Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X ! - Strona 80 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-10-24, 15:01   #2371
_zgryzota_
Zakorzenienie
 
Avatar _zgryzota_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 551
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Cytat:
Napisane przez aniusia82 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, jakie polecacie zapachy wosków yankee kandle na jesień i święta ? Szukam idealnego zapachu świerkowej choinki , oraz innych świątecznych zapachów . Pozdrawiam serdecznie
Zgadzam się z Dembi , z yankee jedynie perfect tree daje rade w małych pomieszczeniach za to Goose mają 2 konty i świetnie się pala, no i są intensywne np balsam Fir ,Kringle ma dużą kolekcje zimowych zapachów zimowy las itp. Szkoda że dopiero teraz o tym pomyślałas w pachnacej wannie była w weekend mega wyprzedaż na gąski właśnie - 50 % ( promocja 2 +2 gratis)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:55 ---------- Poprzedni post napisano o 14:50 ----------

Cytat:
Napisane przez Ondiine Pokaż wiadomość
Bardziej owocowy. Ja bym to porównała do takiego dobrze zrobionego, swojskiego winka. Ja w ogóle nie przepadam za winem, a to jest przepyszne.



Na fajne świece to ja chyba jeszcze w ogole nie trafiłam. Mam dwie YC, ale jeszcze nawet nie odpaliłam, bo są letnie, a w lecie jakoś świece to u mnie tak średnio. Jak je otworzę i zostawie otwarte to pachną pięknie
Poluję na ten WoodWick, ale nigdzie go nie mogę znaleźć....
Miała któraś z Was WoodWick?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ja mam kilka ich świec mają spoko moc i Skwierczą

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:01 ---------- Poprzedni post napisano o 14:55 ----------

Cytat:
Napisane przez Pinakoladka2008 Pokaż wiadomość
A jeśli chodzi o prezenty dla dzieci, to zawsze stawiam na książki, bo a) pracuje w wydawnictwie b) chciałabym podnieść licznik czytających w naszym kraju i najlepiej zacząć od dzieci, z resztą jest tyle propozycji dla każdego wieku, że według mnie dużo lepiej dać książkę nic te współczesne gadżety hulajnogi, smartfony itp.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gdybyś była moją ciocia i dawała takie prezenty znienawidziłabym cię

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_zgryzota_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-24, 16:44   #2372
Pinakoladka2008
Wtajemniczenie
 
Avatar Pinakoladka2008
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 679
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Cytat:
Napisane przez _zgryzota_ Pokaż wiadomość
Zgadzam się z Dembi , z yankee jedynie perfect tree daje rade w małych pomieszczeniach za to Goose mają 2 konty i świetnie się pala, no i są intensywne np balsam Fir ,Kringle ma dużą kolekcje zimowych zapachów zimowy las itp. Szkoda że dopiero teraz o tym pomyślałas w pachnacej wannie była w weekend mega wyprzedaż na gąski właśnie - 50 % ( promocja 2 +2 gratis)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:55 ---------- Poprzedni post napisano o 14:50 ----------

Ja mam kilka ich świec mają spoko moc i Skwierczą

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:01 ---------- Poprzedni post napisano o 14:55 ----------

gdybyś była moją ciocia i dawała takie prezenty znienawidziłabym cię

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hahaha bo ja jestem właśnie taką wredną ciocią

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
bloguję.
Instagram: czokomorena

"
Nie mów mi nigdy, że za zło trzeba płacić
Są takie rzeczy, które robię dla zwykłej draki"
Pinakoladka2008 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-24, 16:44   #2373
Christmasoholiczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 106
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Cytat:
Napisane przez Chrupek123 Pokaż wiadomość
Dziewczyny znacie jakieś niedrogie kalendarze adwentowe z herbatą? Chcielibyśmy z mężem sobie popróbować herbatki w tamtym roku widziałam w supermarketach z Irving, ale końcowo się nie zdecydowałam
Mąż kupił mi w ubiegłym roku pudełko herbatek świątecznych z Teekanne. Nie był to typowy kalendarz, ale miał kilka fajnych smaków zimowych.
Z kalendarzy herbacianych to moim ulubionym jest taki z cupandyou. Duże pudełko z herbatami sypanymi, tylko cena około 100 zł.

