Dlaczego jestem odrażający? - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-07-22, 17:30   #121
orion_lady
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 841
Dot.: Dlaczego jestem odrażający?

To prawda długie kucyki u facetów są bardzo aseksualne, najlepsza będzie taka długość, którą nie wymaga związywania do normalnego chodzenia po mieście, czyli max do ramion. Wtedy taka krótka kitka jeszcze jakoś wygląda w miarę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:30 ---------- Poprzedni post napisano o 17:29 ----------

Dodatkowo związane ulizane włosy tylko podkreślają Ci zakola, jak będą luzno opadały to nie będzie takiego efektu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
orion_lady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-23, 07:18   #122
Mija62
uparta chmura
 
Avatar Mija62
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Miasto Portowe
Wiadomości: 8 644
Dot.: Dlaczego jestem odrażający?

Zdecydowanie czerwony to Twój kolor, biały też ok. Szary Cię gasi.
__________________
"Większość ludzi ma tyle szczęścia, na ile sobie pozwoli"
Abraham Lincoln
Mija62 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-23, 08:47   #123
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Dlaczego jestem odrażający?

Cytat:
Napisane przez orion_lady Pokaż wiadomość
To prawda długie kucyki u facetów są bardzo aseksualne
Nie są, pod warunkiem że facet o nie dba, w tym podcina końcówki.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-23, 21:46   #124
SzafirowyRubin
Przyczajenie
 
Avatar SzafirowyRubin
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 24
Dot.: Dlaczego jestem odrażający?

Sorki, że znowu obrócone, ale przez fona wrzucam i nie ma żadnych ustawień dla załączników :/
SzafirowyRubin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-23, 22:24   #125
ronnie_1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 1
Dot.: Dlaczego jestem odrażający?

Moim zdaniem jest coraz lepiej. Ostatnie zakupy jak najbardziej na plus, dobrze wyglądasz w tych spodniach.
ronnie_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-24, 07:46   #126
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Dlaczego jestem odrażający?

Te szafe spodnie bardzo fajnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-24, 08:32   #127
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Dlaczego jestem odrażający?

Super spodnie
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-07-24, 15:24   #128
awia
Zakorzenienie
 
Avatar awia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 574
Dot.: Dlaczego jestem odrażający?

Mnie ciągle najbardziej rażą... brwi. I żeby nie bylo, uwielbiam wyraznie zarysowane ciemne brwi na męskiej twarzy, ale u Ciebie one sa karykaturalne. Masz za delikatne rysy, wyglądasz jakbys miał 2 gąsienice na twarzy.
__________________
nie bo tu nie ma nieba
jest prześwit między wieżowcami
a serce to nie serce to tylko kawał mięsa
a życie jakie życie poprzerywana linia na dłoniach
a bóg nie ma boga są tylko krzyże przy drogach


Własną głupotę ludzie zwykli nazywać doświadczniem
awia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-24, 15:42   #129
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Dlaczego jestem odrażający?

Cytat:
Napisane przez awia Pokaż wiadomość
Mnie ciągle najbardziej rażą... brwi. I żeby nie bylo, uwielbiam wyraznie zarysowane ciemne brwi na męskiej twarzy, ale u Ciebie one sa karykaturalne. Masz za delikatne rysy, wyglądasz jakbys miał 2 gąsienice na twarzy.
chyba już coś zrobił z brwiami
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-24, 23:44   #130
540777dcbf6ffb1a00382ce11cd99e791e048a57_5e1e561288b96
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 206
Dot.: Dlaczego jestem odrażający?

Zmiana mega na plus, te spodnie z ostatnich zdjec sa super! Nawet te wlosy mnie juz tak nie raza (choc mi sie nie podobaja wciaz). Wczesniej wygladales na wlansie jak ktos tu powiedzial chlopaka z technikum, a teraz wygladasz naprawde duzo duzo lepiej. Co myslisz zrobic z wlosami/ zarostem?

