Obgryzanie paznokci - jak z nim walczyć? Zbiorczy. - Strona 62 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Pokaż wyniki sondy: Czy może mi coś pomóc??
tipsy 114 19,45%
silna wola 397 67,75%
płyn 31 5,29%
-- 44 7,51%
Głosujący: 586. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-09-17, 13:10   #1831
sailormaary
Zadomowienie
 
Avatar sailormaary
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Żary/Zielona Góra
Wiadomości: 1 965
Dot.: Obgryzanie paznokci - jak z nim walczyć? Zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez drocia Pokaż wiadomość
Z ciekawosci - jaki top? I bardzo ladny kolorek!


------
Piszę z telefonu, więc wszystkie literówki i inne błedy są niezamierzone

Delia czy coś takiego top, razem z lakierem, ale mam tez topy innych firm, wibo, astor, sensique ale nie widzę, żeby jakoś super utwardzaly...


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sailormaary jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-29, 16:15   #1832
mysweetbohemia
Raczkowanie
 
Avatar mysweetbohemia
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 56
Dot.: Obgryzanie i pielęgnacja paznokci!!

[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;77204241]To tak jak z kazdym nalogiem - albo sie tego chce, albo nie chce. Mi rodzina turczala przez cale moje zycie i gdzies mialam co mi mowili W koncu skonczylam 30 lat i stwierdzilam, ze mi nie pasuje miec takich paznokci, bo jak bede dokumenty w urzadach podpisywac, chodzic na rozmowy o prace - z takimi paznokciami wystawiam sobie opinie, a ludzie na to patrzą. Mozna byc pieknie ubranym i wymalowanym, zadbanym, z piekna fryzura, a okropne pazury mogą to wszystko zdominować. Stąd, powiedzialam sobie dosc.

Nie obgryzam od polowy kwietnia. Po raz pierwszy w zyciu, wymalowalam wczoraj paznokcie jesiennym kolorem i ciesze sie, ciesze, no ciesze [/QUOTE]


no i super gratulacje !!! piękne pazurki !!!
uważaj bo niedługo się tak wciągniesz w paznokciowe sprawy, piękne lakiery itp że już w ogóle zapomnisz czym było obgryzanie!!

ja powiem Wam że największą załamkę przeżyłam jak raz poznałam rodziców mojego ówczesnego chłopaka i póxniej jego mama powiedziała "dziewczyna fajna, ale paznokcie to ma fatalne" ....



sporo do przemyślenia w temacie obgryzania mi dala...
__________________
:roll eyes:Wszystko, czego pragniesz jest po drugiej stronie strachu.
mysweetbohemia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-12, 00:38   #1833
metved
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 22
Dot.: Obgryzanie i pielęgnacja paznokci!!

Witam Pokazujcie swoje pazurki jak wyglądają obecnie! Bardzo motywujecie. Pokazałabym swoje ale mam problem... Obgryzałam paznokcie prawie cale zycie, nie jakos drastycznie ale do krotka. Od paru miesiecy nie obgryzam ale... plytka jest bardzo krotka, znaczy sie ta rozowa czesc.. Bo ta biala czesc pojawia sie bardzo wczesnie Czy tak mi juz zostanie? Wstyd pokazywac gołe pazurki :'(
metved jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-12, 13:10   #1834
Anonimka1988
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 698
Dot.: Obgryzanie paznokci - jak z nim walczyć? Zbiorczy.

Ja także męczę się z obgryzaniem paznokci prawie całe życie. Często robiłam to ze stresu (co faktycznie uspokajało) bądź po prostu z nudów. Od dłubania powstrzymuje mnie jedynie to, gdy mam pomalowane paznokcie. Kiedy zmywam lakier, po paru dniach znów zaczyna się stary nałóg Poza tym konsekwencją tego , co robiłam przez tyle lat jest to, iż mam obecnie zniszczoną macierz paznokcia (mówię o kciuku, a najczęściej to właśnie on padał ofiarą mojej autoagresji). Wygląda to fatalnie i co najgorsze - zniszczona macierz paznokcia, prawdopodobnie nigdy się nie odbuduje.. Więc jednym słowem: NIE OBGRYZAJCIE, naprawdę nie warto..
Anonimka1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-12, 15:54   #1835
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Obgryzanie paznokci - jak z nim walczyć? Zbiorczy.

Dziewczyny, mi naprawdę bardzo pomógł gorzki paluszek, ale nie ten za pare złotych jaki mozna dostac w aptece, a profesjonalny. Szwajcarska firma - Mavala. Wiem, ze mozna go dostac w Douglas. Kosztuje chyba 60zl, ale naprawdę warto zainwestować, bo to jedyna rzecz, która mi pomogla!
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-13, 12:00   #1836
antonina_bielska
Polka Ogarniaczka
 
Avatar antonina_bielska
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: słoikowo
Wiadomości: 8 106
Dot.: Obgryzanie paznokci - jak z nim walczyć? Zbiorczy.

jak ja sobie radzę? Po prostu mam od jakiegoś czasu fioła na punkcie dbania o paznokcie, szczególnie teraz, gdy są w kiepskim stanie (podejrzewam odstawienie witamin lub zmiany w diecie...). Nie wyobrażam sobie ich teraz poobgryzać szczerze mówiąc

---------- Dopisano o 13:00 ---------- Poprzedni post napisano o 12:59 ----------

Cytat:
Napisane przez metved Pokaż wiadomość
Witam Pokazujcie swoje pazurki jak wyglądają obecnie! Bardzo motywujecie. Pokazałabym swoje ale mam problem... Obgryzałam paznokcie prawie cale zycie, nie jakos drastycznie ale do krotka. Od paru miesiecy nie obgryzam ale... plytka jest bardzo krotka, znaczy sie ta rozowa czesc.. Bo ta biala czesc pojawia sie bardzo wczesnie Czy tak mi juz zostanie? Wstyd pokazywac gołe pazurki :'(
Tak już raczej będzie, bo u mnie tak właśnie jest. Ale się już przyzwyczaiłam do tego, że biała część jest bardzo długa
__________________
Lubię czytać

„Leć tam gdzie miłość głaszcze Cię dłonią, nie płacz za tymi, co miłość Twą trwonią”
antonina_bielska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-11-13 13:00:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:07.