Majowe mamy 2019, cz. 8 - Strona 57 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-07-30, 13:16   #1681
agadzie
Zakorzenienie
 
Avatar agadzie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 4 510
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez Eceea Pokaż wiadomość
Ja mojemu mówię, że 2h to nie 22h. On wraca z pracy o 19. W soboty do 15...

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 12:22 ---------- Poprzedni post napisano o 12:21 ----------

No właśnie ja bym miała na drugim koncu mieszkania...

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 12:24 ---------- Poprzedni post napisano o 12:22 ----------

Dziewczyny karmiące mm. Jak jesteście zorganizowane na nocne karmienia?

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka
Mały termosik z gorącą wodą, butelka mała zimnej, porcja mleka w dyspenserze i podgrzewacz [1=e60e5454b131baabfef11f4 156e093bc04f95d5e_5ebdcd7 25ac57;87039804]Ja jestem tak zorganizowana, że wypierdzieliłam w nocy miarkę do mleka do śmieci (rano je wyniosłam) i czekam, aż mi teściowa podrzuci nowe mleko po pracy, bo z marudą już raczej dzisiaj nie wyjdę [/QUOTE]1 płaska łyżeczka = 1 miarka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
agadzie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-30, 13:17   #1682
Martita_2012
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 426
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez grejpfrutowa01 Pokaż wiadomość
Zainwestuj w moskitiery. Warto.
My kupiliśmy w tym roku. Po jednej na okna uchylne i mamy spokój z owadami. Noooo, taka to pogada!
Moje dziecko w sumie też nieźle. Od 19 do 1.20. Usnęła o 2 i później pobudka o 5, ale zasadniczo od 5 już nie śpi
Złapaliśmy ekipę na kostkę brukową w tym roku, i jeździliśmy obejrzeć co nieco. Z Lalka. Szit hapen, jak gorąco, źle ja ubrałam. W samochodzie niby klima, ale i tak gorąco, usnęła nam tylko w jedną stronę.
Jak przyjechaliśmy do domu, to tylko rozebrałam ją z body i leży w samej pieluszce. A zasadniczo przysypia przyssana do mnie...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez Eceea Pokaż wiadomość
Tak, w moskitiery warto zainwestować. My mamy w oknach i w drzwiach balkonowych w sypialni i salonie - ramkowe, na magnesy, samodomykajaxe się

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka
No właśnie ja chciałam, ale tż się uparl, że nie, bo mamy inne wydatki pilniejsze jak np. kostka, tyle że i tak w tym roku nas nie stać, bo musimy jeszcze sporo ziemi nawieźć. I kisimy się bez sensu, a komary i tak nie dają spać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Martita_2012 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-30, 13:24   #1683
agadzie
Zakorzenienie
 
Avatar agadzie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 4 510
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez agadzie Pokaż wiadomość
Mały termosik z gorącą wodą, butelka mała zimnej, porcja mleka w dyspenserze i podgrzewacz 1 płaska łyżeczka = 1 miarka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tfu! Butelka! Nie podgrzewacz a butelka, podgrzewacza nawet nie mam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
agadzie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-30, 13:27   #1684
butterfly20
Zakorzenienie
 
Avatar butterfly20
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 20 814
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
https://www.wymagajace.pl/czwarty-miesiac-regres-snu/

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
ech, nie zaznałam z dziewczynkami.zobaczymy.. .

Cytat:
Napisane przez Eceea Pokaż wiadomość
Szerokość pasa: 4 szt x 45 cm

Wysokość pasa:☠ 3m

Max powierzchnia ściany dla 1 tapety : 3 m wysokości x 1,8 m szerokości



Wysyłka w:☠14 dni

Cena:☠859,00☠zł

Akurat ściana, która chciałabym otapetować jest dość wąska i na przeciwko okna

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 10:07 ---------- Poprzedni post napisano o 10:05 ----------

W sensie, że nie u nas w sypialni. O i jak to w praktyce? U nas salon i kuchnia dziela pokoj, w którym ma byc Kazio

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 10:08 ---------- Poprzedni post napisano o 10:07 ----------

Ja ją chce na węższa ścianę. Reszta bez tapety bo i mam białe meble

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 10:09 ---------- Poprzedni post napisano o 10:08 ----------

Wieeeeeeem. Leśni przyjaciele <3 muszę mu pokój zaaranżować tak jak ja chcę i póki nie wjadą zygzaki mcqieeny i inne psttokacizny

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 10:11 ---------- Poprzedni post napisano o 10:09 ----------

Byw. Znacie sposób z wałkiem z kocyka pod pupke na spokojniejszy sen?

