Starania o dziecko w 2020 roku :) - Strona 113 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-05-05, 13:29   #3361
faithworkswonders
Wtajemniczenie
 
Avatar faithworkswonders
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 2 330
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Ja mam 5 tych testo zamierzam też dla sportu od niedzieli co 2 dzień testować

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Bartosz

Emilia
faithworkswonders jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-05, 13:31   #3362
Enigvaa
Zadomowienie
 
Avatar Enigvaa
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Slupsk
Wiadomości: 1 727
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Cytat:
Napisane przez MadziQ6 Pokaż wiadomość
Niech któraś wymyśli i opatentuje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:26 ---------- Poprzedni post napisano o 13:26 ----------

Wy kupujecie te tanie z allegro?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Tak. ja robie testow sporo. Bo niecierpliwa jestem. A tak to mam za 30zl 20 testow.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 12:31 ---------- Poprzedni post napisano o 12:30 ----------

Cytat:
Napisane przez faithworkswonders Pokaż wiadomość
Ja mam 5 tych testo zamierzam też dla sportu od niedzieli co 2 dzień testować

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

To nam sie zbiorowe testowanko zapowiada


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Enigvaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-05, 13:40   #3363
Shadoww90
Zadomowienie
 
Avatar Shadoww90
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 1 781
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Cytat:
Napisane przez MadziQ6 Pokaż wiadomość
Niech któraś wymyśli i opatentuje 🤭🤣🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:26 ---------- Poprzedni post napisano o 13:26 ----------

Wy kupujecie te tanie z allegro?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Tez mam te tanie z allegro , myślę , że jak ktoś się stara 1 cykle to spokojnie starcza ja sprawdzałam i działają

---------- Dopisano o 12:40 ---------- Poprzedni post napisano o 12:38 ----------

Ja miałam za 19,99

TESTY! 50 x testy owulacyjne i 5 x testy ciążowe!

hahah
Shadoww90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-05, 13:40   #3364
Shadoww90
Zadomowienie
 
Avatar Shadoww90
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 1 781
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Ja miałam za 19,99

TESTY! 50 x testy owulacyjne i 5 x testy ciążowe!

hahah
Shadoww90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-05, 13:50   #3365
Enigvaa
Zadomowienie
 
Avatar Enigvaa
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Slupsk
Wiadomości: 1 727
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Cytat:
Napisane przez Shadoww90 Pokaż wiadomość
Ja miałam za 19,99

TESTY! 50 x testy owulacyjne i 5 x testy ciążowe!

hahah

A ja zamowilam osobno 20 ciazowych za 28 zl z wysylka i 30owulakow +5 ciazowych tak samo


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Enigvaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-05, 13:57   #3366
Shadoww90
Zadomowienie
 
Avatar Shadoww90
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 1 781
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Cytat:
Napisane przez Enigvaa Pokaż wiadomość
A ja zamowilam osobno 20 ciazowych za 28 zl z wysylka i 30owulakow +5 ciazowych tak samo


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
hehehhe ja już się nie mogę doczekać az zacznę je używać
Shadoww90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-05, 14:01   #3367
malamii1990
Zadomowienie
 
Avatar malamii1990
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 1 323
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Cytat:
Napisane przez Shadoww90 Pokaż wiadomość
Tez mam te tanie z allegro , myślę , że jak ktoś się stara 1 cykle to spokojnie starcza ja sprawdzałam i działają

---------- Dopisano o 12:40 ---------- Poprzedni post napisano o 12:38 ----------

Ja miałam za 19,99

TESTY! 50 x testy owulacyjne i 5 x testy ciążowe!

hahah
:O ale tanioszka !

