Chce ze mną być, ale milczy - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-12-09, 11:26   #61
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Chce ze mną być, ale milczy

Nie czaję jak można być tak naiwnym i zdesperowanym.
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-09, 11:41   #62
Jacqueline27
Raczkowanie
 
Avatar Jacqueline27
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 479
Dot.: Chce ze mną być, ale milczy

Pomijając wzięcia kredytu dla obcego faceta- lol
Jak można tak się dawać i być na zawołania faceta, on pisze kiedy chce, spotkania kiedy on chce. Nie na tym polega fbw. Dziwie się, że masz jakąś ochotę na seks z takim dyktatorem
__________________
"Uważaj, o co prosisz, bo możesz to dostać"
Jacqueline27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-09, 12:01   #63
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Chce ze mną być, ale milczy

Cytat:
Napisane przez Paulka_123 Pokaż wiadomość
Umowa jest ważna. Byłam u prawnika. Akurat zaraz obok mnie jest kancelaria, więc poszłam od razu. Jeśli nie będzie spłacał mam się udać do sądu. Ale umowa jest ważna.
(...)
A jakby była nieważna, to co by to zmieniło, skoro to on ma pieniądze? Jakbyś go zmusiła do oddania Ci pieniędzy?

Na kiedy macie ustaloną datę zwrotu za pierwszą ratę? Do któregoś każdego miesiąca, czy konkretną?
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.

Edytowane przez Ellen_Ripley
Czas edycji: 2019-12-09 o 12:05
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-09, 12:25   #64
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 399
Dot.: Chce ze mną być, ale milczy

Cytat:
Napisane przez Paulka_123 Pokaż wiadomość
Bo do tej pory wierzyłam,że mnie nie oszukał...
Cytat:
Napisane przez Paulka_123 Pokaż wiadomość
Umowa jest ważna. Byłam u prawnika. Akurat zaraz obok mnie jest kancelaria, więc poszłam od razu. Jeśli nie będzie spłacał mam się udać do sądu. Ale umowa jest ważna.


Napisał, że może się dopiero w niedziele spotkać, bo ma dużo pracy w tym tygodniu. Trochę dziwne, że aż tak, ale dobra zobaczymy...


I napisałam na forum bo po prostu myślałam, że coś poradzicie a nie będzie samo gadanie, że troll i nie miłe komentarze, jakbym była jakaś upośledzona.
Paula, MYSL! Jakby mogl wziac kredyty to by to zrobil prawda? Skoro chcial na ciebie to znaczy ze cos jest nie tak!

NIE ZNASZ czlowieka, a dajesz mu pieniadze? co z tego ze ci mowil ze odda, co z tego ze masz umowe. Jak nie bedzie chcial placic, bedziesz sie prosila miesiacami a raty trzeba splacac!

Radzimy ci dobrze, teraz to raczej po ptakach...
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-09, 13:13   #65
f4dc90dff2e2b615c19266a8122ebdaa1aaf3285_639bb50290b9a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 3 487
Dot.: Chce ze mną być, ale milczy

Cytat:
Napisane przez Paulka_123 Pokaż wiadomość
W umowie ja jestem zapisana jako pożyczkodawca, on jako pożyczkobiorca.
Jest w mniej określone jaka kwota to była, do kiedy jest spłata wraz z odsetkami. Jest zapis,że mogę odstąpić od umowy jeśli nie będzie jej spłacał z 4 miesięcznym wypowiedzieniem,oraz że wszelkie koszty z zawarciem umowy ponosi pożyczkobiorca.

---------- Dopisano o 08:17 ---------- Poprzedni post napisano o 08:17 ----------




NTE? Czyli?

