Blizny po depilacji - wątek zbiorczy - Strona 20 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-06-21, 08:06   #571
metamorfoza
Rozeznanie
 
Avatar metamorfoza
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 607
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

Do dziewczyn, które maja problem z ropnymi krostkami , stanami zapalnymi:
Też miałam to samo i stosowałam naprzemiennie rózne maśći ale chyba najbardziej pomogło mi stosowanie takiej kombinacji:
- najpierw moczenie nóg w wodzie mydlanej ( mydło " Biały Jeleń")
- następnie przecieranie wacikiem zranionych miejsc spirytusem salicynowym
- na to właśnie maść hasceral
- a na to w miejsca tych stanów zapalnych baz maść termonitiol ( tubka ok. 3zł)badz tribiotic ( saszetka 1,40zł)
I ja na okres leczenia tych stanów zapalnych nie depilowałam się w ogóle porpostu chodziłam z tymi kłakami ale to pomogło i rany wyleczyłam

Teraz pozostały mi blziny i przebarwineia i walcze z tym tez przeróznymi metodami:
- moczenie w mydlinach szorstka gąbką
- mocne peeligi
- poźniej spirytus salicynowy
- na to sok z cytrynki
- poźniej znów zmycie cytrynki
- ( po depilaci przemywam nogi FOLISANEM)
- na blziny cepan
Chodze też na zabiegi depilacji laserowej jestem po 3 narazie efektów nie widze a ponoć te przebarwienia troszke się wyrównaja po zabiegach ( watpiliwa sprawa)
Czasem stosuje tez okłady z cebuli .
Robie sobie domowe zabiegi mikrodermabrazji raz na jakiś czas.
Ale i tak włoski wrastaja;/ coś tam nadal siedzi mam nawet jednego długiego głęboko pod skóra widze go jak rośnie próbowałam kiedys wyjac ale nie dałam rady tylko sobie skóre zmasakrowałam;/ siedzi tam nadal głeboko i rośnie nie wiem jak sobie z nim poradzic- o dziwo stanu zapalnego nie ma narazie...
Czy może wiecie jak go wyjąc ( próbowłąam igłai nic) kosmetyczka jakaś by mi pomogła? Nie znam sie nie wiem czy sa na to jakies zabiegiNo oprócz tego włsosiksa jednego pozostały mi tyklko przebarwienia i pare blizn a stany i ranki zlikwidowałam
metamorfoza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-21, 17:48   #572
magda*M
Rozeznanie
 
Avatar magda*M
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 838
GG do magda*M
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

Dziewczyny a nie orientujecie się, czy depilację laserową rozkładają też na raty? Wiem, ze to głupie pytanie ale z moimi funduszami to mogę jedynie na to liczyć, albo na "TOTKA".
magda*M jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-21, 17:50   #573
Surya
Rozeznanie
 
Avatar Surya
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 785
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

też mam problem z bliznami po depikacji:/ dziś zaczełam stosowac masc acne derm..na twarzy wyrównała mi koloryt...może i na nogach pomoże...oby...widmo chodzenia na blaży w bikinii mnie przeraża
Surya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-21, 20:26   #574
destiny666
Wtajemniczenie
 
Avatar destiny666
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 325
GG do destiny666
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez magda*M Pokaż wiadomość
Dziewczyny a nie orientujecie się, czy depilację laserową rozkładają też na raty? Wiem, ze to głupie pytanie ale z moimi funduszami to mogę jedynie na to liczyć, albo na "TOTKA".
Pamiętam, że jak moja siostra chodziła to nie rozkładali jej nic na raty niestety

Też mam ciemne i dosyć szybko odrastające włoski i zastanawiam się czy nie spróbować znowu z woskiem w plastrach (na gorąco odpada bo mam tendencję do pajączków itp.) tylko pytanie - czy nie zadziała on na tej samej zasadzie co depilator i znowu nie wywoła efektu wręcz sinoczerwonych czerwonych kropek? Tego bym sobie nie darowała...
__________________
"Nikt nie obetnie mi skrzydeł.
Nikt nie będzie mógł stępić ostrości mojego wzroku."
destiny666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-21, 22:11   #575
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez destiny666 Pokaż wiadomość
Pamiętam, że jak moja siostra chodziła to nie rozkładali jej nic na raty niestety

