Palma się święci, kicają zajączki, a TŻciki całują nas w rączki - PM 2011, cz.13 - Strona 82 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-03-31, 16:48   #2431
madzius90
Zakorzenienie
 
Avatar madzius90
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 16 539
Dot.: Palma się święci, kicają zajączki, a TŻciki całują nas w rączki - PM 2011, cz.1

Cytat:
Napisane przez 87_meg Pokaż wiadomość
dziewuszki musze odłożyć tego laptoka
musze odpocząć..
odpoczywaj


Ja zmykam po mamę i do miasta. Będę za ok. godzinkę,
madzius90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-31, 16:52   #2432
MiciaKicia
Zakorzenienie
 
Avatar MiciaKicia
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 14 220
Dot.: Palma się święci, kicają zajączki, a TŻciki całują nas w rączki - PM 2011, cz.1

Cytat:
Napisane przez madzius90 Pokaż wiadomość
odpoczywaj


Ja zmykam po mamę i do miasta. Będę za ok. godzinkę,
paa;*


buu i zostalam sama
__________________
Czekamy na poród: luty2015

Kroimy: 2016(?)
MiciaKicia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-31, 16:52   #2433
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Palma się święci, kicają zajączki, a TŻciki całują nas w rączki - PM 2011, cz.1

Cytat:
Napisane przez MiciaKicia Pokaż wiadomość
ja tez mam pecha hehe
ale teraz wyslalam do Radia ZET smsa haha teraz gosciu wygrał 60 000 zł ahh gdybym wygrala chociaz te 2000zł u nich to bym była sehr glucklich
ja dzisiaj też wysłałam do nich esa
moja mama kiedyś się dodzwoniła-ale to kilka lat temu, ale wygrała zamiast 7.000, 500zł chyba

lubię reklamę lipton ice tea
__________________

kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-31, 16:53   #2434
MiciaKicia
Zakorzenienie
 
Avatar MiciaKicia
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 14 220
Dot.: Palma się święci, kicają zajączki, a TŻciki całują nas w rączki - PM 2011, cz.1

Cytat:
Napisane przez kaska87 Pokaż wiadomość
ja dzisiaj też wysłałam do nich esa
moja mama kiedyś się dodzwoniła-ale to kilka lat temu, ale wygrała zamiast 7.000, 500zł chyba
to sie pochwal jak do Ciebie zadzwonią
P.S eeej mam przez Ciebie o jedną szansę mniej
__________________
Czekamy na poród: luty2015

Kroimy: 2016(?)
MiciaKicia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-31, 16:55   #2435
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Palma się święci, kicają zajączki, a TŻciki całują nas w rączki - PM 2011, cz.1

Cytat:
Napisane przez MiciaKicia Pokaż wiadomość
to sie pochwal jak do Ciebie zadzwonią
P.S eeej mam przez Ciebie o jedną szansę mniej
uwierz mi, że ja nie jestem zagrożeniem, prędzej ziemia będzie miała kształt obwarzanka niż ja coś wygram

aleeee! jak miałam 7 lat to byłam vicemiss swojego miasta ale siara i wiecie co dostałam oprócz normalnych prezentów? kasetę z piosenkami, gdzie co drugie słowo to ku....
__________________


Edytowane przez kaska87
Czas edycji: 2010-03-31 o 16:58
kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-31, 16:59   #2436
jolkajp
Rozeznanie
 
Avatar jolkajp
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 690
Dot.: Palma się święci, kicają zajączki, a TŻciki całują nas w rączki - PM 2011, cz.1

Cytat:
Napisane przez kaska87 Pokaż wiadomość
poradzisz sobie
a jak tam u Ciebie szukasz nadal pracy? I co tam z potomkiem działacie jeszcze? jeśli to nie tajemnica
działamy ale z umiarem już sie nie grzeje tak na dzidzi (no.....prawie sie nie grzeje )
a pracy szukam i nic!!!! chyba sie wezme za nauke do licencjata

Cytat:
Napisane przez madzius90 Pokaż wiadomość
jeszcze nie używałaś?
właśnei nie używałam chciałam kupic bo reklama mnie kusiła ale sie powstrzymałam i w nagrode mi wczoraj przysłali chyba

