Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X ! - Strona 43 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-12-27, 15:49   #1261
asik1503
Zakorzenienie
 
Avatar asik1503
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 24 707
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Cytat:
Napisane przez Sillvia1892 Pokaż wiadomość
Hej hej! Nie zdążyłam Wam życzyć Wesołych Świąt, ale mam nadzieję, że takie były. U mnie było magicznie. Podczas Wigilii zaczął padać śnieg... I cudnie wyglądało, kiedy jechaliśmy od rodziny narzeczonego do mojej wśród tego śniegu i ozdobionych domów - magia. Prezenty dostaliśmy wspaniałe i ledwo dotargaliśmy na nasze 4 piętro I nawet wyjazd do taty się udał - nie byliśmy dalej przeciągani po dalszej rodzinie.
Asiu, gratuluję zaręczyn!
Dziekuje

Fajnie tak czytać, ze swieta się Wam udały
__________________
Exaparatka
29.06.16
07.09.16
22.08.18
IG
asik1503 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-27, 18:26   #1262
sugarfreeee
Zakorzenienie
 
Avatar sugarfreeee
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 342
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Aśka gratki! <3

W końcu wzięłam obie, zobaczymy jak się sprawdzą i dam znać!

Tinko wszystkiego dobrego ;* Ja jako również zapalona świętomaniaczka mam rocznicę ślubu...jutro Piątą U nas świętowanie trwa w Wigilię a kończy się pierwszego stycznia Najczęściej bierzemy te kilka dni urlopu, żeby obskoczyć jeszcze rodzinkę męża, która mieszka w Wielkopolsce - właśnie przed chwilą od nich wróciliśmy. Aktualnie jesteśmy jeszcze w domu rodziców, ale jutro rano zbieramy zwierzyniec i wracamy do siebie świętować


Też mi trochę przykro, że to już, ale do 1 stycznia nie zamierzam nic zmieniać - świąteczne atrybuty, choinka, świąteczne rzeczy


A wraz z Panem Mężem mamy swoją tradycję Sylwestrową - spędzamy go we dwójkę jedząc dobre rzeczy, pijąc lambiki i grając w PS4 Następnego dnia od rana przez cały dzień słuchamy listy Wszechczasów w Trójce i jest idealnie
__________________
Do what you love. Best.

sugarfreeee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-27, 19:02   #1263
indecorum
Rozeznanie
 
Avatar indecorum
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 644
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Cytat:
Napisane przez sugarfreeee Pokaż wiadomość
A wraz z Panem Mężem mamy swoją tradycję Sylwestrową - spędzamy go we dwójkę jedząc dobre rzeczy, pijąc lambiki i grając w PS4 Następnego dnia od rana przez cały dzień słuchamy listy Wszechczasów w Trójce i jest idealnie
Ale super

Gratulacj Asik
__________________
I have tasted of the fruit and it's opened up my eyes
It's given me a thirst that's so hard to satisfy
indecorum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-27, 21:21   #1264
martyna_tina
Bang Bang Bang
 
Avatar martyna_tina
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 3 646
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Cytat:
Napisane przez wikajaga Pokaż wiadomość
U mnie rmf święta w dalszym ciągu, po południu gnam do mojego ukochanego sklepu, dekoracje przecenili o 50 procent więc zamiaruję się obkupić na przyszły rok. Tinku, jakie pachnidła dostałaś????

---------- Dopisano o 10:01 ---------- Poprzedni post napisano o 09:59 ----------

362 dni do następnych świąt......
Dior: Hypnotic Poison Eau Secrete, Pure Poison Elixir; Guerlain: L'Instant edp, L'Instant edt, Aqua Allegoria Rosa Pop; Michael Kors Twilight Shimmer, Paco Rabanne Pure XS, Givenchy Live Irresistible Delicieuse, avonowskie Imari i Far Away Rebel Zrobiłam jeszcze sama sobie prezent i kupiłam Valentino Valentina Poudre


I jak, upolowałaś coś na tej wyprzedaży? Ja mam nadzieję upolować jakieś przecenione dekoracje jutro, chociaż wątpię by było jeszcze w czym wybierać :/ W moim Kiku już na kilka dni przed Świętami malutko świątecznych rzeczy było, w Tesco podobnie.




