Shellac- rewolucyjna nowość - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-07-30, 09:17   #61
beakta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: IRL
Wiadomości: 26
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Cytat:
Napisane przez ilonamaria Pokaż wiadomość
Przy mocno rozdwajających się paznokciach nie trzyma się za dobrze, ale to już nie wina Shellaca.
No wlasnie ja mam taka klientke ktorej paznokcie rozdwajaja sie dosc mocno, i z nia mialam lekkie przeboje i nie moglam dojsc o co chodzi. po ostatniej wizycie musialam jej te pauzrki lekko spolerowac bo ona bardzo tego shellaca chciala miec. Mam nadzieje ze teraz juz bedzie ok


A specjalna aplikacja tego polish-gelu to taka jak przy soak off. Cienka warstwa i dokladne pokrycie wolnej krawedzi. Chociaz szczerez wam przyznam ze nie zawsze sie do tego stosowalam i pazurki sie trzymaly bez zarzutu
beakta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-30, 09:44   #62
hands and feet
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 144
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Cytat:
Napisane przez leechestherapy Pokaż wiadomość
czy to nakładanie wymagające wprawy to jakieś wymagające specjalistycznej metody nakładania? bo sądziłem że 8 letnie doświadczenie w paznokciach + wyróżnienia wystarczy? może się mylę. więc sama uważaj aby Ci tych umiejętności nie zabrakło.....i nie bądź sprytniejsza jak ładniejsza bo są jeszcze ludzie trzeźwo myślący poza tobą.
ojojoj, nie zrobiles takiego oszalamiajacego wrazenia jak myslales i ubodlo? dlugie lata dziewczyny ze stanow towar sciagaja, ebay to zadna tajemnica i nowosc

owszem, nalozyc dobrze trzeba, wielu ludzi malowac lakierem nie potrafi dobrze, a shellac jest mniej wyrozumialy niz zwykly lakier
i trudno zgadnac, ze masz dziewczyne fachowca, skoro ona wiedze o nowosciach ma od faceta czytajacego wizaz

uwagi osobiste sobie daruj


no wlasnie to nie jest tak, ze jak sie naswietli dluzej, to juz bedzie dobrze, zreszta ciezko wyczuc ile dluzej, przeswietlony material tez sie nie zachowuje jak powinien
ja mam dlugie doswiadczenia z lampami i zarowkami i naprawde to wplywa na trwalosc zelu/zapowietrzenia itp
o ile w sama brise wierzyc nie trzeba, to jednak zarowki dobre to koniecznosc - kwestia oczywiscie ile nam zalezy na super trzymaniu shellaca

ja przyznam, ze w moim odczuciu to produkt nowej ery w paznokciach i chce go robic na tip top super, bo jesli klientki sie przekonaja do niego, to rozwiazuje w zasadzie jedyny problem w dbaniu o paznokcie - czyli schodzenie lakieru i sensownosc robienia paznokci
w domu tego robil nikt nie bedzie, bo sie po prostu nie oplaci - zainwestowac trzeba tyle ile sie w sumie zaplaci za nakladanie - drogie to jest jednak, wiec przywiazuje klientki do salonu - a tu kasa za manicure przy okazji, pedicure itp


rozdwajajace paznokcie to jest przeciwwskazanie wiadomo, ale moze zluszczy sie raz drugi i jednak utrzyma paznokcie na dluzej?

wolnej krawedzi nie trzeba pokrywac, dla trwalosci nie ma to znaczenia, tylko dla estetyki - wyraznie to mowia w cnd, shellac sie nie kurczy pod lampa
tylko nakladac trzeba dosc cienko, zeby nie zbablowal ani sie nie zluszczyl

kurcze, ja do niedzieli musze poczekac pierwsza sobie zrobie
hands and feet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-30, 10:17   #63
beakta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: IRL
Wiadomości: 26
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Podajcie namiary gdzie kupic zarowki do lapm phillipsa lub sylvania. Macie jakies sprwadzone miejsca? niedlugo czas na wymiane u mnie
beakta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-30, 11:09   #64
hands and feet
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 144
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

W necie szukaj, sylvanii to raczej nie kupisz, ale philipsa tak. Na allegro popatrz.
hands and feet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-30, 11:44   #65
agatacia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Irl
Wiadomości: 914
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Cytat:
Napisane przez beakta Pokaż wiadomość
Podajcie namiary gdzie kupic zarowki do lapm phillipsa lub sylvania. Macie jakies sprwadzone miejsca? niedlugo czas na wymiane u mnie

wiele juz razy zamiawiałam od tego sprzedawcy i nigdy mnie nie zawiódł - http://allegro.pl/item1169347314_zar...w_philips.html
__________________
Willows whiten, aspens quiver,
Little breezes dusk and shiver
Thro' the wave that runs for ever
By the island in the river
Flowing down to Camelot
agatacia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-30, 12:09   #66
beakta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: IRL
Wiadomości: 26
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Znalazlam i Sylvania http://www.shop.all4nails.pl/index.p...uv-9w-sylvania
beakta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-30, 12:45   #67
kasiek17b
Raczkowanie
 