Dziewczyny, a czy możecie polecić jakąś świecę typu Christmas Garland YC - coś o zapachu choinki, rześkiego, mroźnego? Chciałam kupić mamie w prezencie, bo bardzo o takiej marzy.
Christmasoholiczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-24, 16:49   #2374
_zgryzota_
Zakorzenienie
 
Avatar _zgryzota_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 551
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Cytat:
Napisane przez Christmasoholiczka Pokaż wiadomość
Mąż kupił mi w ubiegłym roku pudełko herbatek świątecznych z Teekanne. Nie był to typowy kalendarz, ale miał kilka fajnych smaków zimowych.

Z kalendarzy herbacianych to moim ulubionym jest taki z cupandyou. Duże pudełko z herbatami sypanymi, tylko cena około 100 zł.



Dziewczyny, a czy możecie polecić jakąś świecę typu Christmas Garland YC - coś o zapachu choinki, rześkiego, mroźnego? Chciałam kupić mamie w prezencie, bo bardzo o takiej marzy.
Z yankee to perfect tree z Goose to balsam Fir z kringle to SNOW-CAPPED FRASER

Wysłane z mojego E6853 przy użyciu Tapatalka
_zgryzota_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-24, 16:56   #2375
Christmasoholiczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 106
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Cytat:
Napisane przez _zgryzota_ Pokaż wiadomość
Z yankee to perfect tree z Goose to balsam Fir z kringle to SNOW-CAPPED FRASER

Wysłane z mojego E6853 przy użyciu Tapatalka
Dziękuję za ekspresową odpowiedź!!
Christmasoholiczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-24, 16:57   #2376
_zgryzota_
Zakorzenienie
 
Avatar _zgryzota_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 551
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Cytat:
Napisane przez Christmasoholiczka Pokaż wiadomość
Dziękuję za ekspresową odpowiedź!!
Akurat takie zapachy kocham więc odpowiedź była prosta

Wysłane z mojego E6853 przy użyciu Tapatalka
_zgryzota_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-24, 17:20   #2377
Chrupek123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 126
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Cytat:
Napisane przez Christmasoholiczka Pokaż wiadomość
Mąż kupił mi w ubiegłym roku pudełko herbatek świątecznych z Teekanne. Nie był to typowy kalendarz, ale miał kilka fajnych smaków zimowych.
Z kalendarzy herbacianych to moim ulubionym jest taki z cupandyou. Duże pudełko z herbatami sypanymi, tylko cena około 100 zł.

Dziewczyny, a czy możecie polecić jakąś świecę typu Christmas Garland YC - coś o zapachu choinki, rześkiego, mroźnego? Chciałam kupić mamie w prezencie, bo bardzo o takiej marzy.
Dzięki muszę w takim razie sprawdzić
Chrupek123 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-10-24, 19:06   #2378
dembi
Zakorzenienie
 
Avatar dembi
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 4 015
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Cytat:
Napisane przez Misia452 Pokaż wiadomość
Hej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:26 ---------- Poprzedni post napisano o 10:24 ----------

Ja 1 grudnia wyciągnę moja mała choinkę, będzie stała w moim pokoju taki mam plan, kupiłam ją rok temu i pięknie wyglądała, jeszcze ma takie piękne światełka światełka też wyciągnę 1 grudnia i rozwiesze na karniszu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja wyciagam swiatelka 1 grudnia a 5 ubieram juz choinke
jednakze jest z tym czasami problem, gdyz nie ma zbyt duzego wyboru swiezych choinek tak wczesnie


Cytat:
Napisane przez _zgryzota_ Pokaż wiadomość
Zgadzam się z Dembi , z yankee jedynie perfect tree daje rade w małych pomieszczeniach za to Goose mają 2 konty i świetnie się pala, no i są intensywne np balsam Fir ,Kringle ma dużą kolekcje zimowych zapachów zimowy las itp. Szkoda że dopiero teraz o tym pomyślałas w pachnacej wannie była w weekend mega wyprzedaż na gąski właśnie - 50 % ( promocja 2 +2 gratis)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:55 ---------- Poprzedni post napisano o 14:50 ----------

Ja mam kilka ich świec mają spoko moc i Skwierczą

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:01 ---------- Poprzedni post napisano o 14:55 ----------

gdybyś była moją ciocia i dawała takie prezenty znienawidziłabym cię

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Kupilas cos na tej promce ? Bo ja tak


Cytat:
Napisane przez Christmasoholiczka Pokaż wiadomość
Mąż kupił mi w ubiegłym roku pudełko herbatek świątecznych z Teekanne. Nie był to typowy kalendarz, ale miał kilka fajnych smaków zimowych.
Z kalendarzy herbacianych to moim ulubionym jest taki z cupandyou. Duże pudełko z herbatami sypanymi, tylko cena około 100 zł.

