Kto ma NAWILŻACZ/OCZYSZCZACZ POWIETRZA?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-12-10, 17:02   #1
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883

Kto ma NAWILŻACZ/OCZYSZCZACZ POWIETRZA??


Czy spisuje sie? jaki posiadacie? mnie interesuje cos tego typu: http://allegro.pl/item280495190_nawi...kowy_szok.html
tzn.nie dla mnie, ale chcemy to kupic dla siostry na prezent pod choinke, bo pracuje w kurzu i ma alergie i czeste choroby drog oddechowych, myslicie ze sie spisze??
widzialam jeszcze roznego rodzaju oczyszczacze, ale one nie maja f-cji nawilzania powietrza: http://allegro.pl/item275677380_oczy...z_alergia.html
Kto ma i moze cos o jednym z tych urzadzen powiedziec, to baardzo prosze!
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-10, 17:17   #2
ka_tula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: wstyd się przyznać... Starachowice ... ;)
Wiadomości: 360
Dot.: Kto ma NAWILŻACZ/OCZYSZCZACZ POWIETRZA??

Ja ma nawilżacz powietrza. Ponieważ jestem alergikiem jest on dla mnie koniecznoscią.
Mam ultradźwiękowy ... spisuje się bardzo dobrze.
Może lepszy byłby bez jonizatora? Podobno zbyt wiele najonizowanego powietrza to niedobrze ....
ka_tula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-10, 17:42   #3
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: Kto ma NAWILŻACZ/OCZYSZCZACZ POWIETRZA??

Cytat:
Napisane przez ka_tula Pokaż wiadomość
Ja ma nawilżacz powietrza. Ponieważ jestem alergikiem jest on dla mnie koniecznoscią.
Mam ultradźwiękowy ... spisuje się bardzo dobrze.
Może lepszy byłby bez jonizatora? Podobno zbyt wiele najonizowanego powietrza to niedobrze ....
powietrze jest zawsze najonizowane...tylko zalezy czy dodatnio czy ujemnie. gdy nie mamy nawilzacza, powietrze jest duche to wtedy dominuja jony dodatnie -te z kurzu z telewizora, z kiwatkow itd... a jonizacja ma eliminowac jony dodatnie zastepujac je ujemnymi, dobrymi Wiec co jest w tym zlego?
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-10, 17:49   #4
ka_tula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: wstyd się przyznać... Starachowice ... ;)
Wiadomości: 360
Dot.: Kto ma NAWILŻACZ/OCZYSZCZACZ POWIETRZA??

Nie wiem Powtarzam co słyszałam - nie twierdzę że to prawda trzeba by sprawdzić...
Ale nawilżacz to dobra rzecz
ka_tula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-10, 19:21   #5
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: Kto ma NAWILŻACZ/OCZYSZCZACZ POWIETRZA??

Cytat:
Napisane przez ka_tula Pokaż wiadomość
Nie wiem Powtarzam co słyszałam - nie twierdzę że to prawda trzeba by sprawdzić...
Ale nawilżacz to dobra rzecz
o to mi chodzilohehe, dzieki za odp.
ojj, widze ze chyba nikt wiecej takiego urzadzonka nie posiada...
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-10, 22:16   #6
...:::oblabobla:::...
Zakorzenienie
 
Avatar ...:::oblabobla:::...
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 143
Dot.: Kto ma NAWILŻACZ/OCZYSZCZACZ POWIETRZA??

Jak najbardziej, aerojony ujemne sprzyjają naszemu samopoczuciu, za to dodatnie (wytwarzane przez urządzenia elektryczne)szkodzą. Dlatego jonizacja jest świetna (nie na darmo robi się suszarki, prostownice itp. z jonizatorem, nawet widziałam żelazko (ubrania się nie elektryzują podobno)

Ja mam tego typu jonizator i jak dla mnie powietrze jest zbyt wilgotne. Dosłownie ściska mi oskrzela (albo płuca) po nim i mam nieustanne uczucie duszności. W dodatku czuję się totalnie niedotleniona, tak jakby moje oddychanie było nieefektowne. Bardzo nieprzyjemne uczucie Dlatego musiałam zrezygnować z tego urządzenia
__________________
...:::oblabobla:::... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-11, 07:58   #7
Kattie7
Wtajemniczenie
 
