Farbki akrylowe!!!!!!!! - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-02-01, 23:16   #61
chubka
Rozeznanie
 
Avatar chubka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wołomin
Wiadomości: 522
GG do chubka
Dot.: Farbki akrylowe!!!!!!!!

daj spokój... dobrze że byłam z chłopakiem i wszedł do tego ,,pokoiku'' ja się budzę leże widze nad sobą mojego ze łzami w oczach i recepcjonistkę rozdygotaną i taki szok, boże ja jestem goła i wesoła!!!! więcej na stojące nie pójdę... jak wypadałam to mnie złapał, bo bym zabiła sie o stoliczek... teraz to jest dla mnie śmieszne ale wtedy dla nich to było straszne, wspólczuję im że przeze mnie przeszli takie coś...
chubka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-02, 07:14   #62
RoksiSK
Zadomowienie
 
Avatar RoksiSK
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 1 496
Dot.: Farbki akrylowe!!!!!!!!

Cytat:
Napisane przez nattaliah Pokaż wiadomość
A jaki pędzelek jest dobry do one stroke?
Polecam Kolibri 8508nr 2, 4 i 6 - jest niezły.

Chubka to niezłą miałaś akcję - nie zazdroszczę
__________________
Agnieszka

Edytowane przez RoksiSK
Czas edycji: 2010-02-02 o 07:16
RoksiSK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-02, 23:31   #63
zanecicha
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 78
Dot.: Farbki akrylowe!!!!!!!!

Nie wiem dlaczego, ale też mnie zastanowiło jak to musiało wyglądać. Już myślałam, że jakieś zbiegowisko się zrobiło nad Twym nagim ciałem i tak Cie pogotowie zabrało. Ahh ta pokręcona natura ludzka i bujna wyobraźnia!
A to się stało przed opalaniem, w trakcie, czy pod koniec? Zdążyłaś przynajmniej skorzystać?
zanecicha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-03, 06:59   #64
chubka
Rozeznanie
 
Avatar chubka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wołomin
Wiadomości: 522
GG do chubka
Dot.: Farbki akrylowe!!!!!!!!

w siódmej minucie i nie było ludzi tylko mój i recepcjonistka a zanim karetka dojechała(podejżewam że zanim wyjechała) to ja się obudziłam i powiedziałam,że nic mi nie jest to odwołali, ale mój na siłę zawiózł mnie na pogotowie na zsztcie bo nie chciałam, a i powiedział, że przestraszył się że nie żyję ja to pół biedy bo ja wypadłam ale nie na salon tyklo w tym oddzielonym pomieszzeniu,a mojej mamusi koleżanka wypadła razem z tubą na salon tratująć ściankę gipsową i na koniec wypadając z tuby... dodam ,że salon w kauflandzie, to dopiero wstyd...
chubka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-03, 08:09   #65
Weronika1010
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: OLEŚNICA k.Wrocławia
Wiadomości: 406
GG do Weronika1010
Dot.: Farbki akrylowe!!!!!!!!

o Boże, ale siara
Weronika1010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-03, 16:53   #66
Basia24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Mexyk
Wiadomości: 116
Dot.: Farbki akrylowe!!!!!!!!

no to sie spaliła...
ze wstydu hehe

a ja tak czytam o tych farbkach i nie moge sie zdecydować...prawie zamówiłam u DR a tu jeszcze Polycolor ogladam....One są w tubce , wygodnie się takie uzywa?
jej jaka niezdecydowana jestem
a jeszcze pędzel trzeba wybrać
__________________
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą...
Basia24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-03, 17:09   #67
chubka
Rozeznanie
 
Avatar chubka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wołomin
Wiadomości: 522
GG do chubka
Dot.: Farbki akrylowe!!!!!!!!