Cytat:
Napisane przez MiciaKicia Pokaż wiadomość
fajnie ja kiedyś wypełnialam różne formularze żeby testowac kosmetyki, sprzęty i wogóle ale nic nie dostałam do przetestować
a ja 1-wszy raz sie zgłosiłam i sie udało
__________________
Szczęśliwie uwiązana od ponad 8 lat
Mężulkowa od 9 lipca 2011
jolkajp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-31, 17:01   #2437
lusesita23
Zakorzenienie
 
Avatar lusesita23
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: mazury
Wiadomości: 9 887
Dot.: Palma się święci, kicają zajączki, a TŻciki całują nas w rączki - PM 2011, cz.1

Cytat:
Napisane przez niunia32 Pokaż wiadomość
dzisiaj biegłam w deszczu. biegłam nawet dłuższą trasą

aaa zapomniałam się pochwalić, Adam dostał pracę!!! jutro ma szkolenie bhp


Cytat:
Napisane przez T'ai Pokaż wiadomość


też już mam na koncie wypłatę ale od razu 600zł przelałam dalej
600zl...ja chyba na oszczednosci przekaze 100 i to bedzie sukces

Cytat:
Napisane przez madzius90 Pokaż wiadomość

Ł. doładował sobie konto w poniedziałek i mnie bombarduje smsami i wykupił sobie 1000 minut
hihi to chyba miło

Cytat:
Napisane przez bambusiek Pokaż wiadomość

No ja muszę odłożyć i na ślub i na mieszkanie, bo nie zamierzam prosić rodziców o kasę.
Dla mnie istota wyprawiania ślubu i wesela przez rodziców jest nie do przyjęcia skoro wiem, że dla nich byłby to ogromny kłopot.
No, ale mam skończone studia, pracę i odłożoną kasę na ślub i część remontu. Jeśli nie dozbieramy reszty, to się pomyśli o kredycie.
A od rodziców nie oczekuję nic, poza obecnością na ślubie

Odkąd zaczęłam w ogólniaku pracować nie wołałam od rodziców o kasę
podziwiam Cie ja w sumie zaczelam tez w ogolniaku,ale w restauracji u rodzicow,wiec to sie nie liczy i na razie moj najwiekszy dochod to bylo 800zl czasem zaluje,z eposlzam na dzienne studia ale z drugiej strony ciesze sie,z emimo to mam lekka prace i juz prosic rodzicow o kas enie musze no ale na wesele chyba sama nie dam rady odlozyc

Cytat:
Napisane przez kaska87 Pokaż wiadomość
on sobie śpi w ogródku pewnie macie ciepło i słonecznie, a ja tutaj deszcz mam
cieplo i slonecznie

Cytat:
Napisane przez madzius90 Pokaż wiadomość
Ma.ko

W ogóle od niedzieli chodzę jakaś poirytowana ciągle

Ja na stażu na początku dostawałam 680 zł. a teraz od stycznia podnieśli i dostaję 740

Tez mogę się podzielić słoneczkiem, bo u nas tak grzeje, że szok


Cytat:
Napisane przez jolkajp Pokaż wiadomość
hej laseczki
mialam być juz na bieząco ale KOMP mi sie zepsuł!!!!! AAAAA !!!
Dlategoo z tydzien bede zadziej :-( hlip. zaraz was nadrobie troszke
Buziole
siemanko

Cytat:
Napisane przez dottta Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny
Ale mnie głowa boli
Nadrobiłam wszystko ale nie chce mi się komentować - szczerość jak często widać w cenie nie jest, a nie będę pisać bzdur tylko by ktoś uznał że fajna jestem i warto ze mną rozmawiać

Dzięki za kciuki - chyba się przydały
jak ja tesknilam za ta Twoja szczeroscia

kaśka nie mow,ze pierwsi ci co sa za szczeroscia strzelaja focha,bo sama wiesz,ze to nieprawda poza tym ciagle mam wrazenie,ze cos krecisz,zmyslasz i bez przerwy zaprzeczasz sama sobie-i nie bede pisac tego na bialo aha- moim zamiarem nie jest robienie "kwasów" na wątku, ale nie bede udawac,ze ostatnio mnie wkurzyłaś z ta sytuacja ze szkoleniem P. i odwracaniem później tego wszystkiego.i tyle.

