Mamy listopadowe 2018 - część V - Strona 72 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-10-11, 21:17   #2131
sara3008
Zakorzenienie
 
Avatar sara3008
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 4 916
Dot.: Mamy listopadowe 2018 - część V

Cytat:
Napisane przez jajoanka Pokaż wiadomość
Kolezanka odstapila mi wstep na warsztaty chustowania! Ide jutro!

Wysłane z mojego PSP3530DUO przy użyciu Tapatalka
Ale fajnie, zazdro

Dews, a Ty gdzie się podziewasz?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sara3008 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-11, 21:59   #2132
dews
Zakorzenienie
 
Avatar dews
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 5 249
Dot.: Mamy listopadowe 2018 - część V

Sara czytam was ale mam taki podły humor że wolę się nie udzielać narazie
Dzięki za pamięć ;*


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dews jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-11, 21:59   #2133
lady isss
Wtajemniczenie
 
Avatar lady isss
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 2 978
Dot.: Mamy listopadowe 2018 - część V

Czekalam jak kretynka na 3 sezon riveldale czy jak sie to tam pisze. Wyrabane. Mysle kurcze fajnie, ze 11 pazdzernika to jeszcze sezonik pizgne przed urodzeniem mlodego sobie. Odpale netfixa i bd prasowac i ogladac.. taaa...mhm... jeden odcinek wypuscili. Super.

Jutro ide na badania chyba juz ostatnie. Jak to w zwyczaju specjalnie kupilam wode zeby pic ja w nocy jest 23 a ja wpierdzielam kisiel

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
lady isss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-11, 22:00   #2134
sara3008
Zakorzenienie
 
Avatar sara3008
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 4 916
Dot.: Mamy listopadowe 2018 - część V

Cytat:
Napisane przez dews Pokaż wiadomość
Sara czytam was ale mam taki podły humor że wolę się nie udzielać narazie
Dzięki za pamięć ;*


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A co się dzieje?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sara3008 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-11, 22:50   #2135
Sylvana
Zadomowienie
 
Avatar Sylvana
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 149
Dot.: Mamy listopadowe 2018 - część V

Cytat:
Napisane przez dews Pokaż wiadomość
Sara czytam was ale mam taki podły humor że wolę się nie udzielać narazie
Dzięki za pamięć ;*


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hormony?
Moja kumpela na taki podły mój ciązowy w k u r w ostatnio powiedziala - jak się zaraz nie uspokoisz to dostaniesz kopa w d...
Zamurowało mnie i od razu złagodniałam

Cytat:
Napisane przez Karolkowa_86 Pokaż wiadomość
Jestem
Więc za tydzień ściągamy krążek to już takie realne

(*) Amelka 02.03.2017
Czekamy Synku na Ciebie
Zobaczysz , ze będzie psikus i dotrzymasz terminu

Lalalala mam zaswiadczenie od psychiatry, jutro Wariatka idzie do swojego gina, zobaczymy co powie
Sylvana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-11, 23:38   #2136
ewka_mewka
Zadomowienie
 
Avatar ewka_mewka
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1 534
Dot.: Mamy listopadowe 2018 - część V

Mój tź też z tych pracujących i wiecznie nieobecnych. No ale ja od początku wiedziałam, że czeka mnie samotne macierzyństwo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ewka_mewka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-12, 05:00   #2137
Vicarika
Zakorzenienie
 
Avatar Vicarika
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 5 183
Dot.: Mamy listopadowe 2018 - część V

A Twoj gin wie co Ty wogole planujesz ?
Cytat:
Napisane przez Sylvana Pokaż wiadomość
Hormony?
Moja kumpela na taki podły mój ciązowy w k u r w ostatnio powiedziala - jak się zaraz nie uspokoisz to dostaniesz kopa w d...
Zamurowało mnie i od razu złagodniałam


Zobaczysz , ze będzie psikus i dotrzymasz terminu

Lalalala mam zaswiadczenie od psychiatry, jutro Wariatka idzie do swojego gina, zobaczymy co powie
Wysłane z mojego LIVE4_KM0438 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 04:00 ---------- Poprzedni post napisano o 03:57 ----------