Cytat:
Napisane przez Basia24 Pokaż wiadomość
no to sie spaliła...
ze wstydu hehe

a ja tak czytam o tych farbkach i nie moge sie zdecydować...prawie zamówiłam u DR a tu jeszcze Polycolor ogladam....One są w tubce , wygodnie się takie uzywa?
jej jaka niezdecydowana jestem
a jeszcze pędzel trzeba wybrać
ja mam te od dobrejrady i jestem zadowolona, nie mam porównania bo nie miałam innych, ale te jak dla mnie są dobre, ładnie rozcieńczają się z wodą
chubka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-03, 18:28   #68
paula211
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 561
Dot.: Farbki akrylowe!!!!!!!!

ja cały czas myślę nad polycolor bo tak wszyscy zachwalają. Tylko nie mogę się zdecydować na pędzel. Chyba można je rozcieńczać na paletce
paula211 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-03, 21:16   #69
chubka
Rozeznanie
 
Avatar chubka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wołomin
Wiadomości: 522
GG do chubka
Dot.: Farbki akrylowe!!!!!!!!

też chyba spróbuję ich, żeby mieć porównanie tak czytam i czytam i mam na nie coraz większą chrapkę
chubka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-04, 07:10   #70
RoksiSK
Zadomowienie
 
Avatar RoksiSK
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 1 496
Dot.: Farbki akrylowe!!!!!!!!

Ja z Polycolor mam srebrną i złotą - są bardzo dobre. Kiedyś kupiłam dwie na próbę od Slaydi w pojemniczkach, ale po miesiącu z fioletu zrobiła się skała a biały bardzo zgęstniał.
Mam tubki z Royal Talens i są naprawdę bardzo dobre. Konsystencje dalej mają idealną i pewnie posłużą mi jeszcze długo, bo tubeczkę odkręcam, wlewam odrobinę i gotowe - a powietrza dostaje się minimum. Dodam tylko, że mają super kolorki i każda tubka to aż 12ml, a nie 3-5ml jak w pojemniczku Kolorki są dobrze nasycone i jest aż 23 odcienie, bo 2 razy jest biała farbka (i bardzo dobrze, bo jej najwięcej idzie).
Też się na początku zastanawiałam, czy kupować farbki od Doberka, ale z tych jestem bardzo zadowolona i bynajmniej nie żałuję
http://www.szal-art.pl/zestaw-farb-a...ssion_48_2071/
__________________
Agnieszka

Edytowane przez RoksiSK
Czas edycji: 2010-02-04 o 07:14
RoksiSK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-05, 12:28   #71
Basia24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Mexyk
Wiadomości: 116
Dot.: Farbki akrylowe!!!!!!!!

no i zamówiłam Royal i jakieś 2 pędzle, jeden mały okrągły ,drugi płaski trochę większy
i zakupy z głowy
ciekawe jaki malunek mi wyjdzie
__________________
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą...
Basia24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-04, 10:39   #72
lila1986
Raczkowanie
 
Avatar lila1986
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 183
GG do lila1986
Dot.: Farbki akrylowe!!!!!!!!

Witam, słuchajcie kupiłam farbki od doberka i jestem strasznie niezadowolona
Dodam, że to moje pierwsze farbki w życiu. Fajną konsystencję mają tylko biała i czarna i tym udaje mi się namalować jakieś płatki tą metodą one stroke, bo są gęstsze, ale reszta 10 kolorów jest jakby już rozcieńczona wodą, jak pomaluję tipsa to kolor jest przezroczysty, jakby właśnie rozcieńczony (tips jest zmatowiony). I sie strasznie zlewa ze sobą.
Pewnie mam też pędzlek nie taki jak trzeba, ale to chyba druga sprawa.

Nie wiem co mam teraz robić, z początku myślałam, że to moja nieumiejętność, ale jak białą i czarną udało mi się zrobić coś a resztą nie to chyba nie jest moja wina.

Załączę zdjęcie, ale nie wiem czy widać na nim dokładnie o co mi chodzi.

Muszę chyba kolejne pieniądze zainwestować w jakieś inne farby i pędzle (chyba kupię ten polecany Kolibri 8508 2 i 4).
A poda mi ktoś namiary na te Polycolor lub Royal? Bo chyba się nie znam bo nie mogę w internecie znaleźć. Art creation jest marki Royal?
__________________
Moje prace:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=382285

http://lilastyle.pl

"...nadal bowiem pragnę być zwariowana
i przeżyć swoje życie tak, jak mnie się podoba,
a nie jak się podoba innym."


Veronica Decides To Die
Paulo Coelho


ENAS serwis stylistek paznokci!

