Klient i ciąża z prostytutką - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2022-05-16, 22:49   #1
henio578
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 42

Klient i ciąża z prostytutką


Czy prostytutka może zaciążyć się świadomie z klientem, wiedząc, że klient jest prawiczkiem więc jest wolnym od chorób przenoszonych drogą płciową ? Załóżmy, prostytutka ma 29 lat więc może jej tykać zegar biologiczny. Wiem, że to dziwne pytanie, ale jestem ciekaw. W ogóle to z kim prostytutki mają często dzieci ? Np jak obsługuje klientów w ciąży, to z kim one w ogóle te dzieci mają ?
Np prostytutka mogła nie wyrzucić do końca tej prezerwatywy z nasieniem, i pod nieobecność takiego klienta, mogła sobie to nasienie zaaplikować do swojej pochwy. A on o tym nigdy się nie dowie, bo ona i tak go nie poinformowała, że jest w ciąży i że urodzi dziecko z jego nasienia. Wiem, że snuje dziwne akcje, ale o to tutaj dokładnie się pytam.
henio578 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-17, 09:36   #2
b7c523c48d685fff13c5db5a9d3e58ccf0b35a9f_65555d08413b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 825
Dot.: Klient i ciąża z prostytutką

Żadna prostytutka nie zdecyduje się świadomie na samotne macierzyństwo z nasienia obcego mężczyzny


Sent from my BV9800Pro using Tapatalk
b7c523c48d685fff13c5db5a9d3e58ccf0b35a9f_65555d08413b4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-17, 20:23   #3
Overcooked
Wtajemniczenie
 
Avatar Overcooked
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 2 508
Dot.: Klient i ciąża z prostytutką

Cytat:
Napisane przez henio578 Pokaż wiadomość
Czy prostytutka może zaciążyć się świadomie z klientem, wiedząc, że klient jest prawiczkiem więc jest wolnym od chorób przenoszonych drogą płciową ? Załóżmy, prostytutka ma 29 lat więc może jej tykać zegar biologiczny. Wiem, że to dziwne pytanie, ale jestem ciekaw. W ogóle to z kim prostytutki mają często dzieci ? Np jak obsługuje klientów w ciąży, to z kim one w ogóle te dzieci mają ?
Np prostytutka mogła nie wyrzucić do końca tej prezerwatywy z nasieniem, i pod nieobecność takiego klienta, mogła sobie to nasienie zaaplikować do swojej pochwy. A on o tym nigdy się nie dowie, bo ona i tak go nie poinformowała, że jest w ciąży i że urodzi dziecko z jego nasienia. Wiem, że snuje dziwne akcje, ale o to tutaj dokładnie się pytam.
Troll ale to nic ale jego bezmyślność zakładająca że laska będzie wierzyć przypadkowemu gościowi na słowo o prawictwie tylko po to żeby on sobie mógł bez gumki poruchać jest dzisiaj szczytem ynteligencji

Prostytutki to LUDZIE a nie bezmyślne ameby ryzykujące choroby i ciążę bo klient coś powiedział xd To LUDZIE, często są w związkach, spokojnie mogą swojego partnera przebadać i przede wszystkim nie idiotę co uprawia seks z przypadkową osobą bez prezerwatywy xd

Serio myślisz że ktokolwiek uzna za wartościowe geny tak GŁUPIEGO klienta co nie używa gumki podczas seksu z prostytutką - obcą osobą?
Serio myślisz że już mając tak żenujący superplan rodem z plotka ktokolwiek wybierze jakiegoś anonimowego typka a nie przynajmniej celebryty co na pewno ma pełno siana i zapewni pokaźne alimenty oraz spadek dla dziecka xd

Edytowane przez Overcooked
Czas edycji: 2022-05-17 o 20:26
Overcooked jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-17, 21:01   #4
henio578
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 42
Dot.: Klient i ciąża z prostytutką

Seks był w prezerwatywie. Skapować się mogła na 100% że nie kłamał, bo nie doszedł i mu nie stanął nawet. Także wiesz.
henio578 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-17, 21:03   #5
henio578
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 42
Dot.: Klient i ciąża z prostytutką

Znaczy doszedł ale mu nie stanął i nawet w nią nie wszedł. Miał spust bez erekcji gdy ona mu robiła loda kiedy on miał flaka. Także ma pewność raczej, że nie kłamał, że jest prawikiem.
henio578 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-17, 21:09   #6
Overcooked
Wtajemniczenie
 
