Facet był w gogo..gdzie można więcej. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-06-17, 11:30   #1
Vierka1234
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 9

Facet był w gogo..gdzie można więcej.


Hej . Wiem że jest sporo wątków na ten temat ale postanowiłam zaryzykować bo wiadomo że każdy taki sam A jednak inny .

No więc tak..jestem ze swoim facetem od 2,5 roku . Między nami bywało różnie . Raz dobrze raz źle jak wszędzie .. Ale od dłuższego czasu było naprawdę ok . Dotarliśmy się w większości tematów .

Ostatnio jednak jak widzicie po tytule wydarzyło się coś złego. Bardzo bolacego.

W ostatnią niedzielę mój facet pojechał do kumpla (80km)od nas A ja poszłam do znajomych . Miał mnie od nich odebrać o 23-00 ale się na zjawił tego wieczoru ..dopiero rano .

Jak przyszedł do domu zaczął się tłumaczyć że w pociągu usnal a wzial już ten o 21 żeby mnie odebrać..ja jednak głupia nie jestem bo ta historia nie za bardzo się kleila

Pokazał mi kupiony bilet czyli faktycznie u kumpla nie zostal. Czyli że dowód że w pociągu spał bo popil..prawie uwierzyłam.

No ale jednak ...opowiada opowiada a mi nie pasuje wiec pytań coraz więcej..W końcu mówię :- daj telefon . Dal bez mrugnięcia powieka. Patrze a tam nieodebrane od jakiejś kobiety . Więc oddzwaniam. On w panikę . Pytam dlaczego A on że bo on nie chce z nią kontaktu , nie wie dlaczego I jak ona może mieć jego numer bo niby jakichs ludzi w pociągu poznal i dal tylko mezczyznie a on pewnie jej . A ja dalej dzwonilam...I się wtedy przyznał.

Ze tak , wzial pociąg o 21 i chciał mnie odebrać ale poznał w pociągu imprezowiczow,sami faceci . Chciał wypić z nimi jedno piwko i to wszystko . I poszli do gogo . Pił do 7 rano .. nie umie odpowiedzieć dlaczego . Twierdzi że cała noc jedynie pił I tańczył że do niczego nie doszło . Ze to był błąd bo zawiódł moje zaufanie . Ze nie wie dlaczego wybrał je / ich A nie mnie . Przysiegal mi w tej rozpaczy na wszystko . Na życie siostry i wszystkich dookoła. Już tydzień minął on ciągle przeprasza I mówi że nigdy to się nie powtórzy. Wygląda na zalamanego a ja nie wiem kompletnie w co mam mu wierzyć . Powiedziałam że chce widzieć badania na hiv-zgodzil się. Chce iść na terapię do psychologa - zgodził się . Zgodził się nawet na badanie wariografem . Bo on nigdy mnie nie zdradził poszedł się napić i tyle.

Jest druga strona medalu . Znam ta Panią z którą mógł spędzić noc . Nie spodziewałam się jednak że dziewczyna się prostytuuje. Jestem przerażona faktem jak miałabym iść z nim za rękę A będziemy ja mijać . Mieszkamy w malutkim mieście . Nie wiem kompletnie co mam robić . Kocham go ale jakoś wszystko we mnie pękło. Z jednej strony chce to odbudować z drugiej nie .

Nie wiem czy jest sens to ciągnąć bo przecież.. kawał golego cycka był ważniejszy jak kobieta która na niego czekała .. Wiem że pewnie źle wam się to czyta ale nie mam siły na poprawę błędów gramatycznych bo czuje jakbym miała już wybuchnąć.. od tygodnia .
Vierka1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-17, 12:18   #2
linkinpaark
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 606
Dot.: Facet był w gogo..gdzie można więcej.

Post jest napisany tak infantylnie, że ciężko mi stwierdzić czy to prawda.
Dla mnie to byłby koniec związku.
linkinpaark jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-17, 12:23   #3
MATRIX266
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 1 035
Dot.: Facet był w gogo..gdzie można więcej.

