że będzie jak znalazł. Wszak taka okrągła rocznica urodzin nie zdarza się tak często, a chciałabym, żeby prezent był raczej wyjątkowy - a takim Porsche nie jeździł nigdy.
alczatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-21, 13:21   #433
Natka2112
Przyczajenie
 
Avatar Natka2112
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1
Dot.: Prezenty dla taty

Mój tata to typowy opisywany już tutaj Pan, który nie pasuje konkretnie do żadnej kategorii. Prowadzi własną działalność budowlaną ale niech to was nie zwiedzie, że pasjonuje się tematyką związaną z budownictwem. Raczej z tego działu ma wszystko co może mieć i nie sądzę, że sprawi mu przyjemność gadżet związany z budowaniem itd.
Tak więc na dzisiejsze urodziny dostanie:
-kubek zakupiony w Empiku z napisem ,,Najlepszy tata na świecie" za 39,9
-naturalnie produkowane piwo (jego ulubione)
Na pewno będzie zadowolony, pewnie bardziej niż ze swterków i innych takich, bo każdy ma inny gust.
Natka2112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-22, 15:20   #434
aniakozak111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1
Dot.: Prezenty dla taty

Laseczki,może trochę z innej beczki, ale prawie to samo: doradźcie co najlepiej kupić na 60-te urodziny dla teścia. Podpowiadam, że znamy się tylko 2 lata. On robi dużą imprezę urodzinową no i nie wiem jak z tego wybrnąć z jakim prezentem. Myślałam o koszuli, konkretnie. Nie chcę wydac więcej niz 100 zł.

Edytowane przez jola2243
Czas edycji: 2014-08-24 o 10:13
aniakozak111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-26, 18:06   #435
sarni07
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 19
Dot.: Prezenty dla taty

Cytat:
Napisane przez aniakozak111 Pokaż wiadomość
Laseczki,może trochę z innej beczki, ale prawie to samo: doradźcie co najlepiej kupić na 60-te urodziny dla teścia. Podpowiadam, że znamy się tylko 2 lata. On robi dużą imprezę urodzinową no i nie wiem jak z tego wybrnąć z jakim prezentem. Myślałam o koszuli, konkretnie. Nie chcę wydac więcej niz 100 zł.
Koszula to nie taki zły pomysł, zwłaszcza, że mąż powinien, przynajmniej na oko, móc określić rozmiar i preferowany kolor.
sarni07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-29, 14:17   #436
annra12
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 109
Dot.: Prezenty dla taty

moje pewniaki na tego typu okazje to albo jakieś narzędzia (który tato lub teść nie lubi majsterkować ) albo alkohol. Jak się zna dobrze osobę to wie się, co lubi, mój tato uwielbia słodycze, słodkie alkohole, na dzień Taty kupiłam mu wielką czekoladę i sznapsa i był zadowolony , teściowi też kupiliśmy alko + takie coś ochraniacze na kolana do pracy w garażu
annra12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-07, 12:46   #437
bieliznasensi
Raczkowanie
 
Avatar bieliznasensi
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 246
Dot.: Prezenty dla taty

a ja polecam dobrej jakości okulary przeciwsłoneczne. Polecam markę Maui Jim mają naprawdę świetne! szkła.
bieliznasensi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-07, 15:04   #438
ssea
Przyczajenie
 
Avatar ssea
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 19
Dot.: Prezenty dla taty

Ja wlasnie kupilam tacie na urodziny bilet na Mistrzostwa Swiata w Pilce Siatkowej Mezczyzn 2014, jako ze zawsze oglada kazdy mecz w TV i akurat tak sie zlozylo, ze jego urodziny wypadaja we wrzesniu, a mecze rozgrywane sa tez u nas w Bydgoszczy
Kupilam dwa bilety, zeby mogl zabrac ze soba jakiegos kolege.
Zaluje, ze nie wpadlam na ten pomysl wczesniej, zeby zajac jakies super miejsca, ale i tak trafilam jeszcze calkiem niezle

