Planowanie ciąży i o życiu pogadamy - mamuśki 35+ - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-08-18, 19:23   #481
lucky woman
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 71
Dot.: Planowanie ciąży i o życiu pogadamy - mamuśki 35+

Zabuzabu super, gratuluje, dbaj o Was. U mnie niestety nic w zeszłym cyklu zawód bo się nie udało, w tym cyklu też nic nie świadczy o tym żaby było inaczej ale zobaczymy czekam do 24 bo wtedy powinna nadejść@. Super że Wam się udało.
lucky woman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-21, 06:59   #482
Inez03
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 528
Dot.: Planowanie ciąży i o życiu pogadamy - mamuśki 35+

Zuzabu jak się czujesz? Pierwsze objawy są? Już umówiona do lekarza? My wreszcie trochę łatwiej mamy z usypianiem còreczki. Idziemy na spacer, na plac zabaw, potem zazwyczaj nie chce jechać w wózku tylko idzie. Zawsze idziemy z mężem lub po nas przychodzi bo trzeba ją dobrze pilnować na chodniku, ale potem już szybciej zasypia bo zmęczona.
Inez03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-21, 16:18   #483
zabuzabu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 469
Dot.: Planowanie ciąży i o życiu pogadamy - mamuśki 35+

Cytat:
Napisane przez Inez03 Pokaż wiadomość
Zuzabu jak się czujesz? Pierwsze objawy są? Już umówiona do lekarza? My wreszcie trochę łatwiej mamy z usypianiem còreczki. Idziemy na spacer, na plac zabaw, potem zazwyczaj nie chce jechać w wózku tylko idzie. Zawsze idziemy z mężem lub po nas przychodzi bo trzeba ją dobrze pilnować na chodniku, ale potem już szybciej zasypia bo zmęczona.

To fajnie, jak dziecko dobrze śpi to jest więcej czasu dla siebie
Ja czuję się ok, tylko brzuch cały czas mam wzdęty i wyglądam jakbym była w 6 miesiącu a nie szóstym tygodniu I zgaga mnie męczy.

Wizyta 27 sierpnia.
zabuzabu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-27, 18:31   #484
Inez03
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 528
Dot.: Planowanie ciąży i o życiu pogadamy - mamuśki 35+

Cytat:
Napisane przez zabuzabu Pokaż wiadomość
To fajnie, jak dziecko dobrze śpi to jest więcej czasu dla siebie
Ja czuję się ok, tylko brzuch cały czas mam wzdęty i wyglądam jakbym była w 6 miesiącu a nie szóstym tygodniu I zgaga mnie męczy.

Wizyta 27 sierpnia.
Juz po wizycie? Ktory tydzien?
Ja wczoraj bylam na zumbie,dzis czuje w nogach. Musze wiecej sportu uprawiac bo kondycja siadła. Po wakacjach jeszcze mi sie alergia nasiliła, suchy kaszel mnie męczy az łzawie, mam leki, inhalator oby szybko było lepiej.
Inez03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-28, 04:49   #485
zabuzabu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 469
Dot.: Planowanie ciąży i o życiu pogadamy - mamuśki 35+

Zumba super, ja wogole uwielbiam zajęcia taneczne i strasznie mi tego brakuje. Po ciąży wracam na taniec brzucha ☺

Byłam wczoraj na wizycie , jest pęcherzyk i zarodeczek, serducha jeszcze nie ma. Z usg wychodzi 5+5, z OM 6+4 wiec ciaza mlodsza o kilka dni. Lekarz twierdzi ze wszystko jest w porzadku, przepisal witaminy i duphaston. Ja się oczywiście zamartwiam . Dostałam tez kategoryczny zakaz korzystania z forów ciążowych żeby nie stresować się niepotrzeB nie. Z wszelkimi pytaniami i wątpliwościami mam dzwonić do niego.
zabuzabu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-29, 09:47   #486
Inez03
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 528
Dot.: Planowanie ciąży i o życiu pogadamy - mamuśki 35+

Dobry lekarz, po co panikowac. My wczoraj po pracy pojechaliśmy popływać nad morze, fajny relaks po tym upale. Moje zakwasy się po zumbie chociaż rozeszły po pływaniu.

