Dziwny kink i zdrada emocjonalna? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2022-04-26, 13:55   #1
Minstrelli
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-04
Wiadomości: 1
Question

Dziwny kink i zdrada emocjonalna?




Dziewczyny, wiem, że takich postów już tu pewnie kilka było, ale czuję, że potrzebuję się wygadać i potrzebuję spersonalizowanej porady, więc z góry Was przepraszam, jeśli czytałyście już coś podobnego.

Mianowicie, mam problem z tym, że mój facet (a w zasadzie to już mąż) ma dość nietypowy kink i od jakiegoś czasu mocno angażuje się w to kinkowe community, co oznacza oglądanie/lajkowanie/komentowanie oraz nawiązywanie kontaktu z dziewczynami, które też to kręci. Mam na myśli profile instagramowe, twitterowe, tiktokowe (ale raczej nie only fans - nikogo nie tipuje itd.). I wiem o tym, bo sam mi o tym powiedział, ale mnie to cholernie boli. Przeprowadziliśmy już kilka zarówno rozmów, jak i kłótni na ten temat - on powiedział, że nie przestanie mimo tego, że mnie to rani, bo powinnam to zrozumieć i on zapewnia mnie, że nie ma żadnych złych zamiarów (z nikim się nie spotka/z nikim nie pisze prywatnych wiadomości), ale chce być w tym community i dawać znać tym dziewczynom, że robią dobrą robotę. Ufam mu, ale i tak boli mnie, kiedy widzę, że komentuje zdjęcia roznegliżowanym dziewczynom w stylu - So cute, so hot, you've amazing haircut - w skrócie, nawiązuje stricte do ich wyglądu. Czuję się przez to gorsza i tracę pewność siebie, od kilku dni nieustannie chce mi się płakać i zaczynam mieć blokadę w głowie - nie chcę wchodzić z nim w żadne bliższe kontakty, przytulać się - mam wrażenie, że jego zachowanie mnie obrzydza, non stop mnie ściska w żołądku, a kiedy widzę, że coś scrolluje na telefonie mam ochotę czymś w nim rzucić. Sprowadza się
to również do tego, że przez ten nieustanny strach powoli zaczynam to zaufanie do niego trafić i korci mnie, żeby sprawdzić mu telefon - czego nie robię. Ale korci coraz bardziej. Źle się z tym czuję i nie wiem czy to ja przesadzam (bo przecież nie mogę mu niczego zabronić) czy to on jest nie w porządku, bo nie szanuje moich uczuć i mówi, że to we mnie jest problem, bo mam niskie poczucie własnej wartości, skoro coś takiego mnie rani).

Pomóżcie, dajcie znać co o tym sądzicie i co zrobiłybyście na moim miejscu.
Minstrelli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-26, 19:59   #2
Nuova
( ͡° ͜ʖ ͡°)
 
Avatar Nuova
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5 437
Dot.: Dziwny kink i zdrada emocjonalna?

Cóż, skoro jego kink (i wszystko wokół tego) jest ważniejszy od Twoich uczuć to ciężko to nawet skomentować. Ty tez dzielisz te upodobania?


Sent from my iPhone using Tapatalk
Nuova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-26, 23:51   #3
minttee
Zadomowienie
 
Avatar minttee
 
Zarejestrowany: 2022-04
Wiadomości: 1 102
Dot.: Dziwny kink i zdrada emocjonalna?

Nie przesadzasz. Był ostatnio podobny wątek na Intymnym, tyle że tam facet oglądał tik toki z, cytując autorkę 'pólnagimi kobietami'. W Twoim przypadku dochodzą jeszcze jego komentarze. Ja bym nie chciała być z takim facetem. Po pierwsze i najważniejsze dlatego, że pokazał ile tak naprawdę znaczą dla niego Twoje uczucia (zakomunikowałaś mu wprost, że Cię rani a on i tak nie zamierza przestać) a po drugie dlatego, że uważam ślinienie się do 'internetowych' lasek i pisanie tekstów rodem z czaterii 2000 za prymitywne.
minttee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-27, 07:57   #4
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: Dziwny kink i zdrada emocjonalna?

Zawsze jak widzę gdzieś takie komentarze, to myślę jedynie o tym jak prymitywni musza być Ci faceci


Sent from my iPhone using Tapatalk
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-27, 11:15   #5
NocnaWiedma
Lady in red.
 
Avatar NocnaWiedma
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 67 020
Dot.: Dziwny kink i zdrada emocjonalna?

Cytat:
Napisane przez Minstrelli Pokaż wiadomość


Dziewczyny, wiem, że takich postów już tu pewnie kilka było, ale czuję, że potrzebuję się wygadać i potrzebuję spersonalizowanej porady, więc z góry Was przepraszam, jeśli czytałyście już coś podobnego.