Avatar Kattie7
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 465
Dot.: Kto ma NAWILŻACZ/OCZYSZCZACZ POWIETRZA??

ja mam nawilżacz, ultradzwiękowy
super sprawa, bo powietrze od nagrzanych kaloryferow strasznie suche, nawilżacz chodzi codzien kilka godzin wieczorkiem, w ogóle nie słychac tego urządzenia
nawilzacz bardzo mi pomógł gdy byłam przeziębiona i miałam katar, łatwiej wtedy sie oddycha i można sobie robic inhalacje
Kattie7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-12-22, 16:57   #8
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Kto ma NAWILŻACZ/OCZYSZCZACZ POWIETRZA??

Alergicy nie powinni używać nawilżaczy powietrza, wilgoć jest idealnym środowiskiem życia dla wszelakich bakterii, roztoczy, grzybów pleśniowych i innych tego typu i dlatego wytwarzają one wtedy więcej toksyn, które są silnymi alergenami dla człowieka
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-23, 00:13   #9
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: Kto ma NAWILŻACZ/OCZYSZCZACZ POWIETRZA??

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Alergicy nie powinni używać nawilżaczy powietrza, wilgoć jest idealnym środowiskiem życia dla wszelakich bakterii, roztoczy, grzybów pleśniowych i innych tego typu i dlatego wytwarzają one wtedy więcej toksyn, które są silnymi alergenami dla człowieka
to jakim cudem producent zapewnia, ze eliminuje bakterie i GRZYBY? tak poprostu zeby sprzedac produkt? wybacz, ale jesli wciskaliby taki kit, to nie weszloby to do obrotu i nierobilo takiej furrory - widze ze mnostwo osob kupuje to w sklepach, na aukcjiach, jest mnostwo firm to produkujacych no i nie sa to urzadzenia tanie. Ja nie mowie o takim nawilzaczu o jakim pisala Oblaobla, tylko o takim do jakiego ja wkleilam linka.
Zdaje sobie sprawe ze wilgoc sprzyja grzybom, ale wydaje mi sie (!) ze ta ujemna jonizacja nie koniecznie sa plusy i minusy i suchego i wilgotnego powietrza, moim zdaniem suche jest grozniejsze dla nas, nikt nie mowi o ciaglym nawilzaniu powietrza takim urzadzeniem, tylko np.3h dziennie
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-26, 22:31   #10
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Kto ma NAWILŻACZ/OCZYSZCZACZ POWIETRZA??

a na co jesteś uczulona? nawilżaczy nie wolno stosować osobom o nadwrażliwości na pyłki, grzyby i pleśnie i pewnie jeszcze inne których nie znalazłam w google. Ujemna jonizacja owszem, ale BEZ nawilżania jak może eliminowac grzyby skoro własnei do wzrostu potrzebuję one wilgoci? ludzie dają sobie wciskać różny 'kit' a sprzedwacom o to chodzi, i na pewno argumentem za słusznością Twojej tezy nie jest to, że 'mnóstwo osób to kupuje i mnóstwo firm to produkuje' postaram się znaleźć cos bardziej przekonywującego niż artykuły dla laików z googla.
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-27, 06:23   #11
ka_tula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: wstyd się przyznać... Starachowice ... ;)
Wiadomości: 360
Dot.: Kto ma NAWILŻACZ/OCZYSZCZACZ POWIETRZA??

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Alergicy nie powinni używać nawilżaczy powietrza, wilgoć jest idealnym środowiskiem życia dla wszelakich bakterii, roztoczy, grzybów pleśniowych i innych tego typu i dlatego wytwarzają one wtedy więcej toksyn, które są silnymi alergenami dla człowieka
Ja nie jestem uczulona na grzyby tylko na pyłki i by walczyć z nimi nawilżacz jest świetny. Ponieważ wilgoć powoduje, że opadają na ziemię i można się ich łatwo pozbyć.
ka_tula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-22, 09:16   #12
Seler
Raczkowanie
 
Avatar Seler
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 283
Dot.: Kto ma NAWILŻACZ/OCZYSZCZACZ POWIETRZA??

