Nie przesadzam z ilością kosmetyków? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-06-25, 08:12   #1
kasiulekk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 402
GG do kasiulekk

Nie przesadzam z ilością kosmetyków?


Bardzo staram się prawidłowo dbać o swoją buzię, ale nie wiem, czy tym razem nie zaszkodzę zamiast pomóc, otóż używam kosmetyków kilku firm, tak mi jakoś wyszło... Tonik i mleczko Eris do cery wrażliwej, krem na noc i na dzień AA oligocośtam, pod oczy na dzień AA , na noc Reti C Vichy. Nie wiem, czy taka mieszanka jest ok.I jeszcze jedno pytanko. Jak już wcześniej wspominałam jestem nieszczęśliwą posiadaczką przebarwień na pysiu, zmarszczek jeszcze nie mam, no może ciutkę pod oczkami i chciałabym wiedzieć, czy stosowanie kremu Reti C do twarzy na dzień i na noc pomoże w ich rozjaśnieniu? I czy ten krem nie jest dla mnie za mocny ( mam 30 lat ) Słyszałam o nim dużo dobrego( używam od niedawna kremiku z tej serii pod oczki), zależy mi na ładnym wyglądzie, ale trochę boję się eksperymentów, tym bardziej, że nie jest tani. A może jest jakiś zamiennik? Pozdrowionka i buziaki.
kasiulekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-25, 17:53   #2
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328
Re: nie przesadzam?

Każda firma kosmetyczna poleca, aby używać kosmetyków wszystkich (żel do mycia twarzy, mleczko, tonik, krem) z tej samej serii, bo każde z nich niby wzmacnia działanie zastosowanego wcześniej kosmetyku (np. tonik żelu itd.). Najczęściej jest to chwyt marketingowy. najważniejsze jest, aby wiedzieć jaki się ma rodzaj cery i z myślą o tym ją pielęgnować. Nie trzeba się koniecznie sugerować tym że producent poleca dany krem od 25 czy 30tego roku życia ale właśnie stanem swojej cery i jej potrzebami. Basia i Beata czesto już o tym wspominały.
Pozdrawiam
Kamila
__________________
zapuszczam włosy i bardzo o nie dbam!

jesteśmy razem

Camilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-25, 21:32   #3
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Re: nie przesadzam?

Kamila dała już odpowiedź na Twoje pytanie - najważniejsze jest aby kosmetyki dobrze służyły Twojej cerze, poza tym nie spotkałam się jeszcze z firmą ,która wszystkie kosmetyki w ofercie miałaby rewelacyjne, i często jest tak ,że mimo iż odpowiada Ci np. krem tej firmy to mleczko czy tonik nie spełnia oczekiwań - wówczas lepiej szukać innego kosmetyku.
__________________
Studio Urody-Beata Krajnik
ul.Beżowa 2 Szczecin
tel.505 097 568

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-26, 07:32   #4
kasiulekk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 402
GG do kasiulekk
Re: nie przesadzam?

dzięki!
kasiulekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:17.