Podkład i róż!!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-03-22, 09:42   #1
wanilioweciastko
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 42

Podkład i róż!!!!


Mam pytanie do was dziewczyny. Jezeli sie ktos zna na kosmetykach to mi odpiszcie Otóż mam jasna karnacje i kupilam sobie podklad z revlonu nr 220 i chcialam was prosic o rade jakii do tego kolorku podkladu pasował by kolor rózu z bourjois???? z góry dzięki
wanilioweciastko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-22, 11:12   #2
smolinosek86
Zadomowienie
 
Avatar smolinosek86
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 105
Dot.: Podkład i róż!!!!

Cytat:
Napisane przez wanilioweciastko Pokaż wiadomość
Mam pytanie do was dziewczyny. Jezeli sie ktos zna na kosmetykach to mi odpiszcie Otóż mam jasna karnacje i kupilam sobie podklad z revlonu nr 220 i chcialam was prosic o rade jakii do tego kolorku podkladu pasował by kolor rózu z bourjois???? z góry dzięki
Ja używam rose d'or czyli numer 34 - jeśli jesteś blondynką lub szatynką nie powinno być problemu.
__________________
T]
smolinosek86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-22, 11:15   #3
Zanthia
Zadomowienie
 
Avatar Zanthia
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 164
Dot.: Podkład i róż!!!!

Różu nie dobierasz pod kolor podkładu, tylko pod typ urody [ ma dobrze wyglądać z Twoim kolorem włosów/ oczu/ ust, nie tylko cery ].

Revlon 220 to NIE JEST jasny kolor. Nawet w nazwie ma "natural"- ot taki typowy kolor cery i tyle.



Różami z bourjois nie da się za bardzo zrobić krzywdy, a rose d'or i rose du jaspe pasują chyba każdemu - wiec tyle mogę polecić Ci w ciemno.
Zanthia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-22, 11:22   #4
wanilioweciastko
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 42
Dot.: Podkład i róż!!!!

no wlasnie kiedys mialam roz bourjois i dokladnie nie pamietam juz jak malował to kupie sobie ten Rose D'or i zobacze dziekuje za odpowiedzi

---------- Dopisano o 11:22 ---------- Poprzedni post napisano o 11:20 ----------

[QUOTE=smolinosek86;399169 53]Ja używam rose d'or czyli numer 34 - jeśli jesteś blondynką lub szatynką nie powinno być problemu.[/QUOTE

ja mam bardzo ciemne wlosy (gleboki braz) i wlasnie nieiwem czy by pasowal?
wanilioweciastko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-22, 12:59   #5
onanowaa
Raczkowanie
 
Avatar onanowaa
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 325
Dot.: Podkład i róż!!!!

zgadzam się z poprzedniczkami , kolor różu dobiera się pod typ urody , kolor oczy , kolor włosów itd , nie może być za ciemny ani za jasny - musi wyglądać naturalnie , też polecam rose d'or ma piękny odcień i chyba pasuje każdemu
__________________

If the food don't kill ya , the service will.
onanowaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-24, 12:20   #6
_karolkarz_
Raczkowanie
 
Avatar _karolkarz_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 140
Dot.: Podkład i róż!!!!

Cytat:
Napisane przez Zanthia Pokaż wiadomość
Różu nie dobierasz pod kolor podkładu, tylko pod typ urody [ ma dobrze wyglądać z Twoim kolorem włosów/ oczu/ ust, nie tylko cery ].

Revlon 220 to NIE JEST jasny kolor. Nawet w nazwie ma "natural"- ot taki typowy kolor cery i tyle.
.
Cytat:
Napisane przez onanowaa Pokaż wiadomość
zgadzam się z poprzedniczkami , kolor różu dobiera się pod typ urody , kolor oczy , kolor włosów itd , nie może być za ciemny ani za jasny - musi wyglądać naturalnie
REvlon 220 nie jest jasnym kolorem. Dla jasnej karnacji jest on za ciemny. Ja używam 150 lub ciemniejszego 180.
Kolor różu zalezy od wielu czynników. Tak jak pisały poprzedniczki od typu karnacji, lae takze od pomadki jakiej używasz. Róż musi pasować do ust!!! nie możesz mieć np. brzoskwiniowego różu a czerwonej szminki.

Zapraszam na bloga. W ulubieńcach znajdziesz kosmetyki jakie ja stosuje http://swigutowa.blogspot.com/2013/0...jchetniej.html
_karolkarz_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:26.