Asymetria żwaczy, botox nie zadziałał - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2022-05-24, 18:04   #1
Aleksz182
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-05
Wiadomości: 1

Asymetria żwaczy, botox nie zadziałał


Jestem dość mocno sfrustrowany. Nie mam i nigdy nie miałem bruksizmu. Ale jeden mój żwacz jest znacznie większy od drugiego. W realu nikt tego nie zauważa jeśli o tym nie powiem i ktoś sie nie przyjrzy, ale na zdjęciach strasznie.

Wydałem 2 tysiące na ostrzyknięcie tego żwacza botoksem, to lekarz wstrzyknął mi dwie ampułki w większego żwacza, i jedną w tego co jest mały.

Ponad 2 miesiące później, gdy już niby powinny być efekty, nie ma dosłownie żadnych efektów.

Ani jeden ani drugi sie ani troche nie zmniejszył. Dalej jeden jest na tyle wiekszy od drugiego że czuć to pod palcami.

Co mam z tym zrobić? Konsultowałem to z lekarzem i mówił że nie ma potrzeby dostrzykiwania bo ta ilosc którą dostałem już była ogromna, i powiedział ze efektów może poprostu nie być. Takze 2 tysiące w błoto i nic sie nie zmieniło.

Wpadłem na pomysł że możeby zacząć rzuć gume po kilka godzin dziennie, po tej stronie gdzie żwacz jest mniejszy? Żeby doprowadzić go do takiego stanu w jakim jest ten duży.
Aleksz182 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-24, 21:59   #2
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Asymetria żwaczy, botox nie zadziałał

Jeśli przeszkadza Ci asymetria, możesz spróbować wyrównania jej poprzez podanie kwasu hialuronowego na mniejszą stronę.
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-05-24 22:59:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:48.