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka
no wiem,że w sensie,że nie u was w sypialni ale nie wiem zbytnio w czym problem?Ja mam sypialnię "piętro wyżej", w sensie,że w salonie mam schody i potem jest bezpośrendio sypialnia z garderobą. No i u małego mam nianię, także słyszę każde stęknięcie. No i monitor oddechu, ale u mnie to must have nawet jakby spał bliżej.
No i w nocy mam te schody...gdyby budził się kilka razy w nocy to wzięłąbym go do siebie, ale jak budzi się raz lub wcale tak jak ostatnio to luz.




Agadzie ja mam bambusowy kocyk z firmy Lulujo (czy jakoś tak) i jestem mega zadowolona. One są w moich rodzimych hurtowniach-Blanca Baby i Mimin

---------- Dopisano o 14:27 ---------- Poprzedni post napisano o 14:25 ----------

Dziewczyny gdzie kupujecie filtry do tych dzbanków?W necie?
patrzylam dzisiaj w Rossmannie i te do Dafi były za 13 zł, na Allegro jakoś połowę taniej
__________________
13.09.2013 godz.9.05 - T.

04.02.2016 godz.8.55 - Z.

06.05.2019 godz.10.46 - K.
butterfly20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-30, 13:27   #1685
Eceea
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 3 119
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez agadzie Pokaż wiadomość
Mały termosik z gorącą wodą, butelka mała zimnej, porcja mleka w dyspenserze i podgrzewacz 1 płaska łyżeczka = 1 miarka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja zbieram pojnikipo mm. Będą do mrożenia. Nie wiem czy jakbym miała wszystko w sypialni to bym nie zasnęła podczas karmienia ;P a tak do kuchni musze się ruszyć...

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka
Eceea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-30, 13:37   #1686
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez Eceea Pokaż wiadomość
Ktoras z Was pisała że nie da się wyłączyć szumisia wcześniej niż godzina. Jest aplikacja

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 12:17 ---------- Poprzedni post napisano o 12:15 ----------

Zastanawiam się czy Kazika nie oddelegować. Tylko, że wtedy już budziłby mnie jego placz. Teraz jak stęka to idę robić mleko. Często zdążam przed placzem, ale to chyba dobry pomysł żeby spał w swoim pokoju

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka
Jak dla mnie hela jeszcze zdąży mieć swój pokój. Teraz ma być mi wygodnie

Cytat:
Napisane przez butterfly20 Pokaż wiadomość
ech, nie zaznałam z dziewczynkami.zobaczymy.. .



no wiem,że w sensie,że nie u was w sypialni ale nie wiem zbytnio w czym problem?Ja mam sypialnię "piętro wyżej", w sensie,że w salonie mam schody i potem jest bezpośrendio sypialnia z garderobą. No i u małego mam nianię, także słyszę każde stęknięcie. No i monitor oddechu, ale u mnie to must have nawet jakby spał bliżej.
No i w nocy mam te schody...gdyby budził się kilka razy w nocy to wzięłąbym go do siebie, ale jak budzi się raz lub wcale tak jak ostatnio to luz.




Agadzie ja mam bambusowy kocyk z firmy Lulujo (czy jakoś tak) i jestem mega zadowolona. One są w moich rodzimych hurtowniach-Blanca Baby i Mimin

---------- Dopisano o 14:27 ---------- Poprzedni post napisano o 14:25 ----------

Dziewczyny gdzie kupujecie filtry do tych dzbanków?W necie?
patrzylam dzisiaj w Rossmannie i te do Dafi były za 13 zł, na Allegro jakoś połowę taniej
W necie. Tak po 10 na raz

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-30, 13:39   #1687
agadzie
Zakorzenienie
 
Avatar agadzie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 4 510
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez Eceea Pokaż wiadomość
Ja zbieram pojnikipo mm. Będą do mrożenia. Nie wiem czy jakbym miała wszystko w sypialni to bym nie zasnęła podczas karmienia ;P a tak do kuchni musze się ruszyć...