NTE- notarialny tytuł egzekucyjny. Można w taka klauzule wykonalności zaopatrzyć umowy cywilno- prawne wtedy nie ma już potrzeby udowadniania swoich racji w sądzie ale podejrzewam że u notariusza nie byliście?
f4dc90dff2e2b615c19266a8122ebdaa1aaf3285_639bb50290b9a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-09, 16:28   #66
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Chce ze mną być, ale milczy

Cytat:
Napisane przez korabrzozy Pokaż wiadomość
Jak to "mieszka pod innym adresem niż w dowodzie" ? Są jeszcze dowody z adresem?
Cytat:
Napisane przez Paulka_123 Pokaż wiadomość
A nie sorry nie ma na dowodzie adresu. Teraz patrzę.W sensie,że inny adres zameldowania niż zamieszkania
Najpierw, że mieszka pod innym adresem niż w dowodzie, a na pytanie "ale jak to? to są jeszcze dowody z adresem" - a nie, sorry, pomyliłam się, teraz patrze, że nie ma adresu w dowodzie. Już widzę jak autorka wątku ma u siebie ksero dowodu faceta, że mogła teraz bez problemu do niego zerknąć
Tylko mnie się to wydaje podejrzane?
Taki trollowy ten wątek.
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-09, 17:09   #67
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Chce ze mną być, ale milczy

Ksero dokumentów mogli sobie robić do umowy. A że wątek trollowy to tu większość obstawia
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-12-09, 17:15   #68
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Chce ze mną być, ale milczy

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Ksero dokumentów mogli sobie robić do umowy. A że wątek trollowy to tu większość obstawia
No w sumie racja. Bardziej podejrzane jest dla mnie to, że tak od razu zmieniła front, że najpierw, że ma inny adres niż w dowodzie a jak ktoś zasugerował, że już chyba nie ma adresów w dowodach, to, że "aaa, faktycznie, jednak nie ma adresu w dowodzie"
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-09, 21:34   #69
MsN
Femme fatale
 
Avatar MsN
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: the circles of dante's hell
Wiadomości: 1 261
Dot.: Chce ze mną być, ale milczy

Cytat:
Napisane przez Paulka_123 Pokaż wiadomość
Witam.
Mam do Was pytanie, bo ja już sama nie wiem co myśleć.



Od miesiąca spotykam się na nie zobowiązujące spotkania z jednym facetem. Nasze smsy ograniczają się do tego,że on pisze jak ma czas się spotkać. I pisał, iż jak będzie miał czas to sam się będzie odzywał, żeby nie pisać.

Ostatnio podczas spotkania, zapytał czy nie pomogę mu z kredytem. Powiedziałam,że się zastanowię.
Zaczął później pisać,że myśli o związku ale problemy finansowe mu trochę przeszkadzają itd, co prawda o tym związku nie uwierzyłam do końca.
Ale kredyt wzięłam, mamy umowę podpisaną miedzy sobą, że wszelkie koszty on ponosi, mam jego dane itd.

Ale.. zaraz po podpisaniu kredytu napisałam mu, co teraz z nami, bo ja mu zaufałam bardzo itd. Może trochę za bardzo naciskałam, więc napisał, że zobaczymy, niech na razie będzie jak jest.

W piątek, dwa dni później napisałam czy ma czas dzisiaj.Odpisał, że nie ma go cały weekend. Zapytałam czy nie rezygnuje z naszych spotkać i znów zaczęłam się tłumaczyć, przepraszać. Na co on napisał : "Nie będę zły, ale nie pisz bo to mnie najbardziej wkurza. Jak będę miał czas to się spotkamy, odezwę się". Na razie cisza... a ja nie wiem co myśleć...


Przepraszam jeśli post jest napisany chaotycznie, ale jestem zdenerwowana i nie mogę o niczym innym myśleć.
W ogóle na początek to tytuł wątku nijak ma się do postu ponieważ tutaj nie chodzi o to, że on z Tobą chce być. Bo on z Tobą nie chce być. Przeleciał Cię, wzięłaś kredyt na niego i myślisz, że on chce z Tobą być?
On dostał to czego chciał.