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
malamii1990 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-05-05, 14:07   #3368
Enigvaa
Zadomowienie
 
Avatar Enigvaa
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Slupsk
Wiadomości: 1 727
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Cytat:
Napisane przez Shadoww90 Pokaż wiadomość
hehehhe ja już się nie mogę doczekać az zacznę je używać

Oby przyniosły Ci szczęście


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Enigvaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-05, 14:11   #3369
krejzicatlady
Zadomowienie
 
Avatar krejzicatlady
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 1 968
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Jak zaczęliśmy starania to sikałam jak porąbana i wydałam kupę kasy na testy.
Bo przecież jak to ? Negatyw ? Walnę jeszcze jeden i napewno wyjdzie

Teraz bardzo zimno podchodzę do tematu ale postanowiłam że troszkę ekscytacji w czasie kwarantanny nie zaszkodzi więc mam 25 testów

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
krejzicatlady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-05, 14:34   #3370
Kerju
Raczkowanie
 
Avatar Kerju
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 286
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Cytat:
Napisane przez PannaMagda Pokaż wiadomość
Ostatni dzien niskich temp to owulacja. Potem jest skok i utrzymuja sie wysokie temp. moze temp spasc w dniu implantacji zarodka. Ale nie powinna spadac do fazy niskich temp.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Cytat:
Napisane przez theali Pokaż wiadomość
No ale do zajścia w ciążę to zasadniczo żadnych danych nie trzeba mieć - regularnie uprawiając seks bez zabezpieczenia z dużym prawdopodobieństwem trafi się w okolice owulacji



Nie da się ściśle określić dnia owulacji na podstawie obserwacji. Tak na dobrą sprawę wykres może być dwufazowy, chociaż do owulacji nie doszło (np. w przypadku LUF, kiedy niepęknięty pęcherzyk przekształca się w ciałko żółte). Umownie można przyjąć, że ostatniego dnia niższych temperatur, ale to tylko przybliżenie. Może być nieco wcześniej, może być i nieco później (widziałam kartę cyklu z ciążą że współżycia w drugim dniu wyższej temperatury).
Przyjmuje się, że 12-16 (ew. 11-17) wyższych temperatur oznacza prawidłową fazę lutealną. 18 lub więcej to z dużą dozą prawdopodobieństwa ciąża.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dzięki za wyjaśnienia, szkoda że bez monitoringu nie da się z całą pewnością ustalić, że owu była

A czy któraś z Was używa elektronicznych testów owulacyjny Clearblue? Można im ufać? Zdarzyło się którejś, że nie wyłapały pika pomimo owulacji?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kerju jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-05, 15:10   #3371
krejzicatlady
Zadomowienie
 
Avatar krejzicatlady
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 1 968
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Cytat:
Napisane przez Kerju Pokaż wiadomość
Dzięki za wyjaśnienia, szkoda że bez monitoringu nie da się z całą pewnością ustalić, że owu była

A czy któraś z Was używa elektronicznych testów owulacyjny Clearblue? Można im ufać? Zdarzyło się którejś, że nie wyłapały pika pomimo owulacji?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mi w tym cyklu nie wyłapało pika ale czy owulacja była na 100% tego niewie nikt.
Ja mam te co wyłapują 2 hormony i najpierw miałam 1 x dzień puste kółko,później migająca buźka 4 dni ale stałej buźki nie miałam więc albo przegapiłam albo coś.
Mnie się w clearblue podoba fakt że mogę rano testować zamiast popołudniu...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
krejzicatlady jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-05-05, 15:26   #3372
MadziQ6
Zakorzenienie
 
Avatar MadziQ6
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 244
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Cytat:
Napisane przez Shadoww90 Pokaż wiadomość
Ja miałam za 19,99

TESTY! 50 x testy owulacyjne i 5 x testy ciążowe!

hahah
Link kochana proszę link 🤭to można by robić codziennie ten test! A są one jakoś wiarygodne czy lipne?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:26 ---------- Poprzedni post napisano o 15:24 ----------

Cytat:
Napisane przez krejzicatlady Pokaż wiadomość
Jak zaczęliśmy starania to sikałam jak porąbana i wydałam kupę kasy na testy.
Bo przecież jak to ? Negatyw ? Walnę jeszcze jeden i napewno wyjdzie

Teraz bardzo zimno podchodzę do tematu ale postanowiłam że troszkę ekscytacji w czasie kwarantanny nie zaszkodzi więc mam 25 testów

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To mnie korca te na owu se porobić bo ciążowe to ja wolę się trzymać do @🤭🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MadziQ6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-05, 16:19   #3373
Enigvaa
Zadomowienie
 
Avatar Enigvaa
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Slupsk
Wiadomości: 1 727
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Cytat:
Napisane przez MadziQ6 Pokaż wiadomość
Link kochana proszę link to można by robić codziennie ten test! A są one jakoś wiarygodne czy lipne?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:26 ---------- Poprzedni post napisano o 15:24 ----------