Kawa smakuje jeszcze 😋?
Inez03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-29, 13:26   #487
zabuzabu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 469
Dot.: Planowanie ciąży i o życiu pogadamy - mamuśki 35+

Bez kawy nie byłabym w stanie funkcjonować; ) odstawie jak będę na L4. Na jakiś czas znikam z forum, tak ustaliłam z mężem. Nie chce żebym się stresowala. Odezwę się jak juz sytuacja będzie ustabilizowana. Życzę Wam szybkiego zajścia w ciążę i zdrowych dzieciaczków ❤
zabuzabu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-09-11, 18:08   #488
zabuzabu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 469
Dot.: Planowanie ciąży i o życiu pogadamy - mamuśki 35+

Puk Puk jest tu ktoś? Wpadłam żeby napisać ze niestety u mnie nie udało się, nie ma akcji serca zarodka i pomału zaczyna się poronienie. W poniedziałek idę do szpitala na kontrolę i ewentualne lyzeczkowanie.
zabuzabu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-12, 08:08   #489
Inez03
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 528
Dot.: Planowanie ciąży i o życiu pogadamy - mamuśki 35+

Hej, przykro mi bardzo, przytulam, pozwól sobie na emocje i przeżyj żałobę, to jest bardzo bolesna strata. Napewno już była radość i plany a tak nagle to wam zabrano. Ja niby już trochę czasu po ale jeszcze czasami boli bo się myśli i tego nie da się wyłączyć.
Inez03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-12, 08:53   #490
zabuzabu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 469
Dot.: Planowanie ciąży i o życiu pogadamy - mamuśki 35+

Już się wypłakałam. Smutne ale jeśli dziecko miałoby być chore to lepiej teraz niż później... Może to być też wynik mocnego stresu bo tydzień, w którym zatrzymała się ciąża (szósty) był dla mnie bardzo ciężki w pracy. Muszę teraz wyluzować, zadbać o siebie. Namawiam męża na październikowy wypad do Grecji albo Hiszpani. Jest o wiele taniej niż w sezonie a pogoda nadal ładna
zabuzabu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-12, 11:40   #491
Inez03
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 528
Dot.: Planowanie ciąży i o życiu pogadamy - mamuśki 35+

Cytat:
Napisane przez zabuzabu Pokaż wiadomość
Już się wypłakałam. Smutne ale jeśli dziecko miałoby być chore to lepiej teraz niż później... Może to być też wynik mocnego stresu bo tydzień, w którym zatrzymała się ciąża (szósty) był dla mnie bardzo ciężki w pracy. Muszę teraz wyluzować, zadbać o siebie. Namawiam męża na październikowy wypad do Grecji albo Hiszpani. Jest o wiele taniej niż w sezonie a pogoda nadal ładna
Hej, dobry pomysł z wycieczką, zmiana klimatu i wypoczynek napewno pomoże. Ciężko stwierdzic czemu tak się dzieje,ja teraz biore cardioaspiryne bo w moim przypadku to chyba ukrwienie jest problemem.Ja dzis z córeczko w domu, bo złapała jakiegos wirusa w żłobku i gorączkuje. Mam przy okazji troche wolnego.
Inez03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-10-06, 10:18   #492
Beellina
Zakorzenienie
 
Avatar Beellina
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 6 189
Dot.: Planowanie ciąży i o życiu pogadamy - mamuśki 35+

Puk puk..Cześć dziewczyny...jesteście tu jeszcze? Co słychać...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Beellina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-06, 15:51   #493
zabuzabu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 469
Dot.: Planowanie ciąży i o życiu pogadamy - mamuśki 35+

hej Beellina, dawno nie pisałaś! Co tam u Ciebie? U mnie jak widać niewesoło, ciąża szybko się skończyła, teraz czekam na pierwszą @ po zabiegu, badania i kontrolę u gina. Nie wiem czy będziemy się jeszcze starać, bardzo zawiodłam się na mężu w tych trudnych chwilach, niby przepraszał, tłumaczył, że dla niego to był wielki stres, mimo to coraz mniej mu ufam.
zabuzabu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-07, 15:40   #494
Marianna48
Zadomowienie
 
Avatar Marianna48
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 1 644
Dot.: Planowanie ciąży i o życiu pogadamy - mamuśki 35+

Cześć dziewczyny, nie wiem czy mnie jeszcze pamiętacie bardzo dawno się nie odzywałam ale zaglądam co jakiś czas do Was. Zabuzabu, Inez bardzo mi przykro dziewczyny . Mam nadzieję że wszystkim Wam niedługo się uda. Przytulam każdą z Was

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Marianna48 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-07, 16:55   #495
Inez03
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 528
Dot.: Planowanie ciąży i o życiu pogadamy - mamuśki 35+