dobra zabieram sie za projekt,buziaki
__________________
Kciuki dla Ani:kciuk i:
lusesita23 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-31, 17:03   #2438
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Palma się święci, kicają zajączki, a TŻciki całują nas w rączki - PM 2011, cz.1

Cytat:
Napisane przez jolkajp Pokaż wiadomość
działamy ale z umiarem już sie nie grzeje tak na dzidzi (no.....prawie sie nie grzeje )
a pracy szukam i nic!!!! chyba sie wezme za nauke do licencjata
ucz się na licencjat
Cytat:
Napisane przez jolkajp Pokaż wiadomość
a ja 1-wszy raz sie zgłosiłam i sie udało
skubana bestia

Lusi, ale ja się za to nie obraziłam co pisałyście za to jak ja cos kiedyś napisałam to foch, i jeszcze była akcja z hanią207(o ile ddobrze pamiętam nick?) też napisał co myśl i był beszt, ale ok ja tam wolę nie pisać co myślę, bo wiadomo niektórym wolno innym nie
__________________


Edytowane przez kaska87
Czas edycji: 2010-03-31 o 17:09
kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-31, 17:11   #2439
MiciaKicia
Zakorzenienie
 
Avatar MiciaKicia
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 14 220
Dot.: Palma się święci, kicają zajączki, a TŻciki całują nas w rączki - PM 2011, cz.1

Cytat:
Napisane przez kaska87 Pokaż wiadomość
uwierz mi, że ja nie jestem zagrożeniem, prędzej ziemia będzie miała kształt obwarzanka niż ja coś wygram

aleeee! jak miałam 7 lat to byłam vicemiss swojego miasta ale siara i wiecie co dostałam oprócz normalnych prezentów? kasetę z piosenkami, gdzie co drugie słowo to ku....
no no no a koleżanki pewnie były zielone z zadrości hehe o takie:

---------- Dopisano o 17:11 ---------- Poprzedni post napisano o 17:04 ----------

Cytat:
Napisane przez kaska87 Pokaż wiadomość
ucz się na licencjat

skubana bestia

Lusi, ale ja się za to nie obraziłam co pisałyście za to jak ja cos kiedyś napisałam to foch, i jeszcze była akcja z hanią207(o ile ddobrze pamiętam nick?) też napisał co myśl i był beszt, ale ok ja tam wolę nie pisać co myślę, bo wiadomo niektórym wolno innym nie
ej nooo pisaj, pisaj ... ja tam lubię wiedzieć co myślisz
__________________
Czekamy na poród: luty2015

Kroimy: 2016(?)

Edytowane przez MiciaKicia
Czas edycji: 2010-03-31 o 17:10
MiciaKicia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-31, 17:11   #2440
jolkajp
Rozeznanie
 
Avatar jolkajp
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 690
Dot.: Palma się święci, kicają zajączki, a TŻciki całują nas w rączki - PM 2011, cz.1

A teraz zgłosiłam sie do testów jakiegos serum na cellulit. ciekawe czy sie uda jak tak to zaczne grac w totka

nagrzałam sobie wode,nie ma nikogo w domu to id esie moczyc i testowac ten żelik dobrze,że mam kompa u rodziców w pokoju to czasem posiedze-ale to taki grat że ledwo chodzi..... ale wpadne tu jeszcze...

