Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII - Strona 67 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-08-18, 05:17   #1981
Madziarek12345
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 28
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Myślę że za bardzo chcesz mieć tego Dzisiusi.. Przechodzę przez to samo więc wiem jak się czujesz. Też poronilam lekarz mi powiedział że dopiero za pół roku mogę się starać o dziecko. Minęło pół roku gdzie w tym czasie chciałam zajść w ciążę i nic. Wiesz co lekarz mi powiedział? Że za dużo myślę o tej ciąży za bardzo jej pragnę i dlatego nie mogę w nią zajść muszę odpuścić w głowie muszę odpuścic... A myślę że słyszałaś też o ciąży urojonej. Może wrzucmy obie na luz i podejdzmy do tego na spokojnie 😉
Madziarek12345 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-18, 16:19   #1982
sotal
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 30
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Hej dziewczyny, mam pytanie czy jeśli nastapi krwawienie z odstawienia to jest to znak że nie jestem w ciąży?
sotal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-18, 16:20   #1983
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez sotal Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, mam pytanie czy jeśli nastapi krwawienie z odstawienia to jest to znak że nie jestem w ciąży?
Tak

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-18, 16:34   #1984
sideritis
Zakorzenienie
 
Avatar sideritis
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 3 016
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Dziewczyny, czy beta zrobiona 10 dni po stosunku będzie na 100% wiarygodna? Bo wg niej nie jestem w ciąży, ale być może to za wcześnie?
__________________
„Lepiej jednak skończyć nawet w pięknym szaleństwie niż w szarej, nudnej banalności i marazmie”.

sideritis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-18, 18:25   #1985
Madziapl1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 4
Boje się ciąży

Hej, jestem tu nowa (jak wątek nie tu gdzie trzeba to przepraszam)

Okej, napewno nakręcę tu wiec spróbujecie mi odpowiedzieć.

Jest 18 sierpnia (dziś) zacznę od początku

1 kwietnia uprawiałam z chłopakiem petting, później zrobił mi „minetke” a ja miałam kontakt z jego człowiekiem i na myśl się nasowa, ze mogłam przenieść płyn ejakulacyjny(czy jakoś tak), no jednak do tej pory okres dostaje normalnie (stres o ciąże nadal jest, bo naczytałam się ze można mieć go w ciąży, śmieszne ?)

Zaczęły się bóle podbrzusza, zrobiłam 3 testy ciążowe negatywne. nie chciałam isc do lekarza bo jeżeli to ciąża... ale poszłam. Bum, skierowanie na usg... lekarz sprawdził wszystko jest w porządku, padły słowa (jajniki ok w macicy tez nic nie ma.)

Okej, przyrzekłam. Nigdy więcej.

Lecz znowu, zatem, zrobiłam loda chodź bylam w spodniach i cały wieczór nie miałam styczności z moja pochwa (stres nadal jest )

Okres po tym incydencie przyszedł 3 dni wcześniej, był cholernie bolesny jak nigdy ! I obfity....

bóle podbrzusza mam przez caly cykl ale bardziej boli mnie w drugiej połowie...

Wczoraj mój chłopak hmmm pieścił mi piersi i dosyć mocno je ściskał, dziś boli mnie prawa pierś cały dzień, raz czułam lekkie pieczenie.

I nie wiem, czy to wynik wczorajszej zabawy czy „ciąży”...........

Nie umiem zdecydować się na seks i partner mnie do niego nie namawia, ponieważ uważam ze jak już się bierze za seks to trzeba wziąć pod uwagę jego konsekwencje.

I co ja mam zrobić z bolącą piersią ?



Z góry dziękuje tym co mi odpowiedzą i mam nadzieje, ze ktoś mnie zrozumie
Madziapl1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-18, 18:34   #1986
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez sideritis Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy beta zrobiona 10 dni po stosunku będzie na 100% wiarygodna? Bo wg niej nie jestem w ciąży, ale być może to za wcześnie?
Wynik powinien już być wiarygodny.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-18, 19:02   #1987
Devon_rose
Zakorzenienie
 
Avatar Devon_rose
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 4 710
Dot.: Boje się ciąży

Masz już zeszyty do szkoły?
__________________

Zwierzak to nie rzecz, nie kupuj go na prezent !
Devon_rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-08-18, 19:23   #1988
Madziapl1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 4
Dot.: Boje się ciąży

A Ty leki na głowę ?
Madziapl1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-18, 19:37   #1989
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Boje się ciąży