Cytat:
Napisane przez sugarfreeee Pokaż wiadomość
Aśka gratki! <3

W końcu wzięłam obie, zobaczymy jak się sprawdzą i dam znać!

Tinko wszystkiego dobrego ;* Ja jako również zapalona świętomaniaczka mam rocznicę ślubu...jutro Piątą U nas świętowanie trwa w Wigilię a kończy się pierwszego stycznia Najczęściej bierzemy te kilka dni urlopu, żeby obskoczyć jeszcze rodzinkę męża, która mieszka w Wielkopolsce - właśnie przed chwilą od nich wróciliśmy. Aktualnie jesteśmy jeszcze w domu rodziców, ale jutro rano zbieramy zwierzyniec i wracamy do siebie świętować

Też mi trochę przykro, że to już, ale do 1 stycznia nie zamierzam nic zmieniać - świąteczne atrybuty, choinka, świąteczne rzeczy

A wraz z Panem Mężem mamy swoją tradycję Sylwestrową - spędzamy go we dwójkę jedząc dobre rzeczy, pijąc lambiki i grając w PS4 Następnego dnia od rana przez cały dzień słuchamy listy Wszechczasów w Trójce i jest idealnie
Dziękuję bardzo i również - z okazji jutrzejszego wyjątkowego dnia - życzę Wam wszystkiego dobrego na kolejne piękne, wspólne lata


My też spędzamy Sylwestra w domku - na spokojnie, w wygodnych ciuchach, z dobrym żarełkiem, butelką czegoś picollopodobnego , jakimś horrorem, zerkając czasami na telewizyjne imprezy
Generalnie raczej zwisa mi ten dzień i nie ciągnie mnie na żadne imprezy, ale nawet gdybym była zapaloną imprezowiczką, to nie miałabym sumienia zostawić (choćby pod czyjąś opieką) mojego Nelsona, który w ten dzień przechodzi piekło i strasznie się boi

Pal licho, gdyby fajerwerkowe szaleństwo ograniczało się do kilku minut sylwestrowej nocy, ale nieeeee. Geniusze walą petardami z tydzień, o każdej porze dnia i nocy, czasami nawet człowiek się wystraszy, a co dopiero bezbronne, zdezorientowane zwierzę. Nie wspomnę już o grupkach dzieciaków, które widząc osobę z psem/kota/ptaki celowo trzaskają tym badziewiem, mając przy tym ubaw po pachy - nie będę opisywać co bym z nimi zrobiła, bo wyszłabym na złą, bardzo złą osobę
__________________
CBT

Wymiana zapachowa
martyna_tina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-27, 21:54   #1265
Ondiine
Wtajemniczenie
 
Avatar Ondiine
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 586
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Cytat:
Napisane przez martyna_tina Pokaż wiadomość
My też spędzamy Sylwestra w domku - na spokojnie, w wygodnych ciuchach, z dobrym żarełkiem, butelką czegoś picollopodobnego , jakimś horrorem, zerkając czasami na telewizyjne imprezy
Generalnie raczej zwisa mi ten dzień i nie ciągnie mnie na żadne imprezy, ale nawet gdybym była zapaloną imprezowiczką, to nie miałabym sumienia zostawić (choćby pod czyjąś opieką) mojego Nelsona, który w ten dzień przechodzi piekło i strasznie się boi

Pal licho, gdyby fajerwerkowe szaleństwo ograniczało się do kilku minut sylwestrowej nocy, ale nieeeee. Geniusze walą petardami z tydzień, o każdej porze dnia i nocy, czasami nawet człowiek się wystraszy, a co dopiero bezbronne, zdezorientowane zwierzę. Nie wspomnę już o grupkach dzieciaków, które widząc osobę z psem/kota/ptaki celowo trzaskają tym badziewiem, mając przy tym ubaw po pachy - nie będę opisywać co bym z nimi zrobiła, bo wyszłabym na złą, bardzo złą osobę
Zrobiłabym to samo z tymi gówniarzami z petardami. Ze tez jeszcze sprzedają to gó***o! Ja to gonię tych gówniarzy. Nie mają prawa strzelać przed Sylwestrem. Że to w ogóle jeszcze kogoś bawi? Rozumiem pokazy pirotechniczne, zawsze robią na mnie wrażenie, ale petardy?! :/
__________________
Work, but don't forget to live.
Ondiine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-28, 08:46   #1266
asik1503
Zakorzenienie
 
Avatar asik1503
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 24 707
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Cytat:
Napisane przez sugarfreeee Pokaż wiadomość
Aśka gratki! <3

W końcu wzięłam obie, zobaczymy jak się sprawdzą i dam znać!