Nie wiem jak można być tak zaślepioną (albo udawać zaślepioną), żeby wziąć kredyt na kolesia, którego parę razy w życiu widziałaś z racji Twoich spotkań z nim. To nie obliguje Cię do niczego, to nie obliguje Cię do brania kredytu na tego gościa.
To tak samo jakbyś wzięła kredyt na obcą osobę spotkaną na ulicy bo ta Cię o to poprosiła (nieważne czy to była ściema czy prawda, to co by Ci powiedziała owa osoba).

Może jestem głupia bo na początku uważałam, że on chciał abyś z nim pojechała do banku, żeby mu doradzić (??). No ale z drugiej strony jeśli nie masz wiedzy typowo bankowej i nt. finansów to po co byś mu wtedy była? No bezsens.

Nie wiem, koleś szukał jelenia i znazł. W postaci Ciebie. Zrobiłaś za frajerkę. Nie wiem jak można być tak nawiną w wieku tam 30 lat czy blisko 30stki. Zachowałaś się jak 16 latka, której imponuje 20 latek, tylko z tą różnicą, że Ty jesteś osobą dorosłą zdolną do czynności prawnych, a taka 16stka nie i takiej 16stce nawet prokurator nic by nie zrobił gdyby ta zaciążyła.

U Ciebie inna sytuacja, nie znam się na kwestiach prawnych co do pożyczek i kredytów, ale myślę, że Ty będziesz musiała spłacać ten kredyt. Mogę się mylić rzecz jasna. Co jeśli Tobie kiedyś wejdzie komornik? Spisaliście umowę, ale to jeszcze o niczym nie świadczy. Byliście razem u notariusza? Byłaś u prawnika po tym wszystkim?

Nie dziwię się, że może nie będziesz w stanie spać spokojnie, ale naważyłaś sobie piwa i teraz sama musisz je wypić.
Ja tak się bałam kiedy byłam dzieckiem i zrobiłam coś co podchodziło pod zakładkę "złe" no i bałam się z prostej przyczyny, byłam pod prawną opieką rodziców. I to oni za mnie odpowiadali. To oni wymierzali kary i nagrody.

Po prostu jesteś naiwna. Może to się leczy. Jak jest na patologiczne kłamstwo i patologicznego kłamcę "lek" w postaci terapii tak może jest na bycie naiwną w takiej sytuacji terapia.

Nie jesteś starszą kobieciną 90 letnią schorowaną, żeby ktoś mógł na takiej pani żerować i udawać wnuczka, policjanta, kontrolę gazową tylko kobietą jeśli nie 30 letnią to dobiegającą do 30 stki, wg mnie, taka która powinna być dojrzała i poważna, a dałaś zrobić się tak na szaro w bambusa. Ot tak. Jak na pstryknięcie palca.

Ja też miałam wiele nie wiem, przygód czy romansów opierających się tylko na seksie nawet i, ale żaden z tych kolesi nie byłby nigdy wart brania na niego kredytu. Nigdy w życiu bym o tym nie pomyślała! No co, przekupił Cię czym?

Uważasz, że seks czy prezenty, zwykłe gesty i słowa "kocham Cię" są wystarczające aby już lecieć i wziąć na obcego kolesia kredyt? O-B-C-E-G-O przypominam.

Wpakowałaś się w nieźle g#wno, ale to na własne życzenie. Może to Cię czegoś nauczy bo dostałaś lekcje pokory i nauczki. I nie chodzi o to, że nie możesz bawić się seksem bo możesz, no ale k#wa, szczerze? Brak mi słów.
__________________
1. Lepiej być nielubianą za to, kim jesteś niż być kochaną za to kim nie jesteś.
2. Ludzie nie rodzą się dobrzy albo źli. Rodzą się z pewnymi skłonnościami, ale liczy się sposób, w jaki żyją. I to, jakich ludzi poznają.
MsN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-09, 21:40   #70
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Chce ze mną być, ale milczy