hop hop, planuje kupic nawilzasz powietrza /ultradzwiekowy/ macie juz jakies sprawdzone typypolecicie cos co bedzie lepsze Bionaire czy Boneco
Seler jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-25, 15:28   #13
Seler
Raczkowanie
 
Avatar Seler
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 283
Dot.: Kto ma NAWILŻACZ/OCZYSZCZACZ POWIETRZA??

up up, ponawiam pytanie
Seler jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-15, 20:38   #14
Trah
Rozeznanie
 
Avatar Trah
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 539
Dot.: Kto ma NAWILŻACZ/OCZYSZCZACZ POWIETRZA??

mam pytanie do osób posiadających jonizatory powietrza.

mój laryngolog zalecił mi kupno takiego urządzenia. przeszukałam 15 sklepów medycznych w lodzi- jonizatorów nie mają. oczywiście na allegro są takie rzeczy, z certyfikatami, ale nie mam pojęcia co wybrać.

czy ktoś mógłby mi pomóc?
Trah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-15, 21:03   #15
Kaluch
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Cntr.Śl.
Wiadomości: 550
Dot.: Kto ma NAWILŻACZ/OCZYSZCZACZ POWIETRZA??

kup rainbow odkurzacz i przenosny oczyszczacz powietrza. niesamowite urządzenie tyle ze 7,5 tys
__________________
Live Life given now.!
Tomorrow can wait .

-z czystym sumieniem stwierdzam, że jestem szczęśliwa.


sty-love.blogspot.com




Kaluch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-15, 21:52   #16
Trah
Rozeznanie
 
Avatar Trah
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 539
Dot.: Kto ma NAWILŻACZ/OCZYSZCZACZ POWIETRZA??

oczyszczacz powietrza a jonizator powietrza to dwa różne urządzenia
Trah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-07, 13:33   #17
marika999
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 33
Dot.: Kto ma NAWILŻACZ/OCZYSZCZACZ POWIETRZA??

Cytat:
Napisane przez Trah Pokaż wiadomość
oczyszczacz powietrza a jonizator powietrza to dwa różne urządzenia
nie do końca, oczyszczacz może mieć wbudowaną funkcję jonizacji. może chodziło o zabieg ozonowania, to rzeczywiście dwie różne rzeczy...
zwłaszcza alergikom polecam lekturze właśnie ten artykuł: http://www.projektoskop.pl/a-7129-cz...oddychasz.html
marika999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-10, 11:12   #18
barbarella82
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 37
Dot.: Kto ma NAWILŻACZ/OCZYSZCZACZ POWIETRZA??

powinno się instalować takie oczyszczacze w każdym biurze, z reguły jest tak, że przychodzimy do pracy przeziębieni i kończy się masową epidemią, myślę, że taki oczyszczacz np daikin to raczej nie jest na skalę firmy wielki wydatek, sorry taka prawda. trują nas na każdym kroku tymi wszystkimi urządzeniami, dodatkowo robi9a problem z urlopem
barbarella82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-30, 14:08   #19
paulinakrejzi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 2
Dot.: Kto ma NAWILŻACZ/OCZYSZCZACZ POWIETRZA??

Cytat:
Napisane przez marika999 Pokaż wiadomość
nie do końca, oczyszczacz może mieć wbudowaną funkcję jonizacji. może chodziło o zabieg ozonowania, to rzeczywiście dwie różne rzeczy...
zwłaszcza alergikom polecam lekturze właśnie ten artykuł: http://www.projektoskop.pl/a-7129-cz...oddychasz.html
Faktycznie ale oczyszczacz to nie jest to samo co jonizator. Oczyszczacz może mieć wbudowany jonizator a może go nie mieć. Podobnie z oczyszczaczem.

Moja lekarka alergolog zaleciła kupić taki oczyszczacz dla maluszka. Więc chciałam kupić jakiś najcichszy więc szukałam na internecie oczyszczaczy zaprojektowanych specjalnie z myślą o dzieciach. I nie znalazłam nic takiego - nawilżacze owszem są różne bajkowe - słoniki, żółwiki ale też nie chciałam żeby to wyglądało jak zabawka bo to w końcu ma być "urządzenie medyczne" a nie zabawka.