A dzisiaj z siostrą bylam na zaakupach i obkupiłam sie troszke- dwie tuniko sukienki, 2 bluzeczki,galotki i kosmetyków troszke i balerinki jak odzyskam laptopa z naprawy to na maila wysle swoje fotki. a! wiecie coooooo nie nosze rurek bo mam uda nie za dore do tego,ale dzis mnie podkupiło i zamierzyłam rurki siostry-i kurcze-ładnei mi! o dziwo! do obcasów całkiem zgrabne nogi mi wychodzą-chyba schudłam wkońcu na nogach odzyskam kompa i wam przesle jak wygladam-pewnei za tydzień no ale wysle

ide sie myć baj baj
__________________
Szczęśliwie uwiązana od ponad 8 lat
Mężulkowa od 9 lipca 2011
jolkajp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-31, 17:11   #2441
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Palma się święci, kicają zajączki, a TŻciki całują nas w rączki - PM 2011, cz.1

Micia dostałaś teraz sms od zetki już nie wyślę drugiego sms, nie będę sponsorować innych
__________________

kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-31, 17:12   #2442
MiciaKicia
Zakorzenienie
 
Avatar MiciaKicia
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 14 220
Dot.: Palma się święci, kicają zajączki, a TŻciki całują nas w rączki - PM 2011, cz.1

Cytat:
Napisane przez jolkajp Pokaż wiadomość
A teraz zgłosiłam sie do testów jakiegos serum na cellulit. ciekawe czy sie uda jak tak to zaczne grac w totka

nagrzałam sobie wode,nie ma nikogo w domu to id esie moczyc i testowac ten żelik dobrze,że mam kompa u rodziców w pokoju to czasem posiedze-ale to taki grat że ledwo chodzi..... ale wpadne tu jeszcze...

A dzisiaj z siostrą bylam na zaakupach i obkupiłam sie troszke- dwie tuniko sukienki, 2 bluzeczki,galotki i kosmetyków troszke i balerinki jak odzyskam laptopa z naprawy to na maila wysle swoje fotki. a! wiecie coooooo nie nosze rurek bo mam uda nie za dore do tego,ale dzis mnie podkupiło i zamierzyłam rurki siostry-i kurcze-ładnei mi! o dziwo! do obcasów całkiem zgrabne nogi mi wychodzą-chyba schudłam wkońcu na nogach odzyskam kompa i wam przesle jak wygladam-pewnei za tydzień no ale wysle

ide sie myć baj baj
no no juz sie nie moge doczekać fotek hihi
__________________
Czekamy na poród: luty2015

Kroimy: 2016(?)
MiciaKicia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-31, 17:13   #2443
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Palma się święci, kicają zajączki, a TŻciki całują nas w rączki - PM 2011, cz.1

Cytat:
Napisane przez MiciaKicia Pokaż wiadomość
ej nooo pisaj, pisaj ... ja tam lubię wiedzieć co myślisz
nie jestem godna, bo później się obrażają
__________________

kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-31, 17:13   #2444
MiciaKicia
Zakorzenienie
 
Avatar MiciaKicia
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 14 220
Dot.: Palma się święci, kicają zajączki, a TŻciki całują nas w rączki - PM 2011, cz.1

Cytat:
Napisane przez kaska87 Pokaż wiadomość
Micia dostałaś teraz sms od zetki już nie wyślę drugiego sms, nie będę sponsorować innych
dostałam

---------- Dopisano o 17:13 ---------- Poprzedni post napisano o 17:13 ----------

Cytat:
Napisane przez kaska87 Pokaż wiadomość
nie jestem godna, bo później się obrażają
wrrr...


__________________
Czekamy na poród: luty2015

Kroimy: 2016(?)
MiciaKicia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-31, 17:15   #2445
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Palma się święci, kicają zajączki, a TŻciki całują nas w rączki - PM 2011, cz.1

Cytat:
Napisane przez MiciaKicia Pokaż wiadomość
dostałam
ale nie wysyłaj, nie damy się naciągnać

coś mnie brzuch boli

chciałam się coś zapytać, ale to jest chyba obleśne napiszę na biało-czy ten rotawirus może się uaktywniać np w pon. a później przerwa i znów? czy to trwa 2-3 bez przerwy?
__________________


Edytowane przez kaska87
Czas edycji: 2010-03-31 o 17:16
kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-31, 17:19   #2446
MiciaKicia
Zakorzenienie
 