---------- Dopisano o 22:44 ---------- Poprzedni post napisano o 22:40 ----------

Masz ladna, symetryczna twarz, wydajesz sie byc wysoki, moze troche chudy (ale co kto lubi, ja lubie cos pomiedzy). I te buty z nowych zdjec bardzo na plus. Moze kup sobie jakies hantelki i porob jakies cwiczenia w domu? Dla wlasnego zdrowia, i by troche sylwetke wzmocnic. A jaka masz cere, zeby itp?
540777dcbf6ffb1a00382ce11cd99e791e048a57_5e1e561288b96 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-25, 05:46   #131
SzafirowyRubin
Przyczajenie
 
Avatar SzafirowyRubin
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 24
Dot.: Dlaczego jestem odrażający?

Brwi jeszcze nie ruszałem. Włosy skróciłem o 10cm. Zęby mam okej, prócz przedniego górnego siekacza, który jest dość krzywo względem pozostałych, ale zmian w uzębieniu nie planuję w najbliższym czasie. Co do ćwiczeń, to zacząłem troch3r wyciskać, zaopatrzyłem się też w białko do tego. Natomiast jeśli chodzi o moją postawę, to faktycznie się garbię, jednak i to już na dniach sięt zmieni, bo zaopatruję się też w korektor postawy (dla dorosłych, pod koszulkę, nie mylić z "pajączkami" dla dzieci), bo bez korektora bardzo szybko zapominam, żeby się nie garbić. Jeśli mi się uda, to po 10'tym zmieniam oprawki, a jeśli nie, to w kolejnym miesiącu
SzafirowyRubin jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-07-25, 05:54   #132
hotlikefire
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 197
Dot.: Dlaczego jestem odrażający?

Pamiętaj tylko, żeby do zmiany oprawek nie podejść pochopnie. Odwiedź przynajmniej kilka salonów, najlepiej weź kogoś kto ci doradzi a jeśli nie to postaraj się zrobić sobie zdjęcie w każdej oprawce która ci się podoba i która jest twoim zdaniem ok. Potem możesz wstawiać tu zdjęcia albo metodą selekcji wybrać te które są dla Ciebie najlepsze. Ja w ten sposób wybierałam swoje okulary, mam je już 4 lata i nie chcę nawet myśleć że kiedyś mogą się zepsuć, bo dla mnie są idealne. Dlatego polecam poświęcić dużo czasu i nie zakładać, że w tym czy tamtym miesiącu kupisz nowe.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
hotlikefire jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-25, 12:48   #133
540777dcbf6ffb1a00382ce11cd99e791e048a57_5e1e561288b96
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 206
Dot.: Dlaczego jestem odrażający?

Z zebami chodzilo mi bardziej czy masz czegos bardzo rzucajacego sie w oczy np braku jedynek cY cos w tym stylu, jeden krzywy siekacz to nie jest problem.

Jakiej dziewczyny szukasz dla siebie tak w ogole? W jakim stylu?
540777dcbf6ffb1a00382ce11cd99e791e048a57_5e1e561288b96 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-25, 13:04   #134
_Wendy_
Raczkowanie
 
Avatar _Wendy_
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 70
Dot.: Dlaczego jestem odrażający?

Słyszałam, że jak się wzmocni mięśnie pleców to wtedy sylwetka naturalnie się bardziej prostuje bo mięśnie 'ciągną' łopatki do tyłu. Ale to niepotwierdzone ino, możesz coś o tym poczytać. To też by była dobra motywacja do ćwiczeń jak coś co do brwi, to mi nie przeszkadzają. Dodasz lekki zarost, może rozpuscisz włosy jak będą jeszcze trochę krótsze, żeby zamaskować zakola i będzie super.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Wendy_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-25, 13:16   #135
540777dcbf6ffb1a00382ce11cd99e791e048a57_5e1e561288b96
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 206
Dot.: Dlaczego jestem odrażający?

