przebarwienie po tradziku - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-04-10, 21:05   #1
magdzielec
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 25
GG do magdzielec

przebarwienie po tradziku


Zostaly mi niezbyt ladne przebarwienia po tradziku glownie na plecach i nie za bardzo wiem jak z nimi walczyc, a pora duzych dekoltow zbliza sie wielkimi krokami... Moze zna ktos jakis sposob na to???
magdzielec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-10, 21:25   #2
youare
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 1 253
Re: przebarwienie po tradziku

Spróbuj może Acne-Dermu, Brevoxylu (? Z tego co się orientuję to on rozjaśnia przebarwienia, ale wpisz może w wyszukiwarkę „Brevoxyl” lub zwróć się do Smoczycy, naszego Brevoxylo – speca, heheh), kremów z kwasami...Poza tym wpisz w wyszukiwarkę przebarwienia, na pewno wyszuka Ci dużo wątków. Pamiętaj żeby chronić skórę kremami z wysokimi filtrami!

youare jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-11, 13:22   #3
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Re: przebarwienie po tradziku

ja nic nie stosowalam tylko mocno szorowalam skore szorstka gabka, fakt na efekty trzeba troche poczakac. Nauczylam sie nie zdrapywac strupkow, bo to powodowalo ze po calkowitym wygojeniu pozostawaly ciemne plamy. Gdy zaczelam tak mocno szorowac skore to juz mi sie pryszcze nie robia, mysle ze dlatego iz naskorek sie zluszcza ragularnie i pory nie sa zatkanie, wiec nie ma sie co robic
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-11, 13:27   #4
youare
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 1 253
Re: przebarwienie po tradziku

moni napisał(a):
> ja nic nie stosowalam tylko mocno szorowalam skore szorstka gabka,

TWARZ??

> Gdy zaczelam tak mocno szorowac skore to juz mi sie pryszcze nie robia, mysle ze dlatego iz naskorek sie zluszcza ragularnie i pory nie sa zatkanie, wiec nie ma sie co robic

Ale MOCNO szorując można sobie przecież zedrzeć skórę i ją podrażnić! W ten sposób nie zlikwiduje się też przebarwień...

youare jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-11, 13:46   #5
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Re: przebarwienie po tradziku

hihihi nie twarz plecki i dekolt lubie tak sie wydrapac czuje ze skora oddycha i po jakims czasie pryszcza juz nie bylo i nowe sie nie robily.
Do twarzy stosuje zel do mycia peelingujacy z Vichy seria Normaderm ladnie wszystko sie wybiela i zaskornikow nie mam wszystko oczyszczone, pory sie zmniejszyly, na noc zaczelam sie smarowac EFFACLAR K i tez coraz mniej mam tych swinast na buzi, corpawda na poczatku bylo troche gorzej ale juz stan cery sie poprawia, pryszcze znikaja i przebarwienia tez
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-11, 14:35   #6
Efvcia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 3
Re: przebarwienie po tradziku

A ja proponuję na przebarwienia, różnego typu blizn, sladów pooperacyjnych, śladów po trądziku, maść CEPAN. Jest dostępna w aptece,za około 10 złtych. Polceam, ale musicie liczyć się z tym, ze na rezultaty jednak, troszeczke trzeba zaczekać
Pozdrwaiam
Efvcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-11, 19:56   #7
izoola
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: ciężko określić ;)
Wiadomości: 432
Re: przebarwienie po tradziku

A ja mysle, ze zdecydowanie najlepiej bedzie, jesli udasz sie do dermatologa. On sie na tym zna i obejrzy twoja skore i juz bedzie wiedzial co Ci przepisac
magdzielec napisał(a):
> Zostaly mi niezbyt ladne przebarwienia po tradziku glownie na plecach i nie za bardzo wiem jak z nimi walczyc, a pora duzych dekoltow zbliza sie wielkimi krokami... Moze zna ktos jakis sposob na to???
__________________
To niewiarygodne ile można usłyszeć z zamkniętymi oczami
izoola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-04-11, 22:49   #8
trojka
Zakorzenienie
 
Avatar trojka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 3 247
Re: przebarwienie po tradziku

Czy możecie podać po jak długim okresie działa "Cepan". Jak się aplikuje "Cepan" czy trzeba wsmarować maść, a może tylko nałożyć i taką sporą dawkę zostawić aby sobie poleżakowała na skórze. Stosuję "Cepan" od miesiąca codziennie i nie widzę żadnych efektów
__________________
Kobiety szanujcie prywatność swoich partnerów!

Nie dotykajcie ich telefonów!
Nie czytajcie komunikatorów, maili.
Nie szukajcie na siłę problemów!
Słodka niewiedza i szacunek to spokój w związku.
trojka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-12, 11:37   #9
magdzielec
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 25
GG do magdzielec
Re: przebarwienie po tradziku

Uzywalas go ??? Jak sie go stosuje i co to znaczy "na rezultaty trzeba troszke poczekac" oznacza to miesiac, dwa czy pol roku...???
magdzielec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-12, 13:15   #10
youare
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 1 253
Re: przebarwienie po tradziku

magdzielec napisał(a):
> Uzywalas go ??? Jak sie go stosuje i co to znaczy "na rezultaty trzeba troszke poczekac" oznacza to miesiac, dwa czy pol roku...???


A różnie, zależy to chyba od intensywności (?) i wielkości przebarwień, a takze od momentu, w którym zaczęłaś je leczyć – wydaje mi się, że stare przebarwienia będą znikały jednak wolniej niż te świeższe, od razu „zaatakowane” lekami. Po miesiącu raczej nie zauważysz spektakularnych efektów, ja leczę moje przebarwienia od grudnia, teraz widzę że są już znacznie mniej widoczne, ale wciąż przybywa nowych, cholerka Jednak po takich średniej wielkości pozostały już tylko niewielkie kropeczki, w tej chwili mam tylko kilka większych plamek, które wkrótce – mam nadzieję – również zaczną rozbijać się na mniejsze i powoli znikać.

Kasiu, nie martw się , przebarwienia nie znikną tak od razu, to powolny proces, także trzeba uzbroić się w cierpliwość! Wydaje mi się, ze nie wolno aplikować za dużo kremu, najlepszy jest po prostu umiar – ostatnio p. dermatolog tłumaczyła mi, ze jeśli nałożę za dużo kremu to może podraznić itd., a to też niedobrze, dlatego poradziła mi żeby aplikować wszelakie mazidła punktowe...patyczkami do uszu Może też obok Cepanu zacznij stosować inne masci, np. na noc, ja w ilości kremów to biję juz chyba wszelkie rekordy, mam ich około (ponad?!) 20, stosuję zamiennie w cyklu trzydniowym , trzy razy na dobę Ale coraz łatwiej mi jest uwierzyć w skuteczność kuracji, przecież widzę już efekty!

CMOK
youare jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-14, 23:21   #11
Blathan
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 166
Re: przebarwienie po tradziku

Hej, mam taki sam problem jak Twój i wybrałam się z tym do dermatologa i ona poleciła mi maść Metronidazol. Co prawda trzeba na efekty trochę czekać jak zawsze, ale pomaga i już po 2 tygodniach widać różniće, a poza tym poprawia ogólną kondycję skóry. Aha kiedyś stosowałam też krem na przebarwienia Floss Lek i także był spoko.
Blathan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:31.