Jeśli opisujesz rzeczywistość to nie wiem nad czym ty się jeszcze zastanawiasz.
MATRIX266 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-17, 12:33   #4
Vierka1234
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 9
Dot.: Facet był w gogo..gdzie można więcej.

No bardzo bym chciała żeby to nie była prawda ...

---------- Dopisano o 12:33 ---------- Poprzedni post napisano o 12:30 ----------

Cytat:
Napisane przez linkinpaark Pokaż wiadomość
Post jest napisany tak infantylnie, że ciężko mi stwierdzić czy to prawda.
Dla mnie to byłby koniec związku.
Mimo że zgodził się na wariogtaf?..
Vierka1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-17, 12:35   #5
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Facet był w gogo..gdzie można więcej.

Cytat:
Napisane przez Vierka1234 Pokaż wiadomość
Hej . Wiem że jest sporo wątków na ten temat ale postanowiłam zaryzykować bo wiadomo że każdy taki sam A jednak inny .

No więc tak..jestem ze swoim facetem od 2,5 roku . Między nami bywało różnie . Raz dobrze raz źle jak wszędzie .. Ale od dłuższego czasu było naprawdę ok . Dotarliśmy się w większości tematów .

Ostatnio jednak jak widzicie po tytule wydarzyło się coś złego. Bardzo bolacego.

W ostatnią niedzielę mój facet pojechał do kumpla (80km)od nas A ja poszłam do znajomych . Miał mnie od nich odebrać o 23-00 ale się na zjawił tego wieczoru ..dopiero rano .

Jak przyszedł do domu zaczął się tłumaczyć że w pociągu usnal a wzial już ten o 21 żeby mnie odebrać..ja jednak głupia nie jestem bo ta historia nie za bardzo się kleila

Pokazał mi kupiony bilet czyli faktycznie u kumpla nie zostal. Czyli że dowód że w pociągu spał bo popil..prawie uwierzyłam.

No ale jednak ...opowiada opowiada a mi nie pasuje wiec pytań coraz więcej..W końcu mówię :- daj telefon . Dal bez mrugnięcia powieka. Patrze a tam nieodebrane od jakiejś kobiety . Więc oddzwaniam. On w panikę . Pytam dlaczego A on że bo on nie chce z nią kontaktu , nie wie dlaczego I jak ona może mieć jego numer bo niby jakichs ludzi w pociągu poznal i dal tylko mezczyznie a on pewnie jej . A ja dalej dzwonilam...I się wtedy przyznał.

Ze tak , wzial pociąg o 21 i chciał mnie odebrać ale poznał w pociągu imprezowiczow,sami faceci . Chciał wypić z nimi jedno piwko i to wszystko . I poszli do gogo . Pił do 7 rano .. nie umie odpowiedzieć dlaczego . Twierdzi że cała noc jedynie pił I tańczył że do niczego nie doszło . Ze to był błąd bo zawiódł moje zaufanie . Ze nie wie dlaczego wybrał je / ich A nie mnie . Przysiegal mi w tej rozpaczy na wszystko . Na życie siostry i wszystkich dookoła. Już tydzień minął on ciągle przeprasza I mówi że nigdy to się nie powtórzy. Wygląda na zalamanego a ja nie wiem kompletnie w co mam mu wierzyć . Powiedziałam że chce widzieć badania na hiv-zgodzil się. Chce iść na terapię do psychologa - zgodził się . Zgodził się nawet na badanie wariografem . Bo on nigdy mnie nie zdradził poszedł się napić i tyle.

Jest druga strona medalu . Znam ta Panią z którą mógł spędzić noc . Nie spodziewałam się jednak że dziewczyna się prostytuuje. Jestem przerażona faktem jak miałabym iść z nim za rękę A będziemy ja mijać . Mieszkamy w malutkim mieście . Nie wiem kompletnie co mam robić . Kocham go ale jakoś wszystko we mnie pękło. Z jednej strony chce to odbudować z drugiej nie .