Nie wiem czy dziewczyny sie zgodza ze mna w tej kwestii, ale mnie sie wydaje ze kazdy wyglada lepiej jak sie chociaz troche opali. Wez psa na spacer i pochodz zeby zlapac troche slonca. Pies to zawsze pretekst do zagadania i poznania nowych ludzi Swoja droga to skad jestes? Masz jakichs znajomych zeby przez nich poznac kogos?
540777dcbf6ffb1a00382ce11cd99e791e048a57_5e1e561288b96 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-25, 13:33   #136
owocowykoktajl
Zakorzenienie
 
Avatar owocowykoktajl
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 5 766
Dot.: Dlaczego jestem odrażający?

Cytat:
Napisane przez SzafirowyRubin Pokaż wiadomość
Kilka nowych ubrań
Szare spodnie super. Popracowałabym nad górą, przede wszystkim nad jednolitymi koszulkami, lepiej dopasowanymi. Bez wzorów, napisów, pasków etc. Ewentualnie proste/barowe koszule. Mniej znaczy więcej

I brwi. Zrób coś z nimi. Wystarczy drobna regulacja. Masz smukłą, małą twarz. Brwi wyglądają karykaturalnie.

Związane włosy wyglądają jakbyś ich w ogole nie miał lub miał strasznie cienkie. W rozpuszczonych jeszcze gorzej. Dziewczyny pisały o podcięciu, Ty zresztą też wyrzucales foto Keanu Reevesa. Obcięłabym je tak do ramion, u dobrego męskiego fryzjera, i nadała objętości.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
owocowykoktajl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-25, 14:15   #137
PurePurr
Raczkowanie
 
Avatar PurePurr
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 342
Dot.: Dlaczego jestem odrażający?

Cytat:
Napisane przez owocowykoktajl Pokaż wiadomość

I brwi. Zrób coś z nimi. Wystarczy drobna regulacja. Masz smukłą, małą twarz. Brwi wyglądają karykaturalnie.

Związane włosy wyglądają jakbyś ich w ogole nie miał lub miał strasznie cienkie. W rozpuszczonych jeszcze gorzej. Dziewczyny pisały o podcięciu, Ty zresztą też wyrzucales foto Keanu Reevesa. Obcięłabym je tak do ramion, u dobrego męskiego fryzjera, i nadała objętości.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pełna zgoda. Brwi zdecydowanie potrzebuja ogarniecia bo wygladaja karykaturalnie. Co do wlosow to masz strasznie dlugie, 10 cm to ty mozesz sobie podciąć żeby pozbyc sie rozdwojonych koncowek a nie zeby zmienic jakos wygląd.
PurePurr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-25, 14:58   #138
orion_lady
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 841
Dot.: Dlaczego jestem odrażający?

Autorze, a czy Ty w ogóle chodzisz w rozpuszczonych włosach? Bo jeśli nie, to jaki jej sens posiadania ich takich długich. Spięte włosy nie wyglądają u Ciebie dobrze, lepiej byś wyglądał w rozpuszczonych do ramion, tylko jeśli masz tendencję do kręcenia to trzeba o nie umieć dbac.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
orion_lady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-26, 21:00   #139
SzafirowyRubin
Przyczajenie
 
Avatar SzafirowyRubin
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 24
Dot.: Dlaczego jestem odrażający?

Dobrze, brwi mam już w następnych krokach zaplanowane do ogarnięcia. Włosy po każdym myciu bardzo się kołtunią, dlatego je rozczesywałem przy suszeniu i prostowałem. Serio mam zakola? To dość dołująca informacja. 10 cm podciąłem, żeby powoli zbliżać się do krótkich, bo nie chcę, żeby to była zbyt drastyczna zmiana dla psychy. 10 lat zapuszczam, dlatego. Co do okularów, to zrobię selfiaki, kiedy będę miał hajs na oksy (po 10'tym). Do tego zarost jeszcze zapuszczam pełny. Wkrótce wrzucę fotę zarostu do Waszej oceny, bo bardzo mi się przydaje Wasze zdanie i doceniam je bardzo, dziękuję. No i chyba ostatnie to korektor postawy (dla dorosłych), który planuję nosić pod koszulką kilka godzin dziennie, żeby się nie garbić, bo to wygląda fatalnie i nędznie