Dziewczyny, a czy możecie polecić jakąś świecę typu Christmas Garland YC - coś o zapachu choinki, rześkiego, mroźnego? Chciałam kupić mamie w prezencie, bo bardzo o takiej marzy.
Zgadzam sie z Zgryzota, ze Snow Capped ci sie spodoba, Winter Stroll kringle jest tez sliczny jak lubisz miete to Frozen in Time Goose creek jest sliczny i Night Before Christmas

Zgryzota, lubisz takie zapachy jak ja wiec polecam ci Silver Birch z Milkhouse, cos cudownego !!! I na dodatek wosk pszczelo sojowy wiec zdrowy

Kupilam prezenty Tesciowi i Tesciowej

Tesciowy bielizne termiczna a Tesciowej dwie sliczne bluzy polarowe Regatty oboje lubia takie praktyczne rzeczy, bo mieszkaja na wsi i duzo spaceruja

A tak w ogole ... ZA DWA MIESIACE WIGILIA !!!!
__________________
No excuses!
dembi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-24, 19:11   #2379
_zgryzota_
Zakorzenienie
 
Avatar _zgryzota_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 551
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Cytat:
Napisane przez dembi Pokaż wiadomość
Ja wyciagam swiatelka 1 grudnia a 5 ubieram juz choinke

jednakze jest z tym czasami problem, gdyz nie ma zbyt duzego wyboru swiezych choinek tak wczesnie











Kupilas cos na tej promce ? Bo ja tak









Zgadzam sie z Zgryzota, ze Snow Capped ci sie spodoba, Winter Stroll kringle jest tez sliczny jak lubisz miete to Frozen in Time Goose creek jest sliczny i Night Before Christmas



Zgryzota, lubisz takie zapachy jak ja wiec polecam ci Silver Birch z Milkhouse, cos cudownego !!! I na dodatek wosk pszczelo sojowy wiec zdrowy



Kupilam prezenty Tesciowi i Tesciowej



Tesciowy bielizne termiczna a Tesciowej dwie sliczne bluzy polarowe Regatty oboje lubia takie praktyczne rzeczy, bo mieszkaja na wsi i duzo spaceruja



A tak w ogole ... ZA DWA MIESIACE WIGILIA !!!!
Oo super dzięki za polecenia! Kochana Ty się nie pytaj czy coś kupiłam tylko pytaj ile, czemu tak dużo i gdzie to chowam przed mężem

Wysłane z mojego E6853 przy użyciu Tapatalka
_zgryzota_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-25, 06:28   #2380
jasne_jasne
Zadomowienie
 
Avatar jasne_jasne
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 353
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Cześć dziewczyny.
Wpadam żeby dać Wam znać, że w home&you jest promocja na drugą rzecz 70% taniej stacjonarnie i online. Nie zamierzam sobie odmawiać i w koszyku już czekają bieżnik i świecznik w formie wianka.
__________________

jasne_jasne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-25, 08:54   #2381
Jamajka007
Zakorzenienie
 
Avatar Jamajka007
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Pomiedzy niebem a piekłem
Wiadomości: 5 564
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Cytat:
Napisane przez dembi Pokaż wiadomość
A tak w ogole ... ZA DWA MIESIACE WIGILIA !!!!
A ja nadal nie mam pomysłów na prezenty, zaczynam panikować.. chciałabym jednak wszystkie grubsze zakupy ogarnąć w listopadzie, chociaż zawsze mam taki plan, a ostatecznie przed świątecznym szałem udaje mi się "odhaczyć" max 2 osoby

A moim największym lękiem związanym z tegorocznymi świętami jest to, że w związku ze zbliżającą się przeprowadzką na swoje, dostanę kupę zbędnych pierdółek albo praktyczne rzeczy w stylu kubki, ręczniki, które będą kompletnie nie w moim guście....