Cytat:
Napisane przez ewka_mewka Pokaż wiadomość
Mój tź też z tych pracujących i wiecznie nieobecnych. No ale ja od początku wiedziałam, że czeka mnie samotne macierzyństwo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Podziwiam , ja to jestem tak nauczona ze moj o 15;37 ma byc w domu i tylko spoznia sie 5 min i juz dzwonie , i wczoraj sie smial bo pojechal zatankowac nic mi nie mowiac. A ja mowie ze po 10 min spoznienia dzownilabym na policje

Wysłane z mojego LIVE4_KM0438 przy użyciu Tapatalka
Vicarika jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-10-12, 05:04   #2138
smileska
Zadomowienie
 
Avatar smileska
 
Zarejestrowany: 2017-06
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 1 845
Dot.: Mamy listopadowe 2018 - część V

Mój TZ nie lubi pracować ponad to co musi. Czyli jakies dodatkowe służby, wyjazdy go mocno wkur*****. Ale mysle ze ma taki a nie inny tryb życia czyli znika czasami na cały miesiąc, czasami na pół roku i zjeżdża tylko na weekendy że jakby miał jeszcze gdzieś dorabiać albo dobrowolnie nadgodziny trzepać to ani ja bym tego nie zniosła ani on.
Co do imprez. To przez 13 lat byliśmy my może łącznie na 6 oddzielnie? I to takie "imprezy" - kilka piw w barze. Jakoś zadno z Nas nie ma potrzeby bawic sie bez drugiego. Nawet jak on miał w robocie jakies bale, integracje czy inne gówno a ja nie mogłam iść to on tez nie szedł i nawet nie chcial slyszec ze idzie sam. Choć Mowilam ze jak chce to może iść. A jak są imprezy typowo męskie, to też nie chodzi. Bo twierdzi ze co za problem dla innych zone swoja zabrać ...
Nawet teraz jak Niunio sie urodzi to powiedzial ze jesli sie zgodze i minie jakis czas ze dojde do siebie i bedzie wszystko okej to on zaprosi 3-4 najblizszych kolegów z pracy postawi da im wódkę do domu, sami wypija po 2 kieliszki. Bo nie chce sie szlajac nigdzie na zadno pepkowe ani robic dzikiej imprezy jak ja bede w szpitalu. Jak chcą dziecko zobaczyc to mogą przyjść do domu popatrzec.
Na początku bylam sceptyczna do tego pomysłu a potem pomyślałam ze to tak samo jego dziecko i jego dom jak mój i ma prawo. I do mnie tez kolezanki beda wpadac dzidzia zobaczyc a ze winiacza pic nie będziemy no to juz tylko moja wina będzie jak cyckiem bede karmić bo przecież tatus by sie zajął młodym a dla mnie to jeszcze lepiej ze on nigdzie nie polezie nie nawali sie w trzy dupy i będzie potem mi truł dupe i powietrze.
U mnie nie ma seksow jak juz wczoraj naszła mnie ochota po tyyylu dniach to widzialam ze TZ unika tematu. Zrobiłam kilka podjazdów ze sie sama sobą zajmę i jak on potrzeb nie ma to chociaż mi mógłby dobrze zrobic to sie zebrał o 5.30 i mnie zaczepia .... ciunia tunia rano ku**a gdzie ja cała noc latalam siku jestem głodna i bolą mnie biodra i ochota przeszła mi gdzieś koło 12 w nocy gdy po raz 4 szłam siku. Grzecznie podziękowałam i kazałam zgłosić sie wieczorem ...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Razem od 12.12.2005
Zaręczyny 12.12.2008
Córka 31.08.2009
Ślub cywilny 11.12.2010
Ślub kościelny 09.09.2017
Syn w drodze
smileska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-12, 05:09   #2139
Vicarika
Zakorzenienie
 
Avatar Vicarika
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 5 183
Dot.: Mamy listopadowe 2018 - część V