Nie wiem czy jest sens to ciągnąć bo przecież.. kawał golego cycka był ważniejszy jak kobieta która na niego czekała .. Wiem że pewnie źle wam się to czyta ale nie mam siły na poprawę błędów gramatycznych bo czuje jakbym miała już wybuchnąć.. od tygodnia .

Pomijając że poszedł pić do klubu gogo zamiast Ciebie odbierać i klamał.



W ogóle nie rozumiem, dlaczego zakładasz, ze jakaś kobieta której telefon miał on nieodebrany, prostytuuje się


Gostek poszedł z jakimś towarzystwem się bawić. Pił i tańczył.


Skąd pomysł że jakaś kobieta w związku z tym, prostytuuje się i ze on z nią od razu spędził noc

Przecież ona tez mogła pójśc z tymi kolesiami do klubu potańczyć i pić a nie ze tam od razu pracuje i od razu wydzwania do mężczyzn w celu prostytucji z nimi


Ty się jak napijesz ze znajomymi i potańczysz i dasz komuś telefon lub zadzwonisz do kogoś to tez od razu jesteś prostytutka?


Bo albo nie napisałaś wszystkiego, albo wyciągasz wnioski z pupy.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-17, 12:36   #6
amillia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 2 364
Dot.: Facet był w gogo..gdzie można więcej.

Tak modyfikował swoje kłamstwo aż w końcu jakieś siadło. Na 99% Cię zdradził, a ten 1% i tak by mnie nie interesował w przypadku gdy pierwszą reakcją faceta było robienie z Ciebie idiotki i badanie w jakie kity uwierzysz. Nie dość, że prawdopodobnie Cię zdradził to jeszcze nie ma do Ciebie szacunku i nie potrafi wziąć konsekwencji na klatę tylko kręci jak dzieciak.

Tu nawet nie ma co ratować, jesteście ze sobą stosunkowo krótko, a i tak mieliście spiny i złe momenty, szkoda życia.
amillia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-17, 12:37   #7
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Facet był w gogo..gdzie można więcej.

Cytat:
Napisane przez Vierka1234 Pokaż wiadomość
No bardzo bym chciała żeby to nie była prawda ...

---------- Dopisano o 12:33 ---------- Poprzedni post napisano o 12:30 ----------


Mimo że zgodził się na wariogtaf?..



Jestem ciekawa, skąd Ty ten wariograf weźmiesz.

---------- Dopisano o 13:37 ---------- Poprzedni post napisano o 13:36 ----------

Cytat:
Napisane przez amillia Pokaż wiadomość
Tak modyfikował swoje kłamstwo aż w końcu jakieś siadło. Na 99% Cię zdradził, a ten 1% i tak by mnie nie interesował w przypadku gdy pierwszą reakcją faceta było robienie z Ciebie idiotki i badanie w jakie kity uwierzysz. Nie dość, że prawdopodobnie Cię zdradził to jeszcze nie ma do Ciebie szacunku i nie potrafi wziąć konsekwencji na klatę tylko kręci jak dzieciak.

Tu nawet nie ma co ratować, jesteście ze sobą stosunkowo krótko, a i tak mieliście spiny i złe momenty, szkoda życia.



Ale po czym wnosisz, ze on uprawiał seks z jakąś kobietą?
Bo serio z opisu, ja w ogóle tego nie ogarniam.


A nie jestem z tych, co na tym forum bronią mężczyzn.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-06-17, 12:38   #8
Vierka1234
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 9
Dot.: Facet był w gogo..gdzie można więcej.

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Pomijając że poszedł pić do klubu gogo zamiast Ciebie odbierać i klamał.



W ogóle nie rozumiem, dlaczego zakładasz, ze jakaś kobieta której telefon miał on nieodebrany, prostytuuje się


Gostek poszedł z jakimś towarzystwem się bawić. Pił i tańczył.


Skąd pomysł że jakaś kobieta w związku z tym, prostytuuje się i ze on z nią od razu spędził noc

Przecież ona tez mogła pójśc z tymi kolesiami do klubu potańczyć i pić a nie ze tam od razu pracuje i od razu wydzwania do mężczyzn w celu prostytucji z nimi


Ty się jak napijesz ze znajomymi i potańczysz i dasz komuś telefon lub zadzwonisz do kogoś to tez od razu jesteś prostytutka?