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

"Każdy popełnia głupstwa, kiedy jest nieszczęśliwy.."



Jamajka007 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-10-25, 12:55   #2382
rudnika
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 319
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Cytat:
Napisane przez Jamajka007 Pokaż wiadomość
A ja nadal nie mam pomysłów na prezenty, zaczynam panikować.. chciałabym jednak wszystkie grubsze zakupy ogarnąć w listopadzie, chociaż zawsze mam taki plan, a ostatecznie przed świątecznym szałem udaje mi się "odhaczyć" max 2 osoby

A moim największym lękiem związanym z tegorocznymi świętami jest to, że w związku ze zbliżającą się przeprowadzką na swoje, dostanę kupę zbędnych pierdółek albo praktyczne rzeczy w stylu kubki, ręczniki, które będą kompletnie nie w moim guście....


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wiem co czujesz też się niedawno przeprowadziliśmy i wiem że też dostaniemy masę takich rzeczy..

Nie licząc pomysłów na prezenty dla dzieciaków mam problem z mama nie wiem co tej kobiecie kupić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jeśli potrafisz o czymś marzyć, to potrafisz także tego dokonać.
Walt Disney

Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.
H. Jackson Brown
rudnika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-25, 13:03   #2383
_zgryzota_
Zakorzenienie
 
Avatar _zgryzota_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 551
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Cytat:
Napisane przez rudnika Pokaż wiadomość
Wiem co czujesz też się niedawno przeprowadziliśmy i wiem że też dostaniemy masę takich rzeczy..

Nie licząc pomysłów na prezenty dla dzieciaków mam problem z mama nie wiem co tej kobiecie kupić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

mama to dla mnie nie problem, zawsze cieszy się z biżuterii i perfum.
Ojciec to dla mnie wieczny problem prezentowy, on wszystko ma nic nie chce i nic nie potrzebuje, nie pije, nie pali, sportów nie uprawia, sprecyzowanych hobby również nie posiada.
Kolejny problem to dziadek - 85 lat, też nie mam pomysłu na prezenty, już wykorzystałam pomysły czapek, rękawiczek, herbatek itp.

Edytowane przez _zgryzota_
Czas edycji: 2019-10-25 o 13:04
_zgryzota_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-25, 14:01   #2384
rudnika
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 319
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Cytat:
Napisane przez _zgryzota_ Pokaż wiadomość
mama to dla mnie nie problem, zawsze cieszy się z biżuterii i perfum.
Ojciec to dla mnie wieczny problem prezentowy, on wszystko ma nic nie chce i nic nie potrzebuje, nie pije, nie pali, sportów nie uprawia, sprecyzowanych hobby również nie posiada.
Kolejny problem to dziadek - 85 lat, też nie mam pomysłu na prezenty, już wykorzystałam pomysły czapek, rękawiczek, herbatek itp.
Moja mama biżuterii na codzień nie nosi zbytnio, jedynie obrączka i 2 pierścionki. Bransoletek nie lubi, w łańcuszku się źle czuje bo ma uczucie duszenia ... nosi jedynie kolczyki te same odkąd pamiętam.. I może to jest właśnie pomysł na tegoroczny prezent


Co do taty to może podaruj mu coś nie materialnego ale do przeżycia są takie prezentmarzen czy coś takiego się to nazywa można wykupić voucher na coś mój brat kiedyś dostał na zwiedzanie stadionu.


Dziadkowie to też dla mnie zawsze problem o ile jeden ucieszy się z wszystkiego o tyle drugi jest bardzo wybrwdny, ale nie pogarda i dobrymi %%

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jeśli potrafisz o czymś marzyć, to potrafisz także tego dokonać.
Walt Disney

Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.
H. Jackson Brown
rudnika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-25, 14:04   #2385
_zgryzota_
Zakorzenienie
 
Avatar _zgryzota_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 551
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Cytat:
Napisane przez rudnika Pokaż wiadomość
Moja mama biżuterii na codzień nie nosi zbytnio, jedynie obrączka i 2 pierścionki. Bransoletek nie lubi, w łańcuszku się źle czuje bo ma uczucie duszenia ... nosi jedynie kolczyki te same odkąd pamiętam.. I może to jest właśnie pomysł na tegoroczny prezent


Co do taty to może podaruj mu coś nie materialnego ale do przeżycia są takie prezentmarzen czy coś takiego się to nazywa można wykupić voucher na coś mój brat kiedyś dostał na zwiedzanie stadionu.


