Sterylizator - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-02-19, 18:55   #31
lilimaer
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 179
Dot.: Sterylizator

8-[

Edytowane przez lilimaer
Czas edycji: 2017-02-20 o 19:35
lilimaer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-10, 10:58   #32
Georgina_Kincaid
Zakorzenienie
 
Avatar Georgina_Kincaid
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 8 405
Dot.: Sterylizator

Dziewczyny podpowiedzcie mi, robię pazurki dla siebie, czasem siostra/koleżanki. Kurs na hybrydy mam ale tu problemu nie ma bo jak ktoś przychodzi to używam wszystkiego jednorazowo. Niedługo planuję zrobić kurs na żel, też głównie dla siebie ale jak znam życie to od czasu do czasu jakaś koleżanka wpadnie. I tu moje pytanie, coś polecicie do dezynfekcji frezow? Bo żel kiedyś ściągnąć trzeba. Gdzieś coś mi się obiło o uszy, że do frezów nie każdy płyn się nadaje bo się tępe robią. Mam frez ceramiczny i jeden do skórek, używam tylko dla siebie. Jestem nosicielem WZW B więc muszę mieć pewność, że kupię coś, co wytlucze wszystko w 100%. Czy jest to gra warta swieczki? Czy lepiej zostać przy samej hybrydzie i jednorazowych produtkach?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Statystyki pokazują, że większość śmiertelników zaprzedaje dusze z pięciu powodów: seksu, pieniędzy, władzy, zemsty i miłości. Dokładnie w tej kolejności. - Richelle Mead
Georgina_Kincaid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-10, 18:49   #33
lightangel
Zakorzenienie
 
Avatar lightangel
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 8 102
Dot.: Sterylizator

Cytat:
Napisane przez Georgina_Kincaid Pokaż wiadomość
Dziewczyny podpowiedzcie mi, robię pazurki dla siebie, czasem siostra/koleżanki. Kurs na hybrydy mam ale tu problemu nie ma bo jak ktoś przychodzi to używam wszystkiego jednorazowo. Niedługo planuję zrobić kurs na żel, też głównie dla siebie ale jak znam życie to od czasu do czasu jakaś koleżanka wpadnie. I tu moje pytanie, coś polecicie do dezynfekcji frezow? Bo żel kiedyś ściągnąć trzeba. Gdzieś coś mi się obiło o uszy, że do frezów nie każdy płyn się nadaje bo się tępe robią. Mam frez ceramiczny i jeden do skórek, używam tylko dla siebie. Jestem nosicielem WZW B więc muszę mieć pewność, że kupię coś, co wytlucze wszystko w 100%. Czy jest to gra warta swieczki? Czy lepiej zostać przy samej hybrydzie i jednorazowych produtkach?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wiele firm produkuje jednorazowe frezy lub specjalne jednorazowe nakładki, to jest chyba najbezpieczniejsze rozwiązanie. Albo osobne papierowe pilniki dla każdej klientki - tak właśnie robi moja znajoma, ale ja osobiście nie mam tyle cierpliwości żeby u samej siebie piłować żel pilnikiem a ona robi to u kilku klientek dziennie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lightangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-06, 19:04   #34
lilimaer
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 179
Dot.: Sterylizator

może sterylizator kulkowy byłby rozwiązaniem? ale pewności nie mam
lilimaer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-06, 19:34   #35
Georgina_Kincaid
Zakorzenienie
 
Avatar Georgina_Kincaid
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 8 405
Dot.: Sterylizator

Cytat:
Napisane przez lilimaer Pokaż wiadomość
może sterylizator kulkowy byłby rozwiązaniem? ale pewności nie mam
Na szkoleniu powiedzieli ze tylko autoklaw. Temat odpuscilam, macham pilnikiem w razie potrzeby

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Statystyki pokazują, że większość śmiertelników zaprzedaje dusze z pięciu powodów: seksu, pieniędzy, władzy, zemsty i miłości. Dokładnie w tej kolejności. - Richelle Mead
Georgina_Kincaid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-06-06 20:34:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:49.