Cytat:
Napisane przez Marianna48 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, nie wiem czy mnie jeszcze pamiętacie bardzo dawno się nie odzywałam ale zaglądam co jakiś czas do Was. Zabuzabu, Inez bardzo mi przykro dziewczyny . Mam nadzieję że wszystkim Wam niedługo się uda. Przytulam każdą z Was

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hej Marianna a co u ciebie?Jak poród?Jak tam córeczka?
U nas w miare normalnie, troche już czas zaleczył rany.
Córeczka dokazuje, już lepiej spi. Ja troche za duzo sobie ze słodyczami pozwoliłam i musze troche wagi zrzucic .
Inez03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-08, 10:10   #496
Marianna48
Zadomowienie
 
Avatar Marianna48
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 1 644
Dot.: Planowanie ciąży i o życiu pogadamy - mamuśki 35+

Cytat:
Napisane przez Inez03 Pokaż wiadomość
Hej Marianna a co u ciebie?Jak poród?Jak tam córeczka?
U nas w miare normalnie, troche już czas zaleczył rany.
Córeczka dokazuje, już lepiej spi. Ja troche za duzo sobie ze słodyczami pozwoliłam i musze troche wagi zrzucic .
U nas powoli się normuje. Ta ciąża była trudniejsza od poprzedniej, zdecydowanie gorzej się czułam, pewnie wpływ miały na to upały. 29.08 urodziłam synka, Aleksander ważył 3300, miał 54 cm i czarne włoski. Kilka dni spędziliśmy w szpitalu ponieważ wyniki małego nie były w normie. Początki w domu ciężkie ze względu na córkę, w braciuszku zakochana, ale nam zaczęła dokazywać, robić awantury, musieliśmy mocno pilnować żeby przez przypadek nie zrobiła mu krzywdy. Teraz już powoli się wszystko stabilizuje, są gorsze i lepsze dni, naszczescie tych lepszych jest więcej . Oluś jest bardzo spokojnym dzieckiem, je, śpi, uśmiecha się. Przepadłam jak go pierwszy raz przytulilam. To czego najbardziej się obawiałam czyli czy będę potrafiła pokochać dwoje dzieci tak samo i podzielić siebie na tą dwójkę, się nie sprawdziło. Mam wrażenie że kocham ich z każdym dniem mocniej i coraz bardziej doceniam że ich mam.
Inez trzymam kciuki za Ciebie, żeby się udało jak najszybciej. Co do wagi to ja też w ciąży sobie podłogowałam ze słodyczami i kg zostało mi sporo do stracenia. Jak chcesz możemy się razem dopingować i mobilizowac w nie jedzeniu słodyczy i gubieniu kg. Chociaż mam nadzieję że Ty szybko nabierzesz kg ale innych

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Marianna48 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-08, 10:32   #497
zabuzabu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 469
Dot.: Planowanie ciąży i o życiu pogadamy - mamuśki 35+

Marianna gratuluję synka! Kilogramami się nie przejmuj, przy dwójce dzieci nie bedziesz mieć czasu na siedzenie i jedzenie a kilogramy znikną 😉 rodziłas SN czy cesarka? Ja przeszlam na dietę paleo nie tylko ze względu na odchudzanie ale też dlatego ze reguluje hormony, ciśnienie, cholesterol. Narazie 2 dni, zobaczymy jak długo dam radę. Najwiekszy problem mam.z odstawieniem nabiału.
zabuzabu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-08, 11:38   #498
Marianna48
Zadomowienie
 
Avatar Marianna48
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 1 644
Dot.: Planowanie ciąży i o życiu pogadamy - mamuśki 35+

Cytat:
Napisane przez zabuzabu Pokaż wiadomość
Marianna gratuluję synka! Kilogramami się nie przejmuj, przy dwójce dzieci nie bedziesz mieć czasu na siedzenie i jedzenie a kilogramy znikną rodziłas SN czy cesarka? Ja przeszlam na dietę paleo nie tylko ze względu na odchudzanie ale też dlatego ze reguluje hormony, ciśnienie, cholesterol. Narazie 2 dni, zobaczymy jak długo dam radę. Najwiekszy problem mam.z odstawieniem nabiału.
Zabuzabu dziękuję . Masz rację z tymi kg, niepotrzebnie biorę sobie głupie uwagi niektórych do siebie i się przejmuje, usłyszałam kilka dni po porodzie "wyglądasz jakbyś miała zaraz drugie urodzić" i tak w głowie siedzi.
Rodziłam sn, 4 dni po terminie i tym razem poród się zaczął sam.
Jaka to jest dieta paleo? Ja narazie odstawilam nabiał, od wczoraj ponieważ synek ma od 4 tygodni katar :/ najpierw myśleliśmy że to wirusowy, później pediatra, myślała że od ulewania, ale po takim czasie jego trwania i że nic nie działa na ten katar, plus sucha wysypka na twarzy, jest to raczej katar alergiczny, córka choruje na azs i miała skazę bialkową więc pewnie przy synku też nas to nie ominie. Narazie wyeliminowałam nabiał i zobaczymy czy to pomoże.