Avatar Overcooked
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 2 508
Dot.: Klient i ciąża z prostytutką

Cytat:
Napisane przez henio578 Pokaż wiadomość
Seks był w prezerwatywie. Skapować się mogła na 100% że nie kłamał, bo nie doszedł i mu nie stanął nawet. Także wiesz.
Także się doucz o podstawowej fizjologii człowieka bo to co to za przedstawione przez ciebie "dowody" na prawictwo po których się WIE xd Jakby ktoś hipotetycznie uprawiał jednorazowy udany seks 10 lat wcześniej to zdobył dożywotni amulet zapobiegający problemom z erekcją? Seksuolodzy i koncerny medyczne go nienawidzą, znalazł jeden prosty sposób żeby na zawsze uporać się z zaburzeniami erekcji na świecie, firma Pfizer bankrutuje przez nagłe wycofanie viagry
Ogarnij się, idź do psychiatry, seksuologa i na terapię, a nie zamiatasz swoje problemy pod dywan fantazjując na forum, takie gawędziarstwo i tworzenie teorii ci nie pomoże, a bardziej zaszkodzi.

Edytowane przez Overcooked
Czas edycji: 2022-05-17 o 21:13
Overcooked jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-18, 02:02   #7
henio578
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 42
Dot.: Klient i ciąża z prostytutką

Cytat:
Napisane przez Overcooked Pokaż wiadomość
Także się doucz o podstawowej fizjologii człowieka bo to co to za przedstawione przez ciebie "dowody" na prawictwo po których się WIE xd Jakby ktoś hipotetycznie uprawiał jednorazowy udany seks 10 lat wcześniej to zdobył dożywotni amulet zapobiegający problemom z erekcją? Seksuolodzy i koncerny medyczne go nienawidzą, znalazł jeden prosty sposób żeby na zawsze uporać się z zaburzeniami erekcji na świecie, firma Pfizer bankrutuje przez nagłe wycofanie viagry
Ogarnij się, idź do psychiatry, seksuologa i na terapię, a nie zamiatasz swoje problemy pod dywan fantazjując na forum, takie gawędziarstwo i tworzenie teorii ci nie pomoże, a bardziej zaszkodzi.
Np klient mógł wyglądać na 18-19 lat. On mógł jej powiedzieć, że jest prawikiem, ona się lekko uśmiechnęła, stosunek był nieudany oczywiście w gumce bo nawet nie doszło do penetracji. Nie było tutaj żadnej próby naciągu na seks bez gumki, bo to u prostytutek raczej nie wchodzi w grę. Chodziło mi, chodzi jedynie o to, że mogła np zaciążyć się pod jego nieobecność nasieniem z tej prezerwatywy, bo mogła np jej do końca nie wyrzucić. Wiem, że to dziwne pytanie z mojej strony. Stawiam takie hipotetyczne sytuacje, o ile mogłyby mieć miejsce w rzeczywistości, wiedząc, że prostytutka ma 29 lat i np chciałaby zajść w ciąże, a nie ma z kim.
henio578 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-05-18, 08:27   #8
b7c523c48d685fff13c5db5a9d3e58ccf0b35a9f_65555d08413b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 825
Dot.: Klient i ciąża z prostytutką

Cytat:
Napisane przez henio578 Pokaż wiadomość
Np klient mógł wyglądać na 18-19 lat. On mógł jej powiedzieć, że jest prawikiem, ona się lekko uśmiechnęła, stosunek był nieudany oczywiście w gumce bo nawet nie doszło do penetracji. Nie było tutaj żadnej próby naciągu na seks bez gumki, bo to u prostytutek raczej nie wchodzi w grę. Chodziło mi, chodzi jedynie o to, że mogła np zaciążyć się pod jego nieobecność nasieniem z tej prezerwatywy, bo mogła np jej do końca nie wyrzucić. Wiem, że to dziwne pytanie z mojej strony. Stawiam takie hipotetyczne sytuacje, o ile mogłyby mieć miejsce w rzeczywistości, wiedząc, że prostytutka ma 29 lat i np chciałaby zajść w ciąże, a nie ma z kim.
XD
Nie mieć z kim zająć w ciążę nie oznacza, że komuś brakuje dostępu do nasienia (tutaj wystarczy wejść na Tinder), a to, że nie ma się odpowiedniego partnera do założenia rodziny. Rola ojca to nie tylko udostępnienie spermy