---------- Dopisano o 20:00 ---------- Poprzedni post napisano o 19:52 ----------

A jakiej dziewczyny szukam? Nie mam żadnych wymogów. Chcę tylko czuć, że podobam się większości dziewczyn, a nie je odstraszam. A chcę nie dlatego, że jestem kobieciarzem, bo ja nie z tych ludzi, poza tym jestem zbyt nieśmiały. Odpowiem na to pytanie, kiedy już przejdę przez wszystkie etapy aktualizacji swojego wizerunku, bo na razie chcę dokonać wizualnych zmian, nie charakteru itd. Stąd powiem tylko tyle, że nie mam żadnych sensownych znajomych, dla których niebyłbym "piątym kołem u wozu". Nie rozwijajmy tego tematu, a na pewno nie przed ukończeniem zmian wizualnych
SzafirowyRubin jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-07-26, 23:56   #140
_Wendy_
Raczkowanie
 
Avatar _Wendy_
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 70
Dot.: Dlaczego jestem odrażający?

Nie przejmuj się zakolami, nie są jakieś wielkie, na pewno odpowiednią fryzurą da się je zamaskować, lub odwrócić od nich uwagę. No ale, jak ściągasz włosy do tyłu w kocyk to je niestety widać. Ale, małymi krokami. Będzie dobrze, widać, że bierzesz sobie wiele rad do serca i starasz się zmienić wizerunek, tak trzymaj

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Wendy_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-27, 00:13   #141
archimonde
Raczkowanie
 
Avatar archimonde
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 388
Dot.: Dlaczego jestem odrażający?

[QUOTE=SzafirowyRubin;8701 5043]Tak będzie szybciej wrzucać fotki. Tu są wszystkie, które zrobiłem ze wszystkimi nowymi ubraniami. Buty z szarą koszulą za duże i nie są kupione , tak tylko przymierzyłem.





Tutaj idziesz w super kierunku!



Ja bym jeszcze wyregulowała brwi (zatrudnij koleżankę, albo idź do kosmetyczki - wydatek rzędu 10zł. jak nie masz wprawy to odradzam samodzielne zabawy )


I podetnij końcówki włosów, bo wyglądają jakbyś nie był u fryzjera od lat i wygląda to niechlujnie.

---------- Dopisano o 23:13 ---------- Poprzedni post napisano o 23:07 ----------

Te zielone spodnie też bardzo fajnie leżą!
__________________


Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2019-08-27 o 19:20 Powód: usuniecje zdj:
archimonde jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-27, 12:13   #142
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Dlaczego jestem odrażający?

Cytat:
Napisane przez archimonde Pokaż wiadomość
Tutaj idziesz w super kierunku!



Ja bym jeszcze wyregulowała brwi (zatrudnij koleżankę, albo idź do kosmetyczki - wydatek rzędu 10zł. jak nie masz wprawy to odradzam samodzielne zabawy )


I podetnij końcówki włosów, bo wyglądają jakbyś nie był u fryzjera od lat i wygląda to niechlujnie.

---------- Dopisano o 23:13 ---------- Poprzedni post napisano o 23:07 ----------

Te zielone spodnie też bardzo fajnie leżą!
Taa, żeby mu zrobiła brwi jak u kobiety. Niech idzie do kogoś profesjonalnego zajmującego się regulacja brwi u mężczyzn.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:13 ---------- Poprzedni post napisano o 11:13 ----------

Jak będzie kombinować po taniosci i koleżankach to efekt może być tragiczny.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-27, 13:14   #143
Dr_M_Esp
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 4
Cool Dot.: Dlaczego jestem odrażający?