Zabuzabu jak Twoje samopoczucie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Marianna48 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-08, 14:38   #499
zabuzabu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 469
Dot.: Planowanie ciąży i o życiu pogadamy - mamuśki 35+

Cytat:
Napisane przez Marianna48 Pokaż wiadomość
Zabuzabu dziękuję . Masz rację z tymi kg, niepotrzebnie biorę sobie głupie uwagi niektórych do siebie i się przejmuje, usłyszałam kilka dni po porodzie "wyglądasz jakbyś miała zaraz drugie urodzić" i tak w głowie siedzi.
Rodziłam sn, 4 dni po terminie i tym razem poród się zaczął sam.
Jaka to jest dieta paleo? Ja narazie odstawilam nabiał, od wczoraj ponieważ synek ma od 4 tygodni katar :/ najpierw myśleliśmy że to wirusowy, później pediatra, myślała że od ulewania, ale po takim czasie jego trwania i że nic nie działa na ten katar, plus sucha wysypka na twarzy, jest to raczej katar alergiczny, córka choruje na azs i miała skazę bialkową więc pewnie przy synku też nas to nie ominie. Narazie wyeliminowałam nabiał i zobaczymy czy to pomoże.

Zabuzabu jak Twoje samopoczucie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Dieta paleo jest oparta na warzywach, owocach, rybach, jajkach, mięsie, nasionach orzechach. Eliminuje się zupełnie zboża i produkty mleczne, cukier i wszystkie przetworzone rzeczy typu parówki, wędlina, konserwy. Oczywiście nie zamierzam się tak odżywiać całe życie ale myślę, że 2-3 miesiące można spróbować, zobaczyc czy faktycznie wpływa pozytywnie na stan zdrowia. A ma regulować hormony, cukier, ciśnienie, tarczycę no i oczywiście pomóc w zrzuceniu nadwagi. Łatwo nie będzie, bo jednak najprostszym w przygotowaniu jedzeniem do pracy są kanapki ale narazie daję radę, mam sporo pomysłów na dania. Kilka lat temu, przed pierwszą ciążą stosowałam już podobną dietę i rezultaty były super.

Ja fizycznie czuję się bardzo dobrze, psychicznie zdecydowanie gorzej, jakoś brakuje mi pomysłu na życie, wszystko mnie wkurza, na czele z mężem i pracą.
zabuzabu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-10-10, 06:04   #500
Inez03
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 528
Dot.: Planowanie ciąży i o życiu pogadamy - mamuśki 35+

Cytat:
Napisane przez Marianna48 Pokaż wiadomość
U nas powoli się normuje. Ta ciąża była trudniejsza od poprzedniej, zdecydowanie gorzej się czułam, pewnie wpływ miały na to upały. 29.08 urodziłam synka, Aleksander ważył 3300, miał 54 cm i czarne włoski. Kilka dni spędziliśmy w szpitalu ponieważ wyniki małego nie były w normie. Początki w domu ciężkie ze względu na córkę, w braciuszku zakochana, ale nam zaczęła dokazywać, robić awantury, musieliśmy mocno pilnować żeby przez przypadek nie zrobiła mu krzywdy. Teraz już powoli się wszystko stabilizuje, są gorsze i lepsze dni, naszczescie tych lepszych jest więcej . Oluś jest bardzo spokojnym dzieckiem, je, śpi, uśmiecha się. Przepadłam jak go pierwszy raz przytulilam. To czego najbardziej się obawiałam czyli czy będę potrafiła pokochać dwoje dzieci tak samo i podzielić siebie na tą dwójkę, się nie sprawdziło. Mam wrażenie że kocham ich z każdym dniem mocniej i coraz bardziej doceniam że ich mam.
Inez trzymam kciuki za Ciebie, żeby się udało jak najszybciej. Co do wagi to ja też w ciąży sobie podłogowałam ze słodyczami i kg zostało mi sporo do stracenia. Jak chcesz możemy się razem dopingować i mobilizowac w nie jedzeniu słodyczy i gubieniu kg. Chociaż mam nadzieję że Ty szybko nabierzesz kg ale innych

