Pozbyć się biustonosza? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-05-21, 19:06   #1
miska88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 6

Pozbyć się biustonosza?


Ostatnio słyszałam, że piersi stają się mniej jędrne dlatego, bo nosimy biustonosze, które uciskają mięśnie podtrzymujące piersi, dlatego wiotczeją. Czy może jest odwrotnie? Zaczęłam nawet chodzić bez biustonosza, kiedyś natomiast nawet w nim spalam. Czy biustonosz szkodzi?
miska88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-21, 19:39   #2
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Pozbyć się biustonosza?

Cytat:
Napisane przez miska88 Pokaż wiadomość
Ostatnio słyszałam, że piersi stają się mniej jędrne dlatego, bo nosimy biustonosze, które uciskają mięśnie podtrzymujące piersi, dlatego wiotczeją. Czy może jest odwrotnie? Zaczęłam nawet chodzić bez biustonosza, kiedyś natomiast nawet w nim spalam. Czy biustonosz szkodzi?
Źle dobrany biustonosz szkodzi, nienoszenie biustonosza też. Co mu pomaga? Ćwiczenia i dobrze dobrany biustonosz.
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-21, 20:09   #3
pinka90
Raczkowanie
 
Avatar pinka90
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 158
Dot.: Pozbyć się biustonosza?

Hmm wydaje mi sie ze chodzenie w nim nie szkodzi pod warunkiem tak jak to wlasnie mowila moja przedmowczyni jest dobrze dobrany. Ale tez slyszalam ze w biustonoszu nie nalezy spac.
pinka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-21, 22:48   #4
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: Pozbyć się biustonosza?

wejdz na forum moda-watek :nosimy dobrze dobrane biustonosze"
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-22, 12:26   #5
Wredonisia
Zadomowienie
 
Avatar Wredonisia
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa - Natolin
Wiadomości: 1 345
GG do Wredonisia
Dot.: Pozbyć się biustonosza?

Cytat:
Napisane przez miska88 Pokaż wiadomość
Ostatnio słyszałam, że piersi stają się mniej jędrne dlatego, bo nosimy biustonosze, które uciskają mięśnie podtrzymujące piersi, dlatego wiotczeją. Czy może jest odwrotnie? Zaczęłam nawet chodzić bez biustonosza, kiedyś natomiast nawet w nim spalam. Czy biustonosz szkodzi?
jak mięsnie mogą wiotczeć od ucisku? czy mięśnie nóg wiotczeją od ciasnych spodni?
Absolutnie nie.
Mieśnie podtrzymujące piersi to mięśnie które poruszają ramiona i bark, więc cały czas są w użyciu. Najlepiej sprawdzić kto ma rację oglądając zdjęcia kobiet, które nie noszą staników - nie polecam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00433.jpg (36,6 KB, 92 załadowań)
Wredonisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-22, 12:29   #6
madiaa
Raczkowanie
 
Avatar madiaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 368
Dot.: Pozbyć się biustonosza?

Zle dobrany biustonosz, za mala miska bedzie deformowala twoj biust, po przez ugniatanie, sciskanie. Także za duzy obwod spowoduje, ze bedzie on obwisły.
A to co napislas to brednia, bo jesli dobierzesz odpowiedni biustonosz dla swoich piersi wróca one do naturalnego ladnego ksztaltu.

Tu masz watek, w ktorym mozesz poczytac jak dopasowac odpowiedni rozmiar. Dziewczyny z watku na pewno tez udzielą ci porady.

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=335375

Polecam tez wpisac w google hasło lobby biusciastych, a znajdziesz obszerne forum na ten temat.

Poczytaj, bo warto miec ladny zadbany biust o ksztalcie ladncyh okraglych jabluszek
madiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-22, 12:31   #7
tegochcialam
Raczkowanie
 
Avatar tegochcialam
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Zachód
Wiadomości: 253
Dot.: Pozbyć się biustonosza?

Cytat:
Napisane przez Wredonisia Pokaż wiadomość
jak mięsnie mogą wiotczeć od ucisku? czy mięśnie nóg wiotczeją od ciasnych spodni?
Absolutnie nie.
Mieśnie podtrzymujące piersi to mięśnie które poruszają ramiona i bark, więc cały czas są w użyciu. Najlepiej sprawdzić kto ma rację oglądając zdjęcia kobiet, które nie noszą staników - nie polecam :eek:
:eek:

Ja tam nie wyobrażam sobie życia bez stanika, ale do spania ściągam.
Nie wiem, jak można spać, czując, że coś uciska, gniecie, etc.
tegochcialam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-22, 12:34   #8
madiaa
Raczkowanie
 
Avatar madiaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 368
Dot.: Pozbyć się biustonosza?

Cytat:
Napisane przez Wredonisia Pokaż wiadomość
jak mięsnie mogą wiotczeć od ucisku? czy mięśnie nóg wiotczeją od ciasnych spodni?
Absolutnie nie.
Mieśnie podtrzymujące piersi to mięśnie które poruszają ramiona i bark, więc cały czas są w użyciu. Najlepiej sprawdzić kto ma rację oglądając zdjęcia kobiet, które nie noszą staników - nie poleJcam

Jak już to tkankę tluszczowa mozna zdeformowac. Np. za mala miska z ktorej sie wszytsko wylewa. Wtedy nie miesnie, ale tluszcz sie kształtuje. Tak samo jak w zaciasnych spodniach, wystaja nam boczki, a wsytarczyloby miec troszke wieksze w pasie, zeby ich nie posiadac.

Stad tez panie nosza usickową bieliznę. Co prwda brzydka jest, ale pozwala ona na uzyskanie ladnego ciala, wysmuklenie go.
madiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:29.