Edytowane przez lila1986
Czas edycji: 2010-03-04 o 10:42
lila1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-04, 13:42   #73
paula211
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 561
Dot.: Farbki akrylowe!!!!!!!!

http://xn--sklepplastykw-mlb.com/kategoria484.html
tu masz polycolor

Faktycznie widać różnicę w konsystencji między białą i czarną a kolorówką - jest zdecydowanie rzadsza. Ja mam od doberka tylko białą i czarną więc Ci nie pomogę niestety
paula211 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-04, 15:06   #74
anick88
Wtajemniczenie
 
Avatar anick88
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 2 547
Dot.: Farbki akrylowe!!!!!!!!

hmm, mi sie wydaje, ze doberek zmienil farbki..
dostalam w gratisie farbke fioletowa i jest zupelnie inna niz kupowane jakies pol roku temu.
i wydawalo mi sie, ze to zmiana na plus, bo te w wczesniejsze doslownie po msc mi sie zwazyly, porodwajaly i tyle bylo zabawy, a ta wyglada inaczej.. hmm..
anick88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-02, 13:12   #75
frauhelga
Ordnung muss sein!
 
Avatar frauhelga
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 172
Dot.: Farbki akrylowe!!!!!!!!

http://www.nailpalace.de/!shop/index...malfarben.html

a ja kupilam te zestawy i jestem ZACHWYCONA!!!!!!
swietna konsystencja,cudowne kolory-maluje na utwardzonym i nie przemytym zelu i jest oooohhhh!
__________________
[SIGPIC]https://wizaz.pl/forum/signaturepics/sigpic65015_1.gif[/SIGPIC]
frauhelga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-02, 13:17   #76
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Farbki akrylowe!!!!!!!!

ostatnio odlewałam znajomej farbki od doberka i kilka było rozwarstwionych no i kolory słabiej kryją niż czerń i biel
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-02, 13:47   #77
RoksiSK
Zadomowienie
 
Avatar RoksiSK
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 1 496
Dot.: Farbki akrylowe!!!!!!!!

Cytat:
Napisane przez lila1986 Pokaż wiadomość
A poda mi ktoś namiary na te Polycolor lub Royal? Bo chyba się nie znam bo nie mogę w internecie znaleźć. Art creation jest marki Royal?
Dopiero teraz widzę pytanie Art creation jest Royal Talens. Mam je od jesieni, jakiś tydzień temu znów je wyjęłam (ostatnio notoryczny brak czasu) i z synkiem malowaliśmy Nic im się bynajmniej nie dzieje w tych tubkach.
Widziałam, że PB ma zestawy farbek w pojemniczkach z Polycolor - tak na moje oko, to z większych opakowań są przelewane A cenowo wcale nie tak rewelacyjnie, bo podobnie jak koszt tych po 20ml w tubkach.
Powiem tyle - farbki akrylowe najlepsze w tubkach, bo najdłużej zachowają swoje właściwości. Przelewane do mniejszych pojemniczków zawsze po kilku miesiącach zaczną twardnieć.
__________________
Agnieszka
RoksiSK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-05, 16:02   #78
zanecicha
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 78
Dot.: Farbki akrylowe!!!!!!!!

Ja polecam farbki z EF One Stroke.
Narazie mam tylko dwie i małe umiejętności malowania, ale po pierwszych próbach zachwycilam się. Mają super konsystencje, ładnie kryją.
Mam kilka farbek od DR i zauważyłam, że poszczególne kolory różnią się konsystencją - jedne są rzadziuchne, drugie gęste, a kwiatki jakoś średnio mi chcą nimi wychodzić, ale do różnych innych malowanek są ok. Pozatym mają bardzo ładne kolory.
Posiadam również farbki kupione w nanu nana. Paletka 12 kolorów w tubkach kosztowała - 13.99 zł, także cena rewelacyja, a farbkami można sobie poćwiczyć malowanie różnych motywów. Szybko schną, ale na paznokciach bym nimi nie malowała, chyba że coś drobnego i pod lakier

Jeśli chodzi o pędzelki to polecam od DR http://www.dobrarada.com.pl/index.ph...n-clear-raczka
jest super oraz trochę cieńszy z EF Flat Dark Nylon #2002 - rewelacyjny