Avatar MiciaKicia
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 14 220
Dot.: Palma się święci, kicają zajączki, a TŻciki całują nas w rączki - PM 2011, cz.1

a ciekawe po co te ankiety przy zgłoszeniach do testowania produktów.. (zgłosiłam się hehe do Elancyl'a i do Nivea ) Pewnie wybierają osoby, które prawidłowo odpowiedziały na ankietę.. Trzeba pomyslec co wybrac hehe w sensie jaką odpowiedź

---------- Dopisano o 17:19 ---------- Poprzedni post napisano o 17:18 ----------

Cytat:
Napisane przez kaska87 Pokaż wiadomość
ale nie wysyłaj, nie damy się naciągnać
juz nie wysyłam hehe można wygrać wysyłając jednego smsa :P więc jeden im styknie

---------- Dopisano o 17:19 ---------- Poprzedni post napisano o 17:19 ----------

Cytat:
Napisane przez kaska87 Pokaż wiadomość
ale nie wysyłaj, nie damy się naciągnać
juz nie wysyłam hehe można wygrać wysyłając jednego smsa :P więc jeden im styknie
__________________
Czekamy na poród: luty2015

Kroimy: 2016(?)
MiciaKicia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-31, 17:37   #2447
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Palma się święci, kicają zajączki, a TŻciki całują nas w rączki - PM 2011, cz.1

i poszły dziewczyny
zaraz majkę oglądnę i będę się powoli zbierać
__________________

kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-31, 17:38   #2448
lusesita23
Zakorzenienie
 
Avatar lusesita23
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: mazury
Wiadomości: 9 887
Dot.: Palma się święci, kicają zajączki, a TŻciki całują nas w rączki - PM 2011, cz.1

kaśka nie rozumiem po co ci ta ironia z tym, że szczerze nie możesz pisać,a moze ja tez nie moge i pisze? po prostu zauważyłam, że często podajesz jakieś sprzeczne informacje,a ostatnia sytuacja mnie w tym utwierdziła szkoda w sumie, bo kaska krejzolka fajna byla, ale jak dochodzi kaśka-kręcielka to już mnie to wkurzyło i po prostu napisalam co mi lezy na sercu i tyle

jolka daj znac jak ten żel

kurde chcialabym jutro kupic te buty i jeszcze rurki,ale az sie boje te konto teraz ruszac tym bardziej,ze dzis mi sie skonczyla nastepna umowa,a ci nadal cicho siedza musze znow napisac
__________________
Kciuki dla Ani:kciuk i:
lusesita23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-31, 17:40   #2449
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Palma się święci, kicają zajączki, a TŻciki całują nas w rączki - PM 2011, cz.1

Cytat:
Napisane przez lusesita23 Pokaż wiadomość
kaśka nie rozumiem po co ci ta ironia z tym, że szczerze nie możesz pisać,a moze ja tez nie moge i pisze? po prostu zauważyłam, że często podajesz jakieś sprzeczne informacje,a ostatnia sytuacja mnie w tym utwierdziła szkoda w sumie, bo kaska krejzolka fajna byla, ale jak dochodzi kaśka-kręcielka to już mnie to wkurzyło i po prostu napisalam co mi lezy na sercu i tyle
to nie była ironia i nie do Ciebie tak ogólnie piszę...nie wiem co kręcę to, że się w pierwszym momencie wkurzyłam na P. a później z nim to wyjaśniłam nazywasz kręceniem no i dobrze, że napisłaś, ja tam focha nie zapodam. Tylko napisz z czym kręciłam? Opierasz to na tej akcji z wyjazdem? w ogóle śmieszne jest tłumaczenie się na forum ludziom, których się nie zna i się nie pozna
no od razu piszę, że książka o którą poprosiłam P. była pierwszą rzeczą, o która prosiłam foch na wyjazd to nie kłotnia tak apropo tego, że jednak się kłócimy, nie wiem co tam jeszcze..no i nie pisałam, że mam idealny związek jak już Micia zauważyła
__________________


Edytowane przez kaska87
Czas edycji: 2010-03-31 o 17:46
kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-31, 17:45   #2450
madzius90
Zakorzenienie
 
