pomocy w doborze pudru - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-08-12, 17:02   #1
kathy7
Raczkowanie
 
Avatar kathy7
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: okolice olsztyna
Wiadomości: 106
GG do kathy7
Red face

pomocy w doborze pudru


mam do was ogromna prośbe potrzebuje pomocy w doborze podkładu i pudru do swojej cery zawsze miałam z tym problemy załaczam 2 zdjęcia może nie jest ono bardzo idealnie widoczne ale moge puxniej wkleic inne ale tez z takiej odległości prosze pomozcie mi mam cere mieszana ale bardziej tłustą niz suchą
prosze o coś dobrego ale w rozsądnej cenie
buziaki za pomoc

Edytowane przez kathy7
Czas edycji: 2006-08-12 o 17:04 Powód: dodano zdjęcie
kathy7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-12, 17:04   #2
Kulkaaga
Wtajemniczenie
 
Avatar Kulkaaga
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wybrzeże
Wiadomości: 2 742
Dot.: pomocy w doborze pudru

Cytat:
Napisane przez kathy7
mam do was ogromna prośbe potrzebuje pomocy w doborze podkładu i pudru do swojej cery zawsze miałam z tym problemy załaczam 2 zdjęcia może nie jest ono bardzo idealnie widoczne ale moge puxniej wkleic inne ale tez z takiej odległości prosze pomozcie mi mam cere mieszana ale bardziej tłustą niz suchą
prosze o coś dobrego ale w rozsądnej cenie
buziaki za pomoc
To nie to forum!!! Pytania o kolorówke zadajemy na Wizażystce.
Sprzątanie forum jeszcze się nie skończyło, a znowu zaczyna się robić bałagan :-(
Polecam lekturę tego wątku: http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=91271 ! ! !
__________________
Szymek 26.04.2012
Kulkaaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-12, 17:13   #3
kathy7
Raczkowanie
 
Avatar kathy7
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: okolice olsztyna
Wiadomości: 106
GG do kathy7
Dot.: pomocy w doborze pudru

więc może ktoś przenieść mój wątek na forum wizażystki z gory dziękuje
kathy7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-12, 19:22   #4
kathy7
Raczkowanie
 
Avatar kathy7
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: okolice olsztyna
Wiadomości: 106
GG do kathy7
Red face pomocy w doborze pudru

mam do was ogromna prośbe potrzebuje pomocy w doborze podkładu i pudru do swojej cery zawsze miałam z tym problemy załaczam 2 zdjęcia może nie jest ono bardzo idealnie widoczne ale moge puxniej wkleic inne ale tez z takiej odległości prosze pomozcie mi mam cere mieszana ale bardziej tłustą niz suchą
prosze o coś dobrego ale w rozsądnej cenie
buziaki za pomoc
kathy7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-12, 22:21   #5
rambo
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 771
GG do rambo Send a message via Skype™ to rambo
Dot.: pomocy w doborze pudru

ależ ty jesteś śliczna dziewczyno - masz taką słodziutką urodę

www.wizaż.pl/produkty/baza - tutaj znajdziesz recenzje kosmetyków nie tylko podkładów, na pewno wybierzesz coś dla siebie jeśli nie to podaj kilka przykładów to ci pomożemy wybrać z kilku a nie z całej masy

Z tego co pamietam do mieszanej cery dobre recenzje ma :

* Lirene City Matt
* L'oreal Ideal Balance
* Revlon Colorstay
* MF Lasting Performance

a jeśli chodzi o pudry do makijażu w domu szukaj wśród sypkich do poprawek wśród prasowanych

Wpisz w wyszukiwarkę skrobia ziemniaczana (mąka ziemniaczana) - wiele wizażanek używa jej do zmatowienia cery - jest naprawdę świetna (nawet ja jej używam mimo suchej cery, latem na filtry ) Pozdrawiam
__________________
"I'm all alone, I smoke my friends down to the filter"
Tom Waits
rambo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-13, 08:11   #6
kathy7
Raczkowanie
 
Avatar kathy7
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: okolice olsztyna
Wiadomości: 106
GG do kathy7
Dot.: pomocy w doborze pudru

dziekuje za komplement i za podpowiedź popatrze te pudry ale może ktoraś z was jeszcze ma jakiś pomysł pliska...
kathy7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-13, 08:43   #7
mary poziomkowa
Zakorzenienie
 
Avatar mary poziomkowa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Nigdziebądź
Wiadomości: 3 847
Dot.: pomocy w doborze pudru

ja również mam cerę mieszaną i szczerze polecam Dream Matte Mousse. Matuje, przykrywa to, co niepotrzebne i długo się trzyma. Kosztuje około 30 zł, ale starcza na naprawde długo. Uzywam codziennie i starcza mi na 3 miesiące

pudrów nie uzywam, stosuję tylko kuleczki brązujące do modelowania twarzy i korektor w razie WYSYPU

pozdrowienia!
__________________
Nutka-Hanutka is in town <3 03.05.2011

Janutek is coming to town <3

vege!
mary poziomkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-08-13, 08:45   #8
mary poziomkowa
Zakorzenienie
 
Avatar mary poziomkowa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Nigdziebądź
Wiadomości: 3 847
Dot.: pomocy w doborze pudru

a w ogóle to wydaje mi się, że najlepiej, żebyś przeszła się do jakiejś drogerii [np. w GC] i poprosiła o zrobienie kilku próbek z podkładów wyżej wymienionych. Wtedy sobei dopasujesz najlepszy
__________________
Nutka-Hanutka is in town <3 03.05.2011

