Wielki pryszcz na plecach, drastyczne zdjęcia. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-01-17, 22:10   #1
loksx33
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 27

Wielki pryszcz na plecach, drastyczne zdjęcia.


Kochani, pisze do was z prośba o poradę. Pare lat temu mojej cioci pojawiła się na łopatce podskórna kulka, czytałam kiedyś,ze to mogą być skamieniałe wągry czy coś takiego . Oczywiście olała temat i nie poszła do lekarza. Ostatnio w tym miejscu zrobił jej się stan zapalny i zaczęło się zbierać,smarowała maścią,robiła opatrunki i w efekcie powstało to co pokaze na zdjęciach. Po namowie rodziny jutro idzie na pogotowie. Proszę o poradę jak jutro może wyglądać wizyta 🙏🙏
loksx33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-20, 15:03   #2
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Wielki pryszcz na plecach, drastyczne zdjęcia.

Cytat:
Napisane przez loksx33 Pokaż wiadomość
Kochani, pisze do was z prośba o poradę. Pare lat temu mojej cioci pojawiła się na łopatce podskórna kulka, czytałam kiedyś,ze to mogą być skamieniałe wągry czy coś takiego . Oczywiście olała temat i nie poszła do lekarza. Ostatnio w tym miejscu zrobił jej się stan zapalny i zaczęło się zbierać,smarowała maścią,robiła opatrunki i w efekcie powstało to co pokaze na zdjęciach. Po namowie rodziny jutro idzie na pogotowie. Proszę o poradę jak jutro może wyglądać wizyta 🙏🙏
Brak zdjecia. Nie piszesz, co to za masc. Poza tym z takimi rzeczami nie chodzi sie na pogotowie tylko do lekarza, bo to nie jest stan zagrozenia zycia.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-21, 13:12   #3
Sok_z_buki
Rozeznanie
 
Avatar Sok_z_buki
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 507
Dot.: Wielki pryszcz na plecach, drastyczne zdjęcia.

Jak to wyglada? Lekarz nacina miejsce ze stanem zapalnym i usuwa ropę razem ze wszystkimi zanieczyszczeniami i rdzeniem pryszcza. Potem oczyszczenie i po zabawie.
Sok_z_buki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-01-21 14:12:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:06.