Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X - Strona 167 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-09-30, 22:47   #4981
izabellini
Zakorzenienie
 
Avatar izabellini
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 4 648
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

tonik z wit C 150 ml kosztował wczoraj 23 PLN, dzisiaj nie ma już tej pojemności
izabellini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-01, 11:04   #4982
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
Ale my nie mamy nic z kawiorem
Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
paaaadlaaaam

no wlasnieeeee
no naprawdę, naprawdę .....bardzo zabawne! --> (tu stek najbrzydszych słów jakie mi przyszły do głowy!)

a mnie kuszą cienie YSL! już się kiedyś na nie szykowałam...doradzicie? fajne to to? nie mam gdzie sprawdzić teraz a ten pomarszczony ryj muszę przeca czymś poza kawiorem zapaćkać
ten http://pl.strawberrynet.com/makeup/y...505/?CatgId=15
albo http://pl.strawberrynet.com/makeup/y...5097/?CatgId=2

w ogóle to jakiś bajzel się zrobił , np murad niby 30 a jak się wchodzi w niego to 125...taka promocyjka
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-01, 11:15   #4983
mejkapownia
Wtajemniczenie
 
Avatar mejkapownia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 095
GG do mejkapownia
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

enka - bierz ten podwójny
one sa naprawde sympatyczne
tylko ja akurat mam dwójkę z fioletem więc jakoś nie mogę zmobilizować się do grzechu aż takiego żeby brać właściwie to samo ....
bardzo fajne te cienie są w użyciu
a tych pojedynczych nie znam

ja w związku z badziewną pogodą za oknem oraz z tym że kanebiak droższy już dziś o 20 zeta zapłaciłam za swojego z koszyka
także czekam na 2 kokardki!!!
ale faaaaaaaaajnie
__________________
moje makijaże :

chłopiec czy dziewczynka ?

mejkapownia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-01, 11:27   #4984
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

hmm..no własnie ten podwójny to niby ładny ale dubel u mnie aż furczy. Mam niemal identyczney zestaw z diora więc nie wiem czy nie glupota a te pojedyncze już mnie kusiły dawno. No nie wiem sama....znowu się zacznę zastanawiać i wszystkie kupią a ja nie zdążę
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-01, 11:35   #4985
mejkapownia
Wtajemniczenie
 
Avatar mejkapownia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 095
GG do mejkapownia
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
hmm..no własnie ten podwójny to niby ładny ale dubel u mnie aż furczy. Mam niemal identyczney zestaw z diora więc nie wiem czy nie glupota a te pojedyncze już mnie kusiły dawno. No nie wiem sama....znowu się zacznę zastanawiać i wszystkie kupią a ja nie zdążę
to wrzuć sobie do koszyka i wtedy będziesz myslała
zawsze możesz nie zapłacić a oc już jakby co będziesz miała
ja tak robię prawie zawsze
no i z kanebo dobrze że tak zrobiłam - bo teraz musiałabym klikać 20 zeta drożej
__________________
moje makijaże :

chłopiec czy dziewczynka ?

mejkapownia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-01, 11:43   #4986
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

no ja wiem,że na mnie nakrzyczycie ale ja do tej pory płacę kartą! nie założyłam tego paypala w końcu! więc nie mogę tak zrobić..ja durna
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-01, 11:49   #4987
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
no naprawdę, naprawdę .....bardzo zabawne! --> (tu stek najbrzydszych słów jakie mi przyszły do głowy!)

a mnie kuszą cienie YSL! już się kiedyś na nie szykowałam...doradzicie? fajne to to? nie mam gdzie sprawdzić teraz a ten pomarszczony ryj muszę przeca czymś poza kawiorem zapaćkać
ten http://pl.strawberrynet.com/makeup/y...505/?CatgId=15
albo http://pl.strawberrynet.com/makeup/y...5097/?CatgId=2

w ogóle to jakiś bajzel się zrobił , np murad niby 30 a jak się wchodzi w niego to 125...taka promocyjka
ja mam z tych podwojnych taka limitowanke ze starym zlotem i jakims jasnym i bardzo je lubie
Cytat:
Napisane przez mejkapownia Pokaż wiadomość
enka - bierz ten podwójny
one sa naprawde sympatyczne
tylko ja akurat mam dwójkę z fioletem więc jakoś nie mogę zmobilizować się do grzechu aż takiego żeby brać właściwie to samo ....
bardzo fajne te cienie są w użyciu
a tych pojedynczych nie znam