Dziadkowie to też dla mnie zawsze problem o ile jeden ucieszy się z wszystkiego o tyle drugi jest bardzo wybrwdny, ale nie pogarda i dobrymi %%

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
coś ty mój ojciec i zwiedzanie - przeżycia jakieś , odpada, to mega domator, czasami mam wrażenie że żyje byle by żyć, poza tym zdrowie już mu nie pozwala na zbyt wiele.

Wysłane z mojego E6853 przy użyciu Tapatalka
_zgryzota_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-25, 16:17   #2386
dembi
Zakorzenienie
 
Avatar dembi
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 4 015
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Cytat:
Napisane przez _zgryzota_ Pokaż wiadomość
Oo super dzięki za polecenia! Kochana Ty się nie pytaj czy coś kupiłam tylko pytaj ile, czemu tak dużo i gdzie to chowam przed mężem

Wysłane z mojego E6853 przy użyciu Tapatalka
Ok, rozumiem ������

Cytat:
Napisane przez jasne_jasne Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny.
Wpadam żeby dać Wam znać, że w home&you jest promocja na drugą rzecz 70% taniej stacjonarnie i online. Nie zamierzam sobie odmawiać i w koszyku już czekają bieżnik i świecznik w formie wianka.

Nie widze ������

Cytat:
Napisane przez Jamajka007 Pokaż wiadomość
A ja nadal nie mam pomysłów na prezenty, zaczynam panikować.. chciałabym jednak wszystkie grubsze zakupy ogarnąć w listopadzie, chociaż zawsze mam taki plan, a ostatecznie przed świątecznym szałem udaje mi się "odhaczyć" max 2 osoby

A moim największym lękiem związanym z tegorocznymi świętami jest to, że w związku ze zbliżającą się przeprowadzką na swoje, dostanę kupę zbędnych pierdółek albo praktyczne rzeczy w stylu kubki, ręczniki, które będą kompletnie nie w moim guście....


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie stresuj sie, jeszcze dwa miesiace �� a prezenty nietrafione wystaw na bazarkach charytatywnych np. TOZU

Wlasnie wrocilam z zakupow. Widzialam te posciele w Lidlu i nie podobaly mi sie jakosciowo i nie kupilabym je za 60 zl za to kupilam sok do herbatki o smaku grzanca z pomarancza potem polazlam do pepco i tam juz rozkladaja swiateczny towar ������ kupilam sztucce, ktore beda mi idealnie cpasowac do mojej swiatecznej zastawy ��
No i przyszla moja posciel i przescieradla z H&M . Cudna, polecam, miesista, nie przeswituje. Mega ��
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20191025_163922.jpg (134,3 KB, 98 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20191025_163932.jpg (128,8 KB, 100 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20191025_163938.jpg (103,9 KB, 88 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20191025_163942.jpg (123,7 KB, 87 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20191025_163947.jpg (123,1 KB, 88 załadowań)
__________________
No excuses!

Edytowane przez dembi
Czas edycji: 2019-10-25 o 16:19
dembi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-25, 17:02   #2387
Chrupek123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 126
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Piękne te sztućce ja akurat w tym roku dostałam od Teściowej cały zestaw, więc nie będę kupować, ale na pewno wybiorę się na małe zakupy do Pepco jak już wszystko rozłożą
Chrupek123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-25, 17:56   #2388
Jamajka007
Zakorzenienie
 
Avatar Jamajka007
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Pomiedzy niebem a piekłem
Wiadomości: 5 564
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Cytat:
Napisane przez dembi Pokaż wiadomość
kupilam sztucce, ktore beda mi idealnie cpasowac do mojej swiatecznej zastawy ��
No i przyszla moja posciel i przescieradla z H&M . Cudna, polecam, miesista, nie przeswituje. Mega ��
W jakiej cenie te sztućce?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

"Każdy popełnia głupstwa, kiedy jest nieszczęśliwy.."



