Prosze o małą pomoc... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-03-26, 18:42   #1
Lola1985
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 20
GG do Lola1985

Prosze o małą pomoc...


hej!!
mam 18 lat .Mam na imie Viola.mam prosbę o pomoc w metamorfozie..nie chce wyglądać cały czas tak samo!!! znudziło mi sie jush noszenie jednej i tej samej fryzury a poza tym jestem niska i wydaje mi sie ze ta fryzura do mnie nie pasuje..moze doradziłybyście mi jaka ryzura byłaby najlepsza dla mnie i moze jakis kolor??naturalne moje włosy to ciemny blond ale obecnie mam balejaż, wiec jestem blondynką)a moze wrócic do dawnego koloru???prosze o pomoc!!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Dowod.jpg (25,0 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Ja-Gołoborze.jpg (77,7 KB, 7 załadowań)
Lola1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-27, 08:53   #2
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Re: Prosze o małą pomoc...

Mi bardzo się podoba kolor włosów z kolorowego zdjęcia. Wydaje mi się, że bardzo co Ciebie pasuje.

a co do zmiany fryzury - to gotowa jesteś na wielką zmianę tj. krótkie włosy - czy raczej na małą modyfikację?
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-27, 10:56   #3
noa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-09
Wiadomości: 165
Re: Prosze o małą pomoc...

Cześć!
Od jakiegoś czasu usiłuję Ci odpowiedzieć, ale komputer mi się ciągle buntuje [img]icons/icon9.gif[/img]
Zgadzam się z Sarenką – Twój kolor włosów jest bardzo ładny. Co do balejażu : czemu nie 
Tylko żeby był to capi di sole, czyli udający rozjaśnienie przez słońce ( pasma przy twarzy rozjaśnia się najmocniej) a nie zwykłe pasemka podstępnie zwane, przez co poniektórych fryzjerów balejażem – wrrr

Mam 2 pomysły strzyżeniowe.
Wybierz w zależności od tego czy lubisz i umiesz ( choć troszkę) układać włosy.

1.Z większym układaniem: włosy podcięte do brody, pocieniowane od dołu ( wszystkie) pasma przy twarzy troszeczkę krótsze. Wywinięte na zewnątrz, na szczotce. I troszkę poczochrane. Taka fryzurka ( tylko z grzywką) jest w odpowiedzi Agi Zembrzyckiej na list Weroniki33 ( te samo forum) - nie będę tu kopiować bo po co zapychać serwery wizażowe [img]icons/icon7.gif[/img]

2.Zdjęcie poniżej. Jeśli masz ochotę możesz wystrzępione końcówki podkreślić odrobiną żelu lub kremu fryzjerskiego albo wygładzić mleczkiem prostującym.
Ale to nie jest konieczne. Tej fryzurki nie trzeba układać - wystarczy tylko odpowiednio suszyć - najpierw z pochyloną do dołu głową a po podsuszeniu trzymając tak suszarkę by strumień ( jeśli to możliwe chłodniejszego) powietrza był skierowany w dół. Suszarką należy "zjeżdżać" po włosach - to podwinie końcówki do środka i wygładzi górę.

Pozdrawiam [img]icons/icon7.gif[/img]
Noa
noa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-27, 11:50   #4
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: Prosze o małą pomoc...

Witaj Wiolu [img]icons/icon7.gif[/img]
Podobnie jak Noa uważam, że nie powinnaś radykalnie zmieniać koloru włosów. Pozostań przy jasnych włoskach. Balejaż na pewno ożywi kolorystycznie buzię i doda objętości włosom. Ale zrób bardzo drobne pasemka jedne w jasnej złoto-piaskowej tonacji i kilka drobnych refleksów jasno miedzianych. Twoja obecna fryzurka z kilkoma małymi modyfikacjami daje naprawdę duże możliwości. Czasami wystarczy nieco włoski podcieniować, dodać grzywkę i już jest zupełnie inna fryzurka.

Mam jeszcze małą uwagę do brwi. W ten sposób wydepilowane nadają Twojej buzi dość poważny i zbyt groźny wygląd. Masz śliczne, zielone śmiejące się oczka i trzeba je odpowiednio podkreślić. Powinnaś brwi trochę bardziej poddepilować, zwłaszcza na środku i na zewnątrz i nadaj im bardziej łukowaty kształt.

Serdecznie pozdrawiam [img]icons/icon7.gif[/img]
AgaZ
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Image2.jpg (18,1 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Image8.jpg (30,2 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Image2.jpg (48,8 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Image9.jpg (27,1 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Image14.jpg (31,7 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Image17.jpg (33,3 KB, 0 załadowań)
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-27, 14:00   #5
Lola1985
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 20
GG do Lola1985
Re: Prosze o małą pomoc...

własnie mam ochote na duzą zmiane ale zeby za bardzo nie zniszczyc włosów..co powiecie na 4 z kolei fryzke i kolor włosów z odpowiedzi Agnieszki???bardzo mi sie podoba..i te brwi..musze sie wybrac do kogos kto to umie)bo ja nie mam pojecia jak to zrobic))
Lola1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-27, 14:02   #6
Lola1985
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 20
GG do Lola1985
Re: Prosze o małą pomoc.../% fotografia!!

pomyłka....na 5 fotografi)))
Lola1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:08.