ja w związku z badziewną pogodą za oknem oraz z tym że kanebiak droższy już dziś o 20 zeta zapłaciłam za swojego z koszyka
także czekam na 2 kokardki!!!
ale faaaaaaaaajnie
kanebiak
Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
hmm..no własnie ten podwójny to niby ładny ale dubel u mnie aż furczy. Mam niemal identyczney zestaw z diora więc nie wiem czy nie glupota a te pojedyncze już mnie kusiły dawno. No nie wiem sama....znowu się zacznę zastanawiać i wszystkie kupią a ja nie zdążę
bo to jest taka akcja - Enka sie na cos czai - to my specjalnie wykupujemy szybko

bierz je bierz, bo bedziesz zalowac potem


a ja chcialam sie wypowiedziec na temat serum [Enka - nie czytaj ] po kilku dniach uzywania nie zauwazylam, zeby mi przeciwzmarszczkowo dzialal [tzn przez te kilka dni zadna nowa zmarcha sie nie pojawila ]. zapach mi nie przeszkadza, nie smierdzi, tylko taki ziolowy jest, ale znika po chwili. serum sie mega ladnie wchlania, szybko i w ogole. i fajnie nawilza, ale nie przetluszcza. podklad na nim sie nie wazy ani nic. ogolnie to chcialam drugie opakowanie dac mamie, ale jednak zostaje u mnie chyba

---------- Dopisano o 11:49 ---------- Poprzedni post napisano o 11:47 ----------

Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
no ja wiem,że na mnie nakrzyczycie ale ja do tej pory płacę kartą! nie założyłam tego paypala w końcu! więc nie mogę tak zrobić..ja durna
teeeeeej [zakrzyknela ilios po poznansku ] to zakladaj teraz
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-01, 12:22   #4988
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
ja mam z tych podwojnych taka limitowanke ze starym zlotem i jakims jasnym i bardzo je lubie
bo to jest taka akcja - Enka sie na cos czai - to my specjalnie wykupujemy szybko

bierz je bierz, bo bedziesz zalowac potem


a ja chcialam sie wypowiedziec na temat serum [Enka - nie czytaj ] po kilku dniach uzywania nie zauwazylam, zeby mi przeciwzmarszczkowo dzialal [tzn przez te kilka dni zadna nowa zmarcha sie nie pojawila ]. zapach mi nie przeszkadza, nie smierdzi, tylko taki ziolowy jest, ale znika po chwili. serum sie mega ladnie wchlania, szybko i w ogole. i fajnie nawilza, ale nie przetluszcza. podklad na nim sie nie wazy ani nic. ogolnie to chcialam drugie opakowanie dac mamie, ale jednak zostaje u mnie chyba

---------- Dopisano o 11:49 ---------- Poprzedni post napisano o 11:47 ----------


teeeeeej [zakrzyknela ilios po poznansku ] to zakladaj teraz
no ja nie mogę! i jeszcze mamie serum wypaćka! nic szacunku dla starszych! ani ennce starej nie da ani mamie! no świat się kończy!

no kurde...muszę założyć! ale już chyba z rok zakładam i wiecznie mam jakiś problem aż w końcu wymyślam,ze przecież już nie będę kupować ( hehe) i nie kończę.

---------- Dopisano o 12:22 ---------- Poprzedni post napisano o 11:52 ----------

to ja się obrażam za to podkupowanie mnie i idę do priyaa na zbiorówkę. Wolę paletę clinique niż te YSL..przynajmniej tej wersji będę się trzymać
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-01, 12:24   #4989
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

jestes pewna?
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-01, 12:33   #4990
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

ilios...przestań mi już mieszać w tej pomarszczonej głowie!
może ktoś coś powiedziećo tej szmince? http://www.allcosmeticswholesale.com/eslapucoglst.html swatche co znalazłam jakieś zupełnie jak od innego koloru...a może zdjęcie jest złe?
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-01, 12:37   #4991
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Co o tym myślicie ? Bo nie wiem czy płacić Wczoraj kliknęłam, ale się zastanawiam