Nie jesteś odrażający, masz ładne rysy twarzy i w ogóle jest z Tobą, jak się wydaje, wszystko w porządku. Moim zdaniem możesz się podobać kobietom, ale trzeba skończyć z tym wyglądem, sugerującym, że jesteś „computer freak”, który świata poza komputerem nie widzi; kobiety takich nie lubią, bo potrzebują atencji, i nie chcą sobie pozwolić na to, żeby facet ją mniej doceniał niż swój komp. Informatyk kojarzy się też z osobnikiem kompletnie zaniedbanym, od których kobiety z tajemniczych (a może nie) przyczyn uciekają jak najdalej.
Oglądałem te Twoje zdjęcia. Widzę spore możliwości, ale jeśli chodzi o styl, to zmień doradców. Mam trochę więcej lat, ale zdarza mi się, nawet dość często, że kobiety robią miłe uwagi na temat mojego wyglądu czy stylu, stąd ośmielam się dać Ci kilka porad, oby z korzyścią dla Ciebie. Wzbudzasz sympatię i dlatego piszę z sympatią i nieco żartobliwie, więc się nie obraź.
1. Na 1. zdjęciu masz koszulkę zwaną w moich czasach „snake’ówką”, czytaj, snejkówką. Mężczyzna, który ma wąskie ramiona, wygląda w tym źle. Unikaj takich samobójczych kreacji. Natomiast masz tam miłą twarz o zgrabnych ładnych rysach, ten zarost też OK, no ale te włosy… ten koński ogon… dawno już nikogo z taką grzywą nie widziałem, ani w Warszawie, ani nigdzie w Europie. Nie zaprzeczam, że mogą nadal istnieć subkultury, gdzie się takie fryzurki nosi – ale wtedy szukaj tam konkretnie uznania, tzn. wśród kobiet, które do takiej subkultury należą. Tam i tylko tam. Z takimi włosami: Ubierz się na czarno, w obcisłe ciuchy, czarne opięte spodnie - jeans (np. CK), czarny t shirt – skoro tak je lubisz – też obcisły, i na to czarna marynarka. Marynarka poszerzy ramiona. Obuwie: Czarne sztyblety – KONIECZNIE lśniące, tzn. czyste i wypastowane. Raczej nie zrobisz błędu. Jednak poza tą subkulturą raczej nie znajdziesz fanek, o ile uparłeś się na koński ogon.
2. T shirty jako ubiór - i to w tych szarych kolorkach – to dramat. Za duże i czemu tylko Tshirt nosić. Kto się tak ubiera? Na każdym ze zdjęć wyglądasz, jakbyś szedł do piwnicy tam posprzątać. Kolory fatalne. Szary Tshirt jest dobry do umycia w nim samochodu. Czy sygnalizujesz zatem, że masz samochód i piwnicę – czyli jesteś zamożny. Kobiety lubią bogatych facetów, ale jednak ten przekaz dla większości może być zbyt trudny do rozpracowania. A kolory, wybacz, na każdym zdjęciu fatalne.
3. Mężczyzna na poziomie nie zrobi błędu, jeśli założy koszulę, najlepiej białą czy w drobne paski, musi być wykrochmalona/wyprasowana – i, oczywiście – wpuszczona w spodnie. Raczej dobrej firmy, choć to niekonieczne. Dziwnym trafem w tym się wygląda dobrze – patrz znane brytyjskie określenie „white collar”.
4. Warto się opalić. Pojedź na wakacje – nawet SAM! – popływaj i opal się. Ładna opalenizna to to, czego potrzebujesz. Zdradzę, że ja zwykle opalam się – co zwraca uwagę – na mojej działce – czyli, to naprawdę, nie trzeba wiele.

O ile uważasz moje sugestie za interesujące, to napiszę coś więcej - pozdrawiam
Dr_M_Esp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-27, 14:38   #144
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Dlaczego jestem odrażający?

