Kosmetyki w USA??? Co kupic.... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-01-03, 19:57   #1
strus2001
Raczkowanie
 
Avatar strus2001
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 202
GG do strus2001

Kosmetyki w USA??? Co kupic....


Witam. Chcialabym sie was spytac o kilka rzeczy. Po pierwsze to czy mozna kupic w usa kosmetyki marek vichy albo avene, bo jakos nie moge ich tu znalesc. A po drugie, skoro tu juz jestem i biorac pod uwage niskie ceny wysokiej klasy kosmetykow, to co polecilybyscie mi zakupic. Konkretnie szukam kremu nawilzajacego, podklad matujacy i dobrej maskary. Moze sa wsrod was dziewczyny zyjace w usa, ktore moglybymi cos doradzic? Prosze o komentarz rowniez te dziewczyny, ktore niekoniecznie sa tam, ale znaja sie na tych drozszych kosmetykach (np. schiseido, czy inne powazne marki), bo ja niestety nie mam w nich obeznania. Pozdrawiam serdecznie. Papapa
__________________
...tysiace twarzy, setki mirazy, to czlowiek tworzy metamorfozy...
strus2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-03, 20:52   #2
asinek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 496
Re: Kosmetyki w USA??? Co kupic....

nie mieszkam w usa ale wiem od osob tam mieszkajacych ze vichy i avene (jak rowniez La roche posay czy helena rubinstein) tam nie wystepuja.
mam nadzieje ze zglosi sie tutaj tez ktos kto zaproponuje Ci dobre amerykanskie kosmetyki.
pozdrawiam
asinek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-03, 21:00   #3
kaixia
Raczkowanie
 
Avatar kaixia
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Stalowa Wola
Wiadomości: 410
GG do kaixia
Re: Kosmetyki w USA??? Co kupic....

Moim skromnym zdaniem, powinnaś zaszaleć sobie z Biothermami (uwielbiam tę markę), bo w USA one są nieporównywalnie tańsze niż u nas... Ehhh... Poza tym, są wspaniałe
Co do kolorówki, to się nie wypowiem, bo tyle tego jest, że sama mam dylematy żeby coś wybrać jak już zdecyduję się na "górną półkę".
Pozdrawiam.
__________________
Zrozumienie jest jak zimna woda na pustyni, ratuje życie ale może też zabić.
kaixia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-03, 21:07   #4
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Re: Kosmetyki w USA??? Co kupic....

Polecam kosmetyki naturalne Burt's bees i Kiss my face.Nie sa drogie a jakosc lepsza niz wiele innych drozszych marek.Z kolorowych polecam Cover girl,niezla jakosc i cena niska.
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-04, 00:02   #5
babciazosia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 6
Re: Kosmetyki w USA??? Co kupic....

wystepuja wystepuja tylko sa trudno dostepne))to znaczy trzeba wiedziec gdzie kupowac no i tez zalezy gdzie sie mieszka...wiem ze Vichy ma w swojej ofercie CVS Pharmacy,ale tylko sklepy w polnocnych stanach...ja mieszkam na florydzie i tu chocbys nie wiem jak szukala to nie znajdziesz.Poza tym kosmetyki firm aptecznych sa duuuuuzo tansze w Kanadzie dlatego ja wlasnie LaRoche Posay musze zamawiac az z Kanady,w USA nie oplaca sie kupowac tych kosmetykow.Jesli chodzi o polecenie konkretnych produktow to z kolorowki niskopolkowej polecam MAC-ogromna ilosc kolorow i niezla trwalosc kosmetykow,Bourjois,Still a...generalnie wysztko to co dostepne w tutejszej Sephorze jakze rozniacej sie od polskiej...z wyzszej polki -Kevyn Aucoin,Dior,Chanel ale trzeba zaznaczyc,ze nie wszystkie produkty sa rewelacyzje niektore na prawde nie sa warte swojej ceny...co do pielegnacji to trudno jest sie wypowiedziec wszystko zalezy od cery i wieku.Osobiscie uwazam ze kosmetyki pielegnacyjne "markowe" sa do cer po 30,dlatego sama uzywam Clinique,polecany przez ktoras z dziewczyn Biotherm,Yves Rocher i Burt's Bees,po Diory i Estee Laudery siegne jak przebije trzydzieche))
pozdrowki
babciazosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-04, 12:51   #6
Agnieszka1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 27
GG do Agnieszka1
Re: Kosmetyki w USA??? Co kupic....

wiesz co polecam ci kosmetyki z artistry są niedrogie i dostępne na amerykańskim rynku
Agnieszka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-04, 14:13   #7
strus2001
Raczkowanie
 
Avatar strus2001
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 202
GG do strus2001
Re: Kosmetyki w USA??? Co kupic....

Wielkie dzieki za podpowiedzi No wlasnie sama mysle o kosmetykach typu Clinique czy Biotherm. W KWC zauwazylam, ze duzym uznaniem cieszy sie maskara Clinique, wiec moze jej sprubuje, ale co do kremu to bedzie chyba problem, bo nie znam ofert tych marek. A moze jeszcze uda mi sie was wykorzystac i mi cos jeszcze podpowiecie - mam cere normalna i szukam kremu nawilzajacego, wiek 24 lata - moze cos polecicie? Przypuszczam, ze najwiekszy problem bedzie z podkladem, ale tak to juz zawsze jest, musze po prostu probowac. Tak czy siak dzieki za wypowiedzi. Pozdrawiam z NYC. Papapa
__________________
...tysiace twarzy, setki mirazy, to czlowiek tworzy metamorfozy...
strus2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:11.