I niedawno dopiero znalazłam dzięki reklamie w M jak Mama oczyszczacze NScessity - mają model cichutki zaprojektowany do pokojów dziecięcych. Wygląda bardzo fajnie, ale nie jak "zabawka" a co najważniejsze jest cichy - chodzi a maluszek śpi

Przy okazji wzięliśmy też od nich nawilżacz NScessity - i też jestem bardzo zadowolona, ale powoli okres grzewczy się kończy więc niedługo będzie czas odstawić nawilżanie i zostawić samo oczyszczanie...
paulinakrejzi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-30, 08:34   #20
Manufesa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2
Dot.: Kto ma NAWILŻACZ/OCZYSZCZACZ POWIETRZA??

Dobry profesjonalny oczyszczacz powietrza to faktycznie nie tania sprawa. ale rainbow za 7 tyś ??? to już przesada.
Nie łączyłabym funkcji oczyszczacza i nawilżacza. Trochę o tym czytałam i dobry oczyszczacz charakteryzuje się wysokimi wynikami oczyszczania, a nawet dezynfekowania powietrza. Do tego jonizator generujący jony ujemne (poprawiają samopoczucie) i to wszystko. Gdy oczyszczacz łączy funkcję nawilżania to nie spełnia swoich podstawowych zadań. W wodzie instalują się wszelkiego rodzaju drobnoustroje i bakterie, co sprawia, że wydmuchiwane powietrze może ponownie być pełne mikroorganizmów mnozących się w wodzie..
Ja kupiłam dobry oczyszczacz KJG220 i bardzo go sobie chwalę. Wyraźnie czuć różnicę w oddychaniu podczas pracy urządzenia. I na szczęście nie robi zbyt dużego hałasu..
Manufesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-27, 18:41   #21
Cavalier
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1
Dot.: Kto ma NAWILŻACZ/OCZYSZCZACZ POWIETRZA??

Ja mogę z czystym sumieniem polecić ten oczyszczacz powietrza naprawdę jest świetny

http://filtr.powietrza.info.pl/index.php/alergie1
Cavalier jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-26, 07:39   #22
Rossga
Raczkowanie
 
Avatar Rossga
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 71
Dot.: Kto ma NAWILŻACZ/OCZYSZCZACZ POWIETRZA??

Zawsze parzę na stosunek cena/jakość. W ogóle wychodzę z założenia, że na sprzętach nie warto oszczędzać, bo kto tak robi niestety dwa razy wydaje. Ja mam oczyszczacz i nawilżacz w jednym Air-o-swiss, jeśli chodzi o model to nie pamiętam dokładnie jaki to jest, ale działa bez zarzutów. Jak najbardziej polecam zakup takiego urządzenia zwłaszcza jak się jest alergikiem, bo przynosi on ogromną ulgę.
__________________
Między mężczyzną a kobietą przyjaźń nie jest możliwa. Namiętność, wrogość, uwielbienie, miłość - tak, lecz nie przyjaźń. O. Wilde
Rossga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-09, 14:51   #23
Laurina7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1
Dot.: Kto ma NAWILŻACZ/OCZYSZCZACZ POWIETRZA??

Fakt faktem dobry oczyszczacz powietrza to nie łatwa sprawa, zwłaszcza, że w tym temacie często bywa, że cena idzie w parze z jakością i niestety dosyć duża cena. Ostatnio sama próbowałam poszukać jakichś przydatnych informacji na temat oczyszczaczy powietrza i poszperałam po jakichś blogach, znalazłam jeden na prawdę warty uwagi, który trochę mi pomógł
xxx

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2015-11-04 o 10:42 Powód: link
Laurina7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-03, 14:48   #24
natalciaaa
Przyczajenie
 
Avatar natalciaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 4
Dot.: Kto ma NAWILŻACZ/OCZYSZCZACZ POWIETRZA??