Tinko wszystkiego dobrego ;* Ja jako również zapalona świętomaniaczka mam rocznicę ślubu...jutro Piątą U nas świętowanie trwa w Wigilię a kończy się pierwszego stycznia Najczęściej bierzemy te kilka dni urlopu, żeby obskoczyć jeszcze rodzinkę męża, która mieszka w Wielkopolsce - właśnie przed chwilą od nich wróciliśmy. Aktualnie jesteśmy jeszcze w domu rodziców, ale jutro rano zbieramy zwierzyniec i wracamy do siebie świętować


Też mi trochę przykro, że to już, ale do 1 stycznia nie zamierzam nic zmieniać - świąteczne atrybuty, choinka, świąteczne rzeczy


A wraz z Panem Mężem mamy swoją tradycję Sylwestrową - spędzamy go we dwójkę jedząc dobre rzeczy, pijąc lambiki i grając w PS4 Następnego dnia od rana przez cały dzień słuchamy listy Wszechczasów w Trójce i jest idealnie
Dziękuję
najlepszego z okazji rocznicy fajny czas na ślub szkoda, że u mnie się nie da
Super plany na sylwestra też bym tak mogła spędzić ale chyba skończy się na imprezie zobaczymy co tż wymyśli
Cytat:
Napisane przez indecorum Pokaż wiadomość
Ale super

Gratulacj Asik
Dziękuję

Też bym pozabijała za petardy nienawidzę tego... sama się mega boję jak mi coś strzela przy uchu na cholerę to w ogóle sprzedają i się pytam jakim cudem dostaje się to w ręce dzieci...
__________________
Exaparatka
29.06.16
07.09.16
22.08.18
IG
asik1503 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-28, 17:07   #1267
Ondiine
Wtajemniczenie
 
Avatar Ondiine
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 586
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

A w ogóle to nie macie wrażenia, ze jakoś mało świątecznych filmów w święta puszczali? Co roku z mamą w święta i po oglądałyśmy mnóstwo świątecznych filmów i tak na przykład niektóre oglądałyśmy po kilka razy, a w tym roku chyba nie obejrzałam ani jednego
__________________
Work, but don't forget to live.
Ondiine jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-12-28, 17:18   #1268
Jamajka007
Zakorzenienie
 
Avatar Jamajka007
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Pomiedzy niebem a piekłem
Wiadomości: 5 564
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Cytat:
Napisane przez Ondiine Pokaż wiadomość
A w ogóle to nie macie wrażenia, ze jakoś mało świątecznych filmów w święta puszczali? Co roku z mamą w święta i po oglądałyśmy mnóstwo świątecznych filmów i tak na przykład niektóre oglądałyśmy po kilka razy, a w tym roku chyba nie obejrzałam ani jednego
Może dlatego, że część z nich opuszczali już w październiku ja ubolewam, że nie obejrzałam love actually wiem, że niby mogę oglądać przez cały rok, no ale to nie to samo...

Nakupowałam dziś pełno ozdób w rossmannie. Kasjerka bardzo dziwnie patrzyła na mój wypchany koszyk trafiłam na sklep, w którym świąteczne pierdółki chyba nie najlepiej się sprzedawały, bo było tego mnóstwo. Szkoda, że nie przecenili zestawów prezentowych

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

"Każdy popełnia głupstwa, kiedy jest nieszczęśliwy.."



Jamajka007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-28, 17:40   #1269
ellish
Zakorzenienie
 
Avatar ellish
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 5 910
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Ja zaszalałam w Home you i też w aptece gdzie duże słoje świąteczne z yankee były 50% taniej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ellish jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-28, 19:01   #1270
antfito
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 108
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Aż tak dużo przecenione? Gdzie takie promocje?

Sama ozdoby choinkowe bardzo często kupuje po świętach, dzięki temu można kupić taniej prawdziwe cuda. Choinka stoi u mnie praktycznie do Ofiarowania Pańskiego, czyli do 2 lutego.

