Czarne kropki na nogach.Proszę o pomoc - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-03-12, 15:50   #1
Maqua
Zakorzenienie
 
Avatar Maqua
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 434
Unhappy

Czarne kropki na nogach.Proszę o pomoc


Problem był już 'przerabiany' w jednym wątku, jednak nie ma w nim odpowiedzi.
Na nogach mam czarne kropki, których nijak nie potrafię usunąć.
NIE są to wrośnięte włoski-raczej wyglądają jak zapchane pory. Dają się wyciskać i wtedy nie ma po nich śladu, jednak jest ich straszliwie dużo
i pozbywanie się ich w ten sposób nie ma sensu.
Czy któraś Wizażanka spotkałą się i poradziła sobie z podobnym problemem? Bardzo proszę o pomoc-robi się coraz cieplej a nóżek nie da się pokazać...
Maqua jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-12, 16:00   #2
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Czarne kropki na nogach.Proszę o pomoc

a nie lepiej byloby isc z tym do dermatologa zeby powiedzial co to? moze jak golisz nogi to wyrywasz duzo wloskow z cebulkami i czasami takie wlasnie tobia sie plamki przynajmniej ja tak mialam ze to byly po prostu male strupki, radze Ci czesto balsamowac nogi silnie nawilzajacymi balsamami albo takimi kremami zmienic golarke na jakas delikatniejsza mialam kiedys z meskich jednorazowke z giletta idealna ! bo tak to musze tepic nowa zanim jej uzyje no i jak golisz nogi to lepiej zrob to w wannie pelnej cieplej wody i z uzyciem zelu lub duzej ilosci mydla niz tak na "sucho" mam nadzieje ze pomoze
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-12, 16:07   #3
Maqua
Zakorzenienie
 
Avatar Maqua
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 434
Dot.: Czarne kropki na nogach.Proszę o pomoc

zawsze golę po dłuższej gorącej kąpieli... regularnie [często] robię peeling... nigdy na sucho nie golę... zawsze dobrze nawilżam... a kropki są nie tylko po goleniu ale także po depilatorze do dermatologa wybiorę się za jakiś czas z inną sprawą, pzry okazji zapytam, ale chciałabym wpierw jakieś rady Dziewczyn, które już z tym walczą
Maqua jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-14, 12:09   #4
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Czarne kropki na nogach.Proszę o pomoc

Cytat:
Napisane przez Maqua Pokaż wiadomość
zawsze golę po dłuższej gorącej kąpieli... regularnie [często] robię peeling... nigdy na sucho nie golę... zawsze dobrze nawilżam... a kropki są nie tylko po goleniu ale także po depilatorze do dermatologa wybiorę się za jakiś czas z inną sprawą, pzry okazji zapytam, ale chciałabym wpierw jakieś rady Dziewczyn, które już z tym walczą
ja mialam takie kropki dosc dlugo to byly u mnie takie wlasnie strupki pod skora czy jakos tak...no to ja nie wiem o co moze chodzic z tymi kropkami? moze cos Cie faktycznie uczula ??
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-18, 22:44   #5
Albe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 390
Dot.: Czarne kropki na nogach.Proszę o pomoc

wiecie ja chyba tez tak mam tylko ze ja depiluje nogi od jakis 8-9 lat i to mi od depilatra zostaje ;( jak wyrywam wlosa depilatorem to zostaje taka wspaniala "kropeczka" to chyba zostaje resztka cebulki ;( mam ciemne wlosy na nogach ;( i nawet jak wydepiluje tak nogi ze nie mam zadnego wloska na nich to i tak nie moge ubracspodnicy ani spodenek bo mi widac wlasnie te kropy. uzywam depilatora co tydzien, peelingow i balsamow tez uzywam regularnie. i nic nie pomaga...hymmm, moze wy cos jednak znajdziecie na to, bo ja juz nie mam pomyslow.
Albe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-19, 15:04   #6
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Czarne kropki na nogach.Proszę o pomoc

ja mialam takie kropki ale to byly takie wlasnie strupki od wyrwanych wloskow z cebulkami przez depilator dlatego teraz musze ciagle nawilzac skore nog i jakos daje rade ale najlepiej jednak to isc do dermatologa
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:03.