Cytat:
Napisane przez smileska Pokaż wiadomość
Mój TZ nie lubi pracować ponad to co musi. Czyli jakies dodatkowe służby, wyjazdy go mocno wkur*****. Ale mysle ze ma taki a nie inny tryb życia czyli znika czasami na cały miesiąc, czasami na pół roku i zjeżdża tylko na weekendy że jakby miał jeszcze gdzieś dorabiać albo dobrowolnie nadgodziny trzepać to ani ja bym tego nie zniosła ani on.
Co do imprez. To przez 13 lat byliśmy my może łącznie na 6 oddzielnie? I to takie "imprezy" - kilka piw w barze. Jakoś zadno z Nas nie ma potrzeby bawic sie bez drugiego. Nawet jak on miał w robocie jakies bale, integracje czy inne gówno a ja nie mogłam iść to on tez nie szedł i nawet nie chcial slyszec ze idzie sam. Choć Mowilam ze jak chce to może iść. A jak są imprezy typowo męskie, to też nie chodzi. Bo twierdzi ze co za problem dla innych zone swoja zabrać ...
Nawet teraz jak Niunio sie urodzi to powiedzial ze jesli sie zgodze i minie jakis czas ze dojde do siebie i bedzie wszystko okej to on zaprosi 3-4 najblizszych kolegów z pracy postawi da im wódkę do domu, sami wypija po 2 kieliszki. Bo nie chce sie szlajac nigdzie na zadno pepkowe ani robic dzikiej imprezy jak ja bede w szpitalu. Jak chcą dziecko zobaczyc to mogą przyjść do domu popatrzec.
Na początku bylam sceptyczna do tego pomysłu a potem pomyślałam ze to tak samo jego dziecko i jego dom jak mój i ma prawo. I do mnie tez kolezanki beda wpadac dzidzia zobaczyc a ze winiacza pic nie będziemy no to juz tylko moja wina będzie jak cyckiem bede karmić bo przecież tatus by sie zajął młodym a dla mnie to jeszcze lepiej ze on nigdzie nie polezie nie nawali sie w trzy dupy i będzie potem mi truł dupe i powietrze.
U mnie nie ma seksow jak juz wczoraj naszła mnie ochota po tyyylu dniach to widzialam ze TZ unika tematu. Zrobiłam kilka podjazdów ze sie sama sobą zajmę i jak on potrzeb nie ma to chociaż mi mógłby dobrze zrobic to sie zebrał o 5.30 i mnie zaczepia .... ciunia tunia rano ku**a gdzie ja cała noc latalam siku jestem głodna i bolą mnie biodra i ochota przeszła mi gdzieś koło 12 w nocy gdy po raz 4 szłam siku. Grzecznie podziękowałam i kazałam zgłosić sie wieczorem ...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Na pewno po takiej nocy grzecznie podziekowalas ?

Moj byl 2 razy tylko beze mnie , ja ani razu bo nie mam tu znajomych

Wysłane z mojego LIVE4_KM0438 przy użyciu Tapatalka
Vicarika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-12, 05:19   #2140
smileska
Zadomowienie
 
Avatar smileska
 
Zarejestrowany: 2017-06
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 1 845
Dot.: Mamy listopadowe 2018 - część V

Haha Vica no nie wypadało inaczej podziękować jak mi akurat cycki międlił i po szyi całował ale chyba dla Niego ta szyja to jedyne bezpieczne miejsce bo tylko ona swoich rozmiarów i wyglądu nie zmieniła
Laski mam tak opuchniętą twarz ze w ogole nie przypominam siebie ...
Teraz TZ do pracy wychodzil to mu mowie ze czekam na wieczór a on a na łóżku czy pod prysznicem. A ja ze i tu i tu pełne szalenstwo dzis. A on ze mi nie na seksach zalezy tylko zeby dzieciaka wykurzyc szczegolow sie czepia. Jak można 2w1 to czemu by nie korzystac?
Dzisiaj 12 niech sie młody wyprowadza, bo jak nie dzis to potem dopiero Moze 18
Jestem głodna ale nie chce mi sie sniadania robic, ktos sie podzieli swoim???