Na koniec ponownie zachwyce się farbkami z EF. W połączeniu z pędzelkami, które ostatnio kupiłam, kwiatki same się malują
zanecicha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-05, 17:40   #79
magdacz86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 42
GG do magdacz86
Wink Dot.: Farbki akrylowe!!!!!!!!

a ja wam powiem tak mam kilka rodzai farbek , heh
a wiec mam polycoror - 20 ml po ok 6 zł - ceny w sklepie plastycznym na necie bo u mnie nie ma , mam tez idea decor pojemnosc 110ml za 10,50 - tez w internetowym sklepie plastycznym, kiedys mialam te w pudelkach od ozdob nie wiem czy DR czy slaydi -poj 5ml za ok 4zł , mam tez z abc zestaw od one stroke 12 szt po 12ml za 109 zł. a więc:

polycolor - super kolory i krycie, szybko schną ale niektóre są dosyć gęste i trzeba je rozrzedzać. więc - POLECAM

idea decor - tez maja super krycie, super pojemność za tak niską cenę niektóre są mniej kryjące ale jak sie nabierze więcej to jest ok, niektóre trzeba lekko rozrzedzić wodą, ale i bez tego da sie malować. - POLECAM

Dr czy slaydi - fajne kolory ale co z tego ze po 3 tyg mozna je do kosza wyrzucić, nawet te które nie były używane to tak stwardniały że tylko im kosz wystarczył - NIE POLECAM

abc- fajne kolory, rzadkie więc nie trzeba ich rozrzedzać ale, niektóre za rzadkie, niektóre słabo kryją, ale fajnie się nimi maluje, i np. biorąc biały z idei i czerwony z abc to super mi sie wtedy malowało.fajną ich zaletą jest ze jak są na podstawce to nie wysychają , podczas gdy u innych czasem robi sie "kożuszek" - POLECAM

i podsumowując
najbardziej przypasowały mi z idea decor, czasem z dodatkiem abc no i polycolor. patrząc na koszt i pojemność to najbardziej opłaca sie idea decor, kupując 12 kolorów zaplacicie niewiele wiecej jak za zestaw abc ale macie pojemność każdej prawie 10x większą.

a nawiązując do wątku o pb i ich zestawie polycolor to moim zdaniem jest to naciąganie i strata kasy. bo za zestaw 8 x 5ml placicie 35 zł, to kupując osobno polycolor które maja 20 ml zapłacicie za 8 szt ok 45 zł, więc ja wole miec 4 x więcej a za nie wiele więcej, a pojemniczki?szukając na necie np. allegro tez napewno znajdziecie zestaw pojemniczków gdzie mozna sobie samemu zrobic taki zestaw za duzo mniej a skąd pastelowe kolorki?? wystarczy zmieszać z białym
__________________
II V-CE Mistrzyni Polski w Zdobieniu Paznokci
Miniatury 2009
Instruktor stylizacji paznokci.
Masz pytania?? pisz
magdacz86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-05, 17:55   #80
maguah
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: zielona kraina
Wiadomości: 215
Dot.: Farbki akrylowe!!!!!!!!

ja mam od DR podstawowe kolory i tak bialy i czarny sa geste ale tak jakby zwazone???nie wiem jak to nazwac grudek pelno jest.reszta jest rzadka, za rzadka jak dla mnie, nie wiem ja dopiero zaczynam przygoge z farbkami i nie mam porownania ale przy onestroku kolory sie zlewaja i ogolnie nie kryja,wody wogole nie uzywam bo po co.
maguah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-05, 20:03   #81
zanecicha
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 78
Dot.: Farbki akrylowe!!!!!!!!

Chyba u slaydi widzialam w tych zakręcanych. Też mam jedną w takim pojemniczku jak ozdoby, ale zaschła, wiec nawet o niej nie wspominałam (dobrze, że kupilam tylko jedną). Za to te pojemniczki, w których ma DR to sa ok. Póki co farbki nie zmieniają same z siebie konsystencji.