Avatar madzius90
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 16 539
Dot.: Palma się święci, kicają zajączki, a TŻciki całują nas w rączki - PM 2011, cz.1

Cytat:
Napisane przez kaska87 Pokaż wiadomość
uwierz mi, że ja nie jestem zagrożeniem, prędzej ziemia będzie miała kształt obwarzanka niż ja coś wygram

aleeee! jak miałam 7 lat to byłam vicemiss swojego miasta ale siara i wiecie co dostałam oprócz normalnych prezentów? kasetę z piosenkami, gdzie co drugie słowo to ku....
uu proszę klaski

Cytat:
Napisane przez lusesita23 Pokaż wiadomość
podziwiam Cie ja w sumie zaczelam tez w ogolniaku,ale w restauracji u rodzicow,wiec to sie nie liczy i na razie moj najwiekszy dochod to bylo 800zl czasem zaluje,z eposlzam na dzienne studia ale z drugiej strony ciesze sie,z emimo to mam lekka prace i juz prosic rodzicow o kas enie musze no ale na wesele chyba sama nie dam rady odlozyc
Twoi rodzice mają restaurację?

Cytat:
Napisane przez kaska87 Pokaż wiadomość
nie jestem godna, bo później się obrażają
zależy kto


Wróciłam z mamą z miasta kupiła sobie dwie pary butów i spokój
I wszamałam przed chwilą "Zająca na jaju"
madzius90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-31, 17:45   #2451
MiciaKicia
Zakorzenienie
 
Avatar MiciaKicia
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 14 220
Dot.: Palma się święci, kicają zajączki, a TŻciki całują nas w rączki - PM 2011, cz.1

Cytat:
Napisane przez kaska87 Pokaż wiadomość
to nie była ironia i nie do Ciebie tak ogólnie piszę...nie wiem co kręcę to, że się w pierwszym momencie wkurzyłam na P. a później z nim to wyjaśniłam nazywasz kręceniem no i dobrze, że napisłaś, ja tam focha nie zapodam. Tylko napisz z czym kręciłam? Opierasz to na tej akcji z wyjazdem? w ogóle śmieszne jest tłumaczenie się na forum ludziom, których się nie zna i się nie pozna
no od razu piszę, że książka o którą poprosiłam P. była pierwszą rzeczą, o która prosiłam
Kaska a moze mnie poznasz w koncu w weekendy bede we Wro :P

zmykam.. ide na klachy z ziomkiem

3mcie sie Moze tu jeszcze wpadne dzis
__________________
Czekamy na poród: luty2015

Kroimy: 2016(?)
MiciaKicia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-31, 17:48   #2452
dottta
Zakorzenienie
 
Avatar dottta
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 999
Dot.: Palma się święci, kicają zajączki, a TŻciki całują nas w rączki - PM 2011, cz.1

Cytat:
Napisane przez lusesita23 Pokaż wiadomość

jak ja tesknilam za ta Twoja szczeroscia

kaśka nie mow,ze pierwsi ci co sa za szczeroscia strzelaja focha,bo sama wiesz,ze to nieprawda poza tym ciagle mam wrazenie,ze cos krecisz,zmyslasz i bez przerwy zaprzeczasz sama sobie-i nie bede pisac tego na bialo aha- moim zamiarem nie jest robienie "kwasów" na wątku, ale nie bede udawac,ze ostatnio mnie wkurzyłaś z ta sytuacja ze szkoleniem P. i odwracaniem później tego wszystkiego.i tyle.

dobra zabieram sie za projekt,buziaki
Ja tam dyskutować z nikim zamiaru nie mam, zwłaszcza jak to nie przynosi rezultatu. Są zarzuty o focha, mniemam że o mnie chodzi między innymi Z tego co pamietam ja (i pewnie nie tylko ja) sprawa wyglądała nieco inaczej - na nikogo focha tu nie rzucam bo uważam że nie ma o co. Części z dziewczyn w ogóle nie znam (prócz nicka) a aby przejmować się czyimś zdaniem (aby aż strzelić focha czy obrazić ) to trzeba się z nim liczyć i musi mieć ono dla nas jakieś znaczenie. Niektórzy chyba mają za wysokie mniemanie o sobie
A to że z niektórymi osobami nie rozmawiam - widocznie nie mam o czym
Co do hani to chyba ona powinna sie wypowiadać - jeżeli ma jakiś problem ze mną. Ja z nią nie mam - po za tym że postawiła mi zarzuty i wyraziła dośc srogą opinie nie znając mnie, sytuacji i co ważne nie przeczytawszy uważnie co napisałam. Tyle w temacie