A utwory świąteczne będe słuchała jeszcze pewnie cały styczeń.
antfito jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-28, 19:26   #1271
ellish
Zakorzenienie
 
Avatar ellish
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 5 910
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Cytat:
Napisane przez antfito Pokaż wiadomość
Aż tak dużo przecenione? Gdzie takie promocje?

Sama ozdoby choinkowe bardzo często kupuje po świętach, dzięki temu można kupić taniej prawdziwe cuda. Choinka stoi u mnie praktycznie do Ofiarowania Pańskiego, czyli do 2 lutego.

A utwory świąteczne będe słuchała jeszcze pewnie cały styczeń.
Osiedlowej aptece. Wykupilam ostatnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ellish jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-12-28, 20:53   #1272
chouette_
Wtajemniczenie
 
Avatar chouette_
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 2 653
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Cytat:
Napisane przez ellish Pokaż wiadomość
Osiedlowej aptece. Wykupilam ostatnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super promocja Ci się trafiła

Dziewczyny, które mają rocznice - życzę Wam wszystkiego dobrego Marzył mi się zimowy ślub, ale jednak stanęło na czerwcu

Od Wigilii codziennie jestem na jakimś spotkaniu, jutro ostatnie i koniec maratonu ale dzięki temu cały czas się czuję świątecznie.
Na Sylwestra idziemy pierwszy raz na zorganizowaną imprezę, jestem ciekawa jak się będziemy bawić. A potem już powrót do rzeczywistości Akurat w tym roku nie smucę się jakoś szczególnie, bo mam plany na najbliższy czas i trzymajcie kciuki, żeby wszystko się powiodło!
__________________
"... w ostatnim domu ktoś uchylił trochę drzwi i bardzo stary głos zawołał:
- Dokąd idziesz?
- Nie wiem - odpowiedział Włóczykij.
Drzwi zamknęły się i Włóczykij wszedł w las. Miał przed sobą sto mil ciszy."


chouette_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-29, 09:55   #1273
Jamajka007
Zakorzenienie
 
Avatar Jamajka007
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Pomiedzy niebem a piekłem
Wiadomości: 5 564
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Cytat:
Napisane przez chouette_ Pokaż wiadomość
Na Sylwestra idziemy pierwszy raz na zorganizowaną imprezę, jestem ciekawa jak się będziemy bawić. A potem już powrót do rzeczywistości Akurat w tym roku nie smucę się jakoś szczególnie, bo mam plany na najbliższy czas i trzymajcie kciuki, żeby wszystko się powiodło!
A idziecie we dwoje, czy większą grupą? Moi znajomi z pracy co roku bawią się na jakiejś imprezie zorganizowanej, ale chodzą w 3-4 pary.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

"Każdy popełnia głupstwa, kiedy jest nieszczęśliwy.."



Jamajka007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-29, 10:07   #1274
chouette_
Wtajemniczenie
 
Avatar chouette_
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 2 653
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Cytat:
Napisane przez Jamajka007 Pokaż wiadomość
A idziecie we dwoje, czy większą grupą? Moi znajomi z pracy co roku bawią się na jakiejś imprezie zorganizowanej, ale chodzą w 3-4 pary.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Idziemy w 7 osób we dwoje byśmy się nie zdecydowali żeby iść na tego typu imprezę,
__________________
"... w ostatnim domu ktoś uchylił trochę drzwi i bardzo stary głos zawołał:
- Dokąd idziesz?
- Nie wiem - odpowiedział Włóczykij.
Drzwi zamknęły się i Włóczykij wszedł w las. Miał przed sobą sto mil ciszy."


chouette_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-29, 10:37   #1275
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Cytat:
Napisane przez Ondiine Pokaż wiadomość
A w ogóle to nie macie wrażenia, ze jakoś mało świątecznych filmów w święta puszczali? Co roku z mamą w święta i po oglądałyśmy mnóstwo świątecznych filmów i tak na przykład niektóre oglądałyśmy po kilka razy, a w tym roku chyba nie obejrzałam ani jednego
Ja oglądałam Titanica ale to mało świąteczny film

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:37 ---------- Poprzedni post napisano o 12:35 ----------