Mianowicie, mam problem z tym, że mój facet (a w zasadzie to już mąż) ma dość nietypowy kink i od jakiegoś czasu mocno angażuje się w to kinkowe community, co oznacza oglądanie/lajkowanie/komentowanie oraz nawiązywanie kontaktu z dziewczynami, które też to kręci. Mam na myśli profile instagramowe, twitterowe, tiktokowe (ale raczej nie only fans - nikogo nie tipuje itd.). I wiem o tym, bo sam mi o tym powiedział, ale mnie to cholernie boli. Przeprowadziliśmy już kilka zarówno rozmów, jak i kłótni na ten temat - on powiedział, że nie przestanie mimo tego, że mnie to rani, bo powinnam to zrozumieć i on zapewnia mnie, że nie ma żadnych złych zamiarów (z nikim się nie spotka/z nikim nie pisze prywatnych wiadomości), ale chce być w tym community i dawać znać tym dziewczynom, że robią dobrą robotę. Ufam mu, ale i tak boli mnie, kiedy widzę, że komentuje zdjęcia roznegliżowanym dziewczynom w stylu - So cute, so hot, you've amazing haircut - w skrócie, nawiązuje stricte do ich wyglądu. Czuję się przez to gorsza i tracę pewność siebie, od kilku dni nieustannie chce mi się płakać i zaczynam mieć blokadę w głowie - nie chcę wchodzić z nim w żadne bliższe kontakty, przytulać się - mam wrażenie, że jego zachowanie mnie obrzydza, non stop mnie ściska w żołądku, a kiedy widzę, że coś scrolluje na telefonie mam ochotę czymś w nim rzucić. Sprowadza się
to również do tego, że przez ten nieustanny strach powoli zaczynam to zaufanie do niego trafić i korci mnie, żeby sprawdzić mu telefon - czego nie robię. Ale korci coraz bardziej. Źle się z tym czuję i nie wiem czy to ja przesadzam (bo przecież nie mogę mu niczego zabronić) czy to on jest nie w porządku, bo nie szanuje moich uczuć i mówi, że to we mnie jest problem, bo mam niskie poczucie własnej wartości, skoro coś takiego mnie rani).

Pomóżcie, dajcie znać co o tym sądzicie i co zrobiłybyście na moim miejscu.
Dziwi mnie tekst o sprawdzaniu telefonu. Przecież wiesz co ogląda, co zobaczenie tego na oczy by zmieniło?

Moim zdaniem czas pakować manatki, bo rozumiem, że Ty tego kinku nie podzielasz i w waszym wspólnym życiu go nie ma. Ty się z tym nie pogodzisz że on tak częściowo decyduje się go realizować, on z tego nie zrezygnuje. Szkoda zdrowia i nerwów.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
NocnaWiedma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-27, 12:33   #6
Aaneczkaa86
Zadomowienie
 
Avatar Aaneczkaa86
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 1 723
Dot.: Dziwny kink i zdrada emocjonalna?

Cytat:
Napisane przez chwast Pokaż wiadomość
Zawsze jak widzę gdzieś takie komentarze, to myślę jedynie o tym jak prymitywni musza być Ci faceci


Sent from my iPhone using Tapatalk

Tak. Ciekawe jak by facet zareagował jeśli by odwrócić role. Partnerka siedzi przy nim i zafascynowana przegląda roznegliżowane zdjęcia facetów pisząc takie komentarze.


Autorko to są twoje odczucia. Jeśli jego zachowanie Ci przeszkadza a on uważa że przesadzasz to jak piszą dziewczyny szkoda zdrowia i nerwów.
__________________
Lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystkich.
Aaneczkaa86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-04-28, 20:48   #7
Gravitsappa
Zadomowienie
 
Avatar Gravitsappa
 
Zarejestrowany: 2020-07
Wiadomości: 1 031
Dot.: Dziwny kink i zdrada emocjonalna?

Cytat:
Napisane przez Minstrelli Pokaż wiadomość


Dziewczyny, wiem, że takich postów już tu pewnie kilka było, ale czuję, że potrzebuję się wygadać i potrzebuję spersonalizowanej porady, więc z góry Was przepraszam, jeśli czytałyście już coś podobnego.

