spirytus salicynowy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2002-11-18, 21:28   #1
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954

spirytus salicynowy


moaj przyjaciolka twierdzi ze od kiedy zaczela stosowac spirytusu salicynowego zamiast toniku stan jej cery bardzo sie polepszyl (dodam tylko ze jednoczesnie bardzo intensywnie nawwilza buzie). Moja cera tez nie jest idealna, co tu duzo mowic ... jest tlusta z wypryskami. Zastanawiam sie czy tez nie zastosowac podobnej metody. Zastanawia mnie tylko jak to mozliwe ze alkohol (ktory zawsze jest uwazany za najwieksze zlo w skladzie kosmetykow do cery z problemami) zamiast wysuszyc cere i poglebic problemy skorne leczy?
Prosze o wasze opinie na ten temat
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-11-20, 09:46   #2
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: spirytus salicynowy

aniu też kiedys kolezanka poleciła mi taką "kurcję" i zdecydowałam się ale na krótko i nie żałuję mam mieszana cerę i alkohol okropnie przesuszył mi skóre zwlaszcza na policzkach i koło ust , odradzam ci mimo iz tak samo mocno ja nawilzałam. Wypryski z czasem znikły, "wysyszyły" się ale skóra na tym sporo ucierpiała
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-11-20, 10:32   #3
dzidzia27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-10
Wiadomości: 65
Re: spirytus salicynowy

Ja zdwcydowanie odradzam Ci taka metode!!!!!Jesli masz problemy z cera,to najlepiej idz do dermatologa.Zaufaj specjalistom,a nie radom kolezanki....(ja osobiscie polecam plyn Atrederm 0,025%).Pozdrawiam!!!
dzidzia27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-11-20, 12:30   #4
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: spirytus salicynowy

Jak byłam nastolatką, to wszystkie "mądre" matrony polecały mi smarować twarz (całą!!!) spirytusem i jeszze najlepiej nie nawilżać w tych miejscach, żeby wykwinty się wysuszyły. To nawet nie był trądzik, pryszczy nie miałam nigdy dużo, tylko takie pojedyncze w tłustych miejscach np. na brodzie. teraz wiem , że z tej porady nie należy korzystać. Pojedyncze pryszcze pojawiały się lub znikały niezależnie czy rozpoczynałam "kurację spirytusową" czy też nie. Poza tym miałam ziemisty kolor cery. Lepiej chyba jak już chcesz koniecznie, to stosuj spirytus miejscowo. No i oczywiście nie zapomnij o dobrym kremiku.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:43.