DEPILACJA! HEEEELLLPPPP!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-07-04, 09:34   #1
Maharet
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 33

DEPILACJA! HEEEELLLPPPP!!!


Dziewczyny ratujcie!!!! Nie mogę pozbyć się włosków na nogach!!!!! Golenie nóg maszynką jednorazową nic nie daje, bo nie mogę obciąć włosa u podstawy i zawsze zostaje mi jego "kawałek" w skórze, przez co mam nogi w czarne kropki (mam czarne mocne włosy). To samo po kremie do depilacji, wosk na cieplo (domowy Veet'a) wyrywa włoski, ale nie wszystkie, poza tym do tego trzeba najpierw je zapuścić. Depilator elektryczny większość z nich urywa przy podstawie, więc kropki nadal są!!! Błagam ratujcie mnie bo od roku nie miałam na sobie spódnicy!!!
Maharet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-04, 12:33   #2
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Re: DEPILACJA! HEEEELLLPPPP!!!

witam
znam ten ból kiedy nie można założyc spódnicy.
ale ja sobie jakoś radzę,próbowałam wszytskiego,goliłam nogi prze ok.8 lat wię włoski są sztywne i ciemne ,musiałam golić nogi codziennie .to był koszmar bo nie mogłam opalić nóg,były podrapane ,itp.
ale pewnego dnia wyskubałam włoski pensetą,zajeło mi to cały wieczór ale udało sie.kupiłam depilator i jak tylko jakis wyrasta to go traktuje depilatorem lub penseta.a włoski których nie uda sie wyrwac w całości traktuje kremem do depilacji,a po depilacji kremem z formułą opóżniającą odrost włosa.
trzeba poświęcić na to troche czasu ale opłaca się ,nie muszę juz golic nóg codziennie i spokojnie biegam w krótkich spódniczkach.
pozdrawiam i życze powodzenia
paula
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:07.