Cytat:
Napisane przez Dr_M_Esp Pokaż wiadomość
Z takimi włosami: Ubierz się na czarno, w obcisłe ciuchy, czarne opięte spodnie - jeans (np. CK), czarny t shirt – skoro tak je lubisz – też obcisły, i na to czarna marynarka. Marynarka poszerzy ramiona. Obuwie: Czarne sztyblety – KONIECZNIE lśniące, tzn. czyste i wypastowane. Raczej nie zrobisz błędu. Jednak poza tą subkulturą raczej nie znajdziesz fanek, o ile uparłeś się na koński ogon.
2. T shirty jako ubiór - i to w tych szarych kolorkach – to dramat. Za duże i czemu tylko Tshirt nosić. Kto się tak ubiera? Na każdym ze zdjęć wyglądasz, jakbyś szedł do piwnicy tam posprzątać. Kolory fatalne. Szary Tshirt jest dobry do umycia w nim samochodu. Czy sygnalizujesz zatem, że masz samochód i piwnicę – czyli jesteś zamożny. Kobiety lubią bogatych facetów, ale jednak ten przekaz dla większości może być zbyt trudny do rozpracowania. A kolory, wybacz, na każdym zdjęciu fatalne.
No większość się tak ubiera. To znaczy w t-shirty. A w stosunku do pierwszych zdjęć jest jednak jakiś postęp, bo t-shirty są bardziej dopasowane.



Cytat:
Napisane przez Dr_M_Esp Pokaż wiadomość
3. Mężczyzna na poziomie nie zrobi błędu, jeśli założy koszulę, najlepiej białą czy w drobne paski, musi być wykrochmalona/wyprasowana – i, oczywiście – wpuszczona w spodnie. Raczej dobrej firmy, choć to niekonieczne. Dziwnym trafem w tym się wygląda dobrze – patrz znane brytyjskie określenie „white collar”.
4. Warto się opalić. Pojedź na wakacje – nawet SAM! – popływaj i opal się. Ładna opalenizna to to, czego potrzebujesz. Zdradzę, że ja zwykle opalam się – co zwraca uwagę – na mojej działce – czyli, to naprawdę, nie trzeba wiele.

O ile uważasz moje sugestie za interesujące, to napiszę coś więcej - pozdrawiam
Wszystko fajnie i Twoje porady jak najbardziej sensowne, ale weź pod uwagę, że nagła zmiana z kuca w za dużych ciuchach w dobrze ubranego faceta w klasyce raczej nie jest możliwa. Bo taka zmiana jest zbyt drastyczna. Wymiana szafy wymaga przede wszystkim wyrobienia sobie pewnego gustu i opatrzenia z modą, a to nie dzieje się w ciągu kilku dni po obejrzeniu paru outfitów z pinteresta.

Jak oglądam te wszystkie przemiany, gdzie styliści ubierają zaniedbane kobiety w dresach w ołówkowe sukienki i obcasy, to zwyczajnie nie wierzę, że te babki będą się po skończeniu programu tak same z siebie ubierać. Bo to nie jest autentyczne, ktoś im wyszukał ciuchy drastycznie inne od ich dotychczasowych, zestawił je, ale dlaczego tak, to one już tego nie wiedzą i robiąc same zakupy, raczej wrócą do bezpiecznej, znanej opcji.

Żeby się ubierać w klasykę, nawet casualową, to trzeba mieć już pewien wyrobiony gust, a to trwa. Więc niech się autor najpierw zacznie ubierać dobrze typowo casualowo, a potem może sobie rozszerzać styl o to, co mu się spodoba, czy testować inne opcje.

Poza kupowaniem lepiej dopasowanych ubrań też bym zrobiła coś z tą kitą. To nie pasuje do niczego poza starymi ciuchami autora. I nawet z nimi nie wygląda dobrze.