Jamajka007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-25, 18:24   #2389
dembi
Zakorzenienie
 
Avatar dembi
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 4 015
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Cytat:
Napisane przez Jamajka007 Pokaż wiadomość
W jakiej cenie te sztućce?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
39.99 zl za 24 sztuki w komplecie

wlasnie pije herbatke z grzancem i zaraz bede jadla mandarynki
__________________
No excuses!
dembi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-10-25, 18:31   #2390
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Cytat:
Napisane przez dembi Pokaż wiadomość
39.99 zl za 24 sztuki w komplecie

wlasnie pije herbatke z grzancem i zaraz bede jadla mandarynki
Gdzieś już czułam mandarynki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-25, 19:59   #2391
rudnika
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 319
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Ja dzisiaj kupiłam w pepco bałwana był tak fajny że nie mogłam się mu oprzeć nie wiem po co mi on.. swój do swego ciągnie 🤣🤣

Niestety nie mogę wrzucić zdjęć ponieważ w aplikacji wychodzi jakiś błąd że moderator nie zezwala nie wiem dlaczego 🤷☠♀️

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:59 ---------- Poprzedni post napisano o 19:59 ----------

A sztućce śliczne aż żałuję że mam tyle nowych i nie mogę kupić kolejnych

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jeśli potrafisz o czymś marzyć, to potrafisz także tego dokonać.
Walt Disney

Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.
H. Jackson Brown
rudnika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-25, 20:18   #2392
dembi
Zakorzenienie
 
Avatar dembi
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 4 015
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Pomozcie chcialabym sobie kupic puzzle swiateczne ale nie wiem ile elementow bedzie ok 1500, 1000 czy 500
__________________
No excuses!
dembi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-26, 02:51   #2393
paulinusia180
Raczkowanie
 
Avatar paulinusia180
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 227
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Cytat:
Napisane przez dembi Pokaż wiadomość
Pomozcie chcialabym sobie kupic puzzle swiateczne ale nie wiem ile elementow bedzie ok 1500, 1000 czy 500
Ja 1000 trzeci dzień układam i daleka droga do końca więc myślę że tyle będzie ok

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Razem od 1.06.2006
Zaręczeni od 11.01.2013
Ślub 14.02.2015
Cytat:
O związek trzeba walczyć po pół roku, 2 latach, 10, 30... zawsze!
paulinusia180 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-26, 06:52   #2394
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Cytat:
Napisane przez dembi Pokaż wiadomość
Pomozcie chcialabym sobie kupic puzzle swiateczne ale nie wiem ile elementow bedzie ok 1500, 1000 czy 500
500 albo 1000 dawno puzzli nie układałam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-26, 08:40   #2395
_zgryzota_
Zakorzenienie
 
Avatar _zgryzota_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 551
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Cytat:
Napisane przez dembi Pokaż wiadomość
Pomozcie chcialabym sobie kupic puzzle swiateczne ale nie wiem ile elementow bedzie ok 1500, 1000 czy 500
Jak chcesz układać do świąt to 1500 jak trochę krócej to 1000. Zależy też jak skomplikowane są puzle.

https://www.empik.com/ravensburger-p...xoCvPYQAvD_BwE te świąteczne układa się pewnie długo, albo takie https://www.empik.com/castorland-puz...RoC4CQQAvD_BwE