Cytat:
Napisane przez Devon_rose Pokaż wiadomość
Masz już zeszyty do szkoły?
Cytat:
Napisane przez Madziapl1 Pokaż wiadomość
A Ty leki na głowę ?
Dziewczyny proszę o zmianę tonu wypowiedzi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-18, 19:40   #1990
standup
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 346
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Hej. Dostałam dziwny okres. Zawsze zaczyna się bólami brzucha (takimi silnymi że muszę brać Ketonal) a teraz zaczął się od plamienia 3 dni przed terminem ( co nigdy się nie zdarza, żeby był szybciej), potem krwawienie bez skrzepów (zawsze są) i w sumie nic mnie nie boli. Miałam kilka skurczów ale to nic w porównaniu z tym co jest zazwyczaj. Stosunek był na początku poprzedniego cyklu, przerywany. W tym miesiącu zaczęłam brać też leki które wpływają na poziom prolaktyny. Czy to może być ciąża czy raczej zaburzenia hormonalne? Test negatywny ale zrobiony wieczorem i może jeszcze za wcześnie...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
standup jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-18, 19:48   #1991
sideritis
Zakorzenienie
 
Avatar sideritis
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 3 016
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez Adrianna_8 Pokaż wiadomość
Wynik powinien już być wiarygodny.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Uff.
Dzięki najwyżej powtórzę test, gdyby okres się opóźniał.

Cytat:
Napisane przez standup Pokaż wiadomość
Hej. Dostałam dziwny okres. Zawsze zaczyna się bólami brzucha (takimi silnymi że muszę brać Ketonal) a teraz zaczął się od plamienia 3 dni przed terminem ( co nigdy się nie zdarza, żeby był szybciej), potem krwawienie bez skrzepów (zawsze są) i w sumie nic mnie nie boli. Miałam kilka skurczów ale to nic w porównaniu z tym co jest zazwyczaj. Stosunek był na początku poprzedniego cyklu, przerywany. W tym miesiącu zaczęłam brać też leki które wpływają na poziom prolaktyny. Czy to może być ciąża czy raczej zaburzenia hormonalne? Test negatywny ale zrobiony wieczorem i może jeszcze za wcześnie...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zrób betę z krwi jest bardziej wiarygodna.
a testy z moczu to chyba powinno się robić rano?
__________________
„Lepiej jednak skończyć nawet w pięknym szaleństwie niż w szarej, nudnej banalności i marazmie”.

sideritis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-08-18, 19:55   #1992
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez standup Pokaż wiadomość
Hej. Dostałam dziwny okres. Zawsze zaczyna się bólami brzucha (takimi silnymi że muszę brać Ketonal) a teraz zaczął się od plamienia 3 dni przed terminem ( co nigdy się nie zdarza, żeby był szybciej), potem krwawienie bez skrzepów (zawsze są) i w sumie nic mnie nie boli. Miałam kilka skurczów ale to nic w porównaniu z tym co jest zazwyczaj. Stosunek był na początku poprzedniego cyklu, przerywany. W tym miesiącu zaczęłam brać też leki które wpływają na poziom prolaktyny. Czy to może być ciąża czy raczej zaburzenia hormonalne? Test negatywny ale zrobiony wieczorem i może jeszcze za wcześnie...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Raczej zaburzenia hormonalne. Ciężko zajść w ciążę przy stosunku przerywanym.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-18, 20:41   #1993
standup
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 346
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

W sensie że stosunek był w tym cyklu, nie w poprzednim. Ale mam nadzieję że jednak ciężko zajęć i to tylko zaburzenie po lekach zrobię jeszcze jeden test dla pewnosci

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:41 ---------- Poprzedni post napisano o 21:24 ----------

Wkładając tampona poczułam że pochwa jest jakby obrzęknięta....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
standup jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-20, 07:57   #1994
Madziarek12345
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 28
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Hej dziewczyny wiem że to trochę nie w temacie ale czy któraś z was po ciąży i karmieniu ogarnęła swoje piersi że były jędrne i ładnie i wg?
Madziarek12345 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-20, 08:19   #1995
SteveS
Zakorzenienie
 
Avatar SteveS
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 3 841
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez Madziarek12345 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny wiem że to trochę nie w temacie ale czy któraś z was po ciąży i karmieniu ogarnęła swoje piersi że były jędrne i ładnie i wg?
Karmiłaś piersią? Jeśli tak, to piersi wracają do "normy" do 2 lat od zakończenia karmienia. Jeśli nie, to wszystko będzie bazowało tylko na tym, na ile dbałaś o skórę w ciąży.
SteveS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-20, 20:45   #1996
Maupa33333
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 2
Brak jakichkolwiek objawów przed okresem a rzekomy brak ciąży

Cześć!