Też mam ciemne i dosyć szybko odrastające włoski i zastanawiam się czy nie spróbować znowu z woskiem w plastrach (na gorąco odpada bo mam tendencję do pajączków itp.) tylko pytanie - czy nie zadziała on na tej samej zasadzie co depilator i znowu nie wywoła efektu wręcz sinoczerwonych czerwonych kropek? Tego bym sobie nie darowała...
obawiam się, że może dojść do nawrotu okropnych czerwonych kropek lepiej zdecyduj się na paste cukrowa, nie poparzysz się, a skora bedzie mniej podrazniona
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-22, 07:25   #576
metamorfoza
Rozeznanie
 
Avatar metamorfoza
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 607
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez magda*M Pokaż wiadomość
Dziewczyny a nie orientujecie się, czy depilację laserową rozkładają też na raty? Wiem, ze to głupie pytanie ale z moimi funduszami to mogę jedynie na to liczyć, albo na "TOTKA".


Przykro mi ale musze Cię zmartwić..otóż gabinety nie rozkładaja opłat na raty;/ nietstety ale za to w większosci po 3 albo 4 zabiegu daja 50% rabatu!
Ja traktuje laserem tylko łydki w cene 400zł za każdy zabieg i do tego robią mi kolana , stopy i palce u stóp Byłam juz na 3 zabiegach jeszcze jeden a poźniej bede płacic tylko po 200zł!!Ponoć jak na moje wstręciuchy bede potrzebowała ok. 6-7 zabiegów! I od kogoś słyszałam ze właśnie te zabiegi z czasem wyrównują tez kolor skóry oprcz gładkich nózek moze w końcu pozbęde sie tych szpecacych plam!
metamorfoza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-22, 12:54   #577
olasia
Zadomowienie
 
Avatar olasia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 346
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

ja tez nie slyszalam o tym zeby mozna bylo rozlozyc koszty na raty...raczej wszedzie chca od reki, ale kiedys slyszalam o jakims laserku na allegro za 500zl czy jakos tak i podobno dziala tak jak te w gabinetach kosmetycznych....ciekawe czy ktos mial cos takiego i czy to nie jest tylko nabijanie ludzi w butelke...
olasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-06-22, 13:18   #578
destiny666
Wtajemniczenie
 
Avatar destiny666
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 325
GG do destiny666
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
obawiam się, że może dojść do nawrotu okropnych czerwonych kropek lepiej zdecyduj się na paste cukrowa, nie poparzysz się, a skora bedzie mniej podrazniona
z pastą cukrową się już sama kiedyś bawiłam i moja kuchnia ledwo co to przeżyła
Ciekawa jestem czy ten zabieg zrobił się już bardziej popularny w gabinetach kosmetycznych i czy wkońcu można dzieś dostać gotową pastę bo faktycznie podrażnienia były mniejsze ale ile paćkania z przygotowaniem tego... Nie wiecie nic o tym?

Co do drogiej imprezy jaką jest laser to mi się coś obiło o uszy, że z przebarwieniami i pozostałościami po nich wstęp na takie coś zabroniony bo można się jeszcze gorzej załatwić
__________________
"Nikt nie obetnie mi skrzydeł.
Nikt nie będzie mógł stępić ostrości mojego wzroku."
destiny666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-22, 15:49   #579
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez destiny666 Pokaż wiadomość
z pastą cukrową się już sama kiedyś bawiłam i moja kuchnia ledwo co to przeżyła
Ciekawa jestem czy ten zabieg zrobił się już bardziej popularny w gabinetach kosmetycznych i czy wkońcu można dzieś dostać gotową pastę bo faktycznie podrażnienia były mniejsze ale ile paćkania z przygotowaniem tego... Nie wiecie nic o tym?