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka
Ale odmierzyć tez trzeba zresztą moja się budzi tylko raz rano między 6 a 8 na karmienie więc jakbym nie miała to mogę wstać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
agadzie jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-07-30, 13:42   #1688
AgataAgata9090
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 1 867
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez Elsabel Pokaż wiadomość
Hahaha Wygrałaś!

Mój TŻ ma dzisiaj urodziny, a ja zapomniałam zamówić prezentu. No cóż, jakoś chłop przeżyje... Dobrze, że mała grzeczna to chociaż ciasto zrobiłam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mój tez ma dzisiaj urodziny xD ile twój kończy? Mój 88 rocznik. Nic mu nie kupuje bo ja też nic nie dostałam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
AgataAgata9090 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-30, 13:44   #1689
Lilly Greace
Dostojna peema.
 
Avatar Lilly Greace
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 15 835
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
Jak dla mnie hela jeszcze zdąży mieć swój pokój. Teraz ma być mi wygodnie



W necie. Tak po 10 na raz

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
O tak, jak dla mnie tak małe dziecko u mnie w sypialni to mega wygoda. Szybko można ogarnąć karmienie no i mam go na oku.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Szczęśliwa żona.
Lilly Greace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-30, 13:56   #1690
Elsabel
Zakorzenienie
 
Avatar Elsabel
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 4 161
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez AgataAgata9090 Pokaż wiadomość
Mój tez ma dzisiaj urodziny xD ile twój kończy? Mój 88 rocznik. Nic mu nie kupuje bo ja też nic nie dostałam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mój jest rocznik '90, kończy 29 lat Hahaha, to nie tylko ja jestem złą żoną

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Elsabel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-30, 14:23   #1691
Katiebirdie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 469
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Mój miał 4 czerwca 35 urodziny i za chiny nie mogę sobie przypomnieć czy coś ogarnęłam.
Katiebirdie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-07-30, 14:38   #1692
Olusiaa_
Zakorzenienie
 
Avatar Olusiaa_
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 363
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez grejpfrutowa01 Pokaż wiadomość
sQ, oooo masz, co się stało?

Laski, która szczepiła infanrix hexa i czytała ulotkę?
Czemu tam jest mowa o schemacie szczepienia 2 dawkowym i 3 dawkowym?
To można 2 dawki w 1 r.ż. zamiast 3????

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja Szczepilam ale.nie czytalam ulotki

Sqarra
Jaki regres po 3 mscu,? Nie strasz

---------- Dopisano o 15:38 ---------- Poprzedni post napisano o 15:24 ----------

Ide jutro do fryzjera i chyba sie zetne mocno,bo mi strasznie wlos zaczely leciec.
Olusiaa_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-30, 14:59   #1693
butterfly20
Zakorzenienie
 
Avatar butterfly20
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 20 814
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez Lilly Greace Pokaż wiadomość
O tak, jak dla mnie tak małe dziecko u mnie w sypialni to mega wygoda. Szybko można ogarnąć karmienie no i mam go na oku.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja miałam Tusię w sypialni i fakt,że przynajmniej była blisko do karmienia, ale z drugiej strony każde jej wiercenie mnie budziło.
Zosia była u siebie z nastawieniem takim jak teraz- jak coś to będzie spała z nami. I o wiele lepiej się wysypiałam. Dlatego teraz z Karolem zrobilismy to samo.
A mamy w sypialni obok łóżka też to Next2me
__________________
13.09.2013 godz.9.05 - T.

04.02.2016 godz.8.55 - Z.

06.05.2019 godz.10.46 - K.
butterfly20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-30, 15:04   #1694
Lilly Greace
Dostojna peema.
 