Avatar kasiek17b
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wolomin
Wiadomości: 202
GG do kasiek17b
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

mialam ochote kupic ten lakier, weszlam na strone gdzie go sprzedaja i cena mnie przerazila za milion lat mnie nie bedzie na niego stac, a dolozyc do niego lampe to do smierci na to nie nazbieram ;p no ale trudo, zostaje mi marzyc ze mam cos takiego na paznokciach
kasiek17b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-30, 21:59   #68
leechestherapy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 6
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

do "hands and feet":
1. Pisząc o podaniu namiarów na sprzedawcę chciałem podpowiedziec innym zainteresowanym i mając trochę taktu powinnaś przemilczec bo to nie był post wyłącznie do Ciebie.
2. Nie pytałem Cię o rady i o to jak malowac shellac(iem), więc nie potrzebnie się wyślilasz i ośmieszasz radząc o scrubfreshach i innych pierdołach, wiec widac żę lubisz byc zarozumiała a to w twoim fachu nie jest cecha potrzebna.
po 3. Ja jedynie namówiłem moją dziewczynę na zakup a nie dałem jej to jako newsa , przeczytaj dokładnie co napisałem a następnie zabierz się za odpisywanie.
po 4. piszesz abym darował sobie osobiste uwagi jednocześnie jeden wers wcześniej sama zwracasz mi uwagę.
Tak, więc kolejnym razem trochę taktu, powściąliwości, wyrozumiałości, czytania ze zrozumieniem i wielu wielu innych rzeczy których nie zastosowałaś ale wierzę że są Ci znane Ci życzę. I więcej czasu poświęcaj na klientki a nie na wdawanie się w dyskusje. Warm Regards

---------- Dopisano o 21:59 ---------- Poprzedni post napisano o 21:45 ----------

hands and feet gdzie ja napisałem, że moja dziewczyna o sheelac(u) dowiedziała się odemnie?
Czy ty nie potrafisz byc miła i sympatyczna jak inne fajne kobitki na forum?
leechestherapy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-30, 22:07   #69
beakta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: IRL
Wiadomości: 26
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Ktore zarowki beda lepsze...sylvania czy philips? Cena taka sama, choc jak sobie policze to mi sie odechciewa bo pracuje na 2 lampy, hmm....w zasadzie na 4 bo do stop mam kolejne 2 yhh....Zna sie ktos na tych zarowkach???
beakta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-31, 09:13   #70
hands and feet
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 144
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

roznicy nie ma, widzialam testy ilosci promieniowania i trwalosci i bez roznicy sa, kup gdzie ci pasuje
ja sylvanii nie moglam nigdzie znalezc, oni podobno skonczyli z robieniem zarowek UV

leechestherapy meliski sie napij
*PLONK*

---------- Dopisano o 10:13 ---------- Poprzedni post napisano o 09:50 ----------

beakta, tez mam 4 lampy, teraz 3 bo sie jedna zepsula
i wymienilam na philipsy zarowki w dwoch, ta trzecia do nog bedzie swiecic chinskimi, utwardzam gelaquer i ibd na nogach, wiec nie mialam ochoty wydawac kasy na zarowki
a jak bede shellaca na nogach utwardzac, to przestawie lampe i juz

Edytowane przez hands and feet
Czas edycji: 2010-07-31 o 09:08
hands and feet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-31, 21:56   #71
pauli88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 104
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

hi. czy któraś was mogłaby mi coś powiedzieć na temat kolorów shellac??interesuje mnie które z nich są bardziej czerwone, które różowe, czy któreś z tych lakierów posiadają drobinki itp czy wszystkie są gładkie??
a może ktoś mógłby się wypowiedzieć na temat tego czy shellac cnd jest lepszy od soak off opi??
z góry bardzo dziękuję za porady i odpowiedzi.
pauli88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-31, 23:29   #72
hands and feet
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 144
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

to jest cos innego, nie zel soak off, tylko hybryda lakieru i zelu, nie przygotowujesz paznokcia, tylko malujesz jak lakier, jest cienszy po nalozeniu

wygoogluj w necie fotki kolorow, sama zobaczysz, chyba wszystkie mozna znalezc
hands and feet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-31, 23:33   #73
leechestherapy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 6
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

hands and feet: zaczynasz mi się podobac bo słuchasz moich rad i nie wdajesz się już w nie potrzebną dyskuję, doradzanie i przemądrzanie oraz przekręcanie wypowiedzi innych użytkowników forum tak trzymac i jutro weż podwujną dawkę serotoniny to już całkiem będzie z Ciebie normalnością emanowało. Jeszcze raz powtórzę: serotoniny - powoduję, że jesteś szczęśliwsza a zarazem mniej upierdliwa! Pa