---------- Dopisano o 14:38 ---------- Poprzedni post napisano o 14:21 ----------

Jeszcze chciałam dopisać, że nie bez znaczenia jest tu tło psychologiczne. Autor przecież pisał, że jest raczej wycofanym typem bez znajomych. Żeby się zacząć ubierać inaczej od większości, to trzeba mieć nie dość, że wyrobiony gust (którego autor jeszcze nie ma), ale też sporo pewności siebie. Proponowane tu przez niektórych koszule, sztyblety czy marynarki to nie są ciuchy noszone na co dzień przez większośc mężczyzn (mam na myśli to jak wygląda ulica w przeciętnym mieście, a nie korpo w stolicy). No chyba że potraktować taką zmianę ubioru jako swoiste wyzwanie dla samego siebie, opuszczanie strefy komfortu, to może i tak, ale bezpieczniej moim zdaniem jest zacząć od ogarnięcia casuala i potraktować to nie czysto modowo, ale jako proces zmiany samego siebie, nie tylko wizualnej.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-27, 15:03   #145
Dr_M_Esp
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 4
Dot.: Dlaczego jestem odrażający?

Rozmawiamy o sympatycznym człowieku, który niepowodzenia w kontaktach międzyludzkich wiąże ze swym wyglądem, i pisze, że jest odrażający, co na szczęście nie odpowiada prawdzie, ale obrazuje stopień problemu. Te T shirty robią złą robotę, długie włosy i te okulary też, no ale o tym potem. Poza tym: Nie zgadzam się, że wszyscy noszą T shirty – to bardzo zależy, kto, kiedy, i w jakim kraju. Uważajmy na to. Pamiętam, jak na podróż kilkanaście lat temu założyłem szary Tshirt z jakimiś naklejkami – i w sklepie we Florencji ekspedientka patrzyła na mnie wręcz z odrazą. Wcześniej w marynarce było OK. Dlatego odradzam takie ubranka, gdy chcemy kogoś poznać. Co do zmiany stylu na stałe, to nie widzę tutaj konieczności porzucania swych ulubionych obwisłych opończy, ale nie na randki – trzeba tę dziewczynę jakoś zachęcić, pokazać, że mamy dobry styl, jesteśmy eleganccy i zadbani, itd. Opończa już na dalszym etapie, jak pojedziemy pływać kajakiem i spać w namiocie. Ale raczej nie na kolację w Wenecji.
Pozdrawiam.
Dr_M_Esp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-27, 15:29   #146
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Dlaczego jestem odrażający?

Cytat:
Napisane przez Dr_M_Esp Pokaż wiadomość
Rozmawiamy o sympatycznym człowieku, który niepowodzenia w kontaktach międzyludzkich wiąże ze swym wyglądem, i pisze, że jest odrażający, co na szczęście nie odpowiada prawdzie, ale obrazuje stopień problemu. Te T shirty robią złą robotę, długie włosy i te okulary też, no ale o tym potem. Poza tym: Nie zgadzam się, że wszyscy noszą T shirty – to bardzo zależy, kto, kiedy, i w jakim kraju. Uważajmy na to. Pamiętam, jak na podróż kilkanaście lat temu założyłem szary Tshirt z jakimiś naklejkami – i w sklepie we Florencji ekspedientka patrzyła na mnie wręcz z odrazą. Wcześniej w marynarce było OK.
No jasne, że zależy gdzie, ale wydaje mi się, że autor jednak nie ma na myśli jak się ubrać w Wenecji, Florencji czy Cannes. Co do tego w jakim kraju - no ja mieszkam na Zachodzie Europy, w sporej aglomeracji miejskiej i nie widuję za bardzo na ulicach facetów w koszulach i sztybletach. Raczej królują t-shirty. Pewnie, że jakbym pojechała do centrum Berlina czy innego miasta z wieloma korpo i biurami, to bym ich zobaczyła, ale to są raczej specyficzne "enklawy", a nie większość kraju i nie większość społeczeństwa. Można się oczywiście ubierać w marynarki i sztyblety nie mieszkając w centrum stolicy, na Riwierze czy w Mediolanie, ale do tego trzeba mieć gust i pewność siebie.