Szczerze wątpię, że osoba zajmująca się zawodowo prostytucją, w związku z tym bez żadnego zaplecza socjalnego (płatnego urlopu macierzyńskiego, brak dochodu w czasie ciąży i połogu itd) będzie chciała zostać dodatkowo samotną matką

Edytowane przez b7c523c48d685fff13c5db5a9d3e58ccf0b35a9f_65555d08413b4
Czas edycji: 2022-05-18 o 09:05
b7c523c48d685fff13c5db5a9d3e58ccf0b35a9f_65555d08413b4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-18, 11:02   #9
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: Klient i ciąża z prostytutką

Jak ma 29 lat, to ma jeszcze dość czasu


Sent from my iPhone using Tapatalk
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-18, 13:06   #10
Overcooked
Wtajemniczenie
 
Avatar Overcooked
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 2 508
Dot.: Klient i ciąża z prostytutką

Cytat:
Napisane przez henio578 Pokaż wiadomość
Np klient mógł wyglądać na 18-19 lat. On mógł jej powiedzieć, że jest prawikiem, ona się lekko uśmiechnęła, stosunek był nieudany oczywiście w gumce bo nawet nie doszło do penetracji. Nie było tutaj żadnej próby naciągu na seks bez gumki, bo to u prostytutek raczej nie wchodzi w grę. Chodziło mi, chodzi jedynie o to, że mogła np zaciążyć się pod jego nieobecność nasieniem z tej prezerwatywy, bo mogła np jej do końca nie wyrzucić. Wiem, że to dziwne pytanie z mojej strony. Stawiam takie hipotetyczne sytuacje, o ile mogłyby mieć miejsce w rzeczywistości, wiedząc, że prostytutka ma 29 lat i np chciałaby zajść w ciąże, a nie ma z kim.
Serio nikt tu nie ma przyjemności z czytania szczegółów twojego nieudanego życia seksualnego. Idź do psychiatry bo to nie jest normalne że wciąż wałujesz NIEREALNY scenariusz jakoby prostytutka mając wiele innych klientów i swoje prywatne życie specjalnie trzymała pod łóżkiem strzykawkę, a po jakże owocnym spotkaniu z tobą zobaczyła w kimś takim jak ty właściwego kandydata na dawcę spermy i tylko czatowała kiedy wyjdziesz. Zero korzyści dla niej a tylko ryzyko.
Overcooked jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-18, 18:07   #11
Aaneczkaa86
Zadomowienie
 
Avatar Aaneczkaa86
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 1 723
Dot.: Klient i ciąża z prostytutką

Jeśli tak bardzo boisz się o swoje plemniki to po seksie z prostytutką zabierz zużytą prezerwatywe i po problemie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystkich.
Aaneczkaa86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-05-18, 19:43   #12
madzil
Rozeznanie
 
Avatar madzil
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 949
Dot.: Klient i ciąża z prostytutką

Autorze spokojnie nie zostaniesz ojcem dziecka prostytutki bo nie jesteś Jarkiem Kaczyńskim czy też Robertem Lewandowskim. Jesteś henio578.
Żadna prostututka nie będzie chciała zajść w ciążę z klientem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
madzil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-18, 21:20   #13
henio578
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 42
Dot.: Klient i ciąża z prostytutką

Cytat:
Napisane przez Aaneczkaa86 Pokaż wiadomość
Jeśli tak bardzo boisz się o swoje plemniki to po seksie z prostytutką zabierz zużytą prezerwatywe i po problemie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ona ją wyrzuciła do woreczka, zawiązała i poszła z tym do łazienki. Nie chodzę do prostytutek.
henio578 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-21, 20:21   #14
Monia284
Zakorzenienie
 
Avatar Monia284
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 7 845
Dot.: Klient i ciąża z prostytutką

Z tego co wiem to szanse na ciążę gdy wprowadzi się nasienie z prezerwatywy są małe. By zajść w ciążę te nasienie też najlepiej jak wpływa pod pewnym kątem, a nie ot tak w domu jest zaaplikowane.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Monia284 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-05-21 21:21:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:24.