Moja sytuacja jest dość nietypowa

A więc

Kochałam się z moim chłopakiem analnie w połowie lipca,dzień przed dniami płodnymi.

Pare sekund przed tym jak skończył,dotknął on dosłownie na sekundę moich warg sromowych.Nie skończył on jednak na nich.

Mam stwierdzony zespół policystycznych jajników i dosyć nieregularne cykle,jednak miesiączka zawsze się pojawiała.W tym miesiącu jednak brak objawów i na miesiączke i na ciążę oprócz jednego silnego kłucia w jajnikach ok.2 tygodnie temu.Tydzień temu zrobiłam test,który wyszedł negatywny.Od jakiegoś czasu mam upławy-białe i jak by o serkowatej konsystencji.

Przyciemniła mi się też linia od wzgórka łonowego do pępka.Od zawsze mam ją lekko zarysowaną ciemnymi włoskami jadnak tym razem to skóra w tym miejscu stała się jak by ciemniejsza.Myślicie,że to przez opalanie? Czy powinnam wykonać kolejny test?
Maupa33333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-21, 06:09   #1997
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Brak jakichkolwiek objawów przed okresem a rzekomy brak ciąży

Cytat:
Napisane przez Maupa33333 Pokaż wiadomość
Cześć!

Moja sytuacja jest dość nietypowa

A więc

Kochałam się z moim chłopakiem analnie w połowie lipca,dzień przed dniami płodnymi.

Pare sekund przed tym jak skończył,dotknął on dosłownie na sekundę moich warg sromowych.Nie skończył on jednak na nich.

Mam stwierdzony zespół policystycznych jajników i dosyć nieregularne cykle,jednak miesiączka zawsze się pojawiała.W tym miesiącu jednak brak objawów i na miesiączke i na ciążę oprócz jednego silnego kłucia w jajnikach ok.2 tygodnie temu.Tydzień temu zrobiłam test,który wyszedł negatywny.Od jakiegoś czasu mam upławy-białe i jak by o serkowatej konsystencji.

Przyciemniła mi się też linia od wzgórka łonowego do pępka.Od zawsze mam ją lekko zarysowaną ciemnymi włoskami jadnak tym razem to skóra w tym miejscu stała się jak by ciemniejsza.Myślicie,że to przez opalanie? Czy powinnam wykonać kolejny test?
Testy są zbędne. W ciąży na pewno nie jesteś, bo nie było stosunku pochwowego bez zabezpieczenia.

Miesiączka może się nie pojawić przez stres lub problemy hormonalne .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-21, 12:46   #1998
maugodziaata
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 14
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Hej mam pytanie. Od ponad pół roku mam założoną wkładkę wewnatrzmaciczna miedzianke. Cykle co ok 30 dni. Raz czy dwa spóźnił mi sie o tydzień lub więcej ale z reguły przesunięcia jeśli występują to o Max 2-3 dni. Po ostatnim okresie uprawialam sex z mężem i na drugi dzień rano i wieczorem miałam plamienia. Sluz ze spora ilością krwi. Nie wiem czy coś sie naruszylo. Okres mi się spóźnia około 5 dni. Miałam pobolewania brzucha i ból piersi (jednorazowy). Od ponad tygodnia bardzo mnie boli kręgosłup w dolnej części. Nie wiem czy to moze mieć związek. Jutro zrobię test ciążowy Ale rano. Czy miała którąś z Was lub znała przypadek ciąży z wkładką? Mam juz dwójkę dzieci i myślę że mi wystarczy. Proszę o pomoc.
maugodziaata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-21, 20:55   #1999
Porcelanowa50
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 6
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

@malootka dziękuje trochę mnie uspokoiłyście, bo dużo osób nastraszylo mnie że facet wyzwala na zewnątrz przed wytryskiem jeszcze plemniki i one mogły się przedostać przez prezerwatywę
Porcelanowa50 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-08-22, 08:26   #2000
lightangel
Zakorzenienie
 