  • Lancome - Brązujący puder sypki w pędzlu do twarzy i ciała Star Bronzer Magic Brush (Body & Face) - No. 01 Cuivre
    Star Bronzer Magic Brush ( Body & Face ) - No. 01 Cuivre 3g/0.105oz
  • Dr. Brandt - Przeciwzmarszczkowe serum do twarzy
    Lineless Anti-Glycation Serum 45ml/1.5oz
  • Clarins - Przeciwzmarszczkowa emulsja na noc
    Prevention Plus Multi-Active Night Lotion 50ml/1.7oz
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-01, 12:39   #4992
mejkapownia
Wtajemniczenie
 
Avatar mejkapownia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 095
GG do mejkapownia
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
no ja wiem,że na mnie nakrzyczycie ale ja do tej pory płacę kartą! nie założyłam tego paypala w końcu! więc nie mogę tak zrobić..ja durna
durna durna durna



Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
ja mam z tych podwojnych taka limitowanke ze starym zlotem i jakims jasnym i bardzo je lubie

kanebiak

no mam nadzieje że kanebiak będzie ósmym cudem świata
a o cieniach mówisz tych co ja mam od Ciebie? bo dla mnie to brąz nie złoto ale jak zwał tak zwał - ładne są
choć z brązów wolę teraz zdecydowanie te poczwórne ysl - one sie tak pięknie ze sobą komponują....

Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
to ja się obrażam za to podkupowanie mnie i idę do priyaa na zbiorówkę. Wolę paletę clinique niż te YSL..przynajmniej tej wersji będę się trzymać
a Ty wiesz co...
że to jest myśl
co prawda moim zdaniem ysl są o NIEBO lepsze niż clinique ale z drugiej strony jak mi sie laski na kursach paćkają to ten clinique będzie fajniejszy bo więcej kolorów... i taki na dzień - jak dziewczyny lubią...
no i wyjdzie jeszcze taniej niż ysl...
a ja to i tak ostatnio Maca niby fioletu używam - bo ja tam lubię mocno i wyraźnie
i Lidce mogę zapłacić gotówką więc małż nie będzie mnie ścigał i przeklinał
no same plusy
__________________
moje makijaże :

chłopiec czy dziewczynka ?

mejkapownia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-01, 12:41   #4993
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

płacic mariol, dokładnie nad tym samym zestawem się zastanawiam (no i cieniami ) więc pewnie zaraz nie będzie

---------- Dopisano o 12:41 ---------- Poprzedni post napisano o 12:39 ----------

Cytat:
Napisane przez mejkapownia Pokaż wiadomość
durna durna durna





a Ty wiesz co...
że to jest myśl
co prawda moim zdaniem ysl są o NIEBO lepsze niż clinique ale z drugiej strony jak mi sie laski na kursach paćkają to ten clinique będzie fajniejszy bo więcej kolorów... i taki na dzień - jak dziewczyny lubią...
no i wyjdzie jeszcze taniej niż ysl...
a ja to i tak ostatnio Maca niby fioletu używam - bo ja tam lubię mocno i wyraźnie
i Lidce mogę zapłacić gotówką więc małż nie będzie mnie ścigał i przeklinał
no same plusy
a widzisz mejkapku! więc jednak nie taka durna! wpisuj się wasci i skręcimy na zamówionko na acw:d
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-01, 12:46   #4994
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Co o tym myślicie ? Bo nie wiem czy płacić Wczoraj kliknęłam, ale się zastanawiam

  • Lancome - Brązujący puder sypki w pędzlu do twarzy i ciała Star Bronzer Magic Brush (Body & Face) - No. 01 Cuivre
    Star Bronzer Magic Brush ( Body & Face ) - No. 01 Cuivre 3g/0.105oz
  • Dr. Brandt - Przeciwzmarszczkowe serum do twarzy
    Lineless Anti-Glycation Serum 45ml/1.5oz
  • Clarins - Przeciwzmarszczkowa emulsja na noc
    Prevention Plus Multi-Active Night Lotion 50ml/1.7oz
nie wiem jaką masz cerę, ale ja mam/miałam bo już wyrzuciłam z nieużywania tą emulsję Clarinsa
jak lubię ich pielęgnację tak ta emulsja (jest dla cery tłustej) wysuszyła mi cerę i nie zauważyłam żadnego dobroczynnego działania - o wiele lepiej moja skóra czuła się po zwykłym nawilżającym na noc
mam cerę mieszaną, ale z tendencją do wysuszania, więc raczej kosmetyków do suchej używam
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-01, 12:46   #4995
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Mejkap, no jak dla mnie to takie stare zloto, jest bo z polyskiem. no jak zwal tak zwal, w kazdym razie fajne.
a czworki te nude kocham kocham kocham nad zycie.