https://www.empik.com/trefl-puzzle-n...xoCQCUQAvD_BwE te też mi się podobają

Chyba sama sobie kupię

Wysłane z mojego E6853 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez _zgryzota_
Czas edycji: 2019-10-26 o 08:44
_zgryzota_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-26, 09:22   #2396
f1c0d63fc5ca1c381c342967d346813606c679f4_610b1c1cbeee7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4 111
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Hej dziewczyny. Wiecie co... tak Was czytam i czytam i widziałam, że dziewczyny przy przeprowadzce na swoje dostaną dużo prezentów (niekoniecznie im się podobających) i pomyślałam jedno- doceńcie to, że dostaniecie te prezenty, że się przeprowadzacie. Nie piszę tego, żeby ponarzekać, ale uświadomić Wam , że inni marzyliby o wyprowadzce. Mam 26 lat, wynajmuję pokój na stancji i jedyny akcent świąteczny jaki mogę wprowadzić w "swój" pokoj to malutka kiczowata plastikowa choinka z chińczyka i kolorowe światełka rozwieszone, a dlatego bo nie jestem na swoim i nie mogę postawić w domu wielkiej choinki o której marzę. Nie powiem, bo trochę Wam zazdroszczę tego, że robicie święta o jakich zapewne marzyłyście, zapraszacie rodzinę, czytam, że wielu osobom robicie z rodziny prezenty (też nietanie jak czytałam, mnie niestety narazie na to nie stać, żeby komukolwiek kupować)z mężami/ narzeczonymi ubieracie choinkę, a ja z moim Arturem to nawet chyba w tym roku nie będziemy sobie robić prezentów na święta ze względu na oszczędzanie. Fakt, jadę na święta do rodzinnego domu, ale to nie są święta o jakich zawsze marzyłam. Z tego co widziałam jak się wypowiadałyście, że macie prezenty już pokupowane dla wielu osób, zapraszacie rodzinę, albo jedziecie w gości- też o tym marzę i wierzę, że w przyszłości też mnie to czeka- dlatego doceńcie to, że dostaniecie masę prezentów nie w Waszym guście na nowe mieszkanie, bo wiele osób może sobie narazie pomarzyć o takim stanie rzeczy. Przepraszam, ale miałam taką potrzebę wylania swoich przemysleń.

Edytowane przez f1c0d63fc5ca1c381c342967d346813606c679f4_610b1c1cbeee7
Czas edycji: 2019-10-26 o 09:24
f1c0d63fc5ca1c381c342967d346813606c679f4_610b1c1cbeee7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-26, 09:41   #2397
chouette_
Wtajemniczenie
 
Avatar chouette_
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 2 653
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

[1=f1c0d63fc5ca1c381c34296 7d346813606c679f4_610b1c1 cbeee7;87278908]Hej dziewczyny. Wiecie co... tak Was czytam i czytam i widziałam, że dziewczyny przy przeprowadzce na swoje dostaną dużo prezentów (niekoniecznie im się podobających) i pomyślałam jedno- doceńcie to, że dostaniecie te prezenty, że się przeprowadzacie. Nie piszę tego, żeby ponarzekać, ale uświadomić Wam , że inni marzyliby o wyprowadzce. Mam 26 lat, wynajmuję pokój na stancji i jedyny akcent świąteczny jaki mogę wprowadzić w "swój" pokoj to malutka kiczowata plastikowa choinka z chińczyka i kolorowe światełka rozwieszone, a dlatego bo nie jestem na swoim i nie mogę postawić w domu wielkiej choinki o której marzę. Nie powiem, bo trochę Wam zazdroszczę tego, że robicie święta o jakich zapewne marzyłyście, zapraszacie rodzinę, czytam, że wielu osobom robicie z rodziny prezenty (też nietanie jak czytałam, mnie niestety narazie na to nie stać, żeby komukolwiek kupować)z mężami/ narzeczonymi ubieracie choinkę, a ja z moim Arturem to nawet chyba w tym roku nie będziemy sobie robić prezentów na święta ze względu na oszczędzanie. Fakt, jadę na święta do rodzinnego domu, ale to nie są święta o jakich zawsze marzyłam. Z tego co widziałam jak się wypowiadałyście, że macie prezenty już pokupowane dla wielu osób, zapraszacie rodzinę, albo jedziecie w gości- też o tym marzę i wierzę, że w przyszłości też mnie to czeka- dlatego doceńcie to, że dostaniecie masę prezentów nie w Waszym guście na nowe mieszkanie, bo wiele osób może sobie narazie pomarzyć o takim stanie rzeczy. Przepraszam, ale miałam taką potrzebę wylania swoich przemysleń.[/QUOTE]
To ja Ci powiem ze swojej perspektywy, bo jestem jedną z osób która dopiero co się przeprowadziła na swoje. Jak byłam w Twoim wieku (jakkolwiek to brzmi, bo dzielą nas 2 lata różnicy), nie sądziłam, że dwa lata później spędzę święta na swoim, z mężem i oczekując na pierwsze dziecko. Dwa lata temu mieszkaliśmy w wynajmowanej klitce i szukałam dopiero stałej pracy.
Piszę to, żeby Ci uświadomić, że pewnie niejedna z nas była w Twoim położeniu i uwierz, że perspektywa się trochę zmienia. Jestem pewna, że to narzekanie nie jest narzekaniem złośliwym, pretensjonalnym, tylko po prostu rzucenie w eter, że rodzina zamiast np. podpytać co jest potrzebne to kupuje coś, co się po prostu nie przyda. A w nowym mieszkaniu jest tyle rzeczy do kupienia!
Pamiętam, jak parę lat temu przyjaciółka urządzała nowe mieszkanie, które dostali z mężem i nie mogłam pojąć, dlaczego ona narzeka na remont, wybór farb, że ja przecież nawet nie mam co marzyć o swoim, na dodatek czeka mnie kredyt na sto lat... obiecywałam sobie, że jak u mnie dojdzie do takiej sytuacji to nie będę narzekać. No i co, w tym roku się doczekałam i oczywiście narzekałam, płakałam, karcąc się jednocześnie w myślach
Każdy ma problemy i przemyślenia adekwatne do sytuacji w życiu i myślę, że akurat forum jest na tyle przyjaznym miejscem, że można z siebie wyrzucić bezkarnie te "żale" i tyle
__________________
"... w ostatnim domu ktoś uchylił trochę drzwi i bardzo stary głos zawołał:
- Dokąd idziesz?
- Nie wiem - odpowiedział Włóczykij.
Drzwi zamknęły się i Włóczykij wszedł w las. Miał przed sobą sto mil ciszy."