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
No w sumie racja. Bardziej podejrzane jest dla mnie to, że tak od razu zmieniła front, że najpierw, że ma inny adres niż w dowodzie a jak ktoś zasugerował, że już chyba nie ma adresów w dowodach, to, że "aaa, faktycznie, jednak nie ma adresu w dowodzie"
Większość obstawia trolling, więc tego wątku nikt już nawet nie roztrząsał. Autorka zamilkła tak, czy inaczej.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-09, 22:42   #71
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 053
Dot.: Chce ze mną być, ale milczy

Cytat:
Napisane przez Paulka_123 Pokaż wiadomość
Naiwnie uwierzyłam,że mówi prawdę. Widziałam dowód. Mieszka pod innym adresem na dowodzie, ale też wiem gdzie.
Nie wiem może iść od razu dzisiaj na policje może coś poradzą?
No spróbować możesz.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:42 ---------- Poprzedni post napisano o 22:38 ----------

[1=f284c48a05423b409a451c4 db0eed2c1276616e1_6008c42 88f43f;87404721]Jeśli pisze prawdę to o niecałe 18k będzie biedniejsza. Fajne wakacje by za to miała

Nie wierzę że takie coś występuje w naturze. Tym bardziej w dzisiejszych czasach gdzie jest internet, media, takie historie są znane przecież. I jeszcze OK gdyby go znała długo, zakochała się, bywa. Ale po miesiacu? Zero refleksji? Od razu dokumenty? No nie, nie mogę.[/QUOTE]Też nie wierzę.

Zwłaszcza że przy zawieraniu takiej umowy, o jakiej autorka mówi i tak bym poszła do prawnika/notariusza, żeby sprawdzić, czy jest ważna, przed wzięciem tego kredytu.

Jak dla mnie to ta umowa nie ma żadnej mocy prawnej, no bo na jakiej zasadzie miałaby mieć? Chyba tylko wierzyciel może sprzedać dług (po powiadomieniu dłużnika), dłużnik nie może przekazać na kogoś innego swojego długu prawnie. Ale nie jestem prawnikiem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-12-09, 22:46   #72
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 634
Dot.: Chce ze mną być, ale milczy

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
Jak dla mnie to ta umowa nie ma żadnej mocy prawnej, no bo na jakiej zasadzie miałaby mieć? Chyba tylko wierzyciel może sprzedać dług (po powiadomieniu dłużnika), dłużnik nie może przekazać na kogoś innego swojego długu prawnie. Ale nie jestem prawnikiem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też się nie orientuję w tych kwestiach, ale na zdrowy rozsądek skoro autorka wzięła kredyt, to ona musi go spłacić i ona będzie ponosiła odpowiedzialność. Przecież gdyby ten koleś mógł wziąć i spłacać, to by wziął nie? Bo co, wzięli na pół? Tak się da? Śmierdzi to wszystko mocno.
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-09, 22:51   #73
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Chce ze mną być, ale milczy

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
Jak dla mnie to ta umowa nie ma żadnej mocy prawnej, no bo na jakiej zasadzie miałaby mieć? Chyba tylko wierzyciel może sprzedać dług (po powiadomieniu dłużnika), dłużnik nie może przekazać na kogoś innego swojego długu prawnie. Ale nie jestem prawnikiem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Chyba, że to normalna umowa między osobami fizycznymi. Tzn tak jakby kredytu nie było, tylko ona pożyczała mu swoje pieniądze. Bo w sumie skoro dostała kasę z kredytu, to tak jest. Ona spłaca kredyt do banku, który jej go udzielił, a facet powinien oddawać pieniądze jej, bo ona pożyczyła mu kasę i na to jest umowa. Tyle, że nie wiem jak to ma się w praktyce, jak on nie będzie jej dawał kasy. Znając życie, to autorka w takiej sytuacji zostanie z kredytem do spłaty.
Chociaż i tak myślę, że to troll, bo nie wierzę, że coś takiego może mieć miejsce w realu.
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-09, 22:52   #74
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 634
Dot.: Chce ze mną być, ale milczy

