salamandra - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2002-07-15, 11:19   #1
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954

salamandra


proszę o pomoc coś dziwnego od jakiegos czasu dzieje sie z moja cera.Po kazdym wyprysku zostaja mi ciemne slady, probowalam juz kremu wybielajacego przebarwienia firmy Eris ale bez zadnych efektow...wygladam jak salamandra plamista , pomozcie prosze
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-07-15, 17:21   #2
systematica
Wtajemniczenie
 
Avatar systematica
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 2 186
Re: salamandra

Ciekawa jestem, ile masz lat? Ja mam ten sam problem i na razie nikłe efekty w zwalczaniu - nie sprawdziły się kremy z hydrochinonem, retinolem, ani złuszczanie (może trochę się te plamy rozjaśniły, ale najbrdziej uporczywe są dalej). Polecam doraźnie samooplacz i dobry kryjący podkład. Na w miarę świeże przebarwienia bardzo skuteczne są gabinetowe zabiegi z użyciem ultradźwięków i specjalnej ampułki do cery z problemami. Wkrótce też wypróbuję chyba mikrodermabrazję , jak w moim gabinecie zainstalują najnowszą aparaturkę.
A tak na marginesie - w moim przypadku przyczyny znam: 2 kuracje hormonalne, kawa zamiast śniadania przez kilka lat..
Jeśli znajdziesz jakiś skuteczny wynalazek, napisz! [img]icons/icon40.gif[/img]
__________________
Komp w przebudowie ... czyli urlop od netu
systematica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-07-15, 19:03   #3
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: salamandra

mam 34 lata i z wiekiem coraz wiecej problemow z cera.Czasem na placz mi sie zbiera jak widze takie brzoskwiniowe buzie bez przebarwien, dzis pelna desperacji kupilam krem Drula forte i zobacze czy pomoze [img]icons/icon7.gif[/img] pozdrawiaqm Ramona
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-07-15, 19:03   #4
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: salamandra

mam 34 lata i z wiekiem coraz wiecej problemow z cera.Czasem na placz mi sie zbiera jak widze takie brzoskwiniowe buzie bez przebarwien, dzis pelna desperacji kupilam krem Drula forte i zobacze czy pomoze [img]icons/icon7.gif[/img] pozdrawiaqm Ramona
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-07-15, 19:34   #5
systematica
Wtajemniczenie
 
Avatar systematica
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 2 186
Re: salamandra

Współczuję i rozumiem - moje problemy zaczęły się w tym samym czasie (jestem trochę starsza). Wtedy też zdałam sobie sprawę, że szereg kremów mnie uczula - powodując wypryski (jak zmnieniłam na kremiki AA, przeszło jak ręką odjął). To samo dotyczy czekolady. Ale jeśli możesz sobie pozwolić na zabiegi w gabinecie, to polecam - przekonałam się, że mogą duzo pomóc.
[img]icons/icon40.gif[/img]
__________________
Komp w przebudowie ... czyli urlop od netu
systematica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-07-15, 20:23   #6
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: salamandra

ale jakie to maja byc zabiegi?? mam cere dosyc wrazliwa a przede wszystkim naczynkowa wiec boje sie wszelkich zabiegow , pozdrawiam i swiecie wierze w skutecznosc kremu Drula forte ktory wlasnie w tej chwili na sobie testuje [img]icons/icon7.gif[/img] a mysli o cudotworczym dzialaniu tego kremu tak sie uczepilam ze jesli nie on sam to moja podswiadomosc te cuda uczyni hehe
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-07-15, 22:25   #7
systematica
Wtajemniczenie
 
Avatar systematica
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 2 186
Re: salamandra

Siła świadomości ( i podświadomości [img]icons/icon12.gif[/img] to jest to!
Jak wrócę z urlopu ok. 12 sierpnia i natknę się na Twoją optymistyczną wiadomość, natychmiast spowinę się w Drulę [img]icons/icon7.gif[/img]
Co do zabiegów - zafundowałam sobie "dra Klenthous'a" (patrz Grieger Cosmetics w Złotym Salonie). Miejmy nadzieję, ze nasza nieoceniona Beatka Krajnik napisze artykuł o zabiegach z ultradźwiękami i mikrodermabrazji (TO JEST zamówienie, Beatko!!) to zrozumiemy, jak to działa [img]icons/icon7.gif[/img]
__________________
Komp w przebudowie ... czyli urlop od netu
systematica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2002-07-16, 08:24   #8
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: salamandra

no zobaczymy czy cos sie poprawi z moja gebusia a na razie zycze milutkiego urlopu [img]icons/icon7.gif[/img]
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-07-16, 18:17   #9
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Re: salamandra

DRULA pomaga! ja stosuję na kolano [img]icons/icon7.gif[/img] bo tam robi mi się słoneczne przebarwienie.
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-07-16, 19:42   #10
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: salamandra

mam nadzieje ze pomaga wczoraj zastosowalam pierwszy raz a dzis mam rozowe plamki w miejscu brunatnych [img]icons/icon9.gif[/img] buuuuuuuuuu ale nic mnie nie szczypie nie wiem czy teraz bedzie lepiej czy juz mi tak zostanie powiedz prosze czy tez na poczatku cienko bylo z toba [img]icons/icon7.gif[/img]
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-07-16, 23:17   #11
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Re: salamandra

hmmm... u mnie stawaly sie coraz bardziej bezowe.. ale nigdy nie przechodzily przez roz.. ale probuj dalej, bo to z dnia na dzien coraz bardziej rozjasnia. powodzenia!
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2002-07-17, 08:02   #12
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: salamandra

ale zazdroszcze wam ze u was po druli znikaja przebarwienia ja na razie nic nie widze , adnych zmian no moze jedynie kolorystyczne z brunatnych na rozowe [img]icons/icon9.gif[/img] a moze ten krem usuwa jakies wybrane przebarwienia?? ja probuje usunac przebarwienia pozostale po tzw wypryskach albo mowiac inaczej "syfkach" ktore nie wiedziec czemu ciagle mi wyskakuja [img]icons/icon9.gif[/img] a nastolatka to ja raczej juz nie jestem
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:20.