nie do końca mieszana cera, jak ją pielęgnować ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-08-16, 18:05   #1
ellys
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 71

nie do końca mieszana cera, jak ją pielęgnować ?


no własnie mam taką cerę, cała twarz jest sucha, a tylko nos jest tłusty i nie wiem jakich kosmetyków do jej pielęgnacji powinnam używać. Czy jakichś do cery mieszanej ? Polećcie coś dobrego i w rozsądnej cenie (żel do mycia, tonik i krem, może jeszcze jakiś peeling, maseczkę). Dodam jeszcze że pryszcze wyskakują mi głównie na nosie, ale nie jest ich bardzo dużo. Z góry dziękuję. Pozdro dla wszystkich wizażanek !!!
ellys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-21, 12:57   #2
ellys
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 71
Re: nie do końca mieszana cera, jak ją pielęgnować ?

dziewczyny pomóżcie proszę. Zapomniałam jeszcze dodać, że to mają być kosmetyki do młodej cery (mam 16 lat).
ellys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-21, 13:12   #3
młodaa
Wtajemniczenie
 
Avatar młodaa
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 362
Re: nie do końca mieszana cera, jak ją pielęgnować ?

Powinnas przede wszystkim uzywac dosc delikatnych, nawilzajacych kosmetykow, bez alkoholu.
Zel do mycia twarzy - polecam Clerasil Delikatny Zel Myjacy (ja jestem zadowolona, bo nie wysusza buzi, a ladnie oczyszcza). Lub drugi-zel AA (taka lososiowa tubka)-do skory wrazliwej, chyba nawilzajacy z tego co pamietam
Tonik-tu niczego Ci nie polece bo sama nie uzywam zadnych z tego wzgledu ze po kazdym mnie sypie
Krem- moze jakis nawilzajacy, polecam Nivea Young lub Inter Fragrances (Nawilzajacy Krem na Dzien, choc ja go stosuje na noc).
Peeling, moze jakis delikatny enzymatyczny, zeby nie rozniesc pryszczy na cala buzie (tu polecam AA).
A na sam nosek, jezeli sie blyszczy to bibulki matujace.

Wszystkie bez problemu powinny sie nadawac do Twojej buzi, ja ich uzywam (mam 17lat).

pozdrawiam
młodaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:01.