Kondycja skóry twarzy. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Cena Urody

Notka

Cena Urody W dniach 25-28 kwietnia (od poniedziałku do czwartku włącznie) na nowym forum CENA URODY na Wasze wnikliwe pytania będą odpowiadały autorki tej świetnej pozycji.

 
 
Narzędzia
Stary 2005-04-26, 20:52   #1
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431

Kondycja skóry twarzy.


Witam , mój problem jest taki :
jakies dwa lata temu bardzo intensywnie chodziłam na solarium ( co 3 dni , 15 minut regularnie przez 4 miesiace) byłam ciemna jak drewno .Uzywałam specjalnych kosmetyków,zasłaniałam znamiona. Kiedy mi przeszło to szaleństo ( bo niestety tak to trzeba nazwać) , a skóra wybielała, okazało się jak jest zniszczona. Dzięki Bogu nie tak jak to się czasem zdarza, że jakieś dziury się robią itp, ale od tego czasu jest jakaś zmęczona , szarawa,niejednolita. I tak przez ten czas bardzo jej kondycję poprawiłam- soczki z marchewki , witaminy ze skrzypem itp, maseczki, peelingi , od kilku miesiecy tez kremy ( ale jak narazie Ziaji bo nie wiem co mam dobrac do mojej buźki). Teraz wygląda już niemal tak jakbym nigdy nie była na solarium , ale co moge jeszcze dla niej zrobić/ i jakich kremów mogłaby używac 22 latka z cera mieszaną, wrażliwą, nieskłonnądo pryszczów, ale z malutkimi krostkami czasem się pojawiającymi i zaskórnikami, niejednolitym kolorytem??Nie oczekuję cudów tylko chciałabym troszkę poprawić kondycje skóry , bardzo dziękuję za jakąkolwiek odpowiedż.
__________________
"Well-behaved women rarely make history."

Marilyn Monroe
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-04-26, 20:52   #2
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Kondycja skóry twarzy.

Witam , mój problem jest taki :
jakies dwa lata temu bardzo intensywnie chodziłam na solarium ( co 3 dni , 15 minut regularnie przez 4 miesiace) byłam ciemna jak drewno .Uzywałam specjalnych kosmetyków,zasłaniałam znamiona. Kiedy mi przeszło to szaleństo ( bo niestety tak to trzeba nazwać) , a skóra wybielała, okazało się jak jest zniszczona. Dzięki Bogu nie tak jak to się czasem zdarza, że jakieś dziury się robią itp, ale od tego czasu jest jakaś zmęczona , szarawa,niejednolita. I tak przez ten czas bardzo jej kondycję poprawiłam- soczki z marchewki , witaminy ze skrzypem itp, maseczki, peelingi , od kilku miesiecy tez kremy ( ale jak narazie Ziaji bo nie wiem co mam dobrac do mojej buźki). Teraz wygląda już niemal tak jakbym nigdy nie była na solarium , ale co moge jeszcze dla niej zrobić/ i jakich kremów mogłaby używac 22 latka z cera mieszaną, wrażliwą, nieskłonnądo pryszczów, ale z malutkimi krostkami czasem się pojawiającymi i zaskórnikami, niejednolitym kolorytem??Nie oczekuję cudów tylko chciałabym troszkę poprawić kondycje skóry , bardzo dziękuję za jakąkolwiek odpowiedż.
__________________
"Well-behaved women rarely make history."

Marilyn Monroe
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-04-26, 22:27   #3
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Re: Kondycja skóry twarzy.

zniszczenia posłoneczne są w stanie nieco naprawić retinoidy, ale tu już potrzebna jest wizyta u lekarza po receptę.
we własnym zakresie- retinol (Reti C vichy) lub retinaldehyd (Avene Ystheal+), można pomyśleć dodatkowo o złuszczaniu skóry.
na dzień zawsze krem z dobrym filtrem.
Justy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-04-26, 22:27   #4
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Re: Kondycja skóry twarzy.

zniszczenia posłoneczne są w stanie nieco naprawić retinoidy, ale tu już potrzebna jest wizyta u lekarza po receptę.
we własnym zakresie- retinol (Reti C vichy) lub retinaldehyd (Avene Ystheal+), można pomyśleć dodatkowo o złuszczaniu skóry.
na dzień zawsze krem z dobrym filtrem.
Justy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-04-27, 12:50   #5
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Re: Kondycja skóry twarzy.

Dziekuję
__________________
"Well-behaved women rarely make history."

Marilyn Monroe
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-04-27, 12:50   #6
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Re: Kondycja skóry twarzy.

Dziekuję
__________________
"Well-behaved women rarely make history."

Marilyn Monroe
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-04-27, 20:30   #7
Bosacka_Noszczyk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 213
Re: Kondycja skóry twarzy.

Witamy! skórze dobrze zrobi złuszczanie. Najlepiej w gabinecie dermatologicznym (może być zwykły, taqni kwas glikolowy) albo w domu Hydracidem Laboratorium SVR.
Pozdr
BiN
Bosacka_Noszczyk jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-04-27, 20:30   #8
Bosacka_Noszczyk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 213
Re: Kondycja skóry twarzy.

Witamy! skórze dobrze zrobi złuszczanie. Najlepiej w gabinecie dermatologicznym (może być zwykły, taqni kwas glikolowy) albo w domu Hydracidem Laboratorium SVR.
Pozdr
BiN
Bosacka_Noszczyk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-04-28, 12:50   #9
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Re: Kondycja skóry twarzy.

Dziekuję ślicznie
__________________
"Well-behaved women rarely make history."

Marilyn Monroe
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-04-28, 12:50   #10
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Re: Kondycja skóry twarzy.

Dziekuję ślicznie
__________________
"Well-behaved women rarely make history."

Marilyn Monroe
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Cena Urody


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:14.