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Razem od 12.12.2005
Zaręczyny 12.12.2008
Córka 31.08.2009
Ślub cywilny 11.12.2010
Ślub kościelny 09.09.2017
Syn w drodze
smileska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-12, 05:30   #2141
Vicarika
Zakorzenienie
 
Avatar Vicarika
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 5 183
Dot.: Mamy listopadowe 2018 - część V

Cytat:
Napisane przez smileska Pokaż wiadomość
Haha Vica no nie wypadało inaczej podziękować jak mi akurat cycki międlił i po szyi całował ale chyba dla Niego ta szyja to jedyne bezpieczne miejsce bo tylko ona swoich rozmiarów i wyglądu nie zmieniła
Laski mam tak opuchniętą twarz ze w ogole nie przypominam siebie ...
Teraz TZ do pracy wychodzil to mu mowie ze czekam na wieczór a on a na łóżku czy pod prysznicem. A ja ze i tu i tu pełne szalenstwo dzis. A on ze mi nie na seksach zalezy tylko zeby dzieciaka wykurzyc szczegolow sie czepia. Jak można 2w1 to czemu by nie korzystac?
Dzisiaj 12 niech sie młody wyprowadza, bo jak nie dzis to potem dopiero Moze 18
Jestem głodna ale nie chce mi sie sniadania robic, ktos sie podzieli swoim???

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Burczy mi w brzuchu. A mam jedynie butle z mlekiem , cora sie podzieli

A ja dzisiaj wizyta mam stresa czy bedzie CC czy tez bede musiala zmuszac mlodego do ewakuacji z brzucha

Wysłane z mojego LIVE4_KM0438 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 04:30 ---------- Poprzedni post napisano o 04:29 ----------

DEWS TETRIKK Witam w rozpoczetym 36 tygodniu

Wysłane z mojego LIVE4_KM0438 przy użyciu Tapatalka
Vicarika jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-10-12, 05:32   #2142
smileska
Zadomowienie
 
Avatar smileska
 
Zarejestrowany: 2017-06
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 1 845
Dot.: Mamy listopadowe 2018 - część V

Vica trzymam kciuki za wizyte!!! Za butle dziękuję wstane ogarne jakies sniadanie jednak dzisiaj młoda robi mini imprezke dla dziewczyn z klasy i zamwiam im kilka pizz podejrzewam ze obiad mam z glowy bo jakies chłapki nam pewnie zostaną więc nic nie gotuje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Razem od 12.12.2005
Zaręczyny 12.12.2008
Córka 31.08.2009
Ślub cywilny 11.12.2010
Ślub kościelny 09.09.2017
Syn w drodze
smileska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-12, 05:44   #2143
fioleciasto
Zakorzenienie
 
Avatar fioleciasto
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 113 781
Dot.: Mamy listopadowe 2018 - część V

Vicarika kciuki za wizytę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
08.2017 (8tc)[*]
12.2017 (15tc)[*]

Najszczęśliwsza na świecie podwójna mama



2021 :82
2022 :26
fioleciasto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-12, 06:00   #2144
ewka_mewka
Zadomowienie
 
Avatar ewka_mewka
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1 534
Dot.: Mamy listopadowe 2018 - część V

Cytat:
Napisane przez smileska Pokaż wiadomość
Haha Vica no nie wypadało inaczej podziękować jak mi akurat cycki międlił i po szyi całował ale chyba dla Niego ta szyja to jedyne bezpieczne miejsce bo tylko ona swoich rozmiarów i wyglądu nie zmieniła
Laski mam tak opuchniętą twarz ze w ogole nie przypominam siebie ...
Teraz TZ do pracy wychodzil to mu mowie ze czekam na wieczór a on a na łóżku czy pod prysznicem. A ja ze i tu i tu pełne szalenstwo dzis. A on ze mi nie na seksach zalezy tylko zeby dzieciaka wykurzyc szczegolow sie czepia. Jak można 2w1 to czemu by nie korzystac?
Dzisiaj 12 niech sie młody wyprowadza, bo jak nie dzis to potem dopiero Moze 18
Jestem głodna ale nie chce mi sie sniadania robic, ktos sie podzieli swoim???