Bo albo nie napisałaś wszystkiego, albo wyciągasz wnioski z pupy.
Napisałam do niej że swojego numeru pytając gdzie mam przyjść..napisała cenę I nazwę klubu..dlatego wiem że tam pracuje ..
Vierka1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-17, 12:40   #9
amillia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 2 364
Dot.: Facet był w gogo..gdzie można więcej.

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość

Ale po czym wnosisz, ze on uprawiał seks z jakąś kobietą?
Bo serio z opisu, ja w ogóle tego nie ogarniam.


A nie jestem z tych, co na tym forum bronią mężczyzn.
No opis jest chaotyczny, autorka mogłaby uściślić kim jest ta kobieta, ale jeśli wydzwania do niego po nocach, a on reaguje na to paniką i plątaniem się, a do tego zniknął na całą noc to w jedną całość się to układa.

Jakby dzwoniła losowa osoba to by powiedział "dziwne, nie dawałem jej numeru, ciekawe co chce" a nie histerią.
amillia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-17, 12:42   #10
Vierka1234
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 9
Dot.: Facet był w gogo..gdzie można więcej.

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Jestem ciekawa, skąd Ty ten wariograf weźmiesz.

---------- Dopisano o 13:37 ---------- Poprzedni post napisano o 13:36 ----------






Ale po czym wnosisz, ze on uprawiał seks z jakąś kobietą?
Bo serio z opisu, ja w ogóle tego nie ogarniam.


A nie jestem z tych, co na tym forum bronią mężczyzn.
Są miejsca gdzie mozna jechać; zielona gora , Gorzów I kilka innych miejscowości . /On twierdzi że z nią nie spał.. A ja właśnie mam tylko jego słowo... da się tu wrzucić na forum zdjęcie ? To podeślę jej wiadomości
Vierka1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-17, 12:43   #11
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 634
Dot.: Facet był w gogo..gdzie można więcej.

Jak facet reaguje nerwowo na próbę zadzwonienia pod "jakiś numer", to chyba wiadomo o co chodzi.
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-06-17, 12:44   #12
Vierka1234
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 9
Dot.: Facet był w gogo..gdzie można więcej.

Cytat:
Napisane przez amillia Pokaż wiadomość
No opis jest chaotyczny, autorka mogłaby uściślić kim jest ta kobieta, ale jeśli wydzwania do niego po nocach, a on reaguje na to paniką i plątaniem się, a do tego zniknął na całą noc to w jedną całość się to układa.

Jakby dzwoniła losowa osoba to by powiedział "dziwne, nie dawałem jej numeru, ciekawe co chce" a nie histerią.
On powiedział że dal jej numer w tym gogo I nie wie czemu bo był pijany . Jest tancerka która na dokończenie imprezy albo w trakcie bierze panów na pokoje ..za 500 bo tyle chciała przez wiadomości ode mnie nie wiedząc kim jestem . Wiem.ze mój post jest chaotyny I nie wszystko jest jasne ale ciężko to było z siebie wyrzucić dla całego świata po 2 pierwszy raz w życiu założyłam watek na forum I I tu mi ciężko się odnaleźć żeby udzielić Wam odpowiedzi na pytania .
Vierka1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-17, 12:46   #13
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Facet był w gogo..gdzie można więcej.

Cytat:
Napisane przez Vierka1234 Pokaż wiadomość
Są miejsca gdzie mozna jechać; zielona gora , Gorzów I kilka innych miejscowości . /On twierdzi że z nią nie spał.. A ja właśnie mam tylko jego słowo... da się tu wrzucić na forum zdjęcie ? To podeślę jej wiadomości



No tego to nie napisałaś co teraz.