Mianowicie, mam problem z tym, że mój facet (a w zasadzie to już mąż) ma dość nietypowy kink i od jakiegoś czasu mocno angażuje się w to kinkowe community, co oznacza oglądanie/lajkowanie/komentowanie oraz nawiązywanie kontaktu z dziewczynami, które też to kręci. Mam na myśli profile instagramowe, twitterowe, tiktokowe (ale raczej nie only fans - nikogo nie tipuje itd.). I wiem o tym, bo sam mi o tym powiedział, ale mnie to cholernie boli. Przeprowadziliśmy już kilka zarówno rozmów, jak i kłótni na ten temat - on powiedział, że nie przestanie mimo tego, że mnie to rani, bo powinnam to zrozumieć i on zapewnia mnie, że nie ma żadnych złych zamiarów (z nikim się nie spotka/z nikim nie pisze prywatnych wiadomości), ale chce być w tym community i dawać znać tym dziewczynom, że robią dobrą robotę. Ufam mu, ale i tak boli mnie, kiedy widzę, że komentuje zdjęcia roznegliżowanym dziewczynom w stylu - So cute, so hot, you've amazing haircut - w skrócie, nawiązuje stricte do ich wyglądu. Czuję się przez to gorsza i tracę pewność siebie, od kilku dni nieustannie chce mi się płakać i zaczynam mieć blokadę w głowie - nie chcę wchodzić z nim w żadne bliższe kontakty, przytulać się - mam wrażenie, że jego zachowanie mnie obrzydza, non stop mnie ściska w żołądku, a kiedy widzę, że coś scrolluje na telefonie mam ochotę czymś w nim rzucić. Sprowadza się
to również do tego, że przez ten nieustanny strach powoli zaczynam to zaufanie do niego trafić i korci mnie, żeby sprawdzić mu telefon - czego nie robię. Ale korci coraz bardziej. Źle się z tym czuję i nie wiem czy to ja przesadzam (bo przecież nie mogę mu niczego zabronić) czy to on jest nie w porządku, bo nie szanuje moich uczuć i mówi, że to we mnie jest problem, bo mam niskie poczucie własnej wartości, skoro coś takiego mnie rani).

Pomóżcie, dajcie znać co o tym sądzicie i co zrobiłybyście na moim miejscu.
Kolacja mi podeszła do gardła, dla mnie to przegięcie i ja na twoim miejscu bym się rozstała, ty zrobisz, jak uważasz. Co za różnica czy pisze komuś "chcę cię przelecieć" w prywatnej wiadomości czy w komentarzu pod zdjęciem? Bo taki jest przekaz, chociaż nie mówi tego dosłownie.
__________________
Your teeth is how you breathe.
Gravitsappa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-05-03, 11:51   #8
linaya
astro-loszka
 
Avatar linaya
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 502
Dot.: Dziwny kink i zdrada emocjonalna?

Nigdy nie zrozumiem kobiet, które wiążą się z takimi facetami. I takich, którym nadal bardzo zależy na związku z kimś takim, mimo, że ewidentnie przeszkadza fakt, że facet pisze innym laskom "chce cie przelecieć" tym podobne teksty.
__________________
Kpię i o drogę nie pytam.
linaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-06, 14:13   #9
v-x-n
Wtajemniczenie
 
Avatar v-x-n
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Nowhere
Wiadomości: 2 486
Dot.: Dziwny kink i zdrada emocjonalna?

Kink jest ważniejszy niż twoje uczucia. Że też tobie chce się z nim być, mnie by było szkoda czasu na takiego - sorry - prymitywa. Nie wiem na co konkretnie się umawialiscie, ale dla mnie to, co on robi, byłoby zdradą.

Skoro on tam musi być, żeby dać tym dziewczynom znać, że robią dobrą robotę (no beka, jaki typ, że ty sobie dajesz takie coś wciskać ), to ja bym mu w trybie natychmiastowym zakomunikowała, że ten związek - i on jako mąż - dobrej roboty nie robią.
__________________
"La curiosidad mató al gato."
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
[ Nie kupuję nowych zanim nie zużyję starych ]
[ Biegam ] 10 - 15 - 20 - hM - 30 - M
v-x-n jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-10, 06:17   #10
miloszpoznan
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2022-05
Wiadomości: 33
Dot.: Dziwny kink i zdrada emocjonalna?

a jak bylo na poczatku przyzwalalas mu na takie rzeczy?
mysle ze na poczatku zwiazku wyznacza sie granice, pozniej ciezko
miloszpoznan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-15, 07:03   #11
Matishau
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 140
Dot.: Dziwny kink i zdrada emocjonalna?

Nie wiem co to kink ale w skrócie z opisu rozumiem ze gość ogląda nagie baby na su, charurbate itp i wchodzi z Niki w interakcje?



Jezeli tak to jest to dla mnie dziwne ale wieku mężczyzn w związkach tak robi.



O ile np. Oglądanie przez kobiety mężczyzn na stronach typu ig i przez facetow oglądanie kobiet jest dla mnie czymś zupełnie naturalnym i nie widze w tym problemu to wchodzenie w bliższe interakcje oznaczać może wiele rzeczy i bez szczerej rozmowy nie ogarnięcie tej kuwety.



Z góry bym jednak faceta nie przekreślał i nie wmawiał sobie braku atrakcyjności.
Matishau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-05-15 08:03:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:33.