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hahaha, biedny tż. No podle.go wykorzystujesz a czemu mały ma się wyprowadzić dziś albo dopiero po 18?

Dziewczyny... co do seksów wywołujących akcje porodową... wiecie czy to zawsze tak działa czy dopiero pod koniec ciąży? Jestem w 34 tyg i trochę się zaczynam bać seksów

Vica, powodzenia!!! A wolałabyś cc czy sn?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ewka_mewka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-12, 06:08   #2145
smileska
Zadomowienie
 
Avatar smileska
 
Zarejestrowany: 2017-06
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 1 845
Dot.: Mamy listopadowe 2018 - część V

Ewcia bo 12 akurat wypada Maksymiliana a Nasz Niunio Maks 18.10 to ładna data wiesz to takie żarty ze moze tylko w te dni ale byłoby fajnie. Jak.chce to moze nawet jutro

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Razem od 12.12.2005
Zaręczyny 12.12.2008
Córka 31.08.2009
Ślub cywilny 11.12.2010
Ślub kościelny 09.09.2017
Syn w drodze
smileska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-12, 06:12   #2146
Vicarika
Zakorzenienie
 
Avatar Vicarika
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 5 183
Dot.: Mamy listopadowe 2018 - część V

Cytat:
Napisane przez ewka_mewka Pokaż wiadomość
Hahaha, biedny tż. No podle.go wykorzystujesz a czemu mały ma się wyprowadzić dziś albo dopiero po 18?

Dziewczyny... co do seksów wywołujących akcje porodową... wiecie czy to zawsze tak działa czy dopiero pod koniec ciąży? Jestem w 34 tyg i trochę się zaczynam bać seksów

Vica, powodzenia!!! A wolałabyś cc czy sn?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Na temat seksu nie odpowiem bo jak i w pierwszej ciazy tak samo teraz , moj mąż zawinal sprzet .

Wczoraj bylam na dwojce i troche bolało - przypomnial mi sie bol z pierwszego porodu i nie powiem ale panika mnie ogarnela i pomyslalam o CC ale jedno jak i drugie ma swoje plusy i minusy .

Wysłane z mojego LIVE4_KM0438 przy użyciu Tapatalka
Vicarika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-12, 06:26   #2147
jajoanka
Zakorzenienie
 
Avatar jajoanka
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 3 513
Dot.: Mamy listopadowe 2018 - część V

Hejo, ja sie budze powoli i mysle jak tu zaplanowac dzien... A mam co planowac - spacer, sniadanie, szybkie ogarniecie chaty, warsztaty, obiad i odwiedki u kolezanki. Ciekawe czy znajde chwile chociaz dla siebie... :-P

Pieso jeszcze spi, w brzuchu tez spokoj, mam jakies 20 min na internety, a pozniej trzeba wstawac...

Wysłane z mojego PSP3530DUO przy użyciu Tapatalka
jajoanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-12, 06:32   #2148
AnetaErr
Wtajemniczenie
 
Avatar AnetaErr
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 2 697
Dot.: Mamy listopadowe 2018 - część V

Witam się w ten piękny piątkowy poranek <3
Jadę dziś do szpitala do mojego lekarza sprawdzić czy te wczorajsze bóle coś zaszkodziły czy nie. Dziś od rana też podbrzusze boli ale jakby troszkę mniej Pewnie się dowiem, że mam szyjke ze stali, długa na 5 cm


Smileska - czyli nie tylko ja przestałam na buźce siebie przypominać.. Już niedługo, głowa do góry

Vicarika - powodzenia na dzisiejszej wizycie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
AnetaErr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-12, 06:34   #2149
jajoanka
Zakorzenienie
 
Avatar jajoanka
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 3 513
Dot.: Mamy listopadowe 2018 - część V

O co chodzi z ta spuchnieta buzia? To tak gwaltownie "wyskoczylo" czy po prostu zaokraglilyscie sie na twarzy?

