Ad vocem wątku o tak zwanych seksownych teledyskach - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-08-28, 02:04   #1
nppltc
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 5

Ad vocem wątku o tak zwanych seksownych teledyskach


Co Szanowne Panie myślą o tak zwanych "seksownych" teledyskach?

Edytowane przez nppltc
Czas edycji: 2019-03-13 o 19:01
nppltc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-04, 07:44   #2
ankax28
Raczkowanie
 
Avatar ankax28
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 169
Dot.: Ad vocem wątku o tak zwanych seksownych teledyskach

Oczywiscie, ze ja jestem przeciw. Dlatego nawet tego nie oglądam ( z racji, że jestem hetero nie mam tam nawet na co patrzec.. ). Same baby. Wszędzie. Nie tylko w teledyskach. W czasopismach dla mężczyzn - baby, w czasopismach dla kobiet - też baby, filmy dla facetów - baby, filmy dla kobiet - też baby, itd. itd. Może kiedyś się zdarzały jakieś wyjątki, ale znikome.
A czy czerpią one jakąś przyjemność z tego, że masturbują się nieletni patrząc na nie, myślę, że jest im to obojętne, chodzi tylko o zarobek, bo facet jaki był od wieków taki jest i teraz bez względu na wiek, i ślinił sie będzie zawsze na takie coś.
ankax28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-04, 19:08   #3
paniclove
Raczkowanie
 
Avatar paniclove
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Sin City
Wiadomości: 439
GG do paniclove
Dot.: Ad vocem wątku o tak zwanych seksownych teledyskach

Ja również jestem przeciw. Mimo, że jestem hetero, uwielbiam patrzeć na teledyski gdzie występują piękne kobiety w pięknych strojach albo wysportowane, tańczące genialne nieraz choreografie. Natomiast nie widzę nic fajnego w wysmarowanych oliwką, wytapetowanych paniach w skąpych wdziankach, wijących się w okół facetów. Ale wiadomo, że w cudzysłowie "seks" sprzedaje się najlepiej. Chyba nie trudno zauważyć, że im bardziej beznadziejna piosenka, tym więcej takich pań w teledysku. Najgorszy rodzaj komercji. A dla samych pań występujących w tych teledyskach, myślę, że jest to po prostu zarobek, możliwość pokazania się ( w sensie; kto by nie chciał wystąpić w teledysku?! tym bardziej mając takie wdzięki, w sumie im się nie dziwię :P ) i poznania jakiejś "gwiazdy" :P
Natomiast jeśli chodzi o chłopaczków, to chyba ten wiek po prostu
__________________
bit of peace...
bit of love...
bit of something left behind...

Edytowane przez paniclove
Czas edycji: 2012-09-04 o 19:11
paniclove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-04, 19:49   #4
wieczna_urlopowiczka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 504
Dot.: Ad vocem wątku o tak zwanych seksownych teledyskach

no też jestem trochę przeciw, ale
Cytat:
Zgadzają się przecież na to, że rzesze, nierzadko wręcz miliony nastolatków z całego świata będą się masturbowały dzień w dzień
myślicie, że bez teledysków nie masturbowaliby się? Redtube przecież nie przestałoby istnieć

co innego że to w 100% normalne i naturalne

btw rozwaliło mnie to
Cytat:
może przeczytać w zdecydowanej większości męskich i bardzo licznych komentarzach o tym, jak świetny jest ten klip do masturbacji
halo, komentarze na yt są pisane przez nastoletnie trolle, które nie mają nic ciekawszego do roboty=zlałabym to


a w ogóle to scena pop dla mnie zdechła, zostały same bladzie i nieumiejące śpiewać robokopy. Utalentowani artyści nigdy się nie wybiją [przynajmniej w pl].
wieczna_urlopowiczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-15, 15:56   #5
nppltc
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 5
Dot.: Ad vocem wątku o tak zwanych seksownych teledyskach

Jako autor całego tego wątku stwierdzić muszę, iż żałuję jego założenia, bo spowodował on zasadniczo pojawienie się wpisów, łącznie z moimi, nieroztropnych, zakażonych liberalizmem, dających też pewnie co niektórym bodziec do sprośnych myśl i dlatego proszę administrację o jego usunięcie; same zaś "seksowne" teledyski są oczywiście plugawe i powinny zostać zakazane przez odpowiednie przepisy o ochronie moralności publicznej.
nppltc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-03-15 16:56:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:55.