Avatar lightangel
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 8 102
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez maugodziaata Pokaż wiadomość
Hej mam pytanie. Od ponad pół roku mam założoną wkładkę wewnatrzmaciczna miedzianke. Cykle co ok 30 dni. Raz czy dwa spóźnił mi sie o tydzień lub więcej ale z reguły przesunięcia jeśli występują to o Max 2-3 dni. Po ostatnim okresie uprawialam sex z mężem i na drugi dzień rano i wieczorem miałam plamienia. Sluz ze spora ilością krwi. Nie wiem czy coś sie naruszylo. Okres mi się spóźnia około 5 dni. Miałam pobolewania brzucha i ból piersi (jednorazowy). Od ponad tygodnia bardzo mnie boli kręgosłup w dolnej części. Nie wiem czy to moze mieć związek. Jutro zrobię test ciążowy Ale rano. Czy miała którąś z Was lub znała przypadek ciąży z wkładką? Mam juz dwójkę dzieci i myślę że mi wystarczy. Proszę o pomoc.
Przypadki ciąży przy wkładce się zdarzają, ale są bardzo rzadkie. Zrób test, wtedy będziesz miała pewność. Skoro zdarzały Ci się już przesunięcia okresu o tydzień, to tym razem też może to być po prostu opóźnienie.

Sama raczej nie sprawdzisz czy wkładka się przesunęła, najlepiej będzie wybrać się do ginekologa i sprawdzić to na usg. Śluz zabarwiony krwią mógł być jakąś pozostałością po okresie, nie musi koniecznie oznaczać przesunięcia wkładki.

Ból kręgosłupa może mieć różne przyczyny, ja np. ze względu na tyłozgięcie macicy często mam bóle kręgosłupa przed okresem i w jego trakcie.

Cytat:
Napisane przez Porcelanowa50 Pokaż wiadomość
@malootka dziękuje trochę mnie uspokoiłyście, bo dużo osób nastraszylo mnie że facet wyzwala na zewnątrz przed wytryskiem jeszcze plemniki i one mogły się przedostać przez prezerwatywę
Gdyby plemniki mogły się przedostawać przez prezerwatywy, to jaki byłby sens ich stosowania? Nie słuchaj takich bzdur, bo to tylko powoduje niepotrzebny stres.

Do zajścia w ciążę potrzebny jest niezabezpieczony stosunek z wytryskiem w pochwie, ani seks oralny ani analny ani nawet ocieranie się o siebie bez zabezpieczenia nie prowadzą do ciąży (wbrew dziwnym legendom powtarzanym w internecie przez dzieci).
lightangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-23, 05:23   #2001
karolina3388
Raczkowanie
 
Avatar karolina3388
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 51
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Hej dziewczyny, właśnie umieram ze stresu. Cały miesiąc było w porządku, aż do teraz. Krwawienia z odstawienia dostawalam zawsze na 2/3 tabletce placebo. Dzisiaj mam wziąć pierwszą aktywną, a krwawienia jak nie było tak nie ma. Nic mnie nawet nie boli. Żadnej tabletki nie zapomniałam, przesunięcia do max. 5h. Zamiast krwawienia mam dużo białego, gęstego śluzu. Byłam też u ginekologa, aby skontrolować mięśniaka, patrzył również na jajniki ale nic nie mówił o owulacji, więc chyba gdyby ta miała miejsce to zostałabym poinformowana? Czy ja mogę być w ciąży? Zwariuje zaraz...
karolina3388 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-23, 05:27   #2002
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez karolina3388 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, właśnie umieram ze stresu. Cały miesiąc było w porządku, aż do teraz. Krwawienia z odstawienia dostawalam zawsze na 2/3 tabletce placebo. Dzisiaj mam wziąć pierwszą aktywną, a krwawienia jak nie było tak nie ma. Nic mnie nawet nie boli. Żadnej tabletki nie zapomniałam, przesunięcia do max. 5h. Zamiast krwawienia mam dużo białego, gęstego śluzu. Byłam też u ginekologa, aby skontrolować mięśniaka, patrzył również na jajniki ale nic nie mówił o owulacji, więc chyba gdyby ta miała miejsce to zostałabym poinformowana? Czy ja mogę być w ciąży? Zwariuje zaraz...
W ulotce jest wyraźnie napisanie, że krwawienie z odstawienia może się czasem nie pojawić. I o ile wszystkie tabletki były brane regularnie, to nie ma się czym martwić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-23, 08:20   #2003
drzewosandalowe
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 1 466
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Po 5 latach używania gumek, po raz pierwszy w życiu nam pękła :/

Czytałam o tym w necie, że jest jakaś lipna partia, ale nie wiedziałam, że mnie to spotka :/



Artykuł - KLIK



Sama się pocieszam,ale wiadomo, jak to jest... 24 dc, kiedy nam się to stało, więc chyba nie ma szans na ciążę? Co prawda nie mam "15 lat" a 27, tyle, że moja sytuacja nie jest w tej chwili dobra na dziecko.


