Wieczny bałagan w domu część 4 - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-06-26, 17:58   #211
mabi27
Wtajemniczenie
 
Avatar mabi27
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2 477
Dot.: Wieczny bałagan w domu część 4

Nie mogę się przestać z siebie śmiać. Leżałam i czytałam, aż nagłe mnie naszło, że pójdę do łazienki po miskę i sól i wymoczę stopy. Poszłam, a jakże. Wróciłam dawno temu do pokoju, siedzę i czytam głupoty w necie i dopiero mnie tknęło, że weszłam do łazienki i chyba dostałam znienacka weny, bo umyłam kibel, wannę, zlew i podłogę, a zapomniałam totalnie o moczeniu nóg, teraz sobie przypomniałam, po co tam właściwie poszłam.
Źle ze mną

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mabi27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-26, 18:15   #212
Iwona 25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 4 111
Dot.: Wieczny bałagan w domu część 4

ja też dziś wypucowałam kibelek
Iwona 25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-26, 18:26   #213
aga__tka
Zakorzenienie
 
Avatar aga__tka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 9 899
Dot.: Wieczny bałagan w domu część 4

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Ja nienawidzę myć okien. Same szyby to jeszcze ok, ale te plastikowe ramy doprowadzają mnie do szału. Nie umiem tego umyć i wytrzeć tak, żeby nie było rozmazane. Gdyby chociaż jeszcze nie były białe
ja się niedługo przeprowadzam, w nowym będę mieć czesc okien z zewnątrz brązową - żałuję że nie całe

Cytat:
Napisane przez Patryka Pokaż wiadomość
(...)

W domu moich rodziców jeszcze niektóre okna są stare, podwójne, z szybą. U nich się nic nie rozkręcało, one się po prostu otwierały, i te wewnętrzne, i zewnętrzne, na klamkę... I lepiej mi się je myło, bo po drewnie nie było tak widać efektu przed-po, nie było tylu zakamarków, te białe plastiki trzeba dopiero szorować.
Takie miała moja Babcia - tam rzeczywiście nie ma zakamarków... te co pamiętam z mojego domu rodzinnego, gdzie mieszkałam od ok 16-20r.ż to było trzeba śrubokrętem rozkręcać a co było w mieszkaniu, gdzie mieszkałam jako dziecko to nie wiem, bo tam były bardzo wysoko okna i mył tylko Tata.
aga__tka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-26, 18:43   #214
Patryka
Wtajemniczenie
 
Avatar Patryka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: midsummer night
Wiadomości: 2 825
Dot.: Wieczny bałagan w domu część 4

Cytat:
Napisane przez aga__tka Pokaż wiadomość
Takie miała moja Babcia - tam rzeczywiście nie ma zakamarków... te co pamiętam z mojego domu rodzinnego, gdzie mieszkałam od ok 16-20r.ż to było trzeba śrubokrętem rozkręcać a co było w mieszkaniu, gdzie mieszkałam jako dziecko to nie wiem, bo tam były bardzo wysoko okna i mył tylko Tata.

Te okna robił mój Tata jak budował dom, bardzo je lubiłam, gdyby nie to, że te zewnętrzne otwierały się na zewnątrz, a wewnętrzne do wewnątrz, i nie miały żadnej blokady - na silnym wietrze potrafiło mi tak zawiać, że okno trzaskało i się wybijało Na lato jak znalazł, gorzej z zimą


Dziewczyny, rozwiązałam mój problem ręczników kąpielowych!
Za inspiracją niektórych z Was, na noc wieszam na grzejniku, żeby przeschły, wtedy nie kłują w oczy, a rano przewieszam na haczyki na drzwiach. Moje poczucie estetyki jest usatysfakcjonowane
__________________


Patryka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-26, 19:53   #215
aga__tka
Zakorzenienie
 
Avatar aga__tka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 9 899
Dot.: Wieczny bałagan w domu część 4

Cytat:
Napisane przez Patryka Pokaż wiadomość
Te okna robił mój Tata jak budował dom, bardzo je lubiłam, gdyby nie to, że te zewnętrzne otwierały się na zewnątrz, a wewnętrzne do wewnątrz, i nie miały żadnej blokady - na silnym wietrze potrafiło mi tak zawiać, że okno trzaskało i się wybijało Na lato jak znalazł, gorzej z zimą


Dziewczyny, rozwiązałam mój problem ręczników kąpielowych!
Za inspiracją niektórych z Was, na noc wieszam na grzejniku, żeby przeschły, wtedy nie kłują w oczy, a rano przewieszam na haczyki na drzwiach. Moje poczucie estetyki jest usatysfakcjonowane
ja często latem na krześle w pokoju na noc wieszam, mam wrażenie że latem szybciej schną niż na grzejniku (mam taki płaski)… aczkolwiek na grzejniku lepiej wyglądają - mniej zaburzają estetykę :p i tworzą mniejszy bałagan...