Ja na Sylwestra idę na domówkę do wspólnych znajomych moich i TŻ na pewno będzie fajnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-29, 11:15   #1276
Parvati
Zakorzenienie
 
Avatar Parvati
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 3 064
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Omg wczoraj w końcu wróciłam do domu na noc i powiem wam, że wyspałam się jak nigdy! Miło jest wszystkich odwiedzić, ale zmęczeni jesteśmy niemiłosiernie i nie wiem kiedy się znowu podejmiemy maratonu 1000 km pociągami. Uszczęśliwiliśmy wszystkich, ale wyjazd do tż nas pokonał i zamiast się cieszyć to czekaliśmy już na powrót do domu i upragniony spokój.
Co do Sylwestra to mieliśmy zaproszenia na kilka domówek, ale zostajemy w domu grać w planszówki przy drinku

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
czytam


CBT
Parvati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-29, 11:42   #1277
indecorum
Rozeznanie
 
Avatar indecorum
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 644
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Chętnie wybrałabym się zapolować na jakieś ozdoby, ale mam totalny dzień kocykowy, piję herbatkę "choinkowa słodycz" i wymyślam jak zrobić planner na nowy rok .

Na sylwestra też idziemy na domówkę. Zawsze chciałam iść na taki zorganizowany duży bal, ale moi znajomi jakoś nie mogą się ogarnąć ze swoimi planami i co roku nic z tego nie wychodzi . Chyba w przyszłym roku wezmę sprawy w swoje ręce i nas zorganizuję

Też żałuję że nie oglądałam w tym roku love actually, ale tż uparł się że chce oglądać nowe filmy, a nie to samo piąty raz Oglądaliśmy:
- nowego Grincha, polecam
- W drodze do domu - skandynawski film o świętach, raczej melancholijnie i trochę na smutno, ale miał swój klimat i nie jest to kolejna głupawa komedia
- Holiday - uwierzycie że pierwszy raz oglądałam?
- Prawie święta (ten z 2016, z netflixa) - słabizna totalna, nie tykajcie tego
__________________
I have tasted of the fruit and it's opened up my eyes
It's given me a thirst that's so hard to satisfy
indecorum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-29, 11:52   #1278
Ondiine
Wtajemniczenie
 
Avatar Ondiine
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 586
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Cytat:
Napisane przez indecorum Pokaż wiadomość
Chętnie wybrałabym się zapolować na jakieś ozdoby, ale mam totalny dzień kocykowy, piję herbatkę "choinkowa słodycz" i wymyślam jak zrobić planner na nowy rok .
A jak robisz co roku? I w ogóle jakie polecacie kalendarze na 2019? Szukałam w Empiku, ale jakoś nic mnie nie powaliło w nich oprócz cen
Myśle nad tym Chodakowskiej...
__________________
Work, but don't forget to live.
Ondiine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-29, 12:13   #1279
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Mi mama kupiła na Mikołajki kalendarz dla pary

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-12-29, 12:17   #1280
Ondiine
Wtajemniczenie
 
Avatar Ondiine
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 586
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Cytat:
Napisane przez Misia452 Pokaż wiadomość
Mi mama kupiła na Mikołajki kalendarz dla pary

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hahaha odpada, wolę indywidualny
__________________
Work, but don't forget to live.
Ondiine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-29, 12:20   #1281
mika93
Zadomowienie
 
Avatar mika93
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Puck
Wiadomości: 1 003
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Cytat:
Napisane przez Ondiine Pokaż wiadomość
A w ogóle to nie macie wrażenia, ze jakoś mało świątecznych filmów w święta puszczali? Co roku z mamą w święta i po oglądałyśmy mnóstwo świątecznych filmów i tak na przykład niektóre oglądałyśmy po kilka razy, a w tym roku chyba nie obejrzałam ani jednego
Mam takie same odczucia , udało mi się tylko obejrzeć Holiday w zeszły weekend

U Was też ciągle pada? Tam gdzie jestem od pierwszego święta non stop gnoi, jestem już ukiszona w domu jak kapusta w beczce.
__________________
CBT
mika93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-29, 12:29   #1282
Ondiine
Wtajemniczenie
 
Avatar Ondiine
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 586
Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Cytat:
Napisane przez mika93 Pokaż wiadomość
Mam takie same odczucia , udało mi się tylko obejrzeć Holiday w zeszły weekend