---------- Dopisano o 17:48 ---------- Poprzedni post napisano o 17:46 ----------

Cytat:
Napisane przez lusesita23 Pokaż wiadomość
kaśka nie rozumiem po co ci ta ironia z tym, że szczerze nie możesz pisać,a moze ja tez nie moge i pisze? po prostu zauważyłam, że często podajesz jakieś sprzeczne informacje,a ostatnia sytuacja mnie w tym utwierdziła szkoda w sumie, bo kaska krejzolka fajna byla, ale jak dochodzi kaśka-kręcielka to już mnie to wkurzyło i po prostu napisalam co mi lezy na sercu i tyle

jolka daj znac jak ten żel

kurde chcialabym jutro kupic te buty i jeszcze rurki,ale az sie boje te konto teraz ruszac tym bardziej,ze dzis mi sie skonczyla nastepna umowa,a ci nadal cicho siedza musze znow napisac
ja mam tego żela z Dove i jest w sumie normalny - bez szału
dottta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-31, 17:49   #2453
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Palma się święci, kicają zajączki, a TŻciki całują nas w rączki - PM 2011, cz.1

Cytat:
Napisane przez madzius90 Pokaż wiadomość
zależy kto

Cytat:
Napisane przez MiciaKicia Pokaż wiadomość
Kaska a moze mnie poznasz w koncu w weekendy bede we Wro :P
mejbi ale Ty od października tutaj będziesz jak coś? i na weekendy a ja wtedy do rodziców wybywam, ale może jakoś się tam to załatwi

od dzisiaj będę pisać co myślę, nawet jak będzie to wredne jak inni mogą to ja tysz
__________________


Edytowane przez kaska87
Czas edycji: 2010-03-31 o 17:52
kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-31, 17:54   #2454
sweetieSS
Zakorzenienie
 
Avatar sweetieSS
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 6 709
Dot.: Palma się święci, kicają zajączki, a TŻciki całują nas w rączki - PM 2011, cz.1

stysik nie spostrze;głam Cię przez strugi deszczu

bambusiek za prawko Tż i za Twoją pracowitość

meg kuruj się

ja myśle że lusi nie chodziło tylko o ostatnią sytuację, tylko o kilka wcześniejszych. Podam przykład:ja nie chce mieć dzieci do 30, duże brzuchy ciężarnych są obleśne kontra boże jaki ja mam instynkt macierzyński. Albo : branie kasy od faceta jest upokarzające kontra kupił mi bluzke i ksiązke i spodnie i coś tam jeszcze. Albo: ja dużo jem ale na szczęście waga stoi w miejscu kontra roztyłam się, jestem świnią.

Sporo dziewczyn zauważyło to i nie chodzi nam o szczere opinie na temat taki a taki bo każdy może mieć opinie jaką tam chce tylko o tą hustawke. Trzeba się na coś zdecydować a nie pleść raz tak raz siak
sweetieSS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-31, 17:55   #2455
JennyAniolek
Zakorzenienie
 
Avatar JennyAniolek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 21 726
Dot.: Palma się święci, kicają zajączki, a TŻciki całują nas w rączki - PM 2011, cz.1

Cześć
Wróciłam i zaraz poczytam o czymś pisałyście.
__________________
My / "Tak" / Ślub

Wiktor - 28.05.2013
Lilka & Emilka - 16.05.2015
Antoś - 12.02.2017
JennyAniolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-31, 17:56   #2456
madzius90
Zakorzenienie
 
Avatar madzius90
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 16 539
Dot.: Palma się święci, kicają zajączki, a TŻciki całują nas w rączki - PM 2011, cz.1

