coś skutecznego pod oczka?!? POMOCY! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-03-07, 15:27   #1
mouse
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 114

coś skutecznego pod oczka?!? POMOCY!


Drogie Wizażanki. Bardzo proszę Was o polecenie mi kremu pod oczy. Przeglądałam już KW i ile w nim propozycji to tyle różnych opinii- ciężko mi coś wybrać. Nie chciałabym też wydać po raz kolejny pieniędzy na nieskuteczne mazidełko. Dodam, że mam 27 lat, przesuszoną skórę pod oczami... no i niestety niewielkie zmarszki ( zwłaszcza przy uśmiechaniu się). Czekam z niecierpliwością na porady, dzięki którym moje spojrzenie odmłodnieje [img]icons/icon7.gif[/img].Będę niezmiernie wdzięczna za pomoc. Pozdrawiam serdecznie.
mouse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-07, 15:29   #2
Agentka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 2 084
Re: coś skutecznego pod oczka?!? POMOCY!

znów [img]icons/icon7.gif[/img] odklikne ptaszka, wlasnie ze tak [img]icons/icon7.gif[/img]

Aretina Q10 -Ziaja- finansowa nietragedia -ok 8 pln,kremik z retinolem- faajny- opinie KW-sama nadużywam [img]icons/icon7.gif[/img] (tylko wtedy gdy nie jestes w ciazy Myszko [img]icons/icon7.gif[/img] -retinol!

[img]icons/icon40.gif[/img] moglibyscie mnie wygonic? [img]icons/icon12.gif[/img]
__________________
Nie cierpię zimy
Agentka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-07, 15:41   #3
mouse
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 114
Re: coś skutecznego pod oczka?!? POMOCY!

Jeszcze Cię nie wygonię Olu [img]icons/icon7.gif[/img] , może podpowiesz coś jeszcze [img]icons/icon7.gif[/img]

Jeżeli dobrze kojarzę to proponowany przez Ciebie kremik zawiera prowitaminę B5, na którą niestety jestem uczulona [img]icons/icon9.gif[/img]. Czekam więc na dalsze propozycje a za wysyłane tak szybko jak Twoje: Dziękuję [img]icons/icon7.gif[/img]
... A w ciąży (jeszcze [img]icons/icon7.gif[/img] )nie jestem.
Pozdrawiam!
mouse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-07, 15:49   #4
Agentka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 2 084
Re: coś skutecznego pod oczka?!? POMOCY!

[img]icons/1glaszcze.gif[/img] wiem co znaczy uczulenie, choc ja akurat na ten z Ziaji nie jestem i nie chce zmieniac na inny [img]icons/icon7.gif[/img] Zobacz moze jeszcze Mysiu DaX Cosmetics - choc mnie troche uczula..i chyba Rodzicielka go odziedziczy..


[img]icons/icon40.gif[/img] musiam uciekac, zaraz koniec pracki [img]icons/icon7.gif[/img]miłego pocztątku wekeendu [img]icons/icon7.gif[/img]

ps. kiedy skacze Małysz> ? ktos wie ?
__________________
Nie cierpię zimy
Agentka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-07, 16:01   #5
xanka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-08
Lokalizacja: Kraków/Kielce
Wiadomości: 1 327
GG do xanka
Re: coś skutecznego pod oczka?!? POMOCY!/OT Ola

Ola napisał(a):
> ps. kiedy skacze Małysz> ? ktos wie ?

zdaje sie ze skoki sa w sobote i niedziele w Holmenkollen
"Bezpośrednie relacje z konkursów w Holmenkollen przeprowadzą TVP (początek w sobotę o 16.25, w niedzielę o 13.35) oraz Eurosport (początek w sobotę o 16.30, w niedzielę o 13.30)." (źródło - interia.pl)

[img]icons/icon40.gif[/img]

no to zmykaj juz zmykaj [img]icons/icon12.gif[/img]
xanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-07, 16:03   #6
Agentka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 2 084
Re: coś skutecznego pod oczka?!? POMOCY!/OT Ola

[img]icons/1list.gif[/img] mucios buziakos za wiadomosci o Małyszu xanus [img]icons/icon7.gif[/img]

lece ,ale odklikne [img]icons/icon12.gif[/img]
__________________
Nie cierpię zimy
Agentka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-07, 16:26   #7
BabciaWeatherwax
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 5 504
Re: coś skutecznego pod oczka?!? POMOCY!

Na szybką kurację mogę z czystym sumieniem polecić maseczkę Sorayi Kolagen+Elastyna, ale ma Wit. A+E, to nie wiem czy nie uczuli. Dla mnie super, chociaż też buźkę mam wrażliwą na mazidełka... To maseczka do twarzy i szyi oczek nie wyłączając... Ja miałam ten sam problem, możesz obejrzeć wątek 30+ i po tej masaczce się poprawiło baaardzo znacząco.... Tylko uważaj w sklepach, bo są dwie wersje, ciemnoniebieska, to starsza, nie ma najlepszych ocen w KW i jasnoniebieska, nowa, o której mówię. Różnią się sposobem aplikacji, tamtą się wyciera po 10 min., tą się wklepuje. Kosztuje ok. 12 zł... więc żadna tragedia finansowa...

[img]icons/1cmok.gif[/img]

PS. A Babci doniesień o odbyciu fryzjera nikt nie zauważył, trudno... szukajcie, a znajdziecie... [img]icons/icon12.gif[/img]
PS.2 następne dwa dni będę sporadycznie, bo wielką imprezę mam i latam, sprzątam, gotuję, piekę i przyjmuję gości... [img]icons/icon10.gif[/img]
__________________
liberalny
<tolerancyjny, nie stosujący przymusu, wolnościowy, nierygorystyczny>
(Słownik Języka Polskiego PWN)

Jędrek ma...

Forum techniczne dla katalogu kosmetyków
BabciaWeatherwax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:57.