Wysłane z mojego PSP3530DUO przy użyciu Tapatalka
jajoanka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-10-12, 06:35   #2150
Vicarika
Zakorzenienie
 
Avatar Vicarika
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 5 183
Dot.: Mamy listopadowe 2018 - część V

Cytat:
Napisane przez AnetaErr Pokaż wiadomość
Witam się w ten piękny piątkowy poranek <3
Jadę dziś do szpitala do mojego lekarza sprawdzić czy te wczorajsze bóle coś zaszkodziły czy nie. Dziś od rana też podbrzusze boli ale jakby troszkę mniej Pewnie się dowiem, że mam szyjke ze stali, długa na 5 cm


Smileska - czyli nie tylko ja przestałam na buźce siebie przypominać.. Już niedługo, głowa do góry

Vicarika - powodzenia na dzisiejszej wizycie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ah te szyjki , ja mam dalej 4,4cm i jak nie bedzie CC to czuje ze przenosze albo bede znowu rodzic z dluga szyjka - wtedy to sie chyba zabije

Wysłane z mojego LIVE4_KM0438 przy użyciu Tapatalka
Vicarika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-12, 06:41   #2151
jajoanka
Zakorzenienie
 
Avatar jajoanka
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 3 513
Dot.: Mamy listopadowe 2018 - część V

Cytat:
Napisane przez Vicarika Pokaż wiadomość
Ah te szyjki , ja mam dalej 4,4cm i jak nie bedzie CC to czuje ze przenosze albo bede znowu rodzic z dluga szyjka - wtedy to sie chyba zabije

Wysłane z mojego LIVE4_KM0438 przy użyciu Tapatalka
Za drugim razem szyjka sie skraca razem z postepem rozwarcia. Dlatego kolejne porody sa szybsze i niby "latwiejsze".

Za pierwszym - najpierw rozwarcie - pozniej szyjka. (o ile dobrze pamietam z wykladow)

Wysłane z mojego PSP3530DUO przy użyciu Tapatalka
jajoanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-12, 06:42   #2152
sara3008
Zakorzenienie
 
Avatar sara3008
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 4 916
Dot.: Mamy listopadowe 2018 - część V

Cytat:
Napisane przez ewka_mewka Pokaż wiadomość
Hahaha, biedny tż. No podle.go wykorzystujesz a czemu mały ma się wyprowadzić dziś albo dopiero po 18?

Dziewczyny... co do seksów wywołujących akcje porodową... wiecie czy to zawsze tak działa czy dopiero pod koniec ciąży? Jestem w 34 tyg i trochę się zaczynam bać seksów

Vica, powodzenia!!! A wolałabyś cc czy sn?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wczoraj milion screenów wysyłałam mężowi żeby go upewnic, że nie uszkodzi małego i że pomoże mi to w rodzeniu. W skrocie-skurcze przy orgazmie to niegroźne przepowiadacze nie wywołujące powodu, a raczej delikatnie kołyszą małego, a sperma i to to co (nazwy nie pamiętam) co ma zmiękczyć szyjkę działa na nią dopiero w okolicach 38 tygodnia. Więc spokojnie, korzystajcie tak jak my wczoraj

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sara3008 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-12, 06:43   #2153
Vicarika
Zakorzenienie
 
Avatar Vicarika
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 5 183
Dot.: Mamy listopadowe 2018 - część V

Cytat:
Napisane przez jajoanka Pokaż wiadomość
Za drugim razem szyjka sie skraca razem z postepem rozwarcia. Dlatego kolejne porody sa szybsze i niby "latwiejsze".