U Was też ciągle pada? Tam gdzie jestem od pierwszego święta non stop gnoi, jestem już ukiszona w domu jak kapusta w beczce.
Ja obejrzałam Holiday, ale na żadnym z podstawowych kanałów. Na tych podstawowych lipa straszna. Widziałam tylko, ze był Kevin, ale wolałam Listy do M. i to na tyle, dwa filmy świąteczne i to w tym samym czasie zawsze trafiałyśmy z mamą na jakieś Święta Last Minute, choć oklepane to lubię, czy Wesołych Świat. Albo ja na nic nie trafiłam albo tak były kiepsko obsadzone.

Co do pogody to ja akurat deszcz lubię, więc niech coś pada, jak nie deszcz to śnieg nie cały czas, ale wczoraj na spacerze z psem konkretnie zmokłyśmy
__________________
Work, but don't forget to live.
Ondiine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-29, 12:56   #1283
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Cytat:
Napisane przez Ondiine Pokaż wiadomość
Hahaha odpada, wolę indywidualny
Te mamy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-29, 13:14   #1284
wikajaga
Zadomowienie
 
Avatar wikajaga
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: mały, biały domek...
Wiadomości: 1 460
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

362 dni. Aaaaaa! Za dużo!! . Też dziś siedzę pid kocem, byłam rano na targu przepuścić resztę kasy co distałam pod choinkę. A na wyprzedaży nie kupiłam za wiele, bylam po południu, nie bylo co wybrać. Wzięłam tylko papucie z reniferem(kocham wszystko z reniferami) ceramicznego bałwanka z ledem w środku, skrzata i światełka
__________________
Chyba mam uczulenie na czekoladę...
Puchnie mi od niej tyłek..

Odliczam do kolejnych świąt BN..
wikajaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-29, 13:31   #1285
indecorum
Rozeznanie
 
Avatar indecorum
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 644
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Cytat:
Napisane przez Ondiine Pokaż wiadomość
A jak robisz co roku? I w ogóle jakie polecacie kalendarze na 2019? Szukałam w Empiku, ale jakoś nic mnie nie powaliło w nich oprócz cen
Myśle nad tym Chodakowskiej...
W zeszłym roku robiłam bullet journal w zwykłym zeszycie i był całkiem ok, ale w tym roku chciałam mieć coś łatwiejszego, "gotowego", żeby nie trzeba było tyle rysować od zera. Moje bazgroły i nierówne tabelki też nieszczególnie cieszyły oko - do bullet journali z instagrama mojemu bardzo daleko

Kupiłam mojej mamie na gwiazdkę Happy Planner (jeszcze załapałam się na promocję) i choć jest bardzo ładny i kusiło mnie żeby wziąć też jeden dla siebie, to nie do końca spełnia moje wymagania co do zawartości. Po tej przygodzie z bullet journalem chciałam zachować możliwość personalizacji i tak pojawił się pomysł na organizer na ringach, gdzie można coś dodać albo wypiąć część stron. Długo szukałam, ale wszystko jest albo kosmicznie drogie (organizer madamy kosztuje 169zł+wysyłka ), albo brzydkie. W końcu zamówiłam samą okładkę na organizer i ryzę papieru a5 . Może trochę oszalałam, ale zamierzam zrobić i wydrukować wszystko sama. W internecie jest bardzo dużo plannerów do druku, więc jest na czym bazować. Na pewno zajmie to trochę czasu, ale z drugiej strony będę mieć planner zrobiony w 100% pod siebie i nie będę musiała co 3 miesiące kupować nowych wkładów za miliony monet... Zobaczymy jak to wyjdzie .

Cytat:
Napisane przez mika93 Pokaż wiadomość
U Was też ciągle pada? Tam gdzie jestem od pierwszego święta non stop gnoi, jestem już ukiszona w domu jak kapusta w beczce.

U mnie też pada
__________________
I have tasted of the fruit and it's opened up my eyes
It's given me a thirst that's so hard to satisfy
indecorum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-29, 13:41   #1286
wikajaga
Zadomowienie
 
Avatar wikajaga
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: mały, biały domek...
Wiadomości: 1 460
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Pada. Jest paskudnie, wilgotno i ponuro. Głowa boli mnie trzeci dzień z rzędu, mam dosyć. Potrzebuję słońca!!
__________________
Chyba mam uczulenie na czekoladę...
Puchnie mi od niej tyłek..

