Odzywka i oliwa? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-07-31, 07:36   #1
Alacasa
alacasa
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 2

Odzywka i oliwa?


Hejka dziewczyny. Wiem jest milion tych samych wątków. Moje skórki są suche mimo iz kremuje je kremem z wit. E. Czytalam wiele porad na temat paznokci i nie raz obiło mi się o uszy żeby stosować wita. A+E , olejejk rycynowy czy oliwę z oliwek. Dziś lece to do apteki kupić ale mam jeszcze pytanie. Uzywam odzywki z Eveline tej Diamentowej. I czy muszę zmywac odzywke żeby zamoczyc paznokcie np. W oliwie?
Alacasa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-01, 13:49   #2
2016103100900
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 105
Dot.: Odzywka i oliwa?

Cytat:
Napisane przez Alacasa Pokaż wiadomość
Hejka dziewczyny. Wiem jest milion tych samych wątków. Moje skórki są suche mimo iz kremuje je kremem z wit. E. Czytalam wiele porad na temat paznokci i nie raz obiło mi się o uszy żeby stosować wita. A+E , olejejk rycynowy czy oliwę z oliwek. Dziś lece to do apteki kupić ale mam jeszcze pytanie. Uzywam odzywki z Eveline tej Diamentowej. I czy muszę zmywac odzywke żeby zamoczyc paznokcie np. W oliwie?
To odżywka z Eveline je wysusza Więc nie wiem na co zdadzą się zabiegi nawilżające. Może przerzucisz się na iną odżywkę? Bez formaldehydu i innej mocno szkodliwej chemii? Olejek rycynowy także może wysuszać.
2016103100900 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-01, 18:18   #3
Alacasa
alacasa
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 2
Dot.: Odzywka i oliwa?

Cytat:
Napisane przez nikaonaa Pokaż wiadomość
To odżywka z Eveline je wysusza Więc nie wiem na co zdadzą się zabiegi nawilżające. Może przerzucisz się na iną odżywkę? Bez formaldehydu i innej mocno szkodliwej chemii? Olejek rycynowy także może wysuszać.
A polecasz jakąś?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Alacasa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-02, 19:05   #4
Yenotek
leśny stwór
 
Avatar Yenotek
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 8 380
Dot.: Odzywka i oliwa?

Cytat:
Napisane przez nikaonaa Pokaż wiadomość
To odżywka z Eveline je wysusza Więc nie wiem na co zdadzą się zabiegi nawilżające. Może przerzucisz się na iną odżywkę? Bez formaldehydu i innej mocno szkodliwej chemii? Olejek rycynowy także może wysuszać.
Po to stosuje się nawilżacze by temu zapobiegać. Znam wiele kobiet używających Eveline, które mają bardzo ładnie nawilżone skórki.


Cytat:
Napisane przez Alacasa Pokaż wiadomość
Hejka dziewczyny. Wiem jest milion tych samych wątków. Moje skórki są suche mimo iz kremuje je kremem z wit. E. Czytalam wiele porad na temat paznokci i nie raz obiło mi się o uszy żeby stosować wita. A+E , olejejk rycynowy czy oliwę z oliwek. Dziś lece to do apteki kupić ale mam jeszcze pytanie. Uzywam odzywki z Eveline tej Diamentowej. I czy muszę zmywac odzywke żeby zamoczyc paznokcie np. W oliwie?
Hej
sam krem, to za mało stosując regularnie lakiery/odzywki do paznokci. Jest na rynku trochę preparatów przeznaczonych typowo do pielęgnacji skórek, nawet w Rossmannie.
A jeśli tłuściochy nie są Ci straszne, to proponuję stosowanie masła shea na zmianę np z olejem makadamia czy z granatu. Z rycynowym bym uważała. Maść z witaminą A i E na pewno też będzie pomocna.
Nie musisz zmywać odzywki, by moczyć paznokcie.
Skórki smaruj zawsze po kąpieli na noc i tak zostawiaj.
Co do odżywki - jeśli Ci służy - nie zmieniaj. Jak chodzi o odżywkę bez formaldehydu, to np Nail Tek III go nie ma. Inne nie przychodzą mi aktualnie do głowy.
__________________
Naturalna pielęgnacja z Magdą
Yenotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-18, 09:46   #5
zbiksylwia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 5
Dot.: Odzywka i oliwa?

też szukam odpowiedniej odzywki.. wiele przetestowałam, ale nadal nie znalazłam odpwoiedniej dla siebie
zbiksylwia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-11-18 10:46:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:06.