Za pierwszym - najpierw rozwarcie - pozniej szyjka. (o ile dobrze pamietam z wykladow)

Wysłane z mojego PSP3530DUO przy użyciu Tapatalka
Dobrze wiedziec , nawer nie wiedzialam . Czyli jest nadzieja ze az tak nie bede cierpiec

Wysłane z mojego LIVE4_KM0438 przy użyciu Tapatalka
Vicarika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-12, 06:44   #2154
sara3008
Zakorzenienie
 
Avatar sara3008
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 4 916
Dot.: Mamy listopadowe 2018 - część V

Cytat:
Napisane przez jajoanka Pokaż wiadomość
Za drugim razem szyjka sie skraca razem z postepem rozwarcia. Dlatego kolejne porody sa szybsze i niby "latwiejsze".

Za pierwszym - najpierw rozwarcie - pozniej szyjka. (o ile dobrze pamietam z wykladow)

Wysłane z mojego PSP3530DUO przy użyciu Tapatalka
O właśnie to samo miałam napisać o szyjce

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sara3008 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-12, 06:45   #2155
jajoanka
Zakorzenienie
 
Avatar jajoanka
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 3 513
Dot.: Mamy listopadowe 2018 - część V

Cytat:
Napisane przez sara3008 Pokaż wiadomość
Wczoraj milion screenów wysyłałam mężowi żeby go upewnic, że nie uszkodzi małego i że pomoże mi to w rodzeniu. W skrocie-skurcze przy orgazmie to niegroźne przepowiadacze nie wywołujące powodu, a raczej delikatnie kołyszą małego, a sperma i to to co (nazwy nie pamiętam) co ma zmiękczyć szyjkę działa na nią dopiero w okolicach 38 tygodnia. Więc spokojnie, korzystajcie tak jak my wczoraj

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja mojego nawet nie mam kiedy namowic... wkurza mnie jego cherlanie. Juz 2 tydzien szczeka jak pies. Dzis mi powiedzial, ze pojdzie do lekarza. HAHAHAHA. Wysmialam go... teraz to juz sie nie inwestuje w zadne leki.

A tak serio... to co z przyjemnosci, jak on do nocy w pracy. A jak by mnie obudzil... to by dostal z lokcia w nos :-P
Cytat:
Napisane przez Vicarika Pokaż wiadomość
Dobrze wiedziec , nawer nie wiedzialam . Czyli jest nadzieja ze az tak nie bede cierpiec

Wysłane z mojego LIVE4_KM0438 przy użyciu Tapatalka
No! Moglam zablysnac :-P

Wysłane z mojego PSP3530DUO przy użyciu Tapatalka
jajoanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-12, 06:48   #2156
fioleciasto
Zakorzenienie
 
Avatar fioleciasto
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 113 781
Dot.: Mamy listopadowe 2018 - część V

Cieszę się, że mój mąż nie ma żadnych obaw w związku z seksem w ciąży.

Moja szyjka na poprzedniej wizycie miała 3,2cm więc też jeszcze wciąż całkiem długa.
__________________
08.2017 (8tc)[*]
12.2017 (15tc)[*]

Najszczęśliwsza na świecie podwójna mama



2021 :82
2022 :26
fioleciasto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-12, 06:53   #2157
sara3008
Zakorzenienie
 
Avatar sara3008
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 4 916
Dot.: Mamy listopadowe 2018 - część V

Cytat:
Napisane przez jajoanka Pokaż wiadomość
Ja mojego nawet nie mam kiedy namowic... wkurza mnie jego cherlanie. Juz 2 tydzien szczeka jak pies. Dzis mi powiedzial, ze pojdzie do lekarza. HAHAHAHA. Wysmialam go... teraz to juz sie nie inwestuje w zadne leki.

A tak serio... to co z przyjemnosci, jak on do nocy w pracy. A jak by mnie obudzil... to by dostal z lokcia w nos :-P No! Moglam zablysnac :-P

Wysłane z mojego PSP3530DUO przy użyciu Tapatalka
Ty popatrz, a ja w nocy nie czułam żebym kaszlala (odpukac) może seks mnie uleczył? Może ten okrutny kaszel był z braku seksu?
A co do seksu w nocy... Uwielbiałam kiedyś jak mnie tż "brał na śpiocha" teraz obawiam sie, że też mógłby z łokcia wyłapać

Cytat:
Napisane przez fioleciasto Pokaż wiadomość
Cieszę się, że mój mąż nie ma żadnych obaw w związku z seksem w ciąży.