Ja mam zarówno nawilżacz, jak i oczyszczacz nawilżacz przydaje się przez cały rok, latem kiedy jest upał, i zimą, kiedy powietrze jest suche przez ogrzewanie... a oczyszczacz BARDZO pomaga przy alergii, moja córcia jest uczulona na roztocza... i od kiedy mamy oczyszczacz, czuje się lepiej ) oczyszczacz który kupilam to PERFECTAIR z tej strony xxx a nawilżacz to GOTIE GNE-127, wygląda super, jak diament
__________________
Between Love and Hate...

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2015-11-03 o 22:16 Powód: Link.
natalciaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-02, 14:47   #25
krajcarza
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 5
Dot.: Kto ma NAWILŻACZ/OCZYSZCZACZ POWIETRZA??

Oczyszczanie robi dużą różnicę. Ja dopiero jak mam oczyszczacz w domu to to widzę. Jak czasami jeździłam do rodziny na wieś to czuć było różnicę w powietrzu, a teraz mam to samo u siebie w domu, w zanieczyszczonym Krakowie, stolicy smogu Szczególnie bym polecała takie urządzenia do pokoju dzieci i sypialni. Co do sklepów to swój aparat kupowałam na xxxx

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2016-08-02 o 15:20 Powód: reklama
krajcarza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-09, 14:35   #26
aezynek20
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 5
Dot.: Kto ma NAWILŻACZ/OCZYSZCZACZ POWIETRZA??

od siebie mogę polecić nawilżacz "OSKAR" który raz, ze oczyszcza powietrze, a dwa dzięki niemu będziecie spali lepiej - testuje już od kilku miesięcy i faktycznie jest różnica !
aezynek20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-21, 15:00   #27
dominikasadowska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 1
Dot.: Kto ma NAWILŻACZ/OCZYSZCZACZ POWIETRZA??

Witajcie. Ja też mam nawilżacz powietrza - taki model firmy Mesmed: http://ecsmedia.pl/c/nawilzacz-powie...xt46050941.jpg
Używam go dopiero od zeszłego roku i w sezonie grzewczym sprawdził się rewelacyjnie. Interesuje mnie czy któraś z Was używała nawilżacza w sezonie letnim i jak wtedy się sprawdzał?

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2017-03-21 o 21:54 Powód: Zmiana na link do obrazu.
dominikasadowska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-09, 22:47   #28
wera1115
Raczkowanie
 
Avatar wera1115
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 37
Dot.: Kto ma NAWILŻACZ/OCZYSZCZACZ POWIETRZA??

Dziewczyny czy macie jakąś wiedzę na temat oczyszczacza z firmy philipiak? Podobno to jakaś nowość, może jakaś promocja będzie po sezonie grzewczym?
wera1115 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-03, 17:13   #29
ruda_beksa
Zakorzenienie
 
Avatar ruda_beksa
 
Zarejestrowany: 2017-09
Lokalizacja: Brooklyn,baby
Wiadomości: 8 823
Dot.: Kto ma NAWILŻACZ/OCZYSZCZACZ POWIETRZA??

Mam oczyszczacz powietrza Honeywell i działa świetnie. Problem w tym tylko że jest duży i głośny.

Nawilżacz mam z Muji, taki mało tradycyjny, bo właściwie jest to dyfuzor zapachu, ale idzie z niego cudowna nawilżająca mgiełka.

Linki poniżej
https://www.amazon.com/dp/B0725NC3FW...ing=UTF8&psc=1

https://www.amazon.com/MUJI-Ultrason...1QT9FPSAV59F7G
__________________
Dopiero w samym środku zimy przekonałem się, że noszę w sobie niepokonane lato.

https://www.youtube.com/watch?v=oHgCXhY6kZ0
ruda_beksa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-08, 22:36   #30
wera1115
Raczkowanie
 
Avatar wera1115
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 37
Dot.: Kto ma NAWILŻACZ/OCZYSZCZACZ POWIETRZA??

Ja mam marki philipiak, generalnie oczyszczacz robi to, do czego został stworzony - czyści powietrze. Bez problemu radzi sobie z usuwaniem nieprzyjemnych zapachów. Za sprawą swojej mocy, w szybkim tempie mogę "przewietrzyć" mieszkanie bez otwierania okna, co - niestety - w Polsce w okresie zimowym, ze względu na smog, staje się smutną koniecznością.
wera1115 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-11-01 09:32:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:54.