To mnie korca te na owu se porobić bo ciążowe to ja wolę się trzymać do @

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Większości kobiet z tego co widziałam się sprawdzają.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Enigvaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-05, 16:24   #3374
Shadoww90
Zadomowienie
 
Avatar Shadoww90
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 1 781
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Cytat:
Napisane przez Enigvaa Pokaż wiadomość
Większości kobiet z tego co widziałam się sprawdzają.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

dokładnie ja robiłam to działały i czytałam opinie to też spoko

zaraz szukam , na poczcie linka, oby jeszcze były
Shadoww90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-05, 16:25   #3375
MadziQ6
Zakorzenienie
 
Avatar MadziQ6
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 244
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Dajcie linka od zaufanego sprzedawcy to kupię

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MadziQ6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-05, 16:26   #3376
Shadoww90
Zadomowienie
 
Avatar Shadoww90
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 1 781
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Cytat:
Napisane przez MadziQ6 Pokaż wiadomość
Link kochana proszę link 🤭to można by robić codziennie ten test! A są one jakoś wiarygodne czy lipne?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:26 ---------- Poprzedni post napisano o 15:24 ----------

To mnie korca te na owu se porobić bo ciążowe to ja wolę się trzymać do @🤭🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Niestety już nie aktualne , gościu ma je teraz za 24,99

https://allegro.pl/oferta/testy-50-x...owe-7269940759



ale ja jeszcze miałam za 19,90
https://allegro.pl/oferta/testy-50-x...MzM4NDVmMjM%3D heheh
Shadoww90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-05, 16:36   #3377
Elph
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 462
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Cześć, podczytuję Was sporadycznie od jakiegoś czasu i postanowiłam wreszcie dołączyć Widzę, że nie tylko u mnie są długie, nieregularne cykle... Ja odstawiłam anty w listopadzie i od tamtej pory cykle po 46 dni, z każdym coraz krótsze, ostatni 39 dni więc może za rok będę mieć już jak u przeciętnej kobiety Czyli staramy się o dziecko już pół roku, a tak naprawdę 4 cykle.

Trochę o mnie: mam 27 lat, z TŻ jesteśmy 2,5 roku po ślubie. Długo odkładaliśmy decyzję o powiększeniu rodziny, latem/jesienią miałam w pracy ciężki projekt i stwierdziłam że dopiero po jego skończeniu odstawię antykoncepcję i zaczniemy starania. Teraz trochę żałuję, mogłam już wcześniej odstawić, mieć więcej czasu na unormowanie wszystkiego... Jednocześnie od razu w listopadzie zrobiłam podstawowe badania i stwierdzono niedoczynność tarczycy, nie wiadomo skąd się wzięła, bo wszystko było ok oprócz TSH Na szczęście odkąd biorę leki to już cała trójka tarczycowa jest wyregulowana.
Gin miał też podejrzenie PCOS, ale badania krwi tego nie potwierdziły. Jednak na USG zawsze widzi dużo pęcherzyków, więc cholera wie. On jest dziwny, nie chce za bardzo tłumaczyć o co chodzi, muszę poszukać innego, rozmowa z nim wyglądała np. tak:

- Widzę tutaj dużo pęcherzyków, możliwe że ma pani PCOS
- A co to znaczy jak jest dużo pęcherzyków?
- Nooo że może mieć pani PCOS...

Na ostatniej wizycie:
- Widzę, że za macicą jest płyn - możliwe, że była owulacja. Ale jest też dużo pęcherzyków, więc nie wiadomo
- Co to znaczy że jest płyn za macicą?
- Noo że prawdopodobnie była owulacja...

Osobiście mi się wydaje, że nie mam owulacji i nie pamiętam, żebym kiedykolwiek miała, chociaż nigdy nie zwracałam na to uwagi. Wcześnie zaczęłam antykoncepcję, czasem odstawiałam ale po jakimś czasie wracałam ze względu na nieregularne, bardzo bolesne @. Teraz staram się obserwować śluz i nie zauważyłam nigdy takiego typowo owulacyjnego, jajniki mnie czasem pobolewały - dostałam ostatnio antybiotyk, gin mówi że może przez stan zapalny jajników mam problemy z owu. Zobaczymy...