Moja szyjka na poprzedniej wizycie miała 3,2cm więc też jeszcze wciąż całkiem długa.
Zazdro.... Ja musiałam mojemu na Messenger mnóstwo screenów wyslac nt. bezpieczeństwa seksu w 9 miesiącu ciąży + gify z kotem że Shreka potem musiałam się obrazić, na koniec popłakać i się doczekałam


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sara3008 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-12, 06:59   #2158
AnetaErr
Wtajemniczenie
 
Avatar AnetaErr
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 2 697
Dot.: Mamy listopadowe 2018 - część V

Pisalyscie wczoraj o swoich TŻ i braku czasu dla was. Mój jak wraca z pracy to zje obiad, chwilę posiedzimy przed tv, później idzie na komputer i o 21 przychodzi do mnie do łóżka padnięty.. Wystarczy że powącha poduszkę i śpi, więc ewidentnie mamy dla siebie mniej czasu ale jesteśmy dla siebie wyrozumiali on wie, że ja często muszę się iść położyć czy po prostu wyprostować kręgosłup, a ja rozumiem że wraca z pracy zmęczony i też chciałby się zrelaksować np. przed kompem. Za to w nocy i rano nas przytula i to mi wynagradza brak wspólnie spędzonego czasu

Ja się już nie chce nastawiać co mi lekarz dziś powie bo boję się, że się zawiode, np. jak powie że mam pancerną szyjke i do porodu jeszcze z miesiąc

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 06:59 ---------- Poprzedni post napisano o 06:55 ----------

Cytat:
Napisane przez sara3008 Pokaż wiadomość
Ty popatrz, a ja w nocy nie czułam żebym kaszlala (odpukac) może seks mnie uleczył? Może ten okrutny kaszel był z braku seksu?
A co do seksu w nocy... Uwielbiałam kiedyś jak mnie tż "brał na śpiocha" teraz obawiam sie, że też mógłby z łokcia wyłapać


Zazdro.... Ja musiałam mojemu na Messenger mnóstwo screenów wyslac nt. bezpieczeństwa seksu w 9 miesiącu ciąży + gify z kotem że Shreka potem musiałam się obrazić, na koniec popłakać i się doczekałam


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Sara i tak nie masz co narzekać bo osiagnelas to co chciałaś Ja gdybym zaczęła płakać to i tak by to nic nie dało bo on się boi a tak w ogóle to teraz nawet ja nie mam ochoty jak patrzę na swoją twarz, baleron zamiast nóg i serdelki zamiast palców u rąk. Jeśli ja się przestałam czuć w swojej skórze atrakcyjnie to nie miałabym dobrej zabawy w trakcie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
AnetaErr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-12, 07:08   #2159
jajoanka
Zakorzenienie
 
Avatar jajoanka
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 3 513
Dot.: Mamy listopadowe 2018 - część V

Wiecie... mialam najpierw wyjsc z psem, a pozniej zjesc. Ale tak mi kiszki burcza gdzies pod pacha, ze nie dalam rady! Swoja droga smieszne wrazenie, jakby dzieciak poprzestawial mi wszystkie organy XD

Wysłane z mojego PSP3530DUO przy użyciu Tapatalka
jajoanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-12, 07:10   #2160
sylwusiach
Zakorzenienie
 
Avatar sylwusiach
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 8 684
Send a message via Skype™ to sylwusiach
Dot.: Mamy listopadowe 2018 - część V

dzien dobry
u mnie kiepska noc.. co.chwila pilam i wstawalam siku.. po 3 zasnelam a po 6 wstala mala. tak ☠☠☠☠zi ze nie chce mi soe z domu wychodzic.. a tu trzeba zrobic jakies zakupy, mala.do przedszkola zawiezc..

Sent from my SM-J330FN using Tapatalk
__________________
Lilly 20.06.2015
sylwusiach jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-10-23 18:14:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:40.