Uczulenie - LPR Active C Yeux - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-02-03, 13:08   #1
Dorka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2002-11
Wiadomości: 23

Uczulenie - LPR Active C Yeux


Jak już w temacie napisałam prawdopodobnie mam uczulenie na Active C Yeux (pod oczy), lub ewentualnie na żel do demakijażu Physiogel Stiefel.
Pojawiły mi się maleńkie krostki wokół oka. I teoretycznie nie byłoby w tym nic specjalnie dziwnego (bo w końcu każdy może być na coś uczulony) gdyby nie to, że od około 2 miesięcy używam regularnie kremu Active C przeciwzmarszczkowego. Tzn na noc na skórę nakładam Effaclar K i na to warstwę Active C, a rano Lieraca na pękające naczynka. I nie mam żadnych przykrych niespodzianek.
Krem pod oczy Active C Yeux dostałam w ramach zakupu Active C i postanowiłam wypróbować. Wydawało mi się że jeżeli jest to ta sama firma i w dodatku kosmetyki z jednej serii...? Może ktoś mógły mnie oświecić co takiego jest w Active C Yeux co mocno podrażnia skórę, a nie ma takich skutków Active C przeciwzmarszczkowy.
Dorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-02-03, 14:25   #2
Gosiabie
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2002-05
Wiadomości: 562
Wyślij wiadomość przez ICQ do Gosiabie GG do Gosiabie Wyślij wiadomość przez Yahoo do Gosiabie
Re: Uczulenie - LPR Active C Yeux

Także dostałam ów kremik przy podobnym zakupie jak Twój, ale mi nie uczynił żadnych spustoszeń na buźce. Miałam przez chwilkę tylko lekkie uczucie szczypania, ale sekundowe dosłownie. Teraz jest ok. Moze to ta witamina c tak działa na Ciebie. Może ktoś kompetentny Ci pomoże.
Pozdrawiam
Gosiabie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-02-03, 14:38   #3
Dorka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2002-11
Wiadomości: 23
Re: Uczulenie - LPR Active C Yeux

Pewnie bym doszła do takiego wniosku jak Ty:
Gosiabie napisał(a):
Moze to ta witamina c tak działa na Ciebie. Może ktoś kompetentny Ci pomoże.
ale jakoś nie gra mi to. Jeżeli używam Active C na buzię i nic, a pod oczy uczulenie? Jakoś dziwnie.

Na razie odstawiłam Active C Yeux i poczekam aż krostki znikną i potem spróbuję jeszcze raz.
Bo zastanawiam się nad Physiogel że może to ewentualnie on mnie uczulił choć na buzi też nic mi się po nim nie pojawiło.
Dorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:46.