Serdecznie polecam takie prezenty, kiedy brakuje pomyslow.
Zawsze mozna kupic bilet na jakas impreze z wyprzedzeniem, mysle, ze tata i tak sie ucieszy
__________________
Moja zapachowa szafa:
http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/4902/
ssea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-08, 18:55   #439
ir_las
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 7
Dot.: Prezenty dla taty

Ja kupiłam masażer do pleców, którego teraz cała rodzina korzysta :P
__________________
Biznes TŻ Logistyka sklepu internetowego Raben
ir_las jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-14, 11:05   #440
korneliaw0
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 10
Dot.: Prezenty dla taty

Ja właśnie kupiłam masażer do stóp... fajna sprawa!
korneliaw0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-14, 17:52   #441
lolca
Raczkowanie
 
Avatar lolca
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 38
Dot.: Prezenty dla taty

Jeżeli chodzi o prezent dla wędkarza to ze sprzętem do łowienia typu wędki, kołowrotki raczej ciężko trafić, bo to zależy od tego na jaką rybę się nastawiamy i jaką techniką się łowi. Stawiałabym raczej na akcesoria. Można podpatrzeć czy tato-wędkarz to już ma, jeżeli ma to czy nie wymaga wymiany ze względu na zużycie:
- pokrowiec na wędki -tu ważny jest wymiar najdłuższej wędki
- skrzynka na akcesoria wędkarskie
- wygodny fotel/krzesło wędkarskie
- specjalne wiaderko na żywca (małe żywe rybki, które mają być przynętą dla drapieżnej ryby, np szczupaka) - jeżeli wiemy, że nasz tata stosuje taką metodę połowu
- wędkę podlodową, może w komplecie z świdrem do lodu- nie każdy wędkarz ma taki zestaw, często na zimę robią sobie przerwę w wędkarskich wyprawach, jeżeli tato jeździ na stawy i jeziora to przy dużych mrozach można pobawić się w łowienie z lodu. Wędki są tanie 20-50zł, świdry raczej droższe ~200
- namiot lub parasol wędkarski - by chronił przed wiatrem i deszczem - w niepogodę niektóre gatunki ryb chętniej biorą
- duża latarka typu szperacz, akumulatorowa - jeżeli tata jeździ na nocne łowienie
- latarka czołówka, zakładana na głowe - jak wyżej, jeżeli jeździ na nocne łowienie albo chciałby jeździć
- siatka na złowione ryby - to pewnie już ma, ale można skontrolować stan takiej siatki, może wymagać wymiany
- podbierak do ryb - jak wyżej, pewnie ma, ale warto zobaczyć w jakim jest stanie, mojemu tacie co jakiś czas łamały się albo dziurawiła się siatka
- sygnalizator brań - takie elektroniczne ustrojstwo które piszczy jak ryba ciągnie żyłkę, bardzo przydatny na nocne łowy
- wiadro albo specjalna torba do mieszania zanęt wędkarskich
- drobne akcesoria typu haczyki, ciężarki wędkarskie, błystki - to jest coś co się niszczy, zużywa bądź gubi przy wędkowaniu
- żywe dżdżownice kalifornijskie - jeżeli macie ogródek i własny kompostownik, na allegro można kupić żywe dżdżownice - wpuszcza je się do kompostownika by wspomagały proces kompostowania i by szybciej powstawał nawóz - dodatkowo tato wędkarz będzie miał własną hodowle dżdżownic, taki prezent 2w1 do ogrodu i na ryby. Polecam wpisać sobie w googlu "dżdżownice humus" lub "dżdżownice kalifornijskie" na allegro
- zapas zanęt - można podpatrzeć jakich tata używa i kupić kilka, kilkanaście worków - to jest mój typ na tegoroczną gwiazdkę
lolca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-22, 18:16   #442
Lionelle92
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 6
Dot.: Prezenty dla taty