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Chyba, że to normalna umowa między osobami fizycznymi. Tzn tak jakby kredytu nie było, tylko ona pożyczała mu swoje pieniądze. Bo w sumie skoro dostała kasę z kredytu, to tak jest. Ona spłaca kredyt do banku, który jej go udzielił, a facet powinien oddawać pieniądze jej, bo ona pożyczyła mu kasę i na to jest umowa. Tyle, że nie wiem jak to ma się w praktyce, jak on nie będzie jej dawał kasy. Znając życie, to autorka w takiej sytuacji zostanie z kredytem do spłaty.
Chociaż i tak myślę, że to troll, bo nie wierzę, że coś takiego może mieć miejsce w realu.
Hmm, w ten sposób to faktycznie. Tylko że autorka i tak musi spłacać, a facet niekoniecznie musi jej tę kasę na spłatę dawać. Żadna ochrona, bo jest jedynie iluzją że "musi".
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-09, 22:55   #75
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Chce ze mną być, ale milczy

[1=f284c48a05423b409a451c4 db0eed2c1276616e1_6008c42 88f43f;87407069]Hmm, w ten sposób to faktycznie. Tylko że autorka i tak musi spłacać, a facet niekoniecznie musi jej tę kasę na spłatę dawać. Żadna ochrona, bo jest jedynie iluzją że "musi".[/QUOTE]Myślę, że jeśli umowa jest sporządzona dobrze, zgodnie z przepisami, to w razie braku spłat może iść do sądu, potem do komornika itd, jak już ktoś wcześniej pisał. Tyle, że to się przeciągnie w czasie, nie wiadomo czy w ogóle uda jej się odzyskać pieniądze, a kredyt i tak będzie musiała spłacać, bo inaczej sama spotka się z komornikiem.
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-09, 22:58   #76
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 634
Dot.: Chce ze mną być, ale milczy

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Myślę, że jeśli umowa jest sporządzona dobrze, zgodnie z przepisami, to w razie braku spłat może iść do sądu, potem do komornika itd, jak już ktoś wcześniej pisał. Tyle, że to się przeciągnie w czasie, nie wiadomo czy w ogóle uda jej się odzyskać pieniądze, a kredyt i tak będzie musiała spłacać, bo inaczej sama spotka się z komornikiem.
Dlatego piszę, że bezpieczeństwo jest złudne.

Oczywiście biorąc pod uwagę, że on jej w ogóle prawdziwe dane podał...
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-09, 23:18   #77
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 053
Dot.: Chce ze mną być, ale milczy

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Chyba, że to normalna umowa między osobami fizycznymi. Tzn tak jakby kredytu nie było, tylko ona pożyczała mu swoje pieniądze. Bo w sumie skoro dostała kasę z kredytu, to tak jest. Ona spłaca kredyt do banku, który jej go udzielił, a facet powinien oddawać pieniądze jej, bo ona pożyczyła mu kasę i na to jest umowa. Tyle, że nie wiem jak to ma się w praktyce, jak on nie będzie jej dawał kasy. Znając życie, to autorka w takiej sytuacji zostanie z kredytem do spłaty.
Chociaż i tak myślę, że to troll, bo nie wierzę, że coś takiego może mieć miejsce w realu.
Autorka będzie spłacać kredyt, bo musi, a będzie sobie potem za nim latała i egzekwowała.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-10, 11:56   #78
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 399
Dot.: Chce ze mną być, ale milczy

Watek brzmi trollowo to fakt, aczkolwiek rozmawialam przez telefon z mama i tak jakos wyszlo ze powiedziala mi ze ma kolezanke ktora wziela 50 tysi na faceta ktorego znala pol roku i on zwial do UK..
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-10, 22:02   #79
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis
Dot.: Chce ze mną być, ale milczy

Kurcze, autorko jestes bardzo mila osoba wezniesz mi kredycik

Sent from my E5823 using Tapatalk
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3
travis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-12-10 22:02:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:48.