Cytat:
Napisane przez Dr_M_Esp Pokaż wiadomość
Dlatego odradzam takie ubranka, gdy chcemy kogoś poznać. Co do zmiany stylu na stałe, to nie widzę tutaj konieczności porzucania swych ulubionych obwisłych opończy, ale nie na randki – trzeba tę dziewczynę jakoś zachęcić, pokazać, że mamy dobry styl, jesteśmy eleganccy i zadbani, itd. Opończa już na dalszym etapie, jak pojedziemy pływać kajakiem i spać w namiocie. Ale raczej nie na kolację w Wenecji.
Pozdrawiam.
Ja z kolei uważam, że ubranie się na randkę w coś, w czym czujemy się "obco" tylko spotęguje stres. Jak ktoś nie umie nosić koszul czy eleganckiego obuwia, to samo ono raczej będzie na początku dodatkowym dyskomfortem niż przyczyni się do pewności siebie. Ubranie trzeba umieć nosić, outfit umieć zestawić i czuć się w nim dobrze, a nie wyglądać i czuć jak przebieraniec. Wg mnie na co dzień kuc w koszulce Iron Maiden XXXXL a na wyjście elegancko ubrany facet jest zwyczajnie nie do pogodzenia. Za duży rozdźwięk.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-27, 15:55   #147
Dr_M_Esp
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 4
Dot.: Dlaczego jestem odrażający?

Może coś takiego?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_3514.jpg (49,2 KB, 79 załadowań)
Dr_M_Esp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-27, 17:46   #148
Nancy_M
Wtajemniczenie
 
Avatar Nancy_M
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2 341
Dot.: Dlaczego jestem odrażający?

Cytat:
Napisane przez archimonde Pokaż wiadomość
Ja bym jeszcze wyregulowała brwi (zatrudnij koleżankę, albo idź do kosmetyczki - wydatek rzędu 10zł. jak nie masz wprawy to odradzam samodzielne zabawy )
Ryzykowne. Na miejscu faceta powierzyłabym swoje brwi TYLKO komuś, kto ma na co dzień do czynienia z męskimi brwiami i robi to dobrze. W przypadku ,,normalnej" kosmetyczki, która zajmuje się głównie damskimi twarzami, bałabym się efektu. Widziałam już mężczyzn, którzy po wizycie u nieodpowiedniej osoby wyglądali jak wiecznie zdziwieni chłopcy
Nancy_M jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-27, 18:49   #149
Madikulus
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 5
Dot.: Dlaczego jestem odrażający?

musisz sam się polubić, poczuć się wartościowym facetem...
A niczego Ci nie brakuje żeby tak było! Wszystko jest kwestią przestawienia swojego myślenia na inne tory.

Włosy radzę ściąć, chociaż są ładne. Dla samego eksperymentu. Mam dwóch kolegów, którzy ścieli włosy na próbę i nigdy nie wrócili do długich, bo tak korzystna okazała się to zmiana. I w krótkich włosach można być królem gitary
A jak Ci się nie spodoba? Odrosną!

Nie chowaj się w za dużych ubraniach. Spróbuj czasem być elegancki, załóż koszulę.

powodzenia!
Madikulus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-28, 01:18   #150
skara
Zakorzenienie
 
Avatar skara
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Hiszpania
Wiadomości: 5 028
Dot.: Dlaczego jestem odrażający?

Mnie nie przekonuje. Zbyt lalusiowato i zbyt daleko od aktualnego stylu chłopaka. I te błyszczące buty zupełnie się nie podobają. Poza tym myślę, że zmiany mniejszymi krokami są łatwiejsze do wdrożenia w życie. Bardziej aktualne ciuchy i fryzura już dużo zrobią, nawet jeśli nie będzie wyglądał jak wyjęty jak z żurnala. Mam takiego kolegę, który z takich workowatych ciuchów zrezygnował na rzecz bardziej dopasowanych koszulek. Ponadto trochę pochodził na siłownię i ogólnie okazało się, że zaczął się podobać dziewczynom, podczas gdy wcześniej był dla nich niemal przezroczysty. Tu nie chodzi o ogromną zmianę, a o podkreślenie własnych atutów.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
skara jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-08-27 19:32:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:03.