No nic, to się wygadałam Może kojarzycie jak to jest, człowiek już nie chce zanudzać koleżanek takimi tematami. Ja się naprawdę staram nie nakręcać, chociaż nie powiem, bardzo liczyłam na to że w pierwszym cyklu już się uda zajść w ciążę. Jak już nie ma szansy na osiągnięcie tego "wyzwania" to trochę odpuściłam, aczkolwiek wiadomo trochę mnie to zaczyna denerwować że staramy się i nic. Po co się człowiek całe życie zabezpieczał

A, dodam jeszcze że słyszałam, że testy owulacyjne te tanie z allegro są wątpliwej jakości, i sama kupiłam mikroskop owulacyjny Afrodyta. Jednak też nie polecam, potrafiła mi pokazać kilka owulacji w ciągu cyklu
Elph jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-05, 16:51   #3378
theali
Zakorzenienie
 
Avatar theali
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 604
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Cytat:
Napisane przez Elph Pokaż wiadomość
Osobiście mi się wydaje, że nie mam owulacji i nie pamiętam, żebym kiedykolwiek miała, chociaż nigdy nie zwracałam na to uwagi. Wcześnie zaczęłam antykoncepcję, czasem odstawiałam ale po jakimś czasie wracałam ze względu na nieregularne, bardzo bolesne @. Teraz staram się obserwować śluz i nie zauważyłam nigdy takiego typowo owulacyjnego, jajniki mnie czasem pobolewały - dostałam ostatnio antybiotyk, gin mówi że może przez stan zapalny jajników mam problemy z owu. Zobaczymy...

No nic, to się wygadałam Może kojarzycie jak to jest, człowiek już nie chce zanudzać koleżanek takimi tematami. Ja się naprawdę staram nie nakręcać, chociaż nie powiem, bardzo liczyłam na to że w pierwszym cyklu już się uda zajść w ciążę. Jak już nie ma szansy na osiągnięcie tego "wyzwania" to trochę odpuściłam, aczkolwiek wiadomo trochę mnie to zaczyna denerwować że staramy się i nic. Po co się człowiek całe życie zabezpieczał

A, dodam jeszcze że słyszałam, że testy owulacyjne te tanie z allegro są wątpliwej jakości, i sama kupiłam mikroskop owulacyjny Afrodyta. Jednak też nie polecam, potrafiła mi pokazać kilka owulacji w ciągu cyklu
Dziwne jest to dla mnie założenie i obstawiam jednak, że zwyczajnie nie zwracałaś na to uwagi. Obecność typowo przezroczystego i rozciągliwego śluzu nie jest warunkiem.

Mikroskop owulacyjny nie pokazuje owulacji, tylko wskazuje na wysoki poziom estrogenu. W jednym cyklu może występować kilka podejść do owulacji (zwłaszcza w tak długim, o jakich piszesz) - a co za tym idzie kilkakrotnie mogą być okresy z wyższym poziomem estrogenu.

A tak poza tym to cześć, rozgość się. Jak to dziewczyny mówią: byle nie na długo
theali jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-05, 17:10   #3379
Shadoww90
Zadomowienie
 
Avatar Shadoww90
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 1 781
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Cytat:
Napisane przez Elph Pokaż wiadomość
Cześć, podczytuję Was sporadycznie od jakiegoś czasu i postanowiłam wreszcie dołączyć Widzę, że nie tylko u mnie są długie, nieregularne cykle... Ja odstawiłam anty w listopadzie i od tamtej pory cykle po 46 dni, z każdym coraz krótsze, ostatni 39 dni więc może za rok będę mieć już jak u przeciętnej kobiety Czyli staramy się o dziecko już pół roku, a tak naprawdę 4 cykle.