To krótki związek, by mi się nie chciało latać po wariografach.
Jak on ma tendencje do nawiązywania takich znajomości, to by mi się nei chciało budowac czegokolwiek z osoba której raczej juz nie zaufam.


sama sie zastanów, czy mu po takim numerze, już nawet jak jednak seksu nie było, bedziesz w stanie kiedykolwiek zaufać, czy kazde jego 5 minut spóźnienia, to będa Twoje nerwy i stres i wieczne się wasze szarpanie na tym tle.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-17, 12:48   #14
amillia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 2 364
Dot.: Facet był w gogo..gdzie można więcej.

Cytat:
Napisane przez Vierka1234 Pokaż wiadomość
On powiedział że dal jej numer w tym gogo I nie wie czemu bo był pijany . Jest tancerka która na dokończenie imprezy albo w trakcie bierze panów na pokoje ..za 500 bo tyle chciała przez wiadomości ode mnie nie wiedząc kim jestem . Wiem.ze mój post jest chaotyny I nie wszystko jest jasne ale ciężko to było z siebie wyrzucić dla całego świata po 2 pierwszy raz w życiu założyłam watek na forum I I tu mi ciężko się odnaleźć żeby udzielić Wam odpowiedzi na pytania .
Możesz spróbować z nią porozmawiać albo napisać jako Twój facet, czy Cię pamięta jeśli chce Ci się w to bawić.

Prawda jest taka, że jesteś z kimś, kto jadąc Cię odebrać wysiadł z losowo poznanymi osobami do klubu ze striptizem nie dając Ci nawet znać, że jednak po Ciebie nie wpadnie. W międzyczasie pił do rana i rozdawał swoje numery prostytutkom. Naprawdę, szanuj siebie, to jest nie do wybronienia.

O wariografie Ci smęci, bo po pierwsze liczy na to, że się nie zdecydujesz, a po drugie chce sobie kupić czas. Nawet jak pojedziecie i wyjdzie, że kłamie to zacznie kręcić, że wariografy wcale nie są takie pewne i ędzie dalej mieszać Ci w głowie, przecież to taki typ.
amillia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-17, 12:53   #15
Vierka1234
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 9
Dot.: Facet był w gogo..gdzie można więcej.

Cytat:
Napisane przez amillia Pokaż wiadomość
Możesz spróbować z nią porozmawiać albo napisać jako Twój facet, czy Cię pamięta jeśli chce Ci się w to bawić.

Prawda jest taka, że jesteś z kimś, kto jadąc Cię odebrać wysiadł z losowo poznanymi osobami do klubu ze striptizem nie dając Ci nawet znać, że jednak po Ciebie nie wpadnie. W międzyczasie pił do rana i rozdawał swoje numery prostytutkom. Naprawdę, szanuj siebie, to jest nie do wybronienia.

O wariografie Ci smęci, bo po pierwsze liczy na to, że się nie zdecydujesz, a po drugie chce sobie kupić czas. Nawet jak pojedziecie i wyjdzie, że kłamie to zacznie kręcić, że wariografy wcale nie są takie pewne i ędzie dalej mieszać Ci w głowie, przecież to taki typ.
Masz rację . Tego się właśnie boję . Właśnie myślę podobnie jak Wy , ale po prostu czasami lepiej jest to usłyszeć od kogoś obcego . Teraz tylko mózg musi wygrać walkę z sercem A to będzie dopiero ciężkie . Czy tylko ja mam problem z słuchanie mózgu A nie serca ? Bo normalnie to powinnam to je**ać a ślepa wiara mnie pcha w gowno.
Vierka1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-17, 13:04   #16
Antoiineette
Rozeznanie
 
Avatar Antoiineette
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 821
Dot.: Facet był w gogo..gdzie można więcej.