Avatar Lilly Greace
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 15 835
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

U mnie karmienie w nocy to w ogóle teraz dziwny temat. Nie dam rady na siedząco, po prostu tak mi ciężko nie zasnąć! Czasami kończy się jak dziś, że biorę małego na kanapę, kładziemy się tak żebym ja była z tej strony z której można spaść i tak karmię. Budzimy się parę godzin później. XD

Ja szczepilam a nie czytałam ulotki, właśnie do mnie dociera to, że powinnam zacząć to robić. No nic, poprawię się. W ogóle jedną ze szczepionek dziś była doustna i pani była w szoku, jak Staś super ją ssał. No cóż, to jest dziecko, które tak lubi jeść, że gdybym go położyła obok siebie na łóżku przez cały dzień to bez problemu jadłby i spał na zmianę. Cycek to u niego lek na całe zlo, albo generalnie po prostu jedzenie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Szczęśliwa żona.
Lilly Greace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-30, 15:16   #1695
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez Katiebirdie Pokaż wiadomość
Mój miał 4 czerwca 35 urodziny i za chiny nie mogę sobie przypomnieć czy coś ogarnęłam.
Ahahaha
Cytat:
Napisane przez Lilly Greace Pokaż wiadomość
U mnie karmienie w nocy to w ogóle teraz dziwny temat. Nie dam rady na siedząco, po prostu tak mi ciężko nie zasnąć! Czasami kończy się jak dziś, że biorę małego na kanapę, kładziemy się tak żebym ja była z tej strony z której można spaść i tak karmię. Budzimy się parę godzin później. XD

Ja szczepilam a nie czytałam ulotki, właśnie do mnie dociera to, że powinnam zacząć to robić. No nic, poprawię się. W ogóle jedną ze szczepionek dziś była doustna i pani była w szoku, jak Staś super ją ssał. No cóż, to jest dziecko, które tak lubi jeść, że gdybym go położyła obok siebie na łóżku przez cały dzień to bez problemu jadłby i spał na zmianę. Cycek to u niego lek na całe zlo, albo generalnie po prostu jedzenie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Koniecznie ulotki szczepień leków maści o to najlepiej zanim się kupi

Ja na siedząco też pezyaypiam ale budzi mnie opadające głową... Siedzę nieoparta na brzegu łóżka....

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-30, 15:32   #1696
Olusiaa_
Zakorzenienie
 
Avatar Olusiaa_
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 363
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Corka poszla do.swojego pokoju jak miala 2 lata.
Noce zaczela przesypiac ok roczku
Olusiaa_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-30, 15:32   #1697
Elsabel
Zakorzenienie
 
Avatar Elsabel
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 4 161
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez Lilly Greace Pokaż wiadomość
U mnie karmienie w nocy to w ogóle teraz dziwny temat. Nie dam rady na siedząco, po prostu tak mi ciężko nie zasnąć! Czasami kończy się jak dziś, że biorę małego na kanapę, kładziemy się tak żebym ja była z tej strony z której można spaść i tak karmię. Budzimy się parę godzin później. XD

Ja szczepilam a nie czytałam ulotki, właśnie do mnie dociera to, że powinnam zacząć to robić. No nic, poprawię się. W ogóle jedną ze szczepionek dziś była doustna i pani była w szoku, jak Staś super ją ssał. No cóż, to jest dziecko, które tak lubi jeść, że gdybym go położyła obok siebie na łóżku przez cały dzień to bez problemu jadłby i spał na zmianę. Cycek to u niego lek na całe zlo, albo generalnie po prostu jedzenie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
Ahahaha Koniecznie ulotki szczepień leków maści o to najlepiej zanim się kupi

Ja na siedząco też pezyaypiam ale budzi mnie opadające głową... Siedzę nieoparta na brzegu łóżka....

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
Dołączam do grona przysypiających podczas nocnego karmienia. Ciężko to opanować. Raz nawet mała sturlała mi się z poduszki. Na szczęście na łóżko

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Elsabel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-30, 15:38   #1698
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez Olusiaa_ Pokaż wiadomość
Corka poszla do.swojego pokoju jak miala 2 lata.

Noce zaczela przesypiac ok roczku
U nas tak samo noce trochę później bo na 1 i 3mcd a na ok 2lafka do swojego pokoju

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-30, 16:23   #1699
Misha_
Wtajemniczenie
 