Trochę o mnie: mam 27 lat, z TŻ jesteśmy 2,5 roku po ślubie. Długo odkładaliśmy decyzję o powiększeniu rodziny, latem/jesienią miałam w pracy ciężki projekt i stwierdziłam że dopiero po jego skończeniu odstawię antykoncepcję i zaczniemy starania. Teraz trochę żałuję, mogłam już wcześniej odstawić, mieć więcej czasu na unormowanie wszystkiego... Jednocześnie od razu w listopadzie zrobiłam podstawowe badania i stwierdzono niedoczynność tarczycy, nie wiadomo skąd się wzięła, bo wszystko było ok oprócz TSH Na szczęście odkąd biorę leki to już cała trójka tarczycowa jest wyregulowana.
Gin miał też podejrzenie PCOS, ale badania krwi tego nie potwierdziły. Jednak na USG zawsze widzi dużo pęcherzyków, więc cholera wie. On jest dziwny, nie chce za bardzo tłumaczyć o co chodzi, muszę poszukać innego, rozmowa z nim wyglądała np. tak:

- Widzę tutaj dużo pęcherzyków, możliwe że ma pani PCOS
- A co to znaczy jak jest dużo pęcherzyków?
- Nooo że może mieć pani PCOS...

Na ostatniej wizycie:
- Widzę, że za macicą jest płyn - możliwe, że była owulacja. Ale jest też dużo pęcherzyków, więc nie wiadomo
- Co to znaczy że jest płyn za macicą?
- Noo że prawdopodobnie była owulacja...

Osobiście mi się wydaje, że nie mam owulacji i nie pamiętam, żebym kiedykolwiek miała, chociaż nigdy nie zwracałam na to uwagi. Wcześnie zaczęłam antykoncepcję, czasem odstawiałam ale po jakimś czasie wracałam ze względu na nieregularne, bardzo bolesne @. Teraz staram się obserwować śluz i nie zauważyłam nigdy takiego typowo owulacyjnego, jajniki mnie czasem pobolewały - dostałam ostatnio antybiotyk, gin mówi że może przez stan zapalny jajników mam problemy z owu. Zobaczymy...

No nic, to się wygadałam Może kojarzycie jak to jest, człowiek już nie chce zanudzać koleżanek takimi tematami. Ja się naprawdę staram nie nakręcać, chociaż nie powiem, bardzo liczyłam na to że w pierwszym cyklu już się uda zajść w ciążę. Jak już nie ma szansy na osiągnięcie tego "wyzwania" to trochę odpuściłam, aczkolwiek wiadomo trochę mnie to zaczyna denerwować że staramy się i nic. Po co się człowiek całe życie zabezpieczał

A, dodam jeszcze że słyszałam, że testy owulacyjne te tanie z allegro są wątpliwej jakości, i sama kupiłam mikroskop owulacyjny Afrodyta. Jednak też nie polecam, potrafiła mi pokazać kilka owulacji w ciągu cyklu
Hello

ehhh to Ci powiem , że jak najszybciej zmień ginekologa, jeżeli nie odpowiada Ci wyczerpująco na pytanie , fajnie tłumacząc wszystko, ja na szczęście mam szczęście do gin. teraz mam 2 i jest wporzo.

Owocnych starań
Shadoww90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-05-05, 18:20   #3380
MadziQ6
Zakorzenienie
 
Avatar MadziQ6
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 244
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Cytat:
Napisane przez Shadoww90 Pokaż wiadomość
Niestety już nie aktualne , gościu ma je teraz za 24,99

https://allegro.pl/oferta/testy-50-x...owe-7269940759



ale ja jeszcze miałam za 19,90
https://allegro.pl/oferta/testy-50-x...MzM4NDVmMjM%3D heheh
Dzięki właśnie od niego oglądałam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MadziQ6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-05, 18:21   #3381
Karo991
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 609
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Elph, witamy i życzymy, aby II szybko się pojawiły

Dzwoniłam dzisiaj do lekarza rodzinnego, ale uznał że nie może dać mi skierowania na betę, ale dostanę chociaż skierowanie na tsh bo w grudniu mi podskoczyło i miałam ok. 3,2.

Czy faktycznie tak jest, że lekarz rodzinny nie może skierować na betę, bo przyznam, że jestem zaskoczona
Karo991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-05, 18:22   #3382
MadziQ6
Zakorzenienie
 
Avatar MadziQ6
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 244
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Cytat:
Napisane przez Karo991 Pokaż wiadomość
Elph, witamy i życzymy, aby II szybko się pojawiły

Dzwoniłam dzisiaj do lekarza rodzinnego, ale uznał że nie może dać mi skierowania na betę, ale dostanę chociaż skierowanie na tsh bo w grudniu mi podskoczyło i miałam ok. 3,2.

