HEROME- najlepsza odżywka do paznokci!!!! - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-10-10, 14:34   #61
anusia2784
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1
Dot.: HEROME- najlepsza odżywka do paznokci!!!!

Cytat:
Napisane przez Marta P. Pokaż wiadomość
Ja właśnie kupiłam sobie herome, ale mam problem po nałożeniu czuje ogromny bół paznokci i całych palcy.
Może ktoś ją stosował i też tak miał?
Może ty?
Może tak musi być?
Błagam o odpowiedz bo nie wiem czy ją stosować...
Ja tez juz uzywam odzywke HEROME od tygodnia.Fakt ze moje paznokcie sie troche podbudowaly, ale mam jednakowy broblem, ze jak ja nakladam na wieczor, to strasznie mnie bola paznokcie i palce.Tez mnie to zadziwilo dlaczego sie tak dzieje...Bola mnie jakes pol godziny, potem przestaje.A jeszcze jedno;jak nakladam odzywke to mnie strasznie szczypia oczy,choc mam zdrowe i nie nosze okularow.Moze jakies porady od Was??Nie wiem czy mam dalej stosowac,czy przerwac.....pa pozdrowionka
anusia2784 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-10, 16:50   #62
Blue sky
Zakorzenienie
 
Avatar Blue sky
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: zduńska wola
Wiadomości: 6 742
GG do Blue sky
Dot.: HEROME- najlepsza odżywka do paznokci!!!!

na ulotce pisze ze takie objawy moga byc wynikiem uczulenia na produkt badz jest on zbyt silny...
moze warto wyprobowac nail tek
Blue sky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-25, 21:13   #63
zaba84
Raczkowanie
 
Avatar zaba84
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Białystok / Śląsk
Wiadomości: 425
Dot.: HEROME- najlepsza odżywka do paznokci!!!!

witam.

herome to rzeczywiscie osmy cud swiata a co do bolu - jak pisaly dziewczyny winika to ze stosowania zbyt silnego wariantu. bo herome jest w 3 wariantach - soft, strong i extra strong. Dziewczyny ktore pisza ze je bola paznokcie pewnie stosowaly extra strong. Jak zamawialam ta odzywke po rz pierwszy to zadzwonilam do sklepu internetowego sie spytac o rade i mi babka powiedziala ze zasada jest by zaczynac od wariantu strong i jesli okaze sie za slaby przerzucic sie na extra strong. z drugiej strony zdaje sobie tez sprawe ze odzywka do najtanszych nie nalezy wiec podswiadomie czlowiek bedzie wybieral wariant najmocniejszy. ale okazuje sie ze ten sposob myslenia nie zawsze dziala.
zaba84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-15, 12:50   #64
gaga87
Zakorzenienie
 
Avatar gaga87
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 9 298
Dot.: HEROME- najlepsza odżywka do paznokci!!!!

Cytat:
Napisane przez zaba84 Pokaż wiadomość
witam.

herome to rzeczywiscie osmy cud swiata a co do bolu - jak pisaly dziewczyny winika to ze stosowania zbyt silnego wariantu. bo herome jest w 3 wariantach - soft, strong i extra strong. Dziewczyny ktore pisza ze je bola paznokcie pewnie stosowaly extra strong. Jak zamawialam ta odzywke po rz pierwszy to zadzwonilam do sklepu internetowego sie spytac o rade i mi babka powiedziala ze zasada jest by zaczynac od wariantu strong i jesli okaze sie za slaby przerzucic sie na extra strong. z drugiej strony zdaje sobie tez sprawe ze odzywka do najtanszych nie nalezy wiec podswiadomie czlowiek bedzie wybieral wariant najmocniejszy. ale okazuje sie ze ten sposob myslenia nie zawsze dziala.
No wlasnie... i tutaj mam problem. Bo jednak wyprobowalam juz duzo odzywek i wiem, ze nie kazda mi pomogla. Jedyna wlasciwie, ktora przyniosla jakies efekty jest SH Nailgrowth Miracle. Ale paznokci wygladajacych jak tipsy jeszcze mi brakuje. Pomyslalam, ze kupie ta odzywke jak SH mi sie skonczy i sama nie wiem czy wybrac strong czy extra strong. Raczej opcja taka, ze kupie strong i nie zadziala, a nastepnie kupie mocniejsza nie wchodzi w gre bo sie zniechece na pewno. Czy zdecydowac sie na ta extra strong? Czy gdy bedzie za mocna moze jeszcze paznokciom zaszkodzic? Czy chodzi tu jedynie o ten bol po nalozeniu? ( z tego co kojarze to paznokcie bolaly mnie troche po odzywce Mavala - szponow nie zapuscilam ale udalo mi sie raz na zawsze pozbyc sie rozdwajania...)
__________________


etorebkowy kod się zmył
gaga87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-07, 06:46   #65
marecka01
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3
GG do marecka01
Dot.: HEROME- najlepsza odżywka do paznokci!!!!