Ja planuję kupić sobie zestaw podstawowych kolorów z EF. 6 kolorów kosztuje 47 zł (chyba około 20 ml ma każda?), wiec nie tak źle, a przekonałam się, że są dobrej jakości, więc boję się inwestować w inne, aby sprawdzać
zanecicha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-05, 20:35   #82
karoli1982
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 20
Dot.: Farbki akrylowe!!!!!!!!

jak kupowalam od slaydi to dostalam karteczke z informacja, ze trzeba je co jakis czas rozcienczac woda.
rozcienczam i czerwien mam od pol roku, ale np bialy i zloty zuzylam prawie do dna (przed sylwestrem jeszcze).
raz w miesiacu przegladam i te bardziej geste mieszam z woda, dziala!
rozwarstwienie mi sie nie zdarzylo, poza tym zauwazylam, ze te z pylem perlowym duzo wolniej gestnieja...
karoli1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-06, 09:29   #83
Basia24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Mexyk
Wiadomości: 116
Dot.: Farbki akrylowe!!!!!!!!

dziewczyny które mają Royal, czy rozcieńczacie je? bo ja nie ale zastanawiam się czy nie zacząć, bo jak robię ten pierwszy ruch pędzelkiem to pozostaje mi próg z farbki ...macie podobnie?
__________________
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą...
Basia24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-06, 10:42   #84
RoksiSK
Zadomowienie
 
Avatar RoksiSK
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 1 496
Dot.: Farbki akrylowe!!!!!!!!

Cytat:
Napisane przez Basia24 Pokaż wiadomość
dziewczyny które mają Royal, czy rozcieńczacie je? bo ja nie ale zastanawiam się czy nie zacząć, bo jak robię ten pierwszy ruch pędzelkiem to pozostaje mi próg z farbki ...macie podobnie?
Ja wyciskam trochę farbki na paletkę. Na tejże paletce mam zwykły wacik kosmetyczny zwilżony wodą. Zanim zacznę, przecieram pędzelkiem po tym waciku i "przejeżdżam" pędzelkiem w tą i spowrotem, aby nasączyć pędzelek farbką. Gdy potrzebuję inny kolor, to znów przecieram pędzelek w wacik i znów do farbki. Pędzelek jest minimalnie wilgotny. Tak robię przy cieniowaniu i one stroke.
__________________
Agnieszka
RoksiSK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-06, 14:48   #85
Basia24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Mexyk
Wiadomości: 116
Dot.: Farbki akrylowe!!!!!!!!

wow niezły pomysł z tymi wacikami, muszę spróbować
__________________
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą...
Basia24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-06, 18:46   #86
misiu235
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 511
GG do misiu235
Dot.: Farbki akrylowe!!!!!!!!

Ja kupiłam od dr pojemniki do farbek (mam polycolor), dokładnie takie same jak sprzedają w pb - w taki sposób zestaw 12 kolorków po 20 ml i pudełeczek, które mogę nimi napełniać wyniósł mnie ok. 50zł
misiu235 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-10, 21:23   #87
charolina
Zadomowienie
 
Avatar charolina
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łążek
Wiadomości: 1 239
Dot.: Farbki akrylowe!!!!!!!!

mam pytanko macie może może jakiś filmik jak zrobić taką rurkę w kwiatku? chodzi mi o ten środek np w tym niebieskim głowię się i nie umiem proszę was bardzo o pomoc
__________________
zapraszam na mój pazurkowy wątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=374711
charolina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-10, 22:50   #88
pilaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Ostrów wlkp
Wiadomości: 231
GG do pilaa
Dot.: Farbki akrylowe!!!!!!!!

ja moge tylko zaproponowac tego linka, tez sa pokazane rozne wzory farbkami, moze nie dokladnie co chcialas ale mysle ze tez i sie spodoba.

http://www.youtube.com/user/cosmozon.../3/HfSDlByzk6E
__________________
pilaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-11, 12:37   #89
charolina
Zadomowienie
 
Avatar charolina
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łążek
Wiadomości: 1 239
Dot.: Farbki akrylowe!!!!!!!!

widziałam filmiki liliy ale nie wszystkie;p dziękować
__________________
zapraszam na mój pazurkowy wątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=374711
charolina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-14, 09:51   #90
maguah
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: zielona kraina
Wiadomości: 215
Dot.: Farbki akrylowe!!!!!!!!

charolina moze to nie to samo i nie na paznokciu ale mniej wiecej mozna sobie zobaczyc jak to zrobic

http://www.youtube.com/watch?v=EXVnl...eature=related
__________________
Never say u r sure bout anything in ur life
maguah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-13 22:40:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:56.