Edytowane przez aga__tka
Czas edycji: 2018-06-26 o 19:54
aga__tka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-26, 20:03   #216
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Wieczny bałagan w domu część 4

Cytat:
Napisane przez aga__tka Pokaż wiadomość
ja się niedługo przeprowadzam, w nowym będę mieć czesc okien z zewnątrz brązową - żałuję że nie całe
Ale ja mam z zewnątrz brązowe i je tylko przecieram, te białe wewnątrz mnie wkurzają
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-26, 20:17   #217
_Selina_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 3 701
Dot.: Wieczny bałagan w domu część 4

Ja dzisiaj sprzątałam porządnie kuchnię, zrobione 3 prania i dwa cykle zmywarki 🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Selina_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-06-26, 20:27   #218
Patryka
Wtajemniczenie
 
Avatar Patryka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: midsummer night
Wiadomości: 2 825
Dot.: Wieczny bałagan w domu część 4

Selina, a jak tam maleństwo? Daje żyć? Pomaga mamusi w porządkach?
__________________


Patryka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-27, 05:51   #219
_Selina_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 3 701
Dot.: Wieczny bałagan w domu część 4

Cytat:
Napisane przez Patryka Pokaż wiadomość
Selina, a jak tam maleństwo? Daje żyć? Pomaga mamusi w porządkach?
Ogólnie jest super, ma dni, że potrzebuje dużo noszenia i uwagi, a są dni jak wczoraj, że tylko je, śpi i się sama "bawi".
Na szczęście (odpukać) grzecznie śpi w nocy sama w łóżeczku, budzi się tylko na jedzenie i od razu zasypia dalej. Czasami nad ranem jest jeszcze śpiąca, ale już bardziej potrzebuje towarzystwa, więc ją przenosimy do naszego łóżka i jeszcze bez problemu dosypia.
Wiadomo są jakieś gorsze dni itd. Cały czas się siebie uczymy i docieramy, tym bardziej, ze ma już ponad 3 miesiące, z czego z nami jest miesiąc. Jednak patrząc na sytuację z boku, to chyba jej zachowanie wynagradza nam stresy związane z jej zdrowiem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Selina_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-27, 07:58   #220
aga__tka
Zakorzenienie
 
Avatar aga__tka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 9 899
Dot.: Wieczny bałagan w domu część 4

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Ale ja mam z zewnątrz brązowe i je tylko przecieram, te białe wewnątrz mnie wkurzają
nie dziwię się...

Selina: fajnie że możecie się cieszyć sobą w domku i że mała fajnie śpi, odpoczywaj póki możesz, bo jak podrośnie to będzie mniej spać w dzień takie dzieci też są fajne, bo bardziej kontaktowe, ale za to wymagają częstszej uwagi, albo przynajmniej "rozmowy"
aga__tka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-27, 11:06   #221
magda_lena111
Rozeznanie
 
Avatar magda_lena111
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 964
Dot.: Wieczny bałagan w domu część 4

Dziewczyny.
Poszukuje sposobu na przechowywanie wysokich kosmetyków, które leżeć nie mogą..- wylewają się. A na wierzchu ich trzymać nie chcę.
Mam toaletkę Malm i w tej szufladzie tylko mieszczą się małe kosmetyki... Szafa odpada, bo nie mam miejsca na nią.
M0że ma ktoś to jakoś rozwiązane ?
magda_lena111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-06-27, 18:05   #222
Patryka
Wtajemniczenie
 
Avatar Patryka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: midsummer night
Wiadomości: 2 825
Dot.: Wieczny bałagan w domu część 4

Cytat:
Napisane przez magda_lena111 Pokaż wiadomość
Dziewczyny.
Poszukuje sposobu na przechowywanie wysokich kosmetyków, które leżeć nie mogą..- wylewają się. A na wierzchu ich trzymać nie chcę.
Mam toaletkę Malm i w tej szufladzie tylko mieszczą się małe kosmetyki... Szafa odpada, bo nie mam miejsca na nią.
M0że ma ktoś to jakoś rozwiązane ?