Cytat:
Napisane przez amillia Pokaż wiadomość
Prawda jest taka, że jesteś z kimś, kto jadąc Cię odebrać wysiadł z losowo poznanymi osobami do klubu ze striptizem nie dając Ci nawet znać, że jednak po Ciebie nie wpadnie. W międzyczasie pił do rana i rozdawał swoje numery prostytutkom. Naprawdę, szanuj siebie, to jest nie do wybronienia.
W punkt. I to właśnie z tego powodu Autorko podziękowałabym temu panu. Bo jest nieodpowiedzialnym gówniarzem i się z Tobą nie liczy.
To czy zdradził czy nie (choć wszystko wskazuje na to, że ma coś na sumieniu) nie miałoby już dla mnie większego znaczenia.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
So in America when the sun goes down and I sit on the old broken-down river pier watching the long, long skies over New Jersey (...), I think of Dean Moriarty, I even think of Old Dean Moriarty the father we never found, I think of Dean Moriarty.”
Antoiineette jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-17, 13:09   #17
Vierka1234
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 9
Dot.: Facet był w gogo..gdzie można więcej.

Cytat:
Napisane przez Antoiineette Pokaż wiadomość
W punkt. I to właśnie z tego powodu Autorko podziękowałabym temu panu. Bo jest nieodpowiedzialnym gówniarzem i się z Tobą nie liczy.
To czy zdradził czy nie (choć wszystko wskazuje na to, że ma coś na sumieniu) nie miałoby już dla mnie większego znaczenia.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To chyba czas pakować manatki.. tak myślałam że na forum dostanę kopa za to że jeszcze miałam nadzieję że nie wszystko stracone . Dzięki za szczerość .
Vierka1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-17, 13:13   #18
Antoiineette
Rozeznanie
 
Avatar Antoiineette
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 821
Dot.: Facet był w gogo..gdzie można więcej.

Cytat:
Napisane przez Vierka1234 Pokaż wiadomość
To chyba czas pakować manatki.. tak myślałam że na forum dostanę kopa za to że jeszcze miałam nadzieję że nie wszystko stracone . Dzięki za szczerość .
Dokładnie, pakuj się Autorko i nie patrz na sentymenty. Wyobraź sobie, że za parę lat chcesz np założyć rodzinę z tym człowiekiem, a on zamiast wrócić na noc do Ciebie i dziecka szlaja się po klubach gogo z podejrzanym towarzystwem.
Co doradzilabys przyjaciółce w takiej sytuacji?
Po tej sytuacji wnioskuję, że jest to człowiek nieodpowiedzialny, dla którego niezależnie od tego, co mówi, priorytetem jest własna rozrywka.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
So in America when the sun goes down and I sit on the old broken-down river pier watching the long, long skies over New Jersey (...), I think of Dean Moriarty, I even think of Old Dean Moriarty the father we never found, I think of Dean Moriarty.”
Antoiineette jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-17, 14:28   #19
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Facet był w gogo..gdzie można więcej.

Cytat:
Napisane przez amillia Pokaż wiadomość
Tak modyfikował swoje kłamstwo aż w końcu jakieś siadło. Na 99% Cię zdradził, a ten 1% i tak by mnie nie interesował w przypadku gdy pierwszą reakcją faceta było robienie z Ciebie idiotki i badanie w jakie kity uwierzysz. Nie dość, że prawdopodobnie Cię zdradził to jeszcze nie ma do Ciebie szacunku i nie potrafi wziąć konsekwencji na klatę tylko kręci jak dzieciak.

Tu nawet nie ma co ratować, jesteście ze sobą stosunkowo krótko, a i tak mieliście spiny i złe momenty, szkoda życia.
Jak wyżej. Tu nie ma czego ratować.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-06-17, 15:12   #20
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Facet był w gogo..gdzie można więcej.

Twoim problemem nie jest to, że twój facet poszedł do klubu ze striptizem, a fakt, że cię okłamuje i wystawia, a poza tym ma problem z kontrolą nad piciem i zdaje się, że również rozporkiem. Natomiast ty nie powinnaś sprawdzać jego prywatnego telefonu i wydzwaniać/wypisywać do ludzi, podszywając się pod kogoś innego. Dlatego dałabym sobie spokój. Ten związek jest bez sensu. Ty mu nie ufasz, a on ciebie nie szanuje.