---------- Dopisano o 23:33 ---------- Poprzedni post napisano o 23:30 ----------

no widzisz tak się o Ciebie martwię że byka palnąłem oczywiście podwójna a nie ( podwujna) dawka. Może ja też zacznę brac?........a nie spóbuję melisę najpierw choc martwię się że przybiorę Twoje zachowanie a tego moja rodzina by nie zniosła.
leechestherapy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-31, 23:56   #74
ilonamaria
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 18
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Czy ktoś ma doświadczenie albo pomysł, co by się stało, gdyby wcale nie użyć base coatu w Shellacu?
ilonamaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-01, 17:51   #75
pauli88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 104
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

czyli opi ma soak off czy też hybryde tak jak shellac cnd.?? lepsze jest shellac cnd czy opi soak off??
pauli88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-01, 21:04   #76
hands and feet
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 144
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Cytat:
Napisane przez ilonamaria Pokaż wiadomość
Czy ktoś ma doświadczenie albo pomysł, co by się stało, gdyby wcale nie użyć base coatu w Shellacu?
bedzie odlazic?
potestujesz, to sie dowiesz, tylko troche droga zabawka na testy chyba
jesli juz, to bonder z cnd, ale to w granicznej desperacji raczej, jednak system inny, wiec i baza inna

---------- Dopisano o 22:04 ---------- Poprzedni post napisano o 22:02 ----------

Cytat:
Napisane przez pauli88 Pokaż wiadomość
czyli opi ma soak off czy też hybryde tak jak shellac cnd.?? lepsze jest shellac cnd czy opi soak off??
pauli, czy ja niewyraznie pisze?
opi to soak off
shellac to hybryda zelu i lakieru

jeden lubi ogorki drugi ogrodnika corki, to po pierwsze, czyli kazdy lubi co mu w duszy gra
a po drugie porownujesz dwa rozne produkty, pozornie podobne tylko
hands and feet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-02, 13:35   #77
pauli88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 104
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Cytat:
Napisane przez hands and feet Pokaż wiadomość
bedzie odlazic?
potestujesz, to sie dowiesz, tylko troche droga zabawka na testy chyba
jesli juz, to bonder z cnd, ale to w granicznej desperacji raczej, jednak system inny, wiec i baza inna

---------- Dopisano o 22:04 ---------- Poprzedni post napisano o 22:02 ----------



pauli, czy ja niewyraznie pisze?
opi to soak off
shellac to hybryda zelu i lakieru

jeden lubi ogorki drugi ogrodnika corki, to po pierwsze, czyli kazdy lubi co mu w duszy gra
a po drugie porownujesz dwa rozne produkty, pozornie podobne tylko
bardzo Ci dziękuje za wytłumaczenie choć nie wiem na czympolega róznica pomiedzy hybrydą a soak off? z tego co wiem to nakłada się to tak samo, trzyma się też długo i tez nie niszczy paznokcia?? zdejmuje się też tak samo?
będę wdzięczna za odpowiedź.
pozdrawiam
pauli88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-02, 17:43   #78
beakta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: IRL
Wiadomości: 26
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Heja. Roznica jest taka za przed nalozeniem soak off musisz paznokcia zmatowic. Przy shellacu nie. Nic a nic.Nakladasz jak lakier. Potem odmaczasz i schodzi jak, powiedzmy, maselko A powiem ci ze klientki bardzo sobie cenia nie ingerowanie w ich naturalne paznokcie. Tylko tak do konca to troche bym sie i klocila bo jednak moczysz te paluchy w acetonie wiec jednak jakby nie bylo nie jest to calkiem obojetne dla paznokcia. No ale klientki nie widza ze birzesz pilnik do reki , no i to na ich naturalnym pazkokciu itd., itp....