-------------------

Edytowane przez aga01
Czas edycji: 2008-07-07 o 11:50 Powód: reklama
marecka01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-07, 10:41   #66
gaga87
Zakorzenienie
 
Avatar gaga87
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 9 298
Dot.: HEROME- najlepsza odżywka do paznokci!!!!

za reklamy sie placi :P
__________________


etorebkowy kod się zmył

Edytowane przez gaga87
Czas edycji: 2008-07-07 o 12:08
gaga87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-11, 15:55   #67
loona211
Raczkowanie
 
Avatar loona211
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 73
Dot.: HEROME- najlepsza odżywka do paznokci!!!!

Zamówiłam odżywkę HEROME EXTRA STRONG-czekam na przesyłke! Chciałam zapytać czy może mi któraś z Was dać jakąś poradę odnośnie jej stosowania czy wystarczy ściśle trzymać się wskazówek opisanych przez producenta, może jest jeszcze coś co powinnam wiedzieć a zostało piminięte w instrukcji obsługi?
Obawiam się bólu który podobno towarzyszy niektórym przy kuracji Ale dla moich paznokci które wygladają nieciekawie i od zawsze miałam z nimi(chyba wszystkie wymienione tutaj) problemy, jestem znieść wszystko!!
Wiążę z tą odżywką duuuże nadzieje-może i dla mnie będzie ona złotym środkiem bo nic innego mi nie pozostaje!!!
pozdrawiam
loona211 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-17, 01:30   #68
201804100943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6 037
Dot.: HEROME- najlepsza odżywka do paznokci!!!!

mogły byscie porównać Nail Teka + Foundation z Herome? Zastanawiam się nad słabszą wersją herome, bo niedawno miałam zdjęte żele i nieźle spiłowałam płytkę, prawię do mięsa dodam, że nie używałam wczesniej żadnych odżywek ani niczego, bo to są moje pierwsze paznokcie (miałam obgryzki wczesniej)
201804100943 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-17, 06:38   #69
ananonda191
Zadomowienie
 
Avatar ananonda191
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 354
Dot.: HEROME- najlepsza odżywka do paznokci!!!!

no nie wiem, ja myślę, że dla Ciebie będzie lepiej nail tek, bo herome to strasznie silna odżywka i nawet na wmiarę zdrowych paznokciach z lekkimi problemami piecze niemiłosiernie po nałożeniu (bo działa). Mogłabyś też wypróbować nail rescue na początek, też piecze i jest silna, ale nie tak jak herome. Myślę, że powinnaś najpierw zacząć od jakichś słabszych odżywek, takie co się wciera i gdy choć trochę wzmocnisz paznokcie wtedy potraktować je silniejszym preparatem, bo ... może boleć...
ananonda191 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-17, 11:42   #70
loona211
Raczkowanie
 
Avatar loona211
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 73
Dot.: HEROME- najlepsza odżywka do paznokci!!!!

no już za pózno Odżywka dotarła już ją używam 4 dzień i tu właśnie jestem zaskoczona...mianowicie nie ma żadnego bólu, pieczenia, uczucia "ściągania" dlatego nie wiem co jest grane??? Podobno te objawy nie występują u kazdego, ale nie wiem czy to jest taki powód że akurat mam szczęście czy z tym produktem jest coś nie tak?? sama już nie wiem...dopiero 4 dzień narazie jako takich efektów nie widzę no ale to chyba za wcześnie nie ma co panikować. Jedynie wczoraj (dzień 3) przy serdecznym palcu czułam ból i pieczenie i dzisiaj ten palec jest troszkę obolały ale to tylko tyle a byłam przekonana że nie będzie łatwo...
loona211 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-18, 19:02   #71
eva19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 163
Dot.: HEROME- najlepsza odżywka do paznokci!!!!

Ja też używam HEROME EXTRA ale dopiero 2 dni w drugim dniu po pomalowaniu czułam lekkie mrowienie ale to nie był ból uważam że odżywka sie dobrze trzyma na paznokciach i nie schodzi płatami .Używałam przez pół roku Sally Hansen złotą też polecam miałam paznokcie prawie jak tipsy jak znajde zdjęcia to wkleje Herome trzeba dobrać w zależności od grubości paznokcia ja POLECAM paznokcie są dobrze utwardzone

Edytowane przez eva19
Czas edycji: 2008-11-18 o 19:12
eva19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-19, 12:27   #72
loona211
Raczkowanie
 
Avatar loona211
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 73
Dot.: HEROME- najlepsza odżywka do paznokci!!!!