Czy faktycznie tak jest, że lekarz rodzinny nie może skierować na betę, bo przyznam, że jestem zaskoczona
Ja od giną dostałam ale dlatego żeby sprawdzić przyrost pierwsza betę robiłam na własny koszt ok 20zl

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MadziQ6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-05, 18:28   #3383
3bab1895ed7a4a0113eb29e79654b8b86ef03e4e_657f8b8281285
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 360
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Cytat:
Napisane przez Enigvaa Pokaż wiadomość
U mnie wychodzi niedziela.

Ja mam taki zamiar też mam 25 testów. Więc pewnie od niedzieli będę robić dzisiaj 2/3dpo.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
A moje 7 wydawało mi się dużo ale bym zbankrutowała, bo lubię ładne opakowania

Widziałam osoby, które dołączyło po mnie. Dobrze, że jest nas więcej, w grupie siła
3bab1895ed7a4a0113eb29e79654b8b86ef03e4e_657f8b8281285 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-05, 18:58   #3384
Kerju
Raczkowanie
 
Avatar Kerju
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 286
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Cytat:
Napisane przez krejzicatlady Pokaż wiadomość
Mi w tym cyklu nie wyłapało pika ale czy owulacja była na 100% tego niewie nikt.
Ja mam te co wyłapują 2 hormony i najpierw miałam 1 x dzień puste kółko,później migająca buźka 4 dni ale stałej buźki nie miałam więc albo przegapiłam albo coś.
Mnie się w clearblue podoba fakt że mogę rano testować zamiast popołudniu...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A mierzysz temperaturę?
Co znaczy migająca buźka? Miałaś w instrukcji taką opcję? Ja mam te, które wyłapują jedynie lh, ale nie doczytałam, żeby była możliwość, że buźka miga

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kerju jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-05, 19:37   #3385
Shadoww90
Zadomowienie
 
Avatar Shadoww90
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 1 781
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Cytat:
Napisane przez Karo991 Pokaż wiadomość
Elph, witamy i życzymy, aby II szybko się pojawiły

Dzwoniłam dzisiaj do lekarza rodzinnego, ale uznał że nie może dać mi skierowania na betę, ale dostanę chociaż skierowanie na tsh bo w grudniu mi podskoczyło i miałam ok. 3,2.

Czy faktycznie tak jest, że lekarz rodzinny nie może skierować na betę, bo przyznam, że jestem zaskoczona
ja wiem , po moich kumpelach i jak sama chciałam iść w pewnym momencie ... idziesz do labo płacisz i masz ... a jak to kurka jest jak chcesz skierowanie , zawsze każdy szedł prywatnie z ludzi co zna,
Shadoww90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-05, 19:42   #3386
Karo991
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 609
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Dzięki dziewczyny za wyjaśnienie w sumie myślałam, że to badanie jest droższe a zapytałam przy okazji, bo i tak dzwoniłam głównie z prośbą o badania tarczycowe i OB

Myślę, że jak nie distabsy @ to betę pojadę zrobić w czwartek, myślę, że jak ma coś wyjść to już wyjdzie, chociaż co chwilę mam zmienny nastrój - raz sobie wmawiam, że nic z tego, a za chwilę tli się we mnie nadzieja. Ehh
Karo991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-05, 19:52   #3387
krejzicatlady
Zadomowienie
 
Avatar krejzicatlady
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 1 968
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Cytat:
Napisane przez Kerju Pokaż wiadomość
A mierzysz temperaturę?
Co znaczy migająca buźka? Miałaś w instrukcji taką opcję? Ja mam te, które wyłapują jedynie lh, ale nie doczytałam, żeby była możliwość, że buźka miga

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja mam ten co na zdjęciu i są 3 opcje,wyłapuje on 4 najbardziej płodne dni.
Są właśnie 3 opcje,puste kółko,migająca buźka i niemigajaca buźka.
Robiłam je kilka ostatnich cykli i zawsze pokazywał wszystkie opcje więc myślę że po prostu przegapiłam pik.