A może jakaś dodatkowa szafka w łazience??
Myślałam i myślałam i to jedyne co wymyśliłam. Niewiele, wiem.


Selina, super że mała już z Wami, jeszcze trochę i będziesz mogła ją uczyć jak się sprząta z mamusią Np. jak zacznie raczkować, będziesz miała motywację, żeby mieć zawsze czystą podłogę
__________________


Patryka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-27, 18:32   #223
I ona
Zakorzenienie
 
Avatar I ona
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 5 490
Dot.: Wieczny bałagan w domu część 4

Cytat:
Napisane przez magda_lena111 Pokaż wiadomość
Dziewczyny.
Poszukuje sposobu na przechowywanie wysokich kosmetyków, które leżeć nie mogą..- wylewają się. A na wierzchu ich trzymać nie chcę.
Mam toaletkę Malm i w tej szufladzie tylko mieszczą się małe kosmetyki... Szafa odpada, bo nie mam miejsca na nią.
M0że ma ktoś to jakoś rozwiązane ?
Najlepiej mimo wszystko upchać to w jakiejś szafce lub gdzieś małą a wysoką szafeczkę przywiesić. Też nie trzymam takich rzeczy na wierzchu, bo tylko kurz się na tym gromadzi. I to ścieranie ich to tylko dodatkowa robota.

U mnie kurzu wszędzie non stop, serio już mi ręce opadają. Ostatnio mam sporo gości - ścieram kurze i odkurzam minimum 2 razy w tygodniu. To jest chore. Poodkurzam, a za dwa dni dosłownie pełno syfu na podłodze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
I ona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-27, 18:54   #224
LadyChatterbox
Zakorzenienie
 
Avatar LadyChatterbox
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 961
Dot.: Wieczny bałagan w domu część 4

U nas na szczescie kurzu prawie w ogole nie ma, ale nie moge oduczyc Tz wchodzenia w butach az do kuchni (zwykle wlazi odrazu zeby zobaczyc co na obiad) wiec po tygodniu mamy armagedon na podlodze. W tym tygodniu mam wolne, dwa dni siedzialam w domu, dzis wyjechalismy na wakacje. Obiecalam sobie ze cokolwiek zrobie przez te dwa dni, a jak zawsze skonczylo sie na przetarciu lazienki i kuchni z wierzchu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
LadyChatterbox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-27, 18:59   #225
Icannotfly
Zakorzenienie
 
Avatar Icannotfly
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Południe Polski
Wiadomości: 6 166
GG do Icannotfly
Dot.: Wieczny bałagan w domu część 4

Cytat:
Napisane przez LadyChatterbox Pokaż wiadomość
U nas na szczescie kurzu prawie w ogole nie ma
Jak to?! Zazdro! U nas non stop.... Mam wrażenie, że musiałabym wycierać codziennie.
Macie dywany, zasłony??? Z czego jeszcze może brać się kurz?
__________________
Lubię ten stan
Rozkoszne sam na sam
Cisza i ja
Cisza, ja i czas...



Icannotfly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-27, 19:04   #226
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Wieczny bałagan w domu część 4

Cytat:
Napisane przez Icannotfly Pokaż wiadomość
Jak to?! Zazdro! U nas non stop.... Mam wrażenie, że musiałabym wycierać codziennie.
U mnie nie dość, że kurz to jeszcze psia sierść non stop. Jednego dnia odkurzę a drugiego już znowu fruwa.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-27, 19:38   #227
turkusowapoziomka
ż o n a i d e a l n a
 
Avatar turkusowapoziomka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: z nad Wisły.
Wiadomości: 7 703
Dot.: Wieczny bałagan w domu część 4

Kosmetyki to może do jakiegoś pudełka ładnego np drewnianego zamykanego- taka skrzyneczka czy coś

U mnie kurz wiecznie, a już po raz wtóry napisze ze nie mamy żadnych zasłon i dywanów. Nie wiem skąd sie tego tyle bierze :///

Do tego mam teraz problem iście jesienny mianowicie liście i syfy z pobliskiej lipy, które notorycznie jakimś dziwnym cudem wnosimy na butach do mieszkania.