Jeśli szukacie oryginalnego i niezapomnianego pomysłu na prezent, polecam realistyczny portret lub rysunek przedstawiający moment czy postać związaną np. z hobby Za niewygórowaną cenę można wyczarować naprawdę zaskakujący prezent. Oferuję swoje poczynania, efekty można obejrzeć na www.lionelle.digart.pl

POLECAM!! )

Edytowane przez Lionelle92
Czas edycji: 2014-09-22 o 18:48
Lionelle92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-13, 09:25   #443
jokerrr
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 11
Dot.: Prezenty dla taty

No to ja swojemu tacie-człowiek komputerów, pracuje jako inforamtyk uwielbia gry komputerowe-niestety na nieszczęście mamy. Dlatego czesto kupuje mu gry omputerowe. Zazwyczaj przez internet: http://www.mediamarkt.pl/gry_pc bo często jest taniej szczególnie przy nowościach. Może nie jest to zbyt ambitny pomysł ale prezent ma dać odrobinę uśmiechu pbdarowywanej osobie a nie nam
jokerrr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-13, 09:44   #444
ellish
Zakorzenienie
 
Avatar ellish
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 5 910
Dot.: Prezenty dla taty

Fajnego masz tatę chciałabym aby mój tez grał.
ellish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-16, 23:27   #445
eeverybodylies
Raczkowanie
 
Avatar eeverybodylies
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 242
Dot.: Prezenty dla taty

W TK Maxx zawsze kupuje jakis gadzeciarski zestaw, w tym roju dostanie zestaw do czyszczenia butow w skorzanym przenosnym etui z Penguin (jest fanem obuwia)

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Kochać to nie patrzeć na siebie, a w tym samym kierunku.

eeverybodylies jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-26, 17:12   #446
Ilsa Lund
Zakorzenienie
 
Avatar Ilsa Lund
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: *miasto know-how
Wiadomości: 21 061
Dot.: Prezenty dla taty

Mój Tata lubi grać w koszykówkę(tyle że piłkę już ma ale biega w zwykłych koszulkach bawełnianych), rum z colą (mogę mu kupić jakiś fajny rum) i jest rodzinnym naprawiaczem, zna się na rzeczach technicznych czy urzędowych. Nie mam pojęcia co mu dać na święta, z kobietą zawsze łatwiej. Aha i ma polipy w nosie więc żadne perfumy nie będą dla niego radością ponieważ nie ma zmysłu powonienia
__________________
13.03.2008
13.03.2013
13.09.2014

Ilsa Lund jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-03, 10:01   #447
201711281030
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 3 416
Dot.: Prezenty dla taty

To może jakieś narzędzia?
My często tacie kupujemy, w tym roku dostanie zestaw bitów
201711281030 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-03, 17:34   #448
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 173
Dot.: Prezenty dla taty

Cytat:
Napisane przez Ilsa Lund Pokaż wiadomość
Mój Tata lubi grać w koszykówkę(tyle że piłkę już ma ale biega w zwykłych koszulkach bawełnianych), rum z colą (mogę mu kupić jakiś fajny rum) i jest rodzinnym naprawiaczem, zna się na rzeczach technicznych czy urzędowych. Nie mam pojęcia co mu dać na święta, z kobietą zawsze łatwiej. Aha i ma polipy w nosie więc żadne perfumy nie będą dla niego radością ponieważ nie ma zmysłu powonienia
to może koszulkę do grania w kosza (taką w jakiej zawodnicy grają mecze)? na przykład ulubionej drużyny, o ile taką ma
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-03, 17:45   #449
balbinka23
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 5
Dot.: Prezenty dla taty

taką koszulkę można też spersonalizować - kup z imieniem taty!
balbinka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-04, 00:12   #450
201606010921
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 591
Dot.: Prezenty dla taty

Ja kupuję swojemu zestaw do wina w eleganckim pudełku ogólnie to co roku mam problem z prezentem dla niego. W tamtym roku byl film 3d.
201606010921 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Prezenty


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-08-25 07:52:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:59.