*Ty także możesz mieć urzekające spojrzenie!* - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Wygraj serum do rzęs Inveo!

Notka

Wygraj serum do rzęs Inveo! Podziel się z nami swoimi trikami i poznaj sposoby innych Wizażanek na piękne oczy i rzęsy! Może to właśnie ty wygrasz hypoalergiczne serum do rzęs Inveo!

 
 
Narzędzia
Stary 2013-12-13, 22:28   #1
soywiola
Przyczajenie
 
Avatar soywiola
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1
Thumbs up

*Urzekaj spojrzeniem!*


Witam Was serdecznie. Piękne rzęsy to na pewno zaleta wielu kobiet, stąd każda z Was pragnie długich, gęstych, ciemnych rzęs, które przyciągną niejedno spojrzenie.

Stanowczo nie polecam doczepianych rzęs z którymi wylatują nasze przy wyczesywaniu! Niech wam przez głowę nawet taka myśl nie przejdzie. Poniżej wyjaśnię, jak osiągnąć zamierzony efekt.


* NAWILŻAJ JE KAŻDEGO DNIA * - Rzęsy ulegają przesuszeniu tak jak nasze włosy, dlatego potrzebują wielu odżywek i innych produktów, które pomogą je nawilżyć. Polecam przede wszystkim stosowanie :


- OLEJKU RYCYNOWEGO - Używajcie go codziennie, najlepiej wieczorkiem przed snem. Wystarczy nanieść go szczoteczką ( wcześniej umytą ) po tuszu a rano go zmyć. Szybko zobaczycie efekt.

- WITAMINY E - Zastosowanie i sposób użycia jest taki sam jak z olejkiem rycynowym, choć możecie również nałożyć ją palcami. Nie martwcie się, oczy nie zostaną podrażnione!

-ODŻYWKI DO RZĘS- Są szeroko dostępne, więc nie będzie problemu z ich dostaniem. Zacznijcie od kupna tych najtańszych, one także przynoszą efekty.


* ZMYJ DOKŁADNIE MAKIJAŻ * Nieważne czy idziesz spać o 19.00 czy o 23.00, lub wracasz z imprezy i nie masz siły. Zmyj makijaż, dokładnie i starannie zwłaszcza ten z okolic oczu. Przez noc tusz, którym pokryte są nasze rzęsy zacznie je przesuszać a tego byśmy nie chciały. Mało tego spowoduje powstawanie cieni pod oczami.

* DOBIERZ ODPOWIEDNI KREM * Kremy są teraz produkowane i dostępne od wyboru do koloru. Najlepiej udaj się do specjalisty w celu ustalenia typu cery. Jeśli masz problem z sińcami i workami pod oczami to nie martw się są i na to sposoby.
-Rano przyłóż coś zimnego np. łyżeczkę
-Nakładaj na 10 minut plastry ogórka na oczy
-Wcieraj odpowiednie kremy
-Udaj się do kosmetyczki, na pewno pomoże


* REGULACJA BRWI * To właśnie brwi zwracają większą uwagę mężczyzn niż rzęsy. Niektórzy wręcz przerażają się zbyt mocno wymalowanymi rzęsami, gdyż kojarzą im się z pająkami i odstraszają. To brwi stanowią podstawę. Jeśli nie macie wprawy w samodzielnej regulacji pęsetą, to udajcie się do kosmetyczki. Regulacja kosztuje 10 zł a efekt będzie bombowy !

* ODRZUCENIE TUSZY, POSTAWIENIE NA HENNĘ * To jeden z moich lepszych sposobów jak zapuścić szybko rzęsy. Wizyta u kosmetyczki i henna na brwi i rzęsy zdziała wiele dobrego. To bzdura, że zaczną nam wypadać. Nie wierzcie w to, po prostu wypada ich tyle samo tylko teraz je zauważamy ze względu na to, że stały się ciemniejsze. Więc dzięki takiemu zabiegowi będziecie mogły odpuścić na jakiś czas tusze, dzięki czemu rzęsy zaczną oddychać.



~~PIĘKNE, DŁUGIE I GRUBE RZĘSY TO PODSTAWA, KTÓRYM PRZY PIELĘGNACJI TOWARZYSZY PRZEDE WSZYSTKIM UŚMIECH I ZABAWA!~~
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 85a6c15d4d9612a2663b950e3130a592.jpg (53,3 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg since1.jpg (38,9 KB, 1 załadowań)

Edytowane przez soywiola
Czas edycji: 2013-12-13 o 22:40
soywiola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-15, 15:32   #2
emiltik
Raczkowanie
 
Avatar emiltik
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 70
Dot.: *Urzekaj spojrzeniem!*

Mi rzęsy po hennie leciały jak głupie, normalnie nie mam jasnych i zawsze widzę jak wypadają. Wydaje mi się że kosmetyczka mogła mi za długo trzymać hennę i efekt przez to był odwrotny :/
emiltik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-15, 21:37   #3
glamorous90
Recenzentka Miesiąca - Maj 2020
 
Avatar glamorous90
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Mazury ;)
Wiadomości: 708
Dot.: *Urzekaj spojrzeniem!*

Cytat:
Napisane przez emiltik Pokaż wiadomość
Mi rzęsy po hennie leciały jak głupie, normalnie nie mam jasnych i zawsze widzę jak wypadają. Wydaje mi się że kosmetyczka mogła mi za długo trzymać hennę i efekt przez to był odwrotny :/
U mnie było identycznie Raz w życiu zafundowałam sobie hennę, ale rzęsy niestety wypadały mi i to mocno. Robiła mi ją znajoma, która jest kosmetyczką, całe tabuny koleżanek u niej robiły i były zadowolone, a tylko u mnie wyszło jak wyszło
__________________

01.07.2014 =>
glamorous90 jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Wygraj serum do rzęs Inveo!


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:28.