Co do drogiej imprezy jaką jest laser to mi się coś obiło o uszy, że z przebarwieniami i pozostałościami po nich wstęp na takie coś zabroniony bo można się jeszcze gorzej załatwić
sprzedaja na allegro gotowa np ta aukcja http://allegro.pl/item205355548_depi...io_pewnie.html
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-23, 21:42   #580
magda*M
Rozeznanie
 
Avatar magda*M
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 838
GG do magda*M
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

Dziewczyny tak mnie mocno zastawia sprawa z tymi laserami na allegro...
http://www.allegro.pl/item204848933_...wlosienia.html
Po co chodzić do kosmetyczki za 3 do 5 tysięcy (przynajmniej w moim przypadku by tak musiało być), jak tam są takie lasery kosmetyczne za 1400 zł? To nie jest jakieś oszustwo? Może to jest jakiś pic na wodę, co? No bo przecież pewnie większość z nas by sobie kupiła taki laser, wydepilowała wszystko co możliwe a nie chodziła do kosmetyczki i przepłacała.
Jakbyście miały jakieś wiarygodne informacje o takich laserach do domowego użytku, to dajcie znać.
Bo już szybciej bym się skusiła na taki domowy laser niż na te zabiegi u kosmetyczki. Oczywiście pod warunkiem, że efekt byłby ten sam.
magda*M jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-24, 14:02   #581
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez magda*M Pokaż wiadomość
Dziewczyny tak mnie mocno zastawia sprawa z tymi laserami na allegro...
http://www.allegro.pl/item204848933_...wlosienia.html
Po co chodzić do kosmetyczki za 3 do 5 tysięcy (przynajmniej w moim przypadku by tak musiało być), jak tam są takie lasery kosmetyczne za 1400 zł? To nie jest jakieś oszustwo? Może to jest jakiś pic na wodę, co? No bo przecież pewnie większość z nas by sobie kupiła taki laser, wydepilowała wszystko co możliwe a nie chodziła do kosmetyczki i przepłacała.
Jakbyście miały jakieś wiarygodne informacje o takich laserach do domowego użytku, to dajcie znać.
Bo już szybciej bym się skusiła na taki domowy laser niż na te zabiegi u kosmetyczki. Oczywiście pod warunkiem, że efekt byłby ten sam.
W sumie jeśli nawet efekt po laserze domowego użytku nie byłby trwały, to i tak wyszłoby to taniej niż laser u kosmetyczki.
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-25, 07:40   #582
Lilith1
Raczkowanie
 
Avatar Lilith1
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 36
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

Z laserem bym chyba nie ryzykowała w warunkach domowych.

Natomiast mam ważne pytanie innej treści - chodzi o pastę cukrową.
Jutro przyjdzie moja paczuszka z allegro z camsakizi właśnie i chciałabym wypróbować,bo po odstawieniu depilatora moje nogi po ogoleniu najlepszą maszynką i tak nie nadają się do pokazania-pomijając blizny,których już prawie nie ma mam miliony czarnych kropek.
Proszę o poradę doświadczone forumowiczki-czy pasta cukrowa nie zadziała w dalszej perspektywie jak depilator?Boję się nawrotu wrastających włosów i blizn,z drugiej strony nie widzę innej szansy na nogi nadające się do pokazania:/
Co sądzicie o paście cukrowej?
Lilith1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-25, 08:44   #583
olasia
Zadomowienie
 
Avatar olasia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 346
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Lilith1 Pokaż wiadomość
Z laserem bym chyba nie ryzykowała w warunkach domowych.

Natomiast mam ważne pytanie innej treści - chodzi o pastę cukrową.
Jutro przyjdzie moja paczuszka z allegro z camsakizi właśnie i chciałabym wypróbować,bo po odstawieniu depilatora moje nogi po ogoleniu najlepszą maszynką i tak nie nadają się do pokazania-pomijając blizny,których już prawie nie ma mam miliony czarnych kropek.
Proszę o poradę doświadczone forumowiczki-czy pasta cukrowa nie zadziała w dalszej perspektywie jak depilator?Boję się nawrotu wrastających włosów i blizn,z drugiej strony nie widzę innej szansy na nogi nadające się do pokazania:/
Co sądzicie o paście cukrowej?
ja sadze, ze to bez roznicy czy wyrywasz wlosy woskiem, depilatorem, peseta czy pasta cukrowa, wszystkie te metody usowania owlosienia powoduja jego oslabienie, nowy wlos, ktory wyrosnie jest tak delikatny, ze nie ma sily przebic sie przez wciaz rogowaciejaca skore i pozostaje wewnatrz, wg mnie ta metoda tez jest ryzykowna, z szczerego serca polecam jedynie maszynke do golenia no i laser, (ja bylam u kosmetyczki, wiec oczywiscie taki polecam mimo wysokich kosztow)
olasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-25, 12:19   #584
Lilith1
Raczkowanie
 
Avatar Lilith1
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 36
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

