paznokcie w ciąży - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-07-17, 17:39   #1
jamarta26
Przyczajenie
 
Avatar jamarta26
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 1

paznokcie w ciąży


jak dbać o paznokcie w ciąży. są one bardziej łamlie i sie rozdwajają
jamarta26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-21, 19:37   #2
stelline
Raczkowanie
 
Avatar stelline
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 49
GG do stelline Send a message via Skype™ to stelline
Dot.: paznokcie w ciąży

Ja też w ciąży zaczęłam mieć większe niż zwykle problemy z paznokciami. Na ratunek przyszedł mi olej rycynowy [wcierany raz na czas w płytkę i skórki], odżywka Eveline Maksymalny Wzrost Paznokci i krem tej samej firmy do rąk i paznokci z olejkiem arganowym. Nie stosowałam żadnych środków do użytku wewnętrznego, bo nie wiem, czy wolno...ale to naprawdę wystarczyło .
__________________
http://zwyklastronazycia.blogspot.com- tu każda kobieta znajdzie coś dla siebie. Recenzje kosmetyków, książek, filmów, przemyślenia, tutoriale fryzurowe i makijażowe, przepisy i wiele innych. Zapraszam!
stelline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-06, 10:49   #3
krwawa_jadzka
Raczkowanie
 
Avatar krwawa_jadzka
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 90
GG do krwawa_jadzka
Dot.: paznokcie w ciąży

Ja od siebie polecam odżywkę AGDE, używałam prawie miesiąc i pazurki są bardzo ładne, przede wszystkim powrócił naturalny kolor, nie łamią się ani nie rozdwajają. Tak mi się teraz podobają, że przestałam malować kolorowymi lakierami
Robiłam nawet recenzję o tym produkcie. Odżywkę wcierałam wacikiem kosmetycznym. Z tego co pamiętam składa się głównie z keratyny, gliceryny... Olej rycynowy też powinien pomóc.
krwawa_jadzka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-06, 23:45   #4
Tatyana
Raczkowanie
 
Avatar Tatyana
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wlkp :)
Wiadomości: 171
Dot.: paznokcie w ciąży

Też jestem w ciąży i mam ppiękkniejsze paznokcie niż przed Używam odzywki eveline 8 w 1 na wiele problemów paznokciowych i jestem bardzo zadowolona. Nie biorę żadnych środków wspomagających, tylko witaminy dla kobiet w ciąży, żeby nie podwajać dziennych dawek witamin. Za to martwi mnie reszta, bo już wiem że posypią się włosy i zęby ale to już inny temat
__________________
Gabriel <3 16.01.2009
Blanka <3 & Nina <3 08.09.2013
Tatyana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-07, 19:59   #5
ananonda191
Zadomowienie
 
Avatar ananonda191
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 354
Dot.: paznokcie w ciąży

w ciąży odżywka eveline to ja ci nie radzę brać, jest w niej trujacy formaldehyd przenika do krwi i tym samym do dziecka. ja bym odstawiła na ten czas i stosowała bardziej naturalne preparaty np balsam do paznokci herba studio a jak uzywasz lakierow to bym zwracala uwagę, czy nie ma w nich właśnie formaldehydu!
ananonda191 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-08, 22:14   #6
Mama Tosi
Rozeznanie
 
Avatar Mama Tosi
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 534
Dot.: paznokcie w ciąży

Ja w ciąży w ogóle odstawiłam malowanie paznokci.
Nie chciałam wdychać oparów lakieru czy zmywacza.
Pewnie by to nie zaszkodziło ale gdyby jednak później z dzieckiem miało być coś nie tak, to nie chciałabym sobie robić wyrzutów, że może to jednak z mojej winy - przez to malowanie.

Wcierałam olejki w paznokcie i szybko dzięki temu płytka i bez malowania ładnie wyglądała. To był czas, który dobrze wpłynął na moje paznokcie. Pewnie przez to olejowanie.
Mama Tosi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-09, 14:14   #7
ananonda191
Zadomowienie
 
Avatar ananonda191
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 354
Dot.: paznokcie w ciąży

Cytat:
Napisane przez Mama Tosi Pokaż wiadomość
Ja w ciąży w ogóle odstawiłam malowanie paznokci.
Nie chciałam wdychać oparów lakieru czy zmywacza.
Pewnie by to nie zaszkodziło ale gdyby jednak później z dzieckiem miało być coś nie tak, to nie chciałabym sobie robić wyrzutów, że może to jednak z mojej winy - przez to malowanie.

Wcierałam olejki w paznokcie i szybko dzięki temu płytka i bez malowania ładnie wyglądała. To był czas, który dobrze wpłynął na moje paznokcie. Pewnie przez to olejowanie.
I bardzo dobrze zrobilaś! Ciąża to czas dla dziecka, wszystko co jemy i robimy ma jemu służyć dobrze. Żeby jemu miało coś się stać złego przez nasze babskie fanaberie i próżność?
ananonda191 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-02-09, 13:38   #8
Haniania87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1
Dot.: paznokcie w ciąży

Cytat:
Napisane przez ananonda191 Pokaż wiadomość
I bardzo dobrze zrobilaś! Ciąża to czas dla dziecka, wszystko co jemy i robimy ma jemu służyć dobrze. Żeby jemu miało coś się stać złego przez nasze babskie fanaberie i próżność?

Dziewczyny, nie popadajmy w paranoje... bez przesady, że nie można pomalować paznokci... Zgadzam się, że nie należy wdychać ani zapachu lakieru ani zmywacza ale jeśli robi się to na powietrzy lub przy wietrzonym pomieszczeniu to nic nie szkodzi.


Edytowane przez Haniania87
Czas edycji: 2015-02-09 o 13:39
Haniania87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-09, 13:49   #9
jozefinaG
Raczkowanie
 
Avatar jozefinaG
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 139
Dot.: paznokcie w ciąży

Ja tak się zastanawiam - co potencjalnie może bardziej zaszkodzić ciąży - malowanie paznokci czy codzienne wdychanie spalin samochodowych i wyziewów z kominów :P Ale tak już jest - niema szans uchronić się od wszystkiego. A lakiery to jednak nie farby przemysłowe, więc myślę, że są raczej bezpieczne
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
jozefinaG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-02-09 14:49:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:50.