Edytowane przez chouette_
Czas edycji: 2019-10-26 o 09:42
chouette_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-26, 09:45   #2398
f1c0d63fc5ca1c381c342967d346813606c679f4_610b1c1cbeee7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4 111
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Dziękuję, akurat dodałaś mi tym wpisem więcej otuchy i nadziei. Mam nadzieję, że nie zostanę zlinczowana, że wylałam tu jakieś swoje "pretensje, albo żale", bo myślę, że tu dziewczyny będą bardziej przyjazne niż na innych wątkach. Poprostu miałam swoje przemyślenia na ten temat i chciałam je tu napisać
f1c0d63fc5ca1c381c342967d346813606c679f4_610b1c1cbeee7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-26, 09:55   #2399
dembi
Zakorzenienie
 
Avatar dembi
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 4 015
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Cytat:
Napisane przez paulinusia180 Pokaż wiadomość
Ja 1000 trzeci dzień układam i daleka droga do końca więc myślę że tyle będzie ok

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
no dobra, to 1000 lub 1500

[QUOTE=_zgryzota_;87278819]Jak chcesz układać do świąt to 1500 jak trochę krócej to 1000. Zależy też jak skomplikowane są puzle.

https://www.empik.com/ravensburger-p...xoCvPYQAvD_BwE te świąteczne układa się pewnie długo, albo takie https://www.empik.com/castorland-puz...RoC4CQQAvD_BwE

https://www.empik.com/trefl-puzzle-n...xoCQCUQAvD_BwE te też mi się podobają

Chyba sama sobie kupię


Podobne sa na Allegro


Umieram dzisiaj ! Zatrulam sie wczoraj, prawdopodobnie Sledzikiem na raz i calą noc wymiotowalam

Nie mam sily na nic i ciagle mnie mdli, a mialam tyle dzisiaj zrobic
__________________
No excuses!
dembi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-26, 09:57   #2400
_zgryzota_
Zakorzenienie
 
Avatar _zgryzota_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 551
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

[QUOTE=dembi;87278990]no dobra, to 1000 lub 1500



Cytat:
Napisane przez _zgryzota_ Pokaż wiadomość
Jak chcesz układać do świąt to 1500 jak trochę krócej to 1000. Zależy też jak skomplikowane są puzle.



https://www.empik.com/ravensburger-p...xoCvPYQAvD_BwE te świąteczne układa się pewnie długo, albo takie https://www.empik.com/castorland-puz...RoC4CQQAvD_BwE



https://www.empik.com/trefl-puzzle-n...xoCQCUQAvD_BwE te też mi się podobają



Chyba sama sobie kupię





Podobne sa na Allegro





Umieram dzisiaj ! Zatrulam sie wczoraj, prawdopodobnie Sledzikiem na raz i calą noc wymiotowalam



Nie mam sily na nic i ciagle mnie mdli, a mialam tyle dzisiaj zrobic
Węgiel aktywny albo smecta... Ryż do zjedzenia i Kisielek - będzie lepiej!

Wysłane z mojego E6853 przy użyciu Tapatalka
_zgryzota_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-09-03 21:08:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:49.