W ogole moj TZ wczoraj stwierdził ze w ten weekend musimy gruntowne sprzątanie urządzić - takie wiecie z odsuwaniem mebli No zobaczymy - pewnie nam sie nie bedzie chciało ale podziwiam go za dobre chęci :S


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Nie czekaj na specjalną okazję - wystarczającą okazją jest dzisiejszy dzień.
turkusowapoziomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-27, 19:39   #228
LadyChatterbox
Zakorzenienie
 
Avatar LadyChatterbox
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 961
Dot.: Wieczny bałagan w domu część 4

Cytat:
Napisane przez Icannotfly Pokaż wiadomość
Jak to?! Zazdro! U nas non stop.... Mam wrażenie, że musiałabym wycierać codziennie.
Macie dywany, zasłony??? Z czego jeszcze może brać się kurz?
Mamy jeden malutki dywan i dwie grube biale zaslony. Poza tym zadnych obrusow etc nie mamy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
LadyChatterbox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-27, 19:42   #229
mabi27
Wtajemniczenie
 
Avatar mabi27
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2 477
Dot.: Wieczny bałagan w domu część 4

Ileś tam procent kurzu to z nas samych, nie wiem czy nie z 80 procent. Więc to my dużo kurzymy. Pozostały kurz to fragmenty tkanin, ubrań, pył z zewnątrz, ze zwierząt. Jak nie ma dywanów, zasłon, to po prostu nie ma gdzie osiąść, stąd masa kurzu wszędzie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mabi27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-06-27, 21:24   #230
Patryka
Wtajemniczenie
 
Avatar Patryka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: midsummer night
Wiadomości: 2 825
Dot.: Wieczny bałagan w domu część 4

Myślę że jednak większość kurzu jest z ubrań i tkanin ogólnie, nie bez powodu posiadaczki suszarek automatycznych twierdzą, że mają o 80% mniej kurzu.
__________________


Patryka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-28, 05:13   #231
Iwona 25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 4 111
Dot.: Wieczny bałagan w domu część 4

ja myślę,że to przez otwarte okna wpada kurz.

Mnie denerwują schody, mamy z kamienia- szlifowany marmur-szary!! masakra
widać,że chodzimy środkiem schodów, a reszta w kurzu- muszę je zmyć. Zmywam co 2 tygodnie, ale mam coraz większy brzuch
Iwona 25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-28, 08:16   #232
Xylogic93
Rozeznanie
 
Avatar Xylogic93
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 657
Dot.: Wieczny bałagan w domu część 4

Cytat:
Napisane przez magda_lena111 Pokaż wiadomość
Dziewczyny.
Poszukuje sposobu na przechowywanie wysokich kosmetyków, które leżeć nie mogą..- wylewają się. A na wierzchu ich trzymać nie chcę.
Mam toaletkę Malm i w tej szufladzie tylko mieszczą się małe kosmetyki... Szafa odpada, bo nie mam miejsca na nią.
M0że ma ktoś to jakoś rozwiązane ?
wysokie koszyczki z zamknięciem? jakieś pudełka tego typu.

---------- Dopisano o 07:16 ---------- Poprzedni post napisano o 07:15 ----------

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
U mnie nie dość, że kurz to jeszcze psia sierść non stop. Jednego dnia odkurzę a drugiego już znowu fruwa.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
o to to! u nas kot ma dużo podszerstka więc lata to wszędzie. Jak nie mieliśmy robota to był dramat, teraz chociaż podłoga sama się sprząta.
Wybrałam białe meble bo myślałam, że nie będzie widać kurzu.. ta jasne chyba gorzej niż na czarnych
__________________
INSTAGRAM

Jem zdrowo, ćwiczę i gubię kilogramy
Xylogic93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-28, 11:11   #233
magda_lena111
Rozeznanie
 
Avatar magda_lena111
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 964
Dot.: Wieczny bałagan w domu część 4

Dzięki za rady pozostaje albo jakiś koszyk pod toaletkę, albo półka wisząca nad toaletkę .

U mnie też ciągle pełno kurzu. Ostatnio na necie wyhaczyłam urządzenie - pochłaniacz kurzu i pyłów ponoć pochłania zapachy, pyły, kurze, roztocza i inne... ale cena 1500 zł

Przymierzamy się do remontu sypialni i podczas ustaleń co gdzie ma stać zdążyliśmy się pokłócić
magda_lena111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-29, 14:49   #234
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Wieczny bałagan w domu część 4

Cytat:
Napisane przez magda_lena111 Pokaż wiadomość
Dzięki za rady pozostaje albo jakiś koszyk pod toaletkę, albo półka wisząca nad toaletkę .