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gratulacje, super synek. U ciebie waga sama spadnie przy dwojce dzieci. Mi dopoki karmiłam, waga nie rosła, potem sobie smutki słodkim zajadałam i efekt jest.
Teraz musze reżim wprowadzic i zdrowiej sie odzywiac.
U mnie samopoczucie już lepsze, chociaz wczesniej sporo się mężowi obrywało, chyba cały swój żal na nim wyładowałam.
Czasami jeszcze mnie ogarnia smutek że niedługo córeczka miała by rodzeństwo. Teraz jeszcze zatoki mnie męczo i energii przez to jakos brak.
A ci co komentujo zaraz po porodzie że powinno sie od razu szczuplym byc to niech sobą sie zajmo, organizm potrzebuje czasu, a mamusie muszo przede wszystkim dzieckiem sie zajmowac a nie jeszcze wago stresowac.
Inez03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-25, 14:32   #501
_Chilled_
Raczkowanie
 
Avatar _Chilled_
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 37
Dot.: Planowanie ciąży i o życiu pogadamy - mamuśki 35+

Hej, dawno tu nic nie pisałam .. u mnie nie za ciekawie, jestem w trakcie diagnostyki tocznia. Taka tam choroba autoimmunologiczna, która pewnie jest przyczyną moich niepowodzeń .. muszę się teraz na tym skupić.
Życzę Wam wszystkiego dobrego, zdrowych ciąż i cudownych dzieci.
Czasem wpadnę zajrzeć co u Was.
Buziaki
_Chilled_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-26, 18:45   #502
AnnaLenna
Zadomowienie
 
Avatar AnnaLenna
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 1 225
Dot.: Planowanie ciąży i o życiu pogadamy - mamuśki 35+

Cytat:
Napisane przez _Chilled_ Pokaż wiadomość
Hej, dawno tu nic nie pisałam .. u mnie nie za ciekawie, jestem w trakcie diagnostyki tocznia. Taka tam choroba autoimmunologiczna, która pewnie jest przyczyną moich niepowodzeń .. muszę się teraz na tym skupić.

Życzę Wam wszystkiego dobrego, zdrowych ciąż i cudownych dzieci.

Czasem wpadnę zajrzeć co u Was.

Buziaki
Hej
A kiedy się dowiedziałaś , że go masz ??

Wysłane z mojego Redmi 5 przy użyciu Tapatalka
AnnaLenna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-26, 19:59   #503
Inez03
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 528
Dot.: Planowanie ciąży i o życiu pogadamy - mamuśki 35+

Cytat:
Napisane przez _Chilled_ Pokaż wiadomość
Hej, dawno tu nic nie pisałam .. u mnie nie za ciekawie, jestem w trakcie diagnostyki tocznia. Taka tam choroba autoimmunologiczna, która pewnie jest przyczyną moich niepowodzeń .. muszę się teraz na tym skupić.
Życzę Wam wszystkiego dobrego, zdrowych ciąż i cudownych dzieci.
Czasem wpadnę zajrzeć co u Was.
Buziaki
Hej, to poważna diagnoza, ale lepiej wiedzieć jak z tym walczyć. Coś te dzieciaczki nie chcą sie pojawiać w tym wątku ale może rok 2020 będzie lepszy. U mnie po staremu, tylko chyba jesienne przesilenie mnie dopadło, przy usypianiu córeczki często sama usypiam.
Inez03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-27, 18:32   #504
zabuzabu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 469
Dot.: Planowanie ciąży i o życiu pogadamy - mamuśki 35+

Cytat:
Napisane przez _Chilled_ Pokaż wiadomość
Hej, dawno tu nic nie pisałam .. u mnie nie za ciekawie, jestem w trakcie diagnostyki tocznia. Taka tam choroba autoimmunologiczna, która pewnie jest przyczyną moich niepowodzeń .. muszę się teraz na tym skupić.
Życzę Wam wszystkiego dobrego, zdrowych ciąż i cudownych dzieci.
Czasem wpadnę zajrzeć co u Was.
Buziaki