Tak poza tym bycie tancerką w klubie nie jest równoznaczne z prostytuowaniem się. Mogła brać pieniądze za prywatne pokazy. Zresztą nie twoja sprawa.
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-17, 16:20   #21
AuroraCoriolis
Zadomowienie
 
Avatar AuroraCoriolis
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 1 091
Dot.: Facet był w gogo..gdzie można więcej.

to dziwna historia, i zachowanie faceta beznadziejne.

Biorac pod uwage ilosc klamstw to ciezko powiedziec co jest prawda i na czym sie skonczylo ( i co on wogole pamieta)


oczywiscie mozesz podpytac te dziewczyne, ale niezaleznie od jej odpowiedzi zachowanie kolesia i tak mega slabe-mial Cie odebrac ale poszedl sobie poimprezowac z jakimis nieznanymi ludzmi i wrocil do domu po x godzinach ( o ile ta wersja jest prawdziwa...)
AuroraCoriolis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-17, 17:05   #22
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 092
Dot.: Facet był w gogo..gdzie można więcej.

Miał po ciebie przyjechać, a nie przyjechał i nie dał znać.


O ile nie był w szpitalu, nie ratował małych foczek na poboczu i mu się telefon rozładował, albo wpadł mu do kanałów przez kratkę, to nie ma dla takiego zachowania usprawiedliwienia.


To, gdzie był, z kim i co tam robił nie miałoby dla mnie żadnego znaczenia.
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-17, 23:32   #23
MsN
Femme fatale
 
Avatar MsN
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: the circles of dante's hell
Wiadomości: 1 261
Dot.: Facet był w gogo..gdzie można więcej.

Cytat:
Napisane przez Vierka1234 Pokaż wiadomość
Hej . Wiem że jest sporo wątków na ten temat ale postanowiłam zaryzykować bo wiadomo że każdy taki sam A jednak inny .

No więc tak..jestem ze swoim facetem od 2,5 roku . Między nami bywało różnie . Raz dobrze raz źle jak wszędzie .. Ale od dłuższego czasu było naprawdę ok . Dotarliśmy się w większości tematów .

Ostatnio jednak jak widzicie po tytule wydarzyło się coś złego. Bardzo bolacego.

W ostatnią niedzielę mój facet pojechał do kumpla (80km)od nas A ja poszłam do znajomych . Miał mnie od nich odebrać o 23-00 ale się na zjawił tego wieczoru ..dopiero rano .

Jak przyszedł do domu zaczął się tłumaczyć że w pociągu usnal a wzial już ten o 21 żeby mnie odebrać..ja jednak głupia nie jestem bo ta historia nie za bardzo się kleila

Pokazał mi kupiony bilet czyli faktycznie u kumpla nie zostal. Czyli że dowód że w pociągu spał bo popil..prawie uwierzyłam.

No ale jednak ...opowiada opowiada a mi nie pasuje wiec pytań coraz więcej..W końcu mówię :- daj telefon . Dal bez mrugnięcia powieka. Patrze a tam nieodebrane od jakiejś kobiety . Więc oddzwaniam. On w panikę . Pytam dlaczego A on że bo on nie chce z nią kontaktu , nie wie dlaczego I jak ona może mieć jego numer bo niby jakichs ludzi w pociągu poznal i dal tylko mezczyznie a on pewnie jej . A ja dalej dzwonilam...I się wtedy przyznał.

Ze tak , wzial pociąg o 21 i chciał mnie odebrać ale poznał w pociągu imprezowiczow,sami faceci . Chciał wypić z nimi jedno piwko i to wszystko . I poszli do gogo . Pił do 7 rano .. nie umie odpowiedzieć dlaczego . Twierdzi że cała noc jedynie pił I tańczył że do niczego nie doszło . Ze to był błąd bo zawiódł moje zaufanie . Ze nie wie dlaczego wybrał je / ich A nie mnie . Przysiegal mi w tej rozpaczy na wszystko . Na życie siostry i wszystkich dookoła. Już tydzień minął on ciągle przeprasza I mówi że nigdy to się nie powtórzy. Wygląda na zalamanego a ja nie wiem kompletnie w co mam mu wierzyć . Powiedziałam że chce widzieć badania na hiv-zgodzil się. Chce iść na terapię do psychologa - zgodził się . Zgodził się nawet na badanie wariografem . Bo on nigdy mnie nie zdradził poszedł się napić i tyle.