U mnie też ciągle pełno kurzu. Ostatnio na necie wyhaczyłam urządzenie - pochłaniacz kurzu i pyłów ponoć pochłania zapachy, pyły, kurze, roztocza i inne... ale cena 1500 zł

Przymierzamy się do remontu sypialni i podczas ustaleń co gdzie ma stać zdążyliśmy się pokłócić
Jeśli masz miejsce to polecam kupić szafkę besta w Ikea, która można zawiesić. Można ja dopasować kolorystycznie do wnętrza. Co jest w niej fajne to to, że można kupić szafkę która ma tylko 20cm głębokości więc nawet jak przestrzeń nie jest duża to i tak można ja śmiało zawiesić i nie odstaje mocno do środka pomieszczenia. Na kosmetyki takie 20cm jest zupełnie wystarczające, wręcz imo nawet super wygoda e bo nie trzeba nurkować do szafki żeby coś odnaleźć. Jeden kwadrat besty ma 60x60cm, ale można też kupić 120x60 itp. Cenowo też moim zdaniem przystępnie.

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"

tenebra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-08, 17:03   #235
Patryka
Wtajemniczenie
 
Avatar Patryka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: midsummer night
Wiadomości: 2 825
Dot.: Wieczny bałagan w domu część 4

Halo, jest tu kto? Czyżbyście wszystkie w końcu posprzątały domy i problem z bałaganem się rozwiązał?
__________________


Patryka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-08, 17:22   #236
faf3d67d51656f0b2bcdb9f98a45434bc3aa12e6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 5 461
Dot.: Wieczny bałagan w domu część 4

Cytat:
Napisane przez Patryka Pokaż wiadomość
Halo, jest tu kto? Czyżbyście wszystkie w końcu posprzątały domy i problem z bałaganem się rozwiązał?
Ja mam zawsze lepsze zajęcia niż sprzątanie U mnie z wierzchu to wszystko na tip top ale co się dzieje w szafach i szufladach
faf3d67d51656f0b2bcdb9f98a45434bc3aa12e6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-08, 17:53   #237
I ona
Zakorzenienie
 
Avatar I ona
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 5 490
Dot.: Wieczny bałagan w domu część 4

Cytat:
Napisane przez Patryka Pokaż wiadomość
Halo, jest tu kto? Czyżbyście wszystkie w końcu posprzątały domy i problem z bałaganem się rozwiązał?
Haha to chyab nigdy nie nastąpi u mnie to syzyfowa praca Teraz dodatkowo mam akcje prania ubranek dziecięcych i układania wszystkiego w szafki także jest kolorowo haha mam sto koncepcji na wszystko, a jedyny "efekt" jaki narazie widać to ogromny chaos

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
I ona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-08, 20:00   #238
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Wieczny bałagan w domu część 4

Ja dzisiaj ogarniałam bo mieszkanie przypominało melinę. Aczkolwiek jest to absolutnie pozbawione sensu bo po kilku godzinach znowu idę w kierunku meliny.

siła spokoju
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-08, 21:49   #239
ParoleParole
Zakorzenienie
 
Avatar ParoleParole
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 18 685
Dot.: Wieczny bałagan w domu część 4

Cytat:
Napisane przez Patryka Pokaż wiadomość
Halo, jest tu kto? Czyżbyście wszystkie w końcu posprzątały domy i problem z bałaganem się rozwiązał?
U mnie czysto było w tamtą niedzielę. Dzisiaj już tylko wspomnienia zostały
Cytat:
Napisane przez I ona Pokaż wiadomość
Haha to chyab nigdy nie nastąpi u mnie to syzyfowa praca Teraz dodatkowo mam akcje prania ubranek dziecięcych i układania wszystkiego w szafki także jest kolorowo haha mam sto koncepcji na wszystko, a jedyny "efekt" jaki narazie widać to ogromny chaos

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kiedy termin masz?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Wiesz, wszystko co się tak naprawdę liczy, to aby ludzie, których kochasz, byli szczęśliwi i zdrowi. Cała reszta to zamki na piasku..."
ParoleParole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-08, 22:07   #240
I ona
Zakorzenienie
 
Avatar I ona
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 5 490
Dot.: Wieczny bałagan w domu część 4

Cytat:
Napisane przez ParoleParole Pokaż wiadomość
U mnie czysto było w tamtą niedzielę. Dzisiaj już tylko wspomnienia zostały Kiedy termin masz?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
10 sierpień



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
I ona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-06-10 23:54:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:59.