Nie wiem czy dobrze robię ale ja nakładam podwójną warstwę odżywki
też mi nic nie jest, nooo z wyjątkiem serdecznego palca...bo tylko przy nim czuję ból...
loona211 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-19, 18:05   #73
eva19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 163
Dot.: HEROME- najlepsza odżywka do paznokci!!!!

do loona 211
żle
nie nakłada się podwójnych warstw tylko jedną cienką i na drugi dzień drugą w trzecim dniu zmywamy i nakładamy warstwe i tak przez 14 dni To że nałożysz dwie wartwy na raz to ci nic nie da tylko będzie ci dłużej wysychać a działanie to samo , stosuj sie do instrukcji jaką otrzymałaś a będziesz miała ładne paznokcie
eva19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-19, 20:31   #74
loona211
Raczkowanie
 
Avatar loona211
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 73
Dot.: HEROME- najlepsza odżywka do paznokci!!!!

wiem że powinno nakładać się jedną warstwę a dopiero na drugi dzień drugą warstwe ale zrobiłam tak po "swojemu" chyba dlatego że nie widzę żadnej poprawy ale może panikuję jest troche za wcześnie na efekty...
loona211 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-29, 10:36   #75
loona211
Raczkowanie
 
Avatar loona211
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 73
Dot.: HEROME- najlepsza odżywka do paznokci!!!!

wczoraj minął 14 dzień czyli koniec z kuracją odżywką Herome Extra Strong
Muszę przyznać że paznokcie faktycznie się wzmocniły, wygładziły są twarde choć nie wszystkie hm...i to mnie własnie zastanawia dlaczego??? Zdecydowanie paznokcie od kciuków są najdwardsze a palce środkowe jakby najsłabiej się utwardziły...jaka jest przyczyna???
Ogólne wrażenie i ocena bardzo dobra jest to chyba najlepsza odżywka jaką miałam do tej pory choć paznokcie jeszcze nie urosły na tyle (przed kuracja obcięłam je na maxa) aby były narażone na różne uderzenia a co za tym idzie pęknięcia itd...
Na szczęście się nie zawiodłam i jestem zadowolona
polecam
loona211 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-29, 17:51   #76
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Dot.: HEROME- najlepsza odżywka do paznokci!!!!

nie wiem co się dzieje.... od tygodnia uzywam odżywki, nic się nie działo, a od wczoraj bolą mnie paznokcie , co prawda nie non stop, ale jakies 1-2 godziny od nałożenia....
__________________
21 lat z WIZAŻEM




Gonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-29, 19:41   #77
loona211
Raczkowanie
 
Avatar loona211
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 73
Dot.: HEROME- najlepsza odżywka do paznokci!!!!

U mnie było podobnie, przez pierwszy tydzień żadnych widocznych efektów, sama sie zastanawiałam czy kupiłam oryginalna odżywkę. Póżniej czułam lekki ból ale też nie u wszystkich paznokci. Czemu?? sama nie wiem. Wiem napewno że stosując tą odżywke na każdego ma ona inne działanie jeden czuje ból inny pieczenie, uczucie "ściągania" innym paznokcie robia się twrarde tak że nie jest im w stanie nic zaszkodzić. Jest to wyjątkowa odzywka działajaco indywidualnie na każdego. Wytrzymaj do końca a napewno zobaczysz oczekiwane efekty
loona211 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-29, 22:12   #78
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Dot.: HEROME- najlepsza odżywka do paznokci!!!!

Cytat:
Napisane przez loona211 Pokaż wiadomość
U mnie było podobnie, przez pierwszy tydzień żadnych widocznych efektów, sama sie zastanawiałam czy kupiłam oryginalna odżywkę. Póżniej czułam lekki ból ale też nie u wszystkich paznokci. Czemu?? sama nie wiem. Wiem napewno że stosując tą odżywke na każdego ma ona inne działanie jeden czuje ból inny pieczenie, uczucie "ściągania" innym paznokcie robia się twrarde tak że nie jest im w stanie nic zaszkodzić. Jest to wyjątkowa odzywka działajaco indywidualnie na każdego. Wytrzymaj do końca a napewno zobaczysz oczekiwane efekty
chce dotrwać do końca kuracji, bo nawet nail tek sobie z pazurkami nie poradził.... moja jedyna nadzieja w Herome
Juz teraz po tygodniu widzę poprawę, tzn, końcówki paznokci są twardsze i mniej się rozdwajają....
Mnie też nie bolą wszystkie paznokcie.... dziwne....
__________________
21 lat z WIZAŻEM




Gonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-01, 02:23   #79
201804100943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6 037
Dot.: HEROME- najlepsza odżywka do paznokci!!!!

ok mimo gwarantowanego bólu zakpię odżywkę (jak nie podpasuje to napewno się nie zmarnuje-poleci do mamy )Tylko teraz pytanie: kto zaufany sprzedaje wersję Strong na all? Mam dwóch na oku: Ihama i Hairshop .
A może polecacie kogoś innego?
201804100943 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-01, 18:43   #80
eva19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 163
Dot.: HEROME- najlepsza odżywka do paznokci!!!!

Cytat:
Napisane przez aanneett Pokaż wiadomość
ok mimo gwarantowanego bólu zakpię odżywkę (jak nie podpasuje to napewno się nie zmarnuje-poleci do mamy )Tylko teraz pytanie: kto zaufany sprzedaje wersję Strong na all? Mam dwóch na oku: Ihama i Hairshop .
A może polecacie kogoś innego?
Ja polecam Hairshop osobiście zamawiałam Herome Extra i jestem zadowolona, przesyłka expresowa polecam A co do bólu ja go nie miałam
eva19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-01, 20:22   #81
loona211
Raczkowanie
 
Avatar loona211
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 73
Dot.: HEROME- najlepsza odżywka do paznokci!!!!

Ja równiez polecam HAIRSHOP. Bardzo dobry kontakt, wyjatkowo expresowa przesyłka naprawde godny polecenia
Odżywkę również polecam z czystym sumieniem!!!
Ból wcale nie był aż taki straszny, przynajmniej dla mnie
loona211 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-01, 20:44   #82
201804100943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6 037
Dot.: HEROME- najlepsza odżywka do paznokci!!!!

Cytat:
Napisane przez eva19 Pokaż wiadomość
Ja polecam Hairshop osobiście zamawiałam Herome Extra i jestem zadowolona, przesyłka expresowa polecam A co do bólu ja go nie miałam
Cytat:
Napisane przez loona211 Pokaż wiadomość
Ja równiez polecam HAIRSHOP. Bardzo dobry kontakt, wyjatkowo expresowa przesyłka naprawde godny polecenia
Odżywkę również polecam z czystym sumieniem!!!
Ból wcale nie był aż taki straszny, przynajmniej dla mnie
dzieki za pomoc!
pocieszyłyscie mnie, może nie będzie mnie aż tak bolało
201804100943 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-02, 20:19   #83
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Dot.: HEROME- najlepsza odżywka do paznokci!!!!

Mimo problemów z bolącymi paznokciami , po 9 dniach stosowania jestem zaskoczona
Paznokcie są juz prawie wyleczone !
Mam tylko pytanie : czy po skończeniu kuracji paznokcie będą ciągle tak zdrowe ? Co jest takiego w tej odżywce, że tak szybko działa?
Czy to nie jest tak, że jak się ją stosuje to paznokcie są twarde i zdrowe a potem jak odrasta ,,nowy" paznokieć, ale ten nie malowamy odżywką jest słabszy?
__________________
21 lat z WIZAŻEM





Edytowane przez Gonia
Czas edycji: 2008-12-02 o 20:22
Gonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-09, 21:58   #84
kamkam
Rozeznanie
 
Avatar kamkam
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Lu :)
Wiadomości: 769
Dot.: HEROME- najlepsza odżywka do paznokci!!!!

Cytat:
Napisane przez Mohini Pokaż wiadomość
I pytanko w kwestjii technicznej. Instrukcja odzywki mowi zeby trzeciego dnia zmyc i tak powtarzac cykl... to znaczy tego trzeciego dnia daje "odpoczac paznokciom" i 4 dzien to znow "pierwszy" czy jednak tego trzeciego wieczorem nakladam odzywke??? Nie jest to dla mnie jasne.
Cytat:
Napisane przez eva19 Pokaż wiadomość
do loona 211
nie nakłada się podwójnych warstw tylko jedną cienką i na drugi dzień drugą w trzecim dniu zmywamy i nakładamy warstwe i tak przez 14 dni To że nałożysz dwie wartwy na raz to ci nic nie da tylko będzie ci dłużej wysychać a działanie to samo , stosuj sie do instrukcji jaką otrzymałaś a będziesz miała ładne paznokcie
No właśnie, ja też nie wiem co zrobić trzeciego dnia, zmyć tylko i czwartego położyć nową warstwę czy od razu trzeciego ją nałożyć?
Właśnie dziś zaczynamy z siostrą kurację
Martwi mnie tylko zawartość formaldehydu (mam wersję Stark, niebieską)...ale może niepotrzebnie.
Pokładam(y) w niej wieeeelkie nadzieje
Dam znać jak się u nas sprawdziła.
kamkam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-09, 22:44   #85
loona211
Raczkowanie
 