Też mi się zdaje,że wyrywanie to wyrywanie.moje przekleństwo polega na tym,że mam bardzo mocne włosy:/Ale po odstawieniu depilatora z jednego miejsca jak zauważyłam wyrastają mi czasem po dwa-trzy włosy!Kupiłam dobrą maszynkę,ale po goleniu mam te czarne okropne kropki,których nawet przyciemnienie skóry samoopalaczem nie zasłoniło...Laser to luksus,na który sobie nie moge pozwolić,bo musiałabym wydawać na to całe zarobione pieniądze.
Co robić?Już po prostu nie wiem.
Lilith1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-25, 16:51   #585
destiny666
Wtajemniczenie
 
Avatar destiny666
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 325
GG do destiny666
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
sprzedaja na allegro gotowa np ta aukcja http://allegro.pl/item205355548_depi...io_pewnie.html
Dziękuje zastanawiam się czy brać ten wosk czy Camsakizi?

Cytat:
Napisane przez Lilith1 Pokaż wiadomość
Też mi się zdaje,że wyrywanie to wyrywanie.moje przekleństwo polega na tym,że mam bardzo mocne włosy:/Ale po odstawieniu depilatora z jednego miejsca jak zauważyłam wyrastają mi czasem po dwa-trzy włosy!Kupiłam dobrą maszynkę,ale po goleniu mam te czarne okropne kropki,których nawet przyciemnienie skóry samoopalaczem nie zasłoniło...Laser to luksus,na który sobie nie moge pozwolić,bo musiałabym wydawać na to całe zarobione pieniądze.
Co robić?Już po prostu nie wiem.
Doskonale Cie rozumiem ja zamierzam spróbować znowu z pastą cukrową. Kiedy sama ją robiłam była to dosyć pracochłonna sprawa ale nie pamiętam podrażnień tak rozleglych jak po depilatorze
__________________
"Nikt nie obetnie mi skrzydeł.
Nikt nie będzie mógł stępić ostrości mojego wzroku."
destiny666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-25, 17:15   #586
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

http://allegro.pl/item205355548_depi...io_pewnie.html

Dziewczyny, ja miałam ten wosk jakiś czas temu. W sumie to nawet nie wiadomo, jak tego używać, bo instrukcja przeczy obrazkom załączonym do instrukcji. W jednym jest napisane, że plastry trzeba zrywać zgodnie z kierunkiem wzrostu włosa, a na rysunku widać, że na odwrót.
Ja spróbowałam wydepilować się na 2 sposoby i nic z tego.... Na nogach zostało dużo niewyrwanych włosków. W końcu zużyłam ten wosk-pastę do pach - tam spisywał się lepiej....
Na KWC znajduje się moja opinia nt. tego kosmetyku.
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-25, 18:51   #587
destiny666
Wtajemniczenie
 
Avatar destiny666
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 325
GG do destiny666
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Gonia1 Pokaż wiadomość
http://allegro.pl/item205355548_depi...io_pewnie.html

Dziewczyny, ja miałam ten wosk jakiś czas temu. W sumie to nawet nie wiadomo, jak tego używać, bo instrukcja przeczy obrazkom załączonym do instrukcji. W jednym jest napisane, że plastry trzeba zrywać zgodnie z kierunkiem wzrostu włosa, a na rysunku widać, że na odwrót.
Ja spróbowałam wydepilować się na 2 sposoby i nic z tego.... Na nogach zostało dużo niewyrwanych włosków. W końcu zużyłam ten wosk-pastę do pach - tam spisywał się lepiej....
Na KWC znajduje się moja opinia nt. tego kosmetyku.
Hm to ja w takim razie zamawiam Camsakizi Mam nadzieję, że wszystko będzie wporządku bo za tydzień wyjeżdżam nad morze z TŻ
__________________
"Nikt nie obetnie mi skrzydeł.
Nikt nie będzie mógł stępić ostrości mojego wzroku."
destiny666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-26, 08:10   #588
Lilith1
Raczkowanie
 
Avatar Lilith1
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 36
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