Odliczam do kolejnych świąt BN..
wikajaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-29, 13:42   #1287
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

U mnie też deszczowo ️ wolałabym jednak śnieg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-29, 15:19   #1288
Ondiine
Wtajemniczenie
 
Avatar Ondiine
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 586
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Cytat:
Napisane przez Misia452 Pokaż wiadomość
Te mamy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jednego nie można im odmówić, zawsze chcą dobrze
Cytat:
Napisane przez indecorum Pokaż wiadomość
W zeszłym roku robiłam bullet journal w zwykłym zeszycie i był całkiem ok, ale w tym roku chciałam mieć coś łatwiejszego, "gotowego", żeby nie trzeba było tyle rysować od zera. Moje bazgroły i nierówne tabelki też nieszczególnie cieszyły oko - do bullet journali z instagrama mojemu bardzo daleko



Kupiłam mojej mamie na gwiazdkę Happy Planner (jeszcze załapałam się na promocję) i choć jest bardzo ładny i kusiło mnie żeby wziąć też jeden dla siebie, to nie do końca spełnia moje wymagania co do zawartości. Po tej przygodzie z bullet journalem chciałam zachować możliwość personalizacji i tak pojawił się pomysł na organizer na ringach, gdzie można coś dodać albo wypiąć część stron. Długo szukałam, ale wszystko jest albo kosmicznie drogie (organizer madamy kosztuje 169zł+wysyłka ), albo brzydkie. W końcu zamówiłam samą okładkę na organizer i ryzę papieru a5 . Może trochę oszalałam, ale zamierzam zrobić i wydrukować wszystko sama. W internecie jest bardzo dużo plannerów do druku, więc jest na czym bazować. Na pewno zajmie to trochę czasu, ale z drugiej strony będę mieć planner zrobiony w 100% pod siebie i nie będę musiała co 3 miesiące kupować nowych wkładów za miliony monet... Zobaczymy jak to wyjdzie .



U mnie też pada
O kurde! To wszystko brzmi tak skomplikowanie skąd wziąć na to czas?!
Ja to stawiam jednak na coś całkiem gotowego! Jakbym się za to wzięła w styczniu to bym skończyła koło grudnia podziwiam!
Chyba postawię na tą Chodakowską... do marca muszę zrzucić pare kg, przyda się

Cytat:
Napisane przez wikajaga Pokaż wiadomość
Pada. Jest paskudnie, wilgotno i ponuro. Głowa boli mnie trzeci dzień z rzędu, mam dosyć. Potrzebuję słońca!!
Możemy się zamienić, u mnie w przyszłym tygodniu pokazują prognozę po 4-5 stopni i słońce, a ja mam tak dość słońca, mówili, że w UK ciągle pada a tu słońce a w Polsce ma być już na minusie i śnieg kiedy ja wyjeżdżam!


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Work, but don't forget to live.
Ondiine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-29, 15:36   #1289
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Cytat:
Napisane przez Ondiine Pokaż wiadomość
Jednego nie można im odmówić, zawsze chcą dobrze


O kurde! To wszystko brzmi tak skomplikowanie skąd wziąć na to czas?!
Ja to stawiam jednak na coś całkiem gotowego! Jakbym się za to wzięła w styczniu to bym skończyła koło grudnia podziwiam!
Chyba postawię na tą Chodakowską... do marca muszę zrzucić pare kg, przyda się



Możemy się zamienić, u mnie w przyszłym tygodniu pokazują prognozę po 4-5 stopni i słońce, a ja mam tak dość słońca, mówili, że w UK ciągle pada a tu słońce a w Polsce ma być już na minusie i śnieg kiedy ja wyjeżdżam!


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Na pewno

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-29, 17:27   #1290
wikajaga
Zadomowienie
 
Avatar wikajaga
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: mały, biały domek...
Wiadomości: 1 460
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Ja dalej pod kocem oglądam Misia na kinopolska. Uwielbiam ten film.
__________________
Chyba mam uczulenie na czekoladę...
Puchnie mi od niej tyłek..

Odliczam do kolejnych świąt BN..
wikajaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-09-03 21:08:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:23.