Tyle się uczyłam, znam swoje ciało, wiem, kiedy mam owulacje, kiedy mam dostać okres, ale wpisując w necie czy można zajść w ciąże przed okresem oczywiście są teksty "wszystko jest możliwe" "nigdy nic nie wiadomo"albo "teoretycznie nie zajdziesz,ale w praktyce może być co innego"


Egh, pocieszcie mnie...
drzewosandalowe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-23, 08:35   #2004
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez drzewosandalowe Pokaż wiadomość
Po 5 latach używania gumek, po raz pierwszy w życiu nam pękła :/

Czytałam o tym w necie, że jest jakaś lipna partia, ale nie wiedziałam, że mnie to spotka :/



Artykuł - KLIK



Sama się pocieszam,ale wiadomo, jak to jest... 24 dc, kiedy nam się to stało, więc chyba nie ma szans na ciążę? Co prawda nie mam "15 lat" a 27, tyle, że moja sytuacja nie jest w tej chwili dobra na dziecko.


Tyle się uczyłam, znam swoje ciało, wiem, kiedy mam owulacje, kiedy mam dostać okres, ale wpisując w necie czy można zajść w ciąże przed okresem oczywiście są teksty "wszystko jest możliwe" "nigdy nic nie wiadomo"albo "teoretycznie nie zajdziesz,ale w praktyce może być co innego"


Egh, pocieszcie mnie...
Kiedy to było? Niby szansa minimalna, ale na twoim miejscu rozważyłabym tabletkę dzień po. Bez wnikliwych obserwacji śluzu, temperatury itd. ciężko stwierdzić dzień cyklu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-23, 09:05   #2005
drzewosandalowe
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 1 466
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Środek cyklu,to znaczy owulacje miałam 13.08, od roku sobie notuje. A że od tego czasu mam bolesne owulacje,to ciężka ją przegapić. Sytuacja była wczoraj 22.08,od tego poniedziałku mam bolesne piersi (jak całe życie,na 7dni przed okresem).
Wydaje mi się to niemożliwe,ale kto tam wie, zawsze mam pod górkę,więc nie zdziwiłabym,gdybym i tak zaszła...
drzewosandalowe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-23, 09:16   #2006
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez drzewosandalowe Pokaż wiadomość
Środek cyklu,to znaczy owulacje miałam 13.08, od roku sobie notuje. A że od tego czasu mam bolesne owulacje,to ciężka ją przegapić. Sytuacja była wczoraj 22.08,od tego poniedziałku mam bolesne piersi (jak całe życie,na 7dni przed okresem).
Wydaje mi się to niemożliwe,ale kto tam wie, zawsze mam pod górkę,więc nie zdziwiłabym,gdybym i tak zaszła...
Szansa na ciążę faktycznie mała, ale nikt ci pewności nie da. Jak dla mnie nie masz co się denerwować na zapasa w tym momencie. Gdyby okres się nie pojawił w terminie to po 10 dniach od stosunku możesz zrobić test z krwi na poziom beta hCG.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-23, 09:24   #2007
drzewosandalowe
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 1 466
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

No właśnie nikt nie da mi pewności i to jest najgorsze. Według wszystkich "znaków" prawie niemożliwe zajście,ale nikt tego nie przewidzi,co tam w organizmie się zadziało. Okres powinnam dostać niedziela/poniedziałek,ale zobaczymy.
Stres ogromny i chyba sobie odpuszczę seks na dłuższy czas:P
drzewosandalowe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-23, 09:25   #2008
sideritis
Zakorzenienie
 
Avatar sideritis
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 3 016
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Drzewosandalowe, ja w podobnej sytuacji wzięłam tabletkę po. Miałam 25 dzień cyklu, z tym że moje są dosyć długie (33-36), więc jakieś tam ryzyko istniało. Jeżeli masz jeszcze możliwość to możesz iść po receptę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
„Lepiej jednak skończyć nawet w pięknym szaleństwie niż w szarej, nudnej banalności i marazmie”.

sideritis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-23, 17:42   #2009
Frezja__
Zakorzenienie
 
Avatar Frezja__
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: z ogródka
Wiadomości: 4 468
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

A w ogóle był finał w środku?
__________________
K: 37


"Wiedźmikołaj"
Frezja__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-23, 18:04   #2010
drzewosandalowe
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 1 466
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Partner twierdzi,że nie.
Ja nie jestem w stanie ocenić,wydawało mi się że tak:/
drzewosandalowe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-11-04 10:32:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:48.