dylemat??? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-07-08, 14:58   #1
gotika1
Raczkowanie
 
Avatar gotika1
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 383
GG do gotika1
Unhappy

dylemat???


Mamy teraz ogrom kosmetyków samoopalających i sporo różnych firm i marek. Ja jestem po prostu zagubiona, jeśli chodzi o samoopalacze, mam w związku z tym do Was 2 pytania Drogie Wizażanki. Po pierwsze: mamy różne samoopalacze, do nóg, do twarzy i do ciała, w związku z tym czy można wysmarować całe ciało samoopalaczem do ciała??Czy trzeba koniecznie trzymać się zasad : do ciała - osobno, do nóg- osobno i do twarzy - osobno???Bo z jesli są właśnie do poszczególnych części ciała to chyba powinno się tego trzymać, prawda??
I drugie pytanie: jeśli użyję samoopalacza do nóg innej marki a do ciała innej marki to czy będzie widoczna różnica na ciele w odcieniu?? I jeśli do tego jesli uzyję balsamu brązującego do smarowania na codzień znowu innej marki to czy będzie jakaś różnica??Czy mogę mieszać marki różnych kosmetyków jeśli chodzi o samoopalacze i balsamy brązujące?? Proszę o odpowiedź, jestem w tym temacie zupełnie ciemna... Proszę o wszelkie rady...Z góry dziekuje, pozdrawiam, gotika1
gotika1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-08, 16:04   #2
gotika1
Raczkowanie
 
Avatar gotika1
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 383
GG do gotika1
Dot.: dylemat???

Czy ktoś mi mógłby doradzić????????? Czy nie ma takiej osoby??
gotika1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-08, 16:21   #3
modliszka84
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 629
Dot.: dylemat???

Wydaje mi się, że każda uzywając samoopalaczy róznych firm mogą powstać na ciele jakieś zacieki, tzn kolory mogą być inne. Także ja bym nie mieszała róznych form czy serii. Jesli chodzi o to, czy samoopalacz do ciała nadaje się tylko do ciała, a nie do nóg, to jasne że się nadaje. Ten do nóg to jest np wtedy jeśli chcesz opalić sobie tylko nogi, a resztę nie. Takie jest mohe zdanie, że zwykły samoopalacz do ciała możesz stosowac do całego ciała. Jeśli chodzi o twarz, to ja bym kupiła sobie osobny, do twarzy, ale z tej samej firmy.
Pozdrawiam!
modliszka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:22.