Zamówiłam tę pastę cukrową,ale boję się jej użyć żeby nie pogorszyć sprawy:/Te czarne kropki po goleniu to są albo rowki po cebulkach,albo (w wiekszości) czarne włoski za krótkie aby je zgolić(tkwią tuż pod skórą) oraz te,które po wspaniałym depilatorze po prostu rosną pod skórą.
Używam peelingu od jakiegoś czasu,ale efekty są w tej chwili praktycznie żadne-może jest za słaby?Dziewczyny,czy macie na te kropki-resztki włosów jakieś sposoby?Doradzacie maszynkę do golenia-kupiłam tę gilette venus za ciężkie pieniądze (40 zł w sklepie) a efekty nie są wcale lepsze niż po jednorazówkach,może tylko tyle,że rzeczywiście jest mniej podrażnień.Już nie wiem,co robić.dobrze,że dzisiaj pada i wieje,pogoda jak jesienią,bo słońce ostatnio mnie dobija.Kupiłam dwie sukienki i leżą w szafie...a za 3 tygodnie jadę na wakacje...ech,szkoda gadać.Ratujcie!
Lilith1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-30, 19:55   #589
magda*M
Rozeznanie
 
Avatar magda*M
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 838
GG do magda*M
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

A ja nadal krążę wokół tego samego.
Znalazłam taki laser do depilacji domowej, kosztuje on 595 zł, ma gwarancję i ogólnie wszystko jest opisane tak jak w gabinetach kosmetycznych (wysyłana jest ta sama wiązka lasera o mocy 808 nm- tzn. w jednym gabinecie pisali o 800 nm, ale nie doszłam jeszcze do tego jaka jest tu różnica).
No nie wiem... Same zobaczcie:
http://www.slimcity.pl/epila.php?gcl...FRYyZwod0i0vkQ

Edytowane przez magda*M
Czas edycji: 2007-06-30 o 20:20
magda*M jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-01, 10:32   #590
destiny666
Wtajemniczenie
 
Avatar destiny666
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 325
GG do destiny666
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez magda*M Pokaż wiadomość
A ja nadal krążę wokół tego samego.
Znalazłam taki laser do depilacji domowej, kosztuje on 595 zł, ma gwarancję i ogólnie wszystko jest opisane tak jak w gabinetach kosmetycznych (wysyłana jest ta sama wiązka lasera o mocy 808 nm- tzn. w jednym gabinecie pisali o 800 nm, ale nie doszłam jeszcze do tego jaka jest tu różnica).
No nie wiem... Same zobaczcie:
http://www.slimcity.pl/epila.php?gcl...FRYyZwod0i0vkQ
Ja bym się troszke obawiała robić coś takiego sama w domu. Moim zdaniem taki laser może być niepewny no bo czemu zabiegi laserem mogą wykonywać specjalnie przeszkoleni ludzie w odpowiednich gabinetach? Ja osobiście bym się nie podejmowała ale decyzja należy do Ciebie

Mam problem z tą pastą Camsakizi... Albo nie umiem jej odpowiednio przygotować i zastosować albo ona poprostu nie nadaje się dla szatynki...
__________________
"Nikt nie obetnie mi skrzydeł.
Nikt nie będzie mógł stępić ostrości mojego wzroku."
destiny666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-03, 22:35   #591
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez magda*M Pokaż wiadomość
A ja nadal krążę wokół tego samego.
Znalazłam taki laser do depilacji domowej, kosztuje on 595 zł, ma gwarancję i ogólnie wszystko jest opisane tak jak w gabinetach kosmetycznych (wysyłana jest ta sama wiązka lasera o mocy 808 nm- tzn. w jednym gabinecie pisali o 800 nm, ale nie doszłam jeszcze do tego jaka jest tu różnica).
No nie wiem... Same zobaczcie:
http://www.slimcity.pl/epila.php?gcl...FRYyZwod0i0vkQ

Albo kup i przetestuj najpierw na małym fragmencie skóry.
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-05, 09:29   #592
olasia
Zadomowienie
 
Avatar olasia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 346
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

a ja juz niedlugo dostane moje kwasy czekam juz z 3 tygodnie, z powodu uroplow pracownikow sie to wszytko wydluzylo. kiedy zaczne kuracje porobie sobie zdjecia moich nog, po kuracji tez zrobie zdjecia i porownam, wtedy dopiero bede mogla stwierdzic czy sa jakies rezultaty
olasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-05, 11:24   #593
twist
Zadomowienie
 
Avatar twist
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 080
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

Golę się pod pachami zwykłą maszynką, ale po depilacji na mojej skórze widać czarne kropki czyli włoski. Co mam zrobić zeby nie było ich widać???? pomóżcie
twist jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-05, 14:38   #594
_Kasia23_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Kasia23_
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: ... Baltic Sea ...
Wiadomości: 2 788
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

..
_Kasia23_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-05, 14:38   #595
_Kasia23_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Kasia23_
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: ... Baltic Sea ...
Wiadomości: 2 788
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

Olasia jakie kwasy zamówiłaś?

