jaki makijaż i brwi? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-12-09, 22:17   #1
moniaszelki
Zadomowienie
 
Avatar moniaszelki
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 834
Thumbs up

jaki makijaż i brwi?


cześć
przychodzę dziś do was z pytaniem o makijaż. Co polecicie dla mojego typu urody? mam też mały problem z brwiami, staram się je delikatnie depilować (lubię grube brwi), ale mam brwi w kształcie opadającego łuku. Chciałabym je jakoś unieść. Proszę o pomoc

1. opalam się szybko na ciepły, brązowy odcień
2. oczy jasne, zielono-szare. tęczówki mają ciemniejszą obwódkę. rzęsy mam cienkie, dość jasne i krótkie, brwi niezbyt gęste, w kształcie smutnego łuku, dość jasne
3. brak piegów
4. rumienię się na różowo i to od razu widać, mam widoczne naczynka, sińce pod oczami. odcień chłodny
5. naturalny kolor włosów (nie farbuję) - jasny brąz
6. usta - koral. kolor jest delikatny, niezbyt nasycony
7. dobrze się czuję w kolorach: srebrny, cielisty, indygo, biały
źle czuję się w: czarnym (jestem chuda i wyglądam patyczkowato)

dodatkowo powiem że oczy mam dość blisko osadzone nosa, także mój profil nie jest za ciekawy.
moniaszelki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-09, 22:19   #2
moniaszelki
Zadomowienie
 
Avatar moniaszelki
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 834
Dot.: jaki makijaż i brwi?

zapomniałam dodać zdjęć, przepraszam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg StillCap0014.jpg (17,0 KB, 85 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg StillCap0016.jpg (17,6 KB, 62 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg StillCap0018.jpg (18,0 KB, 47 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg StillCap0020.jpg (18,7 KB, 103 załadowań)
moniaszelki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-10, 00:00   #3
Anonimka1988
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 698
Dot.: jaki makijaż i brwi?

Myślę, że mogłabyś na pewno coś pokombinować z brwiami, ale nie jestem specjalistką w tej dziedzinie i niestety nie mogę Ci wskazać konkretnie co mogłabyś zrobić. Wydaje mi się, że w jaśniejszych włosach oraz grzywce byłoby Ci ładniej, ale lepiej nie farbuj, jeśli nie jesteś do tego przekonana. Poza tym polecam Ci lekki makijaż i jakiś dobry kryjący podkład
Anonimka1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-10, 00:38   #4
Polson
Raczkowanie
 
Avatar Polson
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 49
Dot.: jaki makijaż i brwi?

Nie znam się na makijażach itd. Myślę, że powinnaś pomyśleć nad zmianą fryzury
Polson jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-10, 08:18   #5
summer_overture
Zadomowienie
 
Avatar summer_overture
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 392
Dot.: jaki makijaż i brwi?

Brwi masz przepiękne, ale faktycznie przydałaby im się lekka korekta, żeby je trochę unieść, a przez to i otworzyć optycznie oko. Troszkę powinnaś podkreślać "ogonki" brwi - najgrubsza część jest, tj. pisałam, bardzo ładna i rzuca się w oczy, ale okolice skroni - już nic nie widać. Aha i nie radzę ci robić tego samej, bo możesz sobie zrobić krzywdę - pójdź do kosmetyczki, niech zrobić to profesjonalnie.
Włosów nie maluj, ale może lekko rozjaśnić je tym żelem/galaretką do refleksów - bo właśnie takie refleksy słoneczne czy delikatne ombre ożywiłoby całą twarz. I generalnie zgadzam się z dziewczynami, że jakaś zmiana fryzury przydałaby się, bo masz wysokie czoło, które nieco zaburza proporcje twojej naprawdę bardzo ładnej, delikatnej buzi.
A blisko osadzone oczy korygujemy odpowiednim makijażem oka, który optycznie oddala je od siebie. Coś o tym wiem, bo też mam blisko osadzone oczy i kiedyś ubolewałam z tego powodu baaardzo, teraz jakoś z tym żyję

---------- Dopisano o 08:18 ---------- Poprzedni post napisano o 08:15 ----------

A nie, przepraszam - widzę brwi na innych zdjęciach
W takim razie ja bym zaproponowała nieco subtelniejsze ich zakończenie na skroniach, bo wyglądają troszkę jak ciachnięte toporem, ale błagam - nie wyrywaj ich sobie sama i nie wyrywaj zbyt wiele, bo naprawdę są piękne! Chciałabym mieć tak gęste brwi, bo ja też lubię jak są grube, a moje...hmm... muszę się nieźle namachać pędzelkiem, cieniem i kredką, żeby były takie, jak twoje.
__________________
Kocham czytać

Zapraszam na czytelniczą rozmowę

Wymiana KSIĄŻEK
summer_overture jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-10, 18:08   #6
avokia
Raczkowanie
 
Avatar avokia
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 63
Dot.: jaki makijaż i brwi?

Wydaje mi się , że przedziałek na środku łowy wyglądałby korzystniej Co do makijażu to koniecznie podkreślaj usta jasną pomadką i błyszczykiem bo masz trochę wąskie tu znalazłam fajny makijaż może się nim zainspirujesz https://polki.pl/work/privateimages/formats/E/83994.jpg
avokia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-11, 01:22   #7
Anonimka1988
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 698
Dot.: jaki makijaż i brwi?

[/COLOR]A nie, przepraszam - widzę brwi na innych zdjęciach
W takim razie ja bym zaproponowała nieco subtelniejsze ich zakończenie na skroniach, bo wyglądają troszkę jak ciachnięte toporem, ale błagam - nie wyrywaj ich sobie sama i nie wyrywaj zbyt wiele, bo naprawdę są piękne! Chciałabym mieć tak gęste brwi, bo ja też lubię jak są grube, a moje...hmm... muszę się nieźle namachać pędzelkiem, cieniem i kredką, żeby były takie, jak twoje.[/QUOTE]

Gęste brwi to wcale nie jest ciekawa sprawa, bo trzeba wyrywać regularnie sporo włosków, co do przyjemności nie należy. Poza tym włoski szybko odrastają i trzeba się z tym męczyć co kilka dni, by mieć ładną czystą linię brwi. O wiele prościej, szybciej, łatwiej i przyjemniej jest chyba nałożyć na nie jakiś cień i mieć spokój. Dlatego nie demonizujmy jasnych brwi, bo one także mają swój urok.
Anonimka1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-12-11 01:22:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:06.