A jesli chodzi o zastosowanie czegos innego zamiast base coat to pisalam wyzej co mi poradzila pani z cnd w Dublinie...
beakta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-02, 21:34   #79
pauli88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 104
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

super, bardzo dziękuję. jeśli chodzi o shellac to są te plasterki do zdejmowania... one zawierają jakiś inny płyn niż aceton?? słyszałam, że podobno te plasterki to nie aceton....??
pauli88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-03, 08:09   #80
pauli88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 104
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

dziewczyny chciałam was zapytac czy któraś ma z shellac kolor Strawberry Smoothie #40512,zastanawia mnie czy jest to bardziej róż czy fiolet?? trudno przez monitor określić ten kolor a zastanawiam się nad jego kupnem.. i drugi kolor Iced Cappuccino #40503 - jest to jasny czy ciemny kolor?? to taki bezo-brąz czy bardziej brązowy??
z góry serdecznie dziękuję za odpowiedź.

---------- Dopisano o 09:09 ---------- Poprzedni post napisano o 08:50 ----------

interesuje mnie jeszcze czy ktoś ma kolor Rose Bud #40511 , bo na monitorze wygląda tak nieładnie a jak jest w rzeczywistości??
pauli88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-03, 22:59   #81
ilonamaria
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 18
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Ja mam Strawberry Smoothie- to bardzo blady róż, choć na butelce wygląda na dosyć mocny. Trochę się zawiodłam, bo prawie go nie widać na paznkociu. Kolor w sumie ładny, ale cielisty, nie tego się spodziewałam. Wygląda trzy tony jaśniej niż na butelce na stronie CND.

W ogóle to myślę, że te kolory są trudne do kupienia przez internet- wyglądają inaczej niż się można spodziewać z wyglądu butelek.

Mam jeszcze Wildfire- mocny czerwony, super kryjący i blyszczący.
Tutti Fruti- żywa fuksja, super efekt, lekko metalizuje.
Tropix- piękny kolor, ale prezroczysty trochę, słabo kryje. Najlepiej malować trzy warstwy.
Fedora- bardzo ciemny brąz, prawie czarny, ale nie wiem jak się maluje , bo nie zdążyłam jeszcze użyć.
ilonamaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-04, 15:12   #82
pauli88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 104
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

bardzo dziękuje, tez myślałam że będzie to kolor taki kryjący i widoczny a tu jednak jaśniutki róż. fajnie, ze opisałaś kolory które masz, łatwiej teraz zamówić coś przez internet. jeśli ktoś ma jeszcze ktorys z nieopisanych kolorów proszę się podzielić. dziekuję.
dziewczyny czy wy używacie do usuwania shellac tych ich plasterków?? one są nasączone jakimś płynem??
pauli88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-04, 21:12   #83
beakta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: IRL
Wiadomości: 26
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Ja ich uzywalam pare razy ale jakos kiepskie one sa. Wiecej ich nie zamowie..Szybciej schodzi jak zamoczysz paznokcie w acetonie po prostu. Lub owiniesz paznokcie folia uprzednio nakladajac na paznokiec wacik nasaczony acetonem. ....a specjalny plyn to wlasnie aceton.
beakta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-05, 11:54   #84
panna13
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Witam , chcę kupić shellac do użytku domowego , robiłam kilka razy w salonie i nie wygląda to na skąplikowaną czynność ,problem mam z zakupem lampy. Napiszcie jakich lamp używacie . Wdzięczna będę także za linki do stron .
W salonie miałam scellac utwardzany lampą ibd i trzymał się świetnie , więc nie musi być koniecznie lampa cnd.
Wątek o lampach czytałam chociaż długi i nie ma tam nic o shellac a i linki do stron szczególnie z allegro prawie wszystkie już przeniesione do archiwum.
Pozdrawiam serdecznie Anna
panna13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-05, 18:11   #85
pauli88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 104
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Cytat:
Napisane przez beakta Pokaż wiadomość
Ja ich uzywalam pare razy ale jakos kiepskie one sa. Wiecej ich nie zamowie..Szybciej schodzi jak zamoczysz paznokcie w acetonie po prostu. Lub owiniesz paznokcie folia uprzednio nakladajac na paznokiec wacik nasaczony acetonem. ....a specjalny plyn to wlasnie aceton.
ok, bardzo dziekuję bo w sklepie którym chciałam kupic powiedziano mi że acetonem się tego nie zmywa bo niszczy paznokcie a te plasterki zawierają specjalny płyn... ale są bardzo drogie:confused : koszt usunięcia shellac tymi plasterkami to ok.15zł albo i więcej.. od usuwania shellac acetonem nie poniszczą się paznokcie?? szybko schodzi po takim nałożeniu wacika z acetonem??