Jest druga strona medalu . Znam ta Panią z którą mógł spędzić noc . Nie spodziewałam się jednak że dziewczyna się prostytuuje. Jestem przerażona faktem jak miałabym iść z nim za rękę A będziemy ja mijać . Mieszkamy w malutkim mieście . Nie wiem kompletnie co mam robić . Kocham go ale jakoś wszystko we mnie pękło. Z jednej strony chce to odbudować z drugiej nie .

Nie wiem czy jest sens to ciągnąć bo przecież.. kawał golego cycka był ważniejszy jak kobieta która na niego czekała .. Wiem że pewnie źle wam się to czyta ale nie mam siły na poprawę błędów gramatycznych bo czuje jakbym miała już wybuchnąć.. od tygodnia .

Skąd wiesz czy ta laska, z którą spędził noc, bawił się jest prostytutką? Zresztą co Cię to? Nawet jeśli, co z tego, co Cię to obchodzi? Ważne, że naruszył Twoje zaufanie, kłamał, kręcił. Poważna i szczera rozmowa. Jest wielkie prawdopodobieństwo, że tej nocy Cię zdradził, ale do końca tego nie wiesz, nieważna kim jest ta laska, czy jest prostytutką czy tylko dajmy na to pracuje w klubie se striptizem. Rozwalanie g#na na atomy jest passe...

Dowody na zdradę kluczowe. Test na HIV jak najbardziej, zgodził, wariograf to samo. Może niektórzy pomyślą szkoda czasu i zachodu na takie ''zabawy'' i ''podchody'', ale nie uważam, że to jest takie do końca złe. Lepiej mieć pewność jeśli rzecz jasna tamtej nocy Cię zdradził.

Poważna rozmowa i jeśli wyjdzie, okaże się, że Cię zdradził to chyba wiesz co robisz. Pakujesz gościa i wypad, albo sama się ewakuujesz.

Reagował nerwowo gdy chciałaś zadzwonić pod '' ten numer'' tak więc sorry, ale coś musiało być. Inaczej by się tak nie zachowywał i tego tak nie przeżywał.

Edytowane przez MsN
Czas edycji: 2019-06-17 o 23:35
MsN jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-18, 13:04   #24
Dwight_Schrute
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 2 226
Dot.: Facet był w gogo..gdzie można więcej.

Na pewno zaciągnęli tam siłą twojego biednego misiaczka.

Sytuacja w pociągu prawie jak z "Jak rozpętałem II wojnę światową".
Nawet całą sytuację można skwitować: "Burdello boom boom"
Dwight_Schrute jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-18, 23:50   #25
Vierka1234
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 9
Dot.: Facet był w gogo..gdzie można więcej.

Proszę o usunięcie tego wątku bo oprócz 2 może 3 normalnych osób żeby pogadać to tu nie ma. Widzę że o forum to strata czasu . Dzięki . Ah jeśli uważacie że koleżanka która ma podobny watek to też ja to gratuluję glupoty. Są lepsze fora jak już zauważyłam gdzie ludzie ludzi traktują poważnie . Tego raczej nikomu nie polece

---------- Dopisano o 23:50 ---------- Poprzedni post napisano o 23:46 ----------

Jak Twojego[złe słowo] bądź [złe słowo] zaciągnął gdzieś siła to nie licz na inne wsparcie jakie sam oferujesz karma to [złe słowo]

Edytowane przez panna_felicjanna
Czas edycji: 2019-06-19 o 09:29 Powód: przekleństwa
Vierka1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-19, 09:29   #26
panna_felicjanna
Zakorzenienie
 
Avatar panna_felicjanna
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 16 565
Dot.: Facet był w gogo..gdzie można więcej.

Zamykam.
panna_felicjanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-06-19 10:29:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:51.