Avatar Misha_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 082
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Wiecie co mnie wkurza? W jedynym parku w mojej okolicy wysypali kilka lat temu kamyki i teraz jak sie wozkiem jezdzi to strasznie trzepie. I alternatywe mam chodzic przy ulicy wsrod aut albo w duzym parku nad woda. Staram sie jak najwolniej jezdzic ale no nie sa sie calkiem zamortyzowac tego nawet poduszka. Mam nadzieje ze takie potrzasania nie doprowadzaja do mikrourazow mozgu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
“You can spend minutes, hours, days, weeks, or even months over-analyzing a situation;
trying to put the pieces together, justifying what could've, would've happened...
or you can just leave the pieces on the floor and move the fu.k on!”
Misha_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-07-30, 16:45   #1700
Eceea
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 3 119
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Jaki Kazik maruda dziś! Chyba skok. Bo od daty ur ma 10 t 3 d, a od terminu 11 tygodni

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 16:45 ---------- Poprzedni post napisano o 16:42 ----------

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
Ahahaha Koniecznie ulotki szczepień leków maści o to najlepiej zanim się kupi

Ja na siedząco też pezyaypiam ale budzi mnie opadające głową... Siedzę nieoparta na brzegu łóżka....

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
Siostra cioteczna tz w niedzielę opowiadała jak prawie tak dziecko upuściła. Od tamtej pory siadała głębiej

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka
Eceea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-30, 17:16   #1701
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez Misha_ Pokaż wiadomość
Wiecie co mnie wkurza? W jedynym parku w mojej okolicy wysypali kilka lat temu kamyki i teraz jak sie wozkiem jezdzi to strasznie trzepie. I alternatywe mam chodzic przy ulicy wsrod aut albo w duzym parku nad woda. Staram sie jak najwolniej jezdzic ale no nie sa sie calkiem zamortyzowac tego nawet poduszka. Mam nadzieje ze takie potrzasania nie doprowadzaja do mikrourazow mozgu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Matko u mnie to na ulicy robią.. Zamiast kostkę to 3-4x na rok kamienie... Xlander jakoś jedzie ale mutsy ani drgnie.. :/ współczuję! Wątpię z tymi mikrourazami
Cytat:
Napisane przez Eceea Pokaż wiadomość
Jaki Kazik maruda dziś! Chyba skok. Bo od daty ur ma 10 t 3 d, a od terminu 11 tygodni

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 16:45 ---------- Poprzedni post napisano o 16:42 ----------

Siostra cioteczna tz w niedzielę opowiadała jak prawie tak dziecko upuściła. Od tamtej pory siadała głębiej

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka
Nie wiem jak Ona czy Wy trzymajcie ale moja hela w 70% leży na moich nogach a trzymam tylko głowę więc małe szanse że mi spadnie ale co ja zrobię jak czuje taki piasek w oczach że nie jestem w stanie patrzeć na telefon czy czytnik żeby się rozbudzkc..

Laska znów na noc już zasypia.. Kurde ja nie wiem. Zazaczyaj 18.15 do kąpieli i koło. 19 spać i zasypiala często bliżej 20...a.teraz kąpiel 17.50, i 25min później laska ululana...

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-30, 17:16   #1702
Eceea
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 3 119
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Upka. Zabraknie mi 10cm tapety na ścianę

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka
Eceea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-30, 17:47   #1703
Elsabel
Zakorzenienie
 
Avatar Elsabel
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 4 161
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez Eceea Pokaż wiadomość
Upka. Zabraknie mi 10cm tapety na ścianę

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka
Przyklej wysoką listwę przypodłogową

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Elsabel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-30, 17:51   #1704
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez Elsabel Pokaż wiadomość
Przyklej wysoką listwę przypodłogową

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A jeśli na szerokość to odsun po 5cm z każdej storny. Jedź z tapeta do tikurilli i Oni mają taki pistolet co Ci dobierze kolor faeby idealnie jak tapeta

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-30, 17:56   #1705
grejpfrutowa01
Zakorzenienie
 
Avatar grejpfrutowa01
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5 625
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
Matko u mnie to na ulicy robią.. Zamiast kostkę to 3-4x na rok kamienie... Xlander jakoś jedzie ale mutsy ani drgnie.. :/ współczuję! Wątpię z tymi mikrourazami Nie wiem jak Ona czy Wy trzymajcie ale moja hela w 70% leży na moich nogach a trzymam tylko głowę więc małe szanse że mi spadnie ale co ja zrobię jak czuje taki piasek w oczach że nie jestem w stanie patrzeć na telefon czy czytnik żeby się rozbudzkc..