chciałam was jeszcze zapytać jak robicie shellac frencha.. a dokładnie białą końcówkę?? ruchy pędzelkiem takie same jak przy malowaniu lakierem?? jeśli chce się dopracować końcówkę to można poprawiać ta namalowaną drugim czystym pędzelkiem jakimś od żelu przed utwardzeniem jej w lampie??

pozdrawiam i dziękuję za odpowiedzi

---------- Dopisano o 19:11 ---------- Poprzedni post napisano o 19:01 ----------

tak dla upewnienia chce jeszcze zapytać o kolejność.. najpierw base coat, potem biała końcówka, 2 warstwy lakieru i na koniec top coat??
do końcówki używacie koloru Cream Puff??
skoro kolor Strawberry Smoothjest jednak tak jasny to chyba nadaje się do frencha??

jeszcze raz wam dziękuję za odpowiedzi na moje pytania to jedyne miejsce gdzie moge się czegoś konkretnego dowiedzieć
pauli88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-05, 23:22   #86
beakta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: IRL
Wiadomości: 26
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Te papierki sa suche ....w komplecie do nich dostajesz pipete i wlasnie aceton ktorym sama sobie te papierki nasaczasz hehe. Jak sciagasz akryl to tez przeciez moczy sie je w acetonie. Napewno nie jest to obojetne dla paznokci tak samo jak i zel, akryl czy cokolwiek innego wiec chyba nie da sie przezyc
beakta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-05, 23:41   #87
ilonamaria
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 18
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Cytat:
Napisane przez pauli88 Pokaż wiadomość
skoro kolor Strawberry Smoothjest jednak tak jasny to chyba nadaje się do frencha??
Strawberry Smothe jest bardzo jasny, jednak na moje oko, nie nadaje się do frencha, bo nie jest przezroczysty. Jest w dodatku lekko perłowy.

Panna 13 , możesz użyć jakiejkolwiek lampy 36 wat, choć dziewczyny pisały, że najlepiej z dobrymi zarówkami , np. Philips. Ja mam zwykłą, tanią lampę i trzyma mi się Shellac po niej. Dodaję jednak ok 10% czasu, żeby się lepiej utwardziło. Dla własnych potrzeb możesz używać zwykłej lampy, nie ma ryzyka, że przyjdzie do Ciebie klientka z awanturą, jak coś odpadnie.

Edytowane przez ilonamaria
Czas edycji: 2010-08-05 o 23:44
ilonamaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-06, 08:28   #88
panna13
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Dziękuję Ilonamaria , spróbuję ze zwykłą lampą

Pauli88 , ja miałam french robiony Romantique i Cream Puff (biała końcówka) ale jest jeszcze Negligee do frenchu tylko nie wiem jak wygląda bo tam gdzie robiłam go nie mieli .
Podobno koloru mogą być tylko dwie warstwy bo jak jest więcej to odpada dlatego french się maluje tylko białą końcówkę i raz róż , tak mi mówiła pani w salonie
panna13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-06, 14:02   #89
agatacia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Irl
Wiadomości: 914
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Negligee to taki delikatny róz, bardzo fajny do frencha, ale pod światło ma lekki shimmerek, taki lekko opalizujący na fioletowawo-niebiesko.
__________________
Willows whiten, aspens quiver,
Little breezes dusk and shiver
Thro' the wave that runs for ever
By the island in the river
Flowing down to Camelot
agatacia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-11, 19:08   #90
NataliaNY
Raczkowanie
 
Avatar NataliaNY
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: New York
Wiadomości: 54
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Ja do frencha uzywam Romantique.

Najpierw baza, potem 1 warstwa Romantique, Cream Puff i top coat.

Mam kilka klientek, ktore lubia 2 warstwy Romantique. Dla mnie nie ma przy tym roznicy w wytrzymalosci, jedynie w wygladzie.

Aha i jeszcze jedno. Z uplywem czasu Romantique utlenia sie i z blado rozowego kolorku robi sie bialawy. To chyba jedyny kolor, w ktorym mozna cos takiego zaobserwowac.

Jak robie frencha nakladam bialy BARDZO cieniutko (w ten sam sposob jak lakier). W przeciwny razie zacznie sie marszczyc podczas utwardzania. Jesli wam sie to zdarzy nie rwijcie sobie wlosow z glowy. Po nalozeniu top coatu wszystko sie jakos wyrownuje i wyglada cacy.
__________________
Zapraszam na swojego bloga-makijaze, pielegnacja paznokci, porady kosmetyczne.
http://nailsbynatalia.blogspot.com/
Oraz do ogladania mojego kanalu na youtube:
http://youtube.com/user/beautybynataliany
NataliaNY jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-08-24 07:10:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:39.