Cytat:
Napisane przez MiciaKicia Pokaż wiadomość
Kaska a moze mnie poznasz w koncu w weekendy bede we Wro :P

zmykam.. ide na klachy z ziomkiem

3mcie sie Moze tu jeszcze wpadne dzis
papa

Jenny hej

Edytowane przez madzius90
Czas edycji: 2010-03-31 o 17:57
madzius90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-31, 17:58   #2457
lusesita23
Zakorzenienie
 
Avatar lusesita23
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: mazury
Wiadomości: 9 887
Dot.: Palma się święci, kicają zajączki, a TŻciki całują nas w rączki - PM 2011, cz.1

Cytat:
Napisane przez madzius90 Pokaż wiadomość
uu proszę klaski


Twoi rodzice mają restaurację?


zależy kto


Wróciłam z mamą z miasta kupiła sobie dwie pary butów i spokój
I wszamałam przed chwilą "Zająca na jaju"
mieli...jakies 8lat temu zmienili ja na sklep

kaska mi glownie chodzi o ta sytuacje z P.- co innego pisalas w ten dzien jak sie dowiedzialas,a co innego na drugi dzien wyszlo,ze my "spekulujemy":brzydal : a co do hani to w temacie nie jestem

ale tak jak dotta pisze- nie ma sensu dyskutowac w koncu tylko internet i forum PM 2011

zabieram sie za przelewy, musze moje pieniazki do schronu wyslac, i 100zl dobre no i mam tez obiecalam,ze oddam to co ostatnio mi dawala
__________________
Kciuki dla Ani:kciuk i:
lusesita23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-31, 18:01   #2458
madzius90
Zakorzenienie
 
Avatar madzius90
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 16 539
Dot.: Palma się święci, kicają zajączki, a TŻciki całują nas w rączki - PM 2011, cz.1

Cytat:
Napisane przez lusesita23 Pokaż wiadomość
a co do hani to w temacie nie jestem
ja też nie wiem o co kaman
madzius90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-31, 18:01   #2459
lusesita23
Zakorzenienie
 
Avatar lusesita23
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: mazury
Wiadomości: 9 887
Dot.: Palma się święci, kicają zajączki, a TŻciki całują nas w rączki - PM 2011, cz.1

Cytat:
Napisane przez kaska87 Pokaż wiadomość


mejbi ale Ty od października tutaj będziesz jak coś? i na weekendy a ja wtedy do rodziców wybywam, ale może jakoś się tam to załatwi

od dzisiaj będę pisać co myślę, nawet jak będzie to wredne jak inni mogą to ja tysz
ale od kiedy ci ktos bronil/obrazal sie

słiti mnie akurat ostatnia sytuacja dotknela najbardziej,bo sie w nia "wczulam", a na reszte nie zwracalam uwagi jakos/nie przeszkadzala mi ale razem to tworzy niefajna calosc,a szkoda troche

dobra,ale dość tych tzw "kwasów":coo l:
__________________
Kciuki dla Ani:kciuk i:

Edytowane przez lusesita23
Czas edycji: 2010-03-31 o 18:10
lusesita23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-31, 18:03   #2460
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Palma się święci, kicają zajączki, a TŻciki całują nas w rączki - PM 2011, cz.1

Cytat:
Napisane przez sweetieSS Pokaż wiadomość
ja myśle że lusi nie chodziło tylko o ostatnią sytuację, tylko o kilka wcześniejszych. Podam przykład:ja nie chce mieć dzieci do 30, duże brzuchy ciężarnych są obleśne kontra boże jaki ja mam instynkt macierzyński. Albo : branie kasy od faceta jest upokarzające kontra kupił mi bluzke i ksiązke i spodnie i coś tam jeszcze. Albo: ja dużo jem ale na szczęście waga stoi w miejscu kontra roztyłam się, jestem świnią.
rozumiem o co chodzi...
co bym teraz nie napisała to będzie źle także daruję sobie...
już się lepiej w ogóle zamknę nie uciekam żeby nie było
__________________


Edytowane przez kaska87
Czas edycji: 2010-03-31 o 18:06
kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:06.