Janutek is coming to town <3

vege!
mary poziomkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-13, 11:37   #9
elmilinden
Raczkowanie
 
Avatar elmilinden
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 325
Dot.: pomocy w doborze pudru

A ja uważam, że bardzo słusznie zatytułowałaś wątek Bo po zdjęciach widać, że nie potrzebujesz podkładu, tylko właśnie pudru. Masz bardzo łądną cerę, której zapewne jedynym problemem jest błyszczenie. Nie polecam stosowania podkładów, bo one mają za zadanie ujednolicać kolor, ukrywać przebarwienia, pryszcze itd, a jeżeli ktoś w/w nie ma, to bez sensu jest smarowanie się podkładem.

Ja Ci proponuję jakiś delikatny puder. A jaki- tutaj już musisz sama wybrać

- podkład w kompakcie- coś, co łączy zalety pudru i podkładu, nakładany zwykle lateksowa gąbeczką, taki puder, który dość mocno pokrywa cerę, jest kryjący, da się nim coś ukryć. Wiem, że takie ma Lancome, Dior, ale też chyba Rimmel Nie pamiętam dokładnie... Poszukam zaraz jakichś obrazków itd

- puder prasowany- puder, który w zasadzie służy do noszenia w torebce i poprawek w ciągu dnia. Matuje skórę, zazwyczaj nie jest kryjący. Ja polecam bardzo-bardzo puder Lumene Skin Couture, bo ma ładne, a nawet bardzo jasne koloraki (dla Ciebie jakiś ciemniejszy może też by się znalazł ) i jest bardzo drobny, przyjemny w uzywaniu, nie widać go na twarzy, można robić poprawki nawet 2-3 razy dziennie i w ogóle nie wiedać, że ma się cos na twarzy. No i dużo dziewczyn polecam MF Cream Puff. Tyle, że on ma juz ciemniejsze kolory (co dla Ciebie akurat nie będzie problemem) i jest nieco grubszy. I jeszcze Rimmel Stay Matt ma bardzo dobre opinie. Tyle, że do niego trzeba sobie dokupić pędzelek czy puszek. Polecam do noszenia w torebce pędzel Sephory, gruby i sprytnie chowany w rączkę

- puder sypki- najlepszy do "stacjonarnego" uzywania, czyli np. w domu Nakładasz pędzlem na całą twarz i po bólu. Nic się nie świeci. Takie puder najmniej szkodzi skórze, najmniej zapycha pory itd. Ma jednak jedną wadę- nie zabierzesz go ze sobą w torebce, bo może się to skończyć tragicznie... A nawet jak uda się go przenieść, to taki wstrząśnięty puder nie zachowa się wzorowo po otwarciu- w pomieszczeniu uniesie się chmura pudru i będziesz musiała z nim walczyć Z takich pudrów ja chwalę sobie Rimmel, ale to tylko dlatego, że jestem straszliwie blada i ten jako jedyny pasował kolorem No i też jest dobrej jakości, nie narzekam. Efekt mi sie podoba nawet bardziej niz po Clinique Blended Face Powder, bo tamten straszliwie matowił, aż twarz trzeszczała... Dla Ciebie na pewno byłby za jasny. Inne dziewczyny właśnie chwalą w/w puder Clinique, Bourjois, Isa Dora. Myślę, że Bourjois byłby ok. I MF też ma taki puder.
elmilinden jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-13, 13:29   #11
kathy7
Raczkowanie
 
Avatar kathy7
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: okolice olsztyna
Wiadomości: 106
GG do kathy7
Dot.: pomocy w doborze pudru

dzięki elmilinden naprawde mi pomogłas na początek może wyprubuje Rimmel, Stay Matte (Puder w kamieniu) tylko mam jeszcze jedna prośbe pomożesz dopasowac mi kolor pudru z tym tez mam zawsze problem
kathy7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-13, 14:45   #12
elmilinden
Raczkowanie
 
Avatar elmilinden
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 325
Dot.: pomocy w doborze pudru

O nie Koloru Ci nie dobiorę, bo nie znam wszyskich kolorów i nie wiem, jakiego koloru jest Twoja cera. Zabierz ze sobą kogoś, albo po prostu udaj się do jakiegoś sklepu, gdzie można spytać o coś i poprosić o pomoc- Rossman, Galeria Centrum, Natura... Jeżeli powiesz, że masz problem z wyborem koloru, to na pewno Ci ktoś doradzi. Możesz też skorzystac sama z testerów- maźnij palcem po testerze a potem nanieś to na twarz i rozetrzyj. Zazwyczaj w takich miejscach są lusterka. Jeżeli nie ma, to weź swoje z domu Nie sprawdzaj koloru na ręce, tylko na twarzy właśnie. I zawsze pamiętaj, że lepiej wybrać puder trochę za jasny, niż za ciemny. On i tak się wiąże ze skórą, konkretniej mówiąc- wchłoania w siebie łój ze skóry, więc po krótkim czasie wtopi sie w skórę, troszkę zciemnieje.

Do tego Pudru Rimmel musisz mieć odzielny pedzel albo puszek, bo on jest "bez niczego", pamiętaj o tym, bo inaczej nie będziesz go miała jak używać
elmilinden jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:33.