Laska znów na noc już zasypia.. Kurde ja nie wiem. Zazaczyaj 18.15 do kąpieli i koło. 19 spać i zasypiala często bliżej 20...a.teraz kąpiel 17.50, i 25min później laska ululana...

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
My na nasze wertepy wybraliśmy extra amortyzowany. Mutsy bardzo bardzo mi się podobał, ale *olera okropnie sztywny. To chyba tylko na holenderskie równe chodniczki się nadaje.
Kurtka, panienka śpi gdzieś od 17 z minutami. Wątpię że mi uśnie jak wczoraj: między 19 a 20. Szlag!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:56 ---------- Poprzedni post napisano o 18:56 ----------

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
Matko u mnie to na ulicy robią.. Zamiast kostkę to 3-4x na rok kamienie... Xlander jakoś jedzie ale mutsy ani drgnie.. :/ współczuję! Wątpię z tymi mikrourazami Nie wiem jak Ona czy Wy trzymajcie ale moja hela w 70% leży na moich nogach a trzymam tylko głowę więc małe szanse że mi spadnie ale co ja zrobię jak czuje taki piasek w oczach że nie jestem w stanie patrzeć na telefon czy czytnik żeby się rozbudzkc..

Laska znów na noc już zasypia.. Kurde ja nie wiem. Zazaczyaj 18.15 do kąpieli i koło. 19 spać i zasypiala często bliżej 20...a.teraz kąpiel 17.50, i 25min później laska ululana...

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
My na nasze wertepy wybraliśmy extra amortyzowany. Mutsy bardzo bardzo mi się podobał, ale *olera okropnie sztywny. To chyba tylko na holenderskie równe chodniczki się nadaje.
Kurtka, panienka śpi gdzieś od 17 z minutami. Wątpię że mi uśnie jak wczoraj: między 19 a 20. Szlag!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
grejpfrutowa01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-30, 18:09   #1706
Eceea
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 3 119
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez Elsabel Pokaż wiadomość
Przyklej wysoką listwę przypodłogową

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale zabraknie mi na szerokości ;( a nie wydam? X 859 zł ;( Zachorowałam na tą tapetę

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 18:00 ---------- Poprzedni post napisano o 17:59 ----------

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
A jeśli na szerokość to odsun po 5cm z każdej storny. Jedź z tapeta do tikurilli i Oni mają taki pistolet co Ci dobierze kolor faeby idealnie jak tapeta

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
O!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 18:09 ---------- Poprzedni post napisano o 18:00 ----------

Zrobię tak jsk doradziła sq z malowaniem, albo brat mi zrobi boazerie

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka
Eceea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-30, 18:10   #1707
Eceea
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 3 119
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

O takąScreenshot_20190730-190846.jpg

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka
Eceea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-30, 18:38   #1708
Eceea
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 3 119
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Wrrrr tz po pracy piwko na balkonie, a jak Kazio się zaczął wiercić w wózku to TŻ uciekł do kuchni bo głodny! Tylko, że Kazik też by cos zjadł

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka
Eceea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-30, 18:40   #1709
lilianna90
Kocia i psia mama :)
 
Avatar lilianna90
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 6 653
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez grejpfrutowa01 Pokaż wiadomość
Zainwestuj w moskitiery. Warto.
My kupiliśmy w tym roku. Po jednej na okna uchylne i mamy spokój z owadami. Noooo, taka to pogada!
Moje dziecko w sumie też nieźle. Od 19 do 1.20. Usnęła o 2 i później pobudka o 5, ale zasadniczo od 5 już nie śpi
Złapaliśmy ekipę na kostkę brukową w tym roku, i jeździliśmy obejrzeć co nieco. Z Lalka. Szit hapen, jak gorąco, źle ja ubrałam. W samochodzie niby klima, ale i tak gorąco, usnęła nam tylko w jedną stronę.
Jak przyjechaliśmy do domu, to tylko rozebrałam ją z body i leży w samej pieluszce. A zasadniczo przysypia przyssana do mnie...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Albo koty zamiast moskitiery
lilianna90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-30, 18:47   #1710
Eceea
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 3 119
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Wrrrr tz po pracy piwko na balkonie, a jak Kazio się zaczął wiercić w wózku to TŻ uciekł do kuchni bo głodny! Tylko, że Kazik też by cos zjadł

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka
Eceea jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-09-20 07:43:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:22.