Tak mierze temp ale dopiero pierwszy cykl tak poważnie więc nadal się wszystkiego uczę.Screenshot_20200505-184859_Samsung Internet_copy_540x1140.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
krejzicatlady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-05, 21:49   #3388
Shadoww90
Zadomowienie
 
Avatar Shadoww90
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 1 781
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Karo 991



Jak miałam czas ze myslam ze to może być to , to zachowywałam się jak Głupia w pracy to prawie wyłam ze szczęścia jak pomyślałam i wyobraziłam sobie jak mówię im ze jestem w ciąży jak mówię rodzinie , po prostu to czułam i te takie pozytywne nerwy to wszYtako ... a potem się okazało ze ... to tylko moja wyobraźnia



Ogółem kochana u Ciebie to będzie to 😘



Ale po nie jednym razie zdałam sobie sprawę jak na prawdę nasz umysł potrafi nad mylić , jak sobie wiele potrafimy wmówić a jak nasze ciało działa ...

Zreszta stad są ciąże urojone albo ciąże wyparte

---------- Dopisano o 20:46 ---------- Poprzedni post napisano o 20:41 ----------

Dużo czytałam o ciążach wypartych bo nie umiałam w to uwierzyć ze można nie wiedzieć o ciąży gdzie koło miejscowości jak pracuje ... kobieta rodziła w domu a jej 12 letnia córka odbierała poród bo ona nie widziała ze jest w ciąży ze swoim ... kochankiem ale cóż serio tak bywa 🤷☠♀️

---------- Dopisano o 20:49 ---------- Poprzedni post napisano o 20:46 ----------

Oczywiście nie widziała o ciąży do czasu porodu.



Daleko nie szukać , mojego kolego z pracy żona jak i on dowiedzieli się i ciąży w 6 mc



A bo @ zawsze miała taki nikły jak wcale , tak ogółem chuda nie jest a się jej przytulo .. cycki zawsze duże miała to się nie skapnelisny ...
Shadoww90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-05, 21:51   #3389
MadziQ6
Zakorzenienie
 
Avatar MadziQ6
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 244
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

Cytat:
Napisane przez Karo991 Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny za wyjaśnienie w sumie myślałam, że to badanie jest droższe a zapytałam przy okazji, bo i tak dzwoniłam głównie z prośbą o badania tarczycowe i OB

Myślę, że jak nie distabsy @ to betę pojadę zrobić w czwartek, myślę, że jak ma coś wyjść to już wyjdzie, chociaż co chwilę mam zmienny nastrój - raz sobie wmawiam, że nic z tego, a za chwilę tli się we mnie nadzieja. Ehh
Jakoś wierzę że u ciebie to jest to

Wy też nieumialyscie wejść na apke? Od paru godzin nieszlo wejść wrr🤬

Oficjalnie dzisiaj zakończyłam ćwiczyć, tz na mnie naskoczyl że jak mamy się starać to mam przestać cwiczycwięc z jednej strony trochę mi ciężko bo się wciaglam a z drugiej bardziej mi na dziecku zależy niż się męczyć przy Ćwiczeniach 🤪

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:51 ---------- Poprzedni post napisano o 21:51 ----------

Cytat:
Napisane przez krejzicatlady Pokaż wiadomość
Ja mam ten co na zdjęciu i są 3 opcje,wyłapuje on 4 najbardziej płodne dni.
Są właśnie 3 opcje,puste kółko,migająca buźka i niemigajaca buźka.
Robiłam je kilka ostatnich cykli i zawsze pokazywał wszystkie opcje więc myślę że po prostu przegapiłam pik.

Tak mierze temp ale dopiero pierwszy cykl tak poważnie więc nadal się wszystkiego uczę.Załącznik 7715278

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Skusiłabym się na tego clare gdyby nie cena 🤪🤣🤦☠♀️

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MadziQ6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-05, 21:55   #3390
Shadoww90
Zadomowienie
 
Avatar Shadoww90
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 1 781
Dot.: Starania o dziecko w 2020 roku :)

MadziQ



Wiem ze ciężko ale wiesz na początek zaprzestan na czas starań i może w I trymestrze a potem normlanie sobie tam jakoś delikatnie działaj



Poczytaj sobie pooglądaj Anie Lewandowska Heheh :P już gdzieś o Tym pisałam ciężko jest przestać ale widomo Pryiorytety ❤️❤️❤️🥰🥰🤰🏻🤰🏻🤰🏻🤰🏻
Shadoww90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-05-28 13:12:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:05.