Cytat:
Napisane przez olasia Pokaż wiadomość
a ja juz niedlugo dostane moje kwasy czekam juz z 3 tygodnie, z powodu uroplow pracownikow sie to wszytko wydluzylo. kiedy zaczne kuracje porobie sobie zdjecia moich nog, po kuracji tez zrobie zdjecia i porownam, wtedy dopiero bede mogla stwierdzic czy sa jakies rezultaty
_Kasia23_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-06, 13:25   #596
olasia
Zadomowienie
 
Avatar olasia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 346
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez twist Pokaż wiadomość
Golę się pod pachami zwykłą maszynką, ale po depilacji na mojej skórze widać czarne kropki czyli włoski. Co mam zrobić zeby nie było ich widać???? pomóżcie
mi tez widac takie kropki, nawet golac super maszynka venus ja co jakis czas sobie poprostu wyrywam pesetka wszystkie wloski, troszke boli ale coz...po tym odrastaja slabsze i nie widac kropek po goleniu przynjamniej na 2 miesiace.

Cytat:
Napisane przez _Kasia23_ Pokaż wiadomość
Olasia jakie kwasy zamówiłaś?
kwasy aha 40% firmy charmine rose, nie wiem czy moge napisac na forum z jakiej stronki
olasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-07, 15:13   #597
martiniątko
Zadomowienie
 
Avatar martiniątko
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 166
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

Przebrnęłam przez cały watek Ja też mam blizenki na nogach... Ale wydaje mi się, że żadna z was nie miała takiego problemu jak ja. Nigdy nie depilowałam nóg, od zawsze golę. W tym roku na nogach zaczęły mi się robić takie małe ropne pryszczyki. Na początku tylko na udach, taka "kaszka", potem troche wieksze pojawiały mi sie na łydkach no i oczywiscie zaczęłam wyciskac i stąd blizny Nie wiem, czy to były wrośnięte włosy, ale wydaje mi się że nie Teraz robi mi się tych pryszczyków już mniej, bo bardzo często szoruje nogi ostra gąbka, nawilżam i smaruje maścią z mocznikiem, ale nadal jakis jeden wyskoczy, a wygląda to okropnie bo one są ze stanem zapalnym i wyglądają jak czerwone placki Co to jest?
martiniątko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-07, 17:40   #598
Tancerka Pl
Zadomowienie
 
Avatar Tancerka Pl
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Egipt ☼
Wiadomości: 1 769
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

Ugh blizn po depilacji, itp. to ja nie mam...
Więc moim jedynym problemem są rozstępy powstałe w wyniku szybkiej utraty wagi i wzrostu organizmu. ;O ;(
__________________
enjoy ur f*cking day
Tancerka Pl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-07, 22:53   #599
_Kasia23_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Kasia23_
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: ... Baltic Sea ...
Wiadomości: 2 788
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

Olasia jak możesz to prosze podaj mi na priva na jakiej stronce kupiłas te kwasy, bo troszke o nich poczytałam i brzmi to baaaardzo ciekawie

Cytat:
Napisane przez olasia Pokaż wiadomość
mi tez widac takie kropki, nawet golac super maszynka venus ja co jakis czas sobie poprostu wyrywam pesetka wszystkie wloski, troszke boli ale coz...po tym odrastaja slabsze i nie widac kropek po goleniu przynjamniej na 2 miesiace.



kwasy aha 40% firmy charmine rose, nie wiem czy moge napisac na forum z jakiej stronki
_Kasia23_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-08, 10:48   #600
olasia
Zadomowienie
 
Avatar olasia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 346
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez _Kasia23_ Pokaż wiadomość
Olasia jak możesz to prosze podaj mi na priva na jakiej stronce kupiłas te kwasy, bo troszke o nich poczytałam i brzmi to baaaardzo ciekawie
prosze
olasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-11-21 11:28:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:18.