pryszcze- szybka domowa metoda na pozbycie się ich... jest cos takiego?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-11-01, 09:11   #1
Maharet
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 33

pryszcze- szybka domowa metoda na pozbycie się ich... jest cos takiego??


Drogie wizażanki!!
Nie byłam tu jakieś pół roku, chociaż wcześniej zaglądałam tu dość często. Usiłowałam sobie sama znaleźć coś na tym forum bo założę się, że ten wątek był już poryszany... niestety nic z tego. Moje pytanie brzemi: czy istnieje jakaś maseczka z w miarę domowych składników, która pomogłaby zapobiedz pryszczom i "wyleczyłaby" te już istniejące? Ostatnio krucho u mnie z kasą i nie mogę iśc kupić sobie jakiegoś drogiego specyfiku za 50zł... zreszta i tak pewnie by nie działał. Używam kremu Clean&Clear do mycia twarzy... w dość dziwny sposób, bo po umyciu cery nakładałam gruba warstwę kremu i szłam spać... przez jakiś czas metoda skutkowała, ale teraz nie dośc że nic to nie daje to jeszcze chyba pogorsza sprawę... Wszelkie pomysły jak pozbyć się pryszczy są baaaardzo milo widziane... jeśli znacie drogi kosmetyk, ktorego skuteczność jest pewna to tez dajcie znać... najwyżej jakoś odłożę kasę.
z góry wielkie dzięki!!!
mam nadzieję, że i tym razem mnie nie zawiedziecie!
Buziaki gorące
Maharet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-01, 20:01   #2
gorąca-herbatka-górą
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 127
GG do gorąca-herbatka-górą
Re: pryszcze- szybka domowa metoda na pozbycie się ich... jest cos takiego??

też miewałam problemy z buźką. pryszcze, krostki, przebarwienia. jedyna skuteczna metoda jaką stosowałam to codzienna higiena cery.
1. żel do mycia buzi
2. tonik
3. krem
zazwyczaj żel i tonik miewałam z jednej firmy i była to Ziaja. Kremy natomiast bywały różne. W każdym razie lekkie, do cery mieszanej lub tłustej.

i takie dbanie o higienę twarzy zapobiegły częstemu występowaniu niespodzianek.

teraz gdy zaprzestaję na jakiś czas używać żelu czy toniku, nie daj Boże tego i tego! , to krostki się pojawiają, co daje mi do zrozumienia, że moja metoda jest skuteczna. a kosmetyków wcale nie używam jakichś drogich. Ziaja to tania firma a jak widać skuteczna.
gorąca-herbatka-górą jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:06.