Życzę Ci, żeby udało się wygrać z tą chorobą, nigdy o toczniu nie słyszałam. Człowiek nawet nie zdaje sobie sprawy ile może mieć utajonych chorób, problemów które ciężko zdiagnozować a mogą być przyczyną niepłodności. Dawaj znać co słychać u Ciebie
zabuzabu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-21, 08:03   #505
Amazonia23
Zakorzenienie
 
Avatar Amazonia23
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 856
Dot.: Planowanie ciąży i o życiu pogadamy - mamuśki 35+

Cześć dziewczyny mogę dołączyć? w tym miesiącu rozpoczynamy starania o drugie dziecko (pierwsze córka 10 letnia) 35 lat rocznikowo w styczniu więc postanowiłam już dołączyć jestem też na innej grupie staraczek i powiem szczerze że stara baba już że mnie a mimo to to o czym tam piszą jest dla mnie czarna magia pierwsza ciążę miałam przy pierwszym podejściu nie zdawałam sobie nawet sprawy że jest tak duży problem z niepłodnościa.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Naszym marzeniem byłaś Ty. Spełniłaś wszystkie nasze sny. Stałaś się częścią naszego życia Jesteś największym cudem odkrycia. =>(Ami 09.04.2009r)<=

Ciuszki




Amazonia23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-21, 11:16   #506
AnnaLenna
Zadomowienie
 
Avatar AnnaLenna
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 1 225
Dot.: Planowanie ciąży i o życiu pogadamy - mamuśki 35+

Cytat:
Napisane przez Amazonia23 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny mogę dołączyć? w tym miesiącu rozpoczynamy starania o drugie dziecko (pierwsze córka 10 letnia) 35 lat rocznikowo w styczniu więc postanowiłam już dołączyć jestem też na innej grupie staraczek i powiem szczerze że stara baba już że mnie a mimo to to o czym tam piszą jest dla mnie czarna magia pierwsza ciążę miałam przy pierwszym podejściu nie zdawałam sobie nawet sprawy że jest tak duży problem z niepłodnościa.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hej oczywiście możesz dołączyć, witamy

Ty stara baba ?? Jestem od Ciebie starsza i w ogóle nie mam dzieci tzn mam się czuć teraz jak babcia ?

Wysłane z mojego Redmi 5 przy użyciu Tapatalka
AnnaLenna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-21, 11:20   #507
Marianna48
Zadomowienie
 
Avatar Marianna48
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 1 644
Dot.: Planowanie ciąży i o życiu pogadamy - mamuśki 35+

Witaj Amazonia fajnie że dołączyłaś może wątek odżyje


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Marianna48 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-21, 20:38   #508
Beellina
Zakorzenienie
 
Avatar Beellina
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 6 189
Dot.: Planowanie ciąży i o życiu pogadamy - mamuśki 35+

Cześć Amazonia. witamy
Może i faktycznie odzyje wątek, bo coś ucichło całkowicie. Ja przestałam pisać bo po kilku miesiącach nieudanych starań daliśmy spokój z naciskiem na starania. Co będzie to będzie..
A u pozostałych dziewczyn co słychać?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Beellina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-21, 20:43   #509
Amazonia23
Zakorzenienie
 
Avatar Amazonia23
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 856
Dot.: Planowanie ciąży i o życiu pogadamy - mamuśki 35+

Cytat:
Napisane przez AnnaLenna Pokaż wiadomość
Hej oczywiście możesz dołączyć, witamy

Ty stara baba ?? Jestem od Ciebie starsza i w ogóle nie mam dzieci tzn mam się czuć teraz jak babcia ?

Wysłane z mojego Redmi 5 przy użyciu Tapatalka
Stara rocznikowo duchem wieczna osiemnastka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Naszym marzeniem byłaś Ty. Spełniłaś wszystkie nasze sny. Stałaś się częścią naszego życia Jesteś największym cudem odkrycia. =>(Ami 09.04.2009r)<=

Ciuszki




Amazonia23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-22, 10:42   #510
zabuzabu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 469
Dot.: Planowanie ciąży i o życiu pogadamy - mamuśki 35+

Cześć Amazonia, powodzenia w staraniach!!!



Ja we wrześniu poroniłam i nie czuję się jeszcze gotowa na ciążę. Ginekologicznie jest wszystko ok ale psychicznie bardzo się boję. Nie czuję się najlepiej, ciągle jestem słaba i zmęczona. Myślę, że zaczniemy się starać od stycznia, narazie ja i mąż musimy zadbać o swoje zdrowie.
zabuzabu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-05-03 09:40:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:11.