krem do suchych policzków - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-10-13, 10:08   #1
wmagda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 95

krem do suchych policzków


cześć mam pytanie: znacie może jakiś dobry krem, który nawilży lub natłuści przesuszoną skórę policzków? mam cerę mieszaną. zastanawiam się, czy te suche partie twarzy potrzebują nawilżenia czy natłuszczenia? na codzień stosuję krem regenerujący na noc i intensywnie nawilżający na dzień. jednak to nie wystarcza. czy któraś z Was miała podobny problem i jakoś sobie z tym poradziła? proszę o pomoc hmm, a może powinnam na suche części twarzy nanosić krem dla cery suchej? jeśli tak, to jaki? macie jakichś faworytów? z góry dzięki za odpowiedź
wmagda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-13, 10:40   #2
Natalia-Kosana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 307
Wyślij wiadomość przez ICQ do Natalia-Kosana GG do Natalia-Kosana
Re: krem do suchych policzków

Ja też mam mieszaną buzię.
Spróbuj HYDRANORME La Roche-Posay, albo THERMAL FIX 1 lub 2 VICHY ( w zależności na ile suche są twoje policzki). Z tańszych opcji polecam ALANTAN PLUS krem. Na suche policzki spokojnie możesz nanosić krem do cery suchej. Pamiętaj o ochronie przed słońcem i zimnem. Możesz nałożyć na policzki maseczkę z miodu lub z miodu i mleka, omijając tłuste okolice (strefę T).
__________________
波兹南大学汉语系三年级的学生。波兹南科技大学一年级 的。
Natalia-Kosana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-13, 12:16   #3
lumiaa
Rozeznanie
 
Avatar lumiaa
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: totutotam
Wiadomości: 638
Re: krem do suchych policzków

być może jest to przejściowy problem np po lecie czy od wiatru itp. ja proponuję na poczatek co 2 dzień na wieczór jakąś maseczkę nawilżającą lub odżywczą na całą buzie albo wedle potrzeby tylko na wybrane partie, polecam Maseczke w saszetce Dermiki bodajże Satysfakcja (ta z wyciągiem z róży)powinno pomóc jeśli nie być może potrzebujesz bardziej odżywczego kremu na dzień np. półtłustego a nie nawilżającego. Ale to moje przypuszczenia. Pozdrawiam.
lumiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:25.