Avatar loona211
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 73
Dot.: HEROME- najlepsza odżywka do paznokci!!!!

Cytat:
Napisane przez kamkam Pokaż wiadomość
No właśnie, ja też nie wiem co zrobić trzeciego dnia, zmyć tylko i czwartego położyć nową warstwę czy od razu trzeciego ją nałożyć?
Właśnie dziś zaczynamy z siostrą kurację
Martwi mnie tylko zawartość formaldehydu (mam wersję Stark, niebieską)...ale może niepotrzebnie.
Pokładam(y) w niej wieeeelkie nadzieje
Dam znać jak się u nas sprawdziła.


Pierwszego dnia nakładamy odżywkę(pierwsza warstwa)
Na drugi dzień nakładamy kolejną warstwę(druga warstwa)
Trzeciego dnia zmywamy i po chwili nakladamy znowu pierwszą warstwę
W czwartym dniu nakładmy znowu druga warstwę
piąty dzień to ten w którym znowu zmywamy i po chwili nakładamy tą pierwszą
itd...w sumie przez 14 dni
Mam nadzieję że nie zamąciłam zabardzo
pozdrawiam i ....
powodzenia
loona211 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-09, 22:49   #86
eva19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 163
Dot.: HEROME- najlepsza odżywka do paznokci!!!!

Cytat:
Napisane przez kamkam Pokaż wiadomość
No właśnie, ja też nie wiem co zrobić trzeciego dnia, zmyć tylko i czwartego położyć nową warstwę czy od razu trzeciego ją nałożyć?
Właśnie dziś zaczynamy z siostrą kurację
Martwi mnie tylko zawartość formaldehydu (mam wersję Stark, niebieską)...ale może niepotrzebnie.
Pokładam(y) w niej wieeeelkie nadzieje
Dam znać jak się u nas sprawdziła.

Ja stosowałam odżywke dwa tygodnie a robiłam tak :
1dzień malowałam
2 dzień malowałam
3 dzień zmywałam i malowałam i tak w kółko aż przez dwa tygodnie wszystko to robiłam wieczorem żeby nie myć rąk bo mycie powoduje słabsze działanie odżywki

Jestem zadowolona z odżywki POLECAM wszystkim teraz stosuję ją raz w tygodniu
eva19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-11, 11:06   #87
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Dot.: HEROME- najlepsza odżywka do paznokci!!!!

ja juz skonczyłam 14 dniową kuracje, teraz tylko stosuję odżywke 1-2 w tyg. pod lakier.
Jestem bardzo bardzo zadowolona z niej
Wyleczyła mi paznokcie, które rozdwajały mi sie dosłownie do połowy płytki... Nawet nail tek sobie z tym nie poradził a Herome od razu
__________________
21 lat z WIZAŻEM




Gonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-11, 14:51   #88
kamkam
Rozeznanie
 
Avatar kamkam
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Lu :)
Wiadomości: 769
Dot.: HEROME- najlepsza odżywka do paznokci!!!!

Loona, Eva - wielkie dzięki
Tak właśnie myślałam, ale nie byłam pewna
Czyli dziś zmywamy odżywkę i nakładamy pojedynczą warstwę..już się nie mogę doczekać końca kuracji

Pozdrawiam
kamkam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-15, 09:02   #89
loona211
Raczkowanie
 
Avatar loona211
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 73
Dot.: HEROME- najlepsza odżywka do paznokci!!!!

Kamkam Bardzo proszę
Myśle że po skończonej kuracji będziesz napewno zadowolona
Inaczej być nie może!
pozdrawiam
loona211 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-16, 14:40   #90
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Dot.: HEROME- najlepsza odżywka do paznokci!!!!

ja jestem bardzo zadowolona z kuracji , teraz używam sporadycznie Herome i coś mi się zdaje, że niedługo zamówię znów, żeby go dalej profilaktycznie używać.....
__________________
21 lat z WIZAŻEM




Gonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-11-17 16:04:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:14.