wiecie co, ja nie mialam nigdy cieni clinique co je macam, to one mi sie wydaja takie az za bardzo nude
a ja lubie delikatny makijaz
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-01, 12:58   #4996
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

powaga!? iliosku dla mnie właśnie kliniczki są bardzo nude! może to zależy od kolorków, mam kilka ich palet i są super.
YSL mam te nude co kiedyś (nieśmiało przypominam) tez ENNKAA wynalazła. Ale jakimś cudem zdążyła kupić no i takie w palecie całej. Też są dobre wg mnie ale chyba jednak paletę wolę za tą kasę niż dwa cienie . Ja się wpisałam tymczasem na zakupy na ACW.

Ale coraz bardziej mnie kusi to co ma zamiar kupić mariol, znaczy się ten puder lancome i serum (chociaż wiem wiem...mam przecież KAWIOR)
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-01, 13:17   #4997
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

nie no ja wlasnie wiem, ze kliniczki sa nude, ale jak na moj gust to sa za bardzo nude nawet jak dla mnie

a ten puder lancome to mnie tez kusil poczatkowo, ale potem sobie przypomnialam, ze chce kupic nowe meteoryty 03 [trzymajcie kciuki, zebym ich nie kupila dzisiaj ze znizka 20% tylko dzielnie poczekala do konca grudnia na znizke 30% ] i ogolnie to widzialyscie, ze on ma pojemnosc taka ujemna prawie ze?
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-01, 13:21   #4998
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

a widzisz iliosie! brak serum nawet na oczy mi się rzucił i przeczytałam,że one są dla Ciebie za mało nude . No to tak..one są delikatne raczej ale ja własnie za to je lubię bo krzywdy sobie nie uczynię.

Właśnie , a propos, ktoś pytał o smsa z sephory. Jak coś , to dostałam.
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-01, 13:25   #4999
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

ja tez dostalam i juz rozsylalam wczoraj
i teraz niech mnie ktos przywiaze, zebym nie poleciala do seph
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-01, 13:34   #5000
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

iliosie! leć ja chyba też się przejadę. Ostatnio się zastanawiałam nad takimi setami clinique . Ze zniżką chyba je kupię. Jeden to miniatury pielęgnacji a drugi tusz z jakimiś cosiami.Ten tusz mi bardzo przypasował więc bym kupiła.

---------- Dopisano o 13:34 ---------- Poprzedni post napisano o 13:33 ----------

ej! mój post 5000!!! co teraz!? Co wygrałam?
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...

Edytowane przez ennkaa
Czas edycji: 2010-10-01 o 13:35
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-01, 13:40   #5001
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
iliosie! leć ja chyba też się przejadę. Ostatnio się zastanawiałam nad takimi setami clinique . Ze zniżką chyba je kupię. Jeden to miniatury pielęgnacji a drugi tusz z jakimiś cosiami.Ten tusz mi bardzo przypasował więc bym kupiła.

---------- Dopisano o 13:34 ---------- Poprzedni post napisano o 13:33 ----------

ej! mój post 5000!!! co teraz!? Co wygrałam?
jakie tez jakie tez? ja sie wlasnie nie przejde


wygralas mozliwosc zalozenia nowego watku
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-01, 14:03   #5002
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

a własnie,ze się przejdziesz! nie rób mi tego bo wyjdzie,ze gadam głupoty jak ja mówię też to TEŻ! i już!
to zakładam wąta!

---------- Dopisano o 14:03 ---------- Poprzedni post napisano o 13:56 ----------

wąt nowy http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=471923 proponuję go od razu ocenić na jedną gwiazdkę, zeby potem nie było wątpliwości czy na niego włazić czy nie
tu